A ako bas hoces taj sprej, ima firma na Ilidzi, bavi se klimama, nekako se tako i zoveQoom wrote:Uzmi Asepsol u apoteci. Razblažiš s vodom i udri. Ja to koristim godinama.supercali wrote:Gdje ima kupiti sprej foam-a-coil za dezinfekciju klima?
Gdje u Sa......
- problemnatravunu
- Posts: 18749
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#15851 Re: Gdje u Sa......
-
Fox_Fox
- Posts: 274
- Joined: 18/03/2014 18:39
#15852 Re: Gdje u Sa......
Zna li neko gdje ima da prave drvenu stolariju po mjeri.
Trebala bi mi samo krila prozora da se urade po mjeri, bez rama.
Ni na piku nema rezultata, sada očito dominira PVC.
Trebala bi mi samo krila prozora da se urade po mjeri, bez rama.
Ni na piku nema rezultata, sada očito dominira PVC.
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#15853 Re: Gdje u Sa......
Continental Kiseljak. Najbolji su.Fox_Fox wrote:Zna li neko gdje ima da prave drvenu stolariju po mjeri.
Trebala bi mi samo krila prozora da se urade po mjeri, bez rama.
Ni na piku nema rezultata, sada očito dominira PVC.
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#15854 Re: Gdje u Sa......
Jedna noć.madesa wrote:koliko dana ?Kataklinger wrote:Gdje u Sa platiti prenoćište, da je onako uredno i ugodno a da nije pretjerano skupo (kao što je Europa, Art itd....) ? Neki hostel ili hotel ili manji apartman?
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#15855 Re: Gdje u Sa......
Wurthsupercali wrote:Gdje ima kupiti sprej foam-a-coil za dezinfekciju klima?
- Amazonka27
- Posts: 6209
- Joined: 21/08/2007 10:25
- Location: Sa
#15856 Re: Gdje u Sa......
ima li kod nas kuputi daljinski sa velikim tipkama za starije osobe
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#15857 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti kvalitetnije hurme u Sa? One standardne od 1,20 ne dolaze u obzir, kao ni one "pokušaj kvalitetnijih" od 3KM, što se prodaju po prodavnicama voća i povrća...
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#15858 Re: Gdje u Sa......
ans drive. braca metovicFox_Fox wrote:Zna li neko gdje ima da prave drvenu stolariju po mjeri.
Trebala bi mi samo krila prozora da se urade po mjeri, bez rama.
Ni na piku nema rezultata, sada očito dominira PVC.
-
mad mike
- Posts: 374
- Joined: 06/08/2011 16:19
#15859 Re: Gdje u Sa......
Zna li neko gdje bih mogao kupiti ruksake sa cvijetnim motivima. Nesto poput ovih




- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#15860 Re: Gdje u Sa......
Sasiti haljinicu da me ne oderu cijenom....teta mi rekla danas 80km hmmmm jel puno.....nema rukave klasicna bezze haljina ljetna do koljena i ima malo tila.....razumije li se ko u sivenje i je li 80 puno....hvala
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#15861 Re: Gdje u Sa......
vidi u prodavnici "bakal" kod sebilja,znaju imati velike hurme,nikad bolje nisam jeo,jeste da su skuplje ali vrijede svake markeKataklinger wrote:Gdje kupiti kvalitetnije hurme u Sa? One standardne od 1,20 ne dolaze u obzir, kao ni one "pokušaj kvalitetnijih" od 3KM, što se prodaju po prodavnicama voća i povrća...
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15862 Re: Gdje u Sa......
Šnajderica u Papagajci (ne znam naziv al ne možeš fulit, prozor joj gleda na Sinagogu), meni je šila haljinu za vjenčanje sa bolerom (cca 130 km). Cijena je tu negdje, provjeri sa ovom tetom može li jeftinijevjesticanametli wrote:Sasiti haljinicu da me ne oderu cijenom....teta mi rekla danas 80km hmmmm jel puno.....nema rukave klasicna bezze haljina ljetna do koljena i ima malo tila.....razumije li se ko u sivenje i je li 80 puno....hvala
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83493
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15863 Re: Gdje u Sa......
Ima li gdje kupiti onih carapa sto prekrivaju samo tabane?
Dakle samo od pete do prstiju, da gornji dio stopala ostane go?
Ne nose mi se mokasine na bosu nogu, tj. nosim ih ali nije bas najugodniji osjecaj, a opet ne izgledaju bas lijepo kada se vide carape
Dakle samo od pete do prstiju, da gornji dio stopala ostane go?
Ne nose mi se mokasine na bosu nogu, tj. nosim ih ali nije bas najugodniji osjecaj, a opet ne izgledaju bas lijepo kada se vide carape
-
mokhac
- Posts: 445
- Joined: 02/06/2012 21:15
#15864 Re: Gdje u Sa......
Gdje se mogu pojesti dobre lignje?
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15865 Re: Gdje u Sa......
Obično na pijaci Ciglane/Otoka i gdje god se čarape prodaju_BataZiv_0809 wrote:Ima li gdje kupiti onih carapa sto prekrivaju samo tabane?
Dakle samo od pete do prstiju, da gornji dio stopala ostane go?
Ne nose mi se mokasine na bosu nogu, tj. nosim ih ali nije bas najugodniji osjecaj, a opet ne izgledaju bas lijepo kada se vide carape
-
med11
- Posts: 113
- Joined: 15/05/2013 05:43
#15866 Re: Gdje u Sa......
Kupiti 3d paneli za zidove, neko zove 3d tapete. Ne mislim na foto 3d.
- beautyfool
- Posts: 2107
- Joined: 04/09/2006 16:45
- Location: Dunjaluk
#15867 Re: Gdje u Sa......
lc waikiki, prije mjesec dana su imali preslatkih modela, sad ne znam kakvo je stanjemad mike wrote:Zna li neko gdje bih mogao kupiti ruksake sa cvijetnim motivima. Nesto poput ovih
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83493
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15868 Re: Gdje u Sa......
Jedini turski butik sa realnim cijenamaJanuaryJones wrote:Obično na pijaci Ciglane/Otoka i gdje god se čarape prodaju_BataZiv_0809 wrote:Ima li gdje kupiti onih carapa sto prekrivaju samo tabane?
Dakle samo od pete do prstiju, da gornji dio stopala ostane go?
Ne nose mi se mokasine na bosu nogu, tj. nosim ih ali nije bas najugodniji osjecaj, a opet ne izgledaju bas lijepo kada se vide carapeprobaj u Waikikiju
Grazie signora
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#15869 Re: Gdje u Sa......
gdje ima ovoga


-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#15870 Re: Gdje u Sa......
Petrolove benzinske, na ilidzi blizu stare policijske stanice ima radnja sa turskim proizvodima(preko puta mesnica ames, mislim da se ovako zove) pa ima i tu, na carsiji ima neka radnja sa zacinima preko puta butika badem....mayab wrote:gdje ima ovoga
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15871 Re: Gdje u Sa......
ima u penny marketima. nije lose.
gdje uzeti ona cuda za travu od caja da stavim u vrucu vodu?
vako nesto:

gdje uzeti ona cuda za travu od caja da stavim u vrucu vodu?
vako nesto:

- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#15872 Re: Gdje u Sa......
ulica Envetra Sehovica..ima ona radnjica dole blizu buregdzinice Melina..prodaju se tako zacini, egzotika neka i ima i Sultan Colamayab wrote:gdje ima ovoga
-
miki27A
- Posts: 718
- Joined: 18/04/2008 13:58
- Location: IL
#15873 Re: Gdje u Sa......
Imas u Franz i Sophie sigurno, gore kod Muzicke akademije. Ja preferiram one kesice za caj koje poslije bacis, pitaj Adnana gore da ti objasni.karanana wrote:ima u penny marketima. nije lose.
gdje uzeti ona cuda za travu od caja da stavim u vrucu vodu?
vako nesto:
- Matzan
- Posts: 7049
- Joined: 16/01/2015 13:25
#15874 Re: Gdje u Sa......
Gdje bi se mogli naći muški sakoi kao ovi:
http://aws-cdn.dappered.com/wp-content/ ... blazer.jpg
https://cdnb.lystit.com/photos/2012/06/ ... 25118.jpeg
Koton, Jeordies, Waikiki, Tom Tailor ništa...
http://aws-cdn.dappered.com/wp-content/ ... blazer.jpg
https://cdnb.lystit.com/photos/2012/06/ ... 25118.jpeg
Koton, Jeordies, Waikiki, Tom Tailor ništa...
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15875 Re: Gdje u Sa......
http://m.zara.com/ba/en/man/blazers-c392502.htmlMatzan wrote:Gdje bi se mogli naći muški sakoi kao ovi:
http://aws-cdn.dappered.com/wp-content/ ... blazer.jpg
https://cdnb.lystit.com/photos/2012/06/ ... 25118.jpeg
Koton, Jeordies, Waikiki, Tom Tailor ništa...
