Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18749
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#15851 Re: Gdje u Sa......

Post by problemnatravunu »

Qoom wrote:
supercali wrote:Gdje ima kupiti sprej foam-a-coil za dezinfekciju klima?
Uzmi Asepsol u apoteci. Razblažiš s vodom i udri. Ja to koristim godinama.
A ako bas hoces taj sprej, ima firma na Ilidzi, bavi se klimama, nekako se tako i zove :D ,kad ides prema Vrelu Bosne, pa skrenes u onu ulicu ukoso desno neposredno prije Proming benzinske, e tu u nizu je ta firma.
Fox_Fox
Posts: 274
Joined: 18/03/2014 18:39

#15852 Re: Gdje u Sa......

Post by Fox_Fox »

Zna li neko gdje ima da prave drvenu stolariju po mjeri.

Trebala bi mi samo krila prozora da se urade po mjeri, bez rama.

Ni na piku nema rezultata, sada očito dominira PVC.
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#15853 Re: Gdje u Sa......

Post by Better Man »

Fox_Fox wrote:Zna li neko gdje ima da prave drvenu stolariju po mjeri.

Trebala bi mi samo krila prozora da se urade po mjeri, bez rama.

Ni na piku nema rezultata, sada očito dominira PVC.
Continental Kiseljak. Najbolji su.
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#15854 Re: Gdje u Sa......

Post by Kataklinger »

madesa wrote:
Kataklinger wrote:Gdje u Sa platiti prenoćište, da je onako uredno i ugodno a da nije pretjerano skupo (kao što je Europa, Art itd....) ? Neki hostel ili hotel ili manji apartman?
koliko dana ?
Jedna noć.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#15855 Re: Gdje u Sa......

Post by mirzet87sa »

supercali wrote:Gdje ima kupiti sprej foam-a-coil za dezinfekciju klima?
Wurth
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#15856 Re: Gdje u Sa......

Post by Amazonka27 »

ima li kod nas kuputi daljinski sa velikim tipkama za starije osobe
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#15857 Re: Gdje u Sa......

Post by Kataklinger »

Gdje kupiti kvalitetnije hurme u Sa? One standardne od 1,20 ne dolaze u obzir, kao ni one "pokušaj kvalitetnijih" od 3KM, što se prodaju po prodavnicama voća i povrća...
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#15858 Re: Gdje u Sa......

Post by Ned071 »

Fox_Fox wrote:Zna li neko gdje ima da prave drvenu stolariju po mjeri.

Trebala bi mi samo krila prozora da se urade po mjeri, bez rama.

Ni na piku nema rezultata, sada očito dominira PVC.
ans drive. braca metovic
mad mike
Posts: 374
Joined: 06/08/2011 16:19

#15859 Re: Gdje u Sa......

Post by mad mike »

Zna li neko gdje bih mogao kupiti ruksake sa cvijetnim motivima. Nesto poput ovih

Image

Image
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#15860 Re: Gdje u Sa......

Post by vjesticanametli »

Sasiti haljinicu da me ne oderu cijenom....teta mi rekla danas 80km hmmmm jel puno.....nema rukave klasicna bezze haljina ljetna do koljena i ima malo tila.....razumije li se ko u sivenje i je li 80 puno....hvala
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#15861 Re: Gdje u Sa......

Post by oldtajmer »

Kataklinger wrote:Gdje kupiti kvalitetnije hurme u Sa? One standardne od 1,20 ne dolaze u obzir, kao ni one "pokušaj kvalitetnijih" od 3KM, što se prodaju po prodavnicama voća i povrća...
vidi u prodavnici "bakal" kod sebilja,znaju imati velike hurme,nikad bolje nisam jeo,jeste da su skuplje ali vrijede svake marke
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15862 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

vjesticanametli wrote:Sasiti haljinicu da me ne oderu cijenom....teta mi rekla danas 80km hmmmm jel puno.....nema rukave klasicna bezze haljina ljetna do koljena i ima malo tila.....razumije li se ko u sivenje i je li 80 puno....hvala
Šnajderica u Papagajci (ne znam naziv al ne možeš fulit, prozor joj gleda na Sinagogu), meni je šila haljinu za vjenčanje sa bolerom (cca 130 km). Cijena je tu negdje, provjeri sa ovom tetom može li jeftinije ;)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15863 Re: Gdje u Sa......

Post by _BataZiv_0809 »

Ima li gdje kupiti onih carapa sto prekrivaju samo tabane?

Dakle samo od pete do prstiju, da gornji dio stopala ostane go?

Ne nose mi se mokasine na bosu nogu, tj. nosim ih ali nije bas najugodniji osjecaj, a opet ne izgledaju bas lijepo kada se vide carape :-?
mokhac
Posts: 445
Joined: 02/06/2012 21:15

#15864 Re: Gdje u Sa......

Post by mokhac »

Gdje se mogu pojesti dobre lignje?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15865 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

_BataZiv_0809 wrote:Ima li gdje kupiti onih carapa sto prekrivaju samo tabane?

Dakle samo od pete do prstiju, da gornji dio stopala ostane go?

Ne nose mi se mokasine na bosu nogu, tj. nosim ih ali nije bas najugodniji osjecaj, a opet ne izgledaju bas lijepo kada se vide carape :-?
Obično na pijaci Ciglane/Otoka i gdje god se čarape prodaju :) probaj u Waikikiju
med11
Posts: 113
Joined: 15/05/2013 05:43

#15866 Re: Gdje u Sa......

Post by med11 »

Kupiti 3d paneli za zidove, neko zove 3d tapete. Ne mislim na foto 3d.
User avatar
beautyfool
Posts: 2107
Joined: 04/09/2006 16:45
Location: Dunjaluk

#15867 Re: Gdje u Sa......

Post by beautyfool »

mad mike wrote:Zna li neko gdje bih mogao kupiti ruksake sa cvijetnim motivima. Nesto poput ovih

Image

Image
lc waikiki, prije mjesec dana su imali preslatkih modela, sad ne znam kakvo je stanje :)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83493
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15868 Re: Gdje u Sa......

Post by _BataZiv_0809 »

JanuaryJones wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Ima li gdje kupiti onih carapa sto prekrivaju samo tabane?

Dakle samo od pete do prstiju, da gornji dio stopala ostane go?

Ne nose mi se mokasine na bosu nogu, tj. nosim ih ali nije bas najugodniji osjecaj, a opet ne izgledaju bas lijepo kada se vide carape :-?
Obično na pijaci Ciglane/Otoka i gdje god se čarape prodaju :) probaj u Waikikiju
Jedini turski butik sa realnim cijenama :thumbup:

Grazie signora :kiss:
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#15869 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

gdje ima ovoga

Image
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#15870 Re: Gdje u Sa......

Post by mali_balon »

mayab wrote:gdje ima ovoga

Image
Petrolove benzinske, na ilidzi blizu stare policijske stanice ima radnja sa turskim proizvodima(preko puta mesnica ames, mislim da se ovako zove) pa ima i tu, na carsiji ima neka radnja sa zacinima preko puta butika badem....
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#15871 Re: Gdje u Sa......

Post by karanana »

ima u penny marketima. nije lose.


gdje uzeti ona cuda za travu od caja da stavim u vrucu vodu?
vako nesto:
Image
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15872 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

mayab wrote:gdje ima ovoga

Image
ulica Envetra Sehovica..ima ona radnjica dole blizu buregdzinice Melina..prodaju se tako zacini, egzotika neka i ima i Sultan Cola
miki27A
Posts: 718
Joined: 18/04/2008 13:58
Location: IL

#15873 Re: Gdje u Sa......

Post by miki27A »

karanana wrote:ima u penny marketima. nije lose.


gdje uzeti ona cuda za travu od caja da stavim u vrucu vodu?
vako nesto:
Image
Imas u Franz i Sophie sigurno, gore kod Muzicke akademije. Ja preferiram one kesice za caj koje poslije bacis, pitaj Adnana gore da ti objasni.
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#15874 Re: Gdje u Sa......

Post by Matzan »

Gdje bi se mogli naći muški sakoi kao ovi:
http://aws-cdn.dappered.com/wp-content/ ... blazer.jpg
https://cdnb.lystit.com/photos/2012/06/ ... 25118.jpeg

Koton, Jeordies, Waikiki, Tom Tailor ništa...
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15875 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Matzan wrote:Gdje bi se mogli naći muški sakoi kao ovi:
http://aws-cdn.dappered.com/wp-content/ ... blazer.jpg
https://cdnb.lystit.com/photos/2012/06/ ... 25118.jpeg

Koton, Jeordies, Waikiki, Tom Tailor ništa...
http://m.zara.com/ba/en/man/blazers-c392502.html
Post Reply