Gdje u Sa......
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#15827 Re: Gdje u Sa......
Imal' igdje u Sa osim u Pionirskoj?


- muha_sa
- Posts: 140455
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15828 Re: Gdje u Sa......
imal tamo kod "sivog doma"O'zone wrote:Imal' igdje u Sa osim u Pionirskoj?![]()
došli naki pa razapeli raznorazne šejtanluke
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#15829 Re: Gdje u Sa......
A jes, jes u pravu si. Skroz njih smetno sa uma. Jesu da su privremeno tu ali Bože moj...muha_sa wrote:
imal tamo kod "sivog doma"![]()
došli naki pa razapeli raznorazne šejtanluke
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#15830 Re: Gdje u Sa......
Ne znam otkud vam to, kod mene već nekoliko godina susilica stoji na ves masini, bez tog okvira (za kojeg nemam pojma gdje ga uopce nabaviti), sve je to prilicno stabilno i samo od sebe , a ja sam da bih bio miran u OBI-u kupio traku za povezivanje prtljage i povezao ih zajedno, i nema nikakvih problemaCherryLips wrote:Ziv bio ne uzimaj,u zadnjih deset dana dva puta sam cula kako se susilica srusila,jos je jednom liku pala na wc solju pa dupli belaj...i mi kontali,ali ne daj Boze da na djecu sta hekne...brzo sam odustalamali_balon wrote:Gdje ima uzeti okvir za spajanje ves masine i susilice (jedna na drugu)...

-
EliasVeskot
- Posts: 814
- Joined: 16/05/2007 11:02
#15831 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti boje koje svijetle u mraku. Nesto mi malo treba
-
drajos
- Posts: 43
- Joined: 22/10/2012 22:06
#15832 Re: Gdje u Sa......
penny plus 5-6 KM ovakva mreza za vrata. nema magnet samo olovo na donjoj strani pa tako stoji.Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
[img=http://s32.postimg.org/8m9oyrbb5/mreza_zastitu_komaraca_drugih_insekata_slika_525.jpg]
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#15833 Re: Gdje u Sa......
Razmisaljio sam i ja o spaneru, mozda tezina susilice pomogne stabilizaciji ves masine....(kako god je namjestim ona hoda, da je kakvih para pa kupit novi koja sama ravnomjerno rasporedjuje ves u bubnjumayab wrote:Ne znam otkud vam to, kod mene već nekoliko godina susilica stoji na ves masini, bez tog okvira (za kojeg nemam pojma gdje ga uopce nabaviti), sve je to prilicno stabilno i samo od sebe , a ja sam da bih bio miran u OBI-u kupio traku za povezivanje prtljage i povezao ih zajedno, i nema nikakvih problemaCherryLips wrote:Ziv bio ne uzimaj,u zadnjih deset dana dva puta sam cula kako se susilica srusila,jos je jednom liku pala na wc solju pa dupli belaj...i mi kontali,ali ne daj Boze da na djecu sta hekne...brzo sam odustalamali_balon wrote:Gdje ima uzeti okvir za spajanje ves masine i susilice (jedna na drugu)...
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#15834 Re: Gdje u Sa......
hahah treba ti odma dati katedru za fiziku na pmf-umali_balon wrote:
Razmisaljio sam i ja o spaneru, mozda tezina susilice pomogne stabilizaciji ves masine....(kako god je namjestim ona hoda, da je kakvih para pa kupit novi koja sama ravnomjerno rasporedjuje ves u bubnjui samim tim nema hodanja) nego jesi li stavio one vakum nozice na susilicu ili si ostavio original....za okvir ja sam se raspitao u beku i trenutno ih nije bilo na stanju, za taj okvir najbitnije je da se mjere poklapaju npr 60x60 ves masina pa bi trebalo da istih mjera bude i susilica. Najidealnije bi bilo da su od istog proizvodjaca....
jebo travnik
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#15835 Re: Gdje u Sa......
Nadje li igdje ovu mrezu s magnetima?Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15836 Re: Gdje u Sa......
U novom katalogu Jyskdobar osjecaj wrote:Nadje li igdje ovu mrezu s magnetima?Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?

- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#15837 Re: Gdje u Sa......
Vidim u katalogu magnetne za prozore ali mi je 45 maraka previse.JanuaryJones wrote:U novom katalogu Jyskdobar osjecaj wrote:Nadje li igdje ovu mrezu s magnetima?Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#15839 Re: Gdje u Sa......
Oticu onda do Jyska. Hvala.
-
memx
- Posts: 158
- Joined: 19/10/2011 15:33
#15840 Re: Gdje u Sa......
Ja prošle godine kupovala u ovim tržnim centrima većim. Oko 20 KM bila, samo je 2 metra visine, ali nema veze. Super je stvar. Donji dio vrata na balkonu je ostao šupalj ali ne ulaze više.dobar osjecaj wrote:Oticu onda do Jyska. Hvala.
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#15841 Re: Gdje u Sa......
Bi ja ali to je vec izmisljenovješalica wrote:hahah treba ti odma dati katedru za fiziku na pmf-umali_balon wrote:
Razmisaljio sam i ja o spaneru, mozda tezina susilice pomogne stabilizaciji ves masine....(kako god je namjestim ona hoda, da je kakvih para pa kupit novi koja sama ravnomjerno rasporedjuje ves u bubnjui samim tim nema hodanja) nego jesi li stavio one vakum nozice na susilicu ili si ostavio original....za okvir ja sam se raspitao u beku i trenutno ih nije bilo na stanju, za taj okvir najbitnije je da se mjere poklapaju npr 60x60 ves masina pa bi trebalo da istih mjera bude i susilica. Najidealnije bi bilo da su od istog proizvodjaca....
jebo travnik
BazingaKontrola stabilnosti
Stabilnost aparata tokom rada. Kontrola stabilnosti će osigurati da se punjenje podjednako rasporedi u mašini. Ako senzor kontrole stabilnosti osjeti nestabilnost, rotacija bubnja se automatski zaustavlja kako bi se napravila preraspodjela rublja.
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
- newklear
- Posts: 1411
- Joined: 10/12/2009 15:59
#15843 Re: Gdje u Sa......
Skoro ista slika, sve isto, a 0,99 dolaraJanuaryJones wrote:U novom katalogu Jyskdobar osjecaj wrote:Nadje li igdje ovu mrezu s magnetima?Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?

http://www.ebay.com/itm/121246243678?_t ... EBIDX%3AIT
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#15844 Re: Gdje u Sa......
Perilica je Beko, ima joj sada vec 10 godina, susilica (isto Beko) kupljena prije 2 godine i stavljena odozgoRazmisaljio sam i ja o spaneru, mozda tezina susilice pomogne stabilizaciji ves masine....(kako god je namjestim ona hoda, da je kakvih para pa kupit novi koja sama ravnomjerno rasporedjuje ves u bubnjui samim tim nema hodanja) nego jesi li stavio one vakum nozice na susilicu ili si ostavio original....za okvir ja sam se raspitao u beku i trenutno ih nije bilo na stanju, za taj okvir najbitnije je da se mjere poklapaju npr 60x60 ves masina pa bi trebalo da istih mjera bude i susilica. Najidealnije bi bilo da su od istog proizvodjaca....
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#15845 Re: Gdje u Sa......
Gdje ima kupiti sprej foam-a-coil za dezinfekciju klima?
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#15846 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sa platiti prenoćište, da je onako uredno i ugodno a da nije pretjerano skupo (kao što je Europa, Art itd....) ? Neki hostel ili hotel ili manji apartman?
- corsa
- Posts: 2594
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
-
Qoom
- Posts: 1690
- Joined: 17/10/2012 12:36
#15848 Re: Gdje u Sa......
Uzmi Asepsol u apoteci. Razblažiš s vodom i udri. Ja to koristim godinama.supercali wrote:Gdje ima kupiti sprej foam-a-coil za dezinfekciju klima?
- tututuuuu
- Posts: 2600
- Joined: 28/08/2015 22:58
#15849 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti Adelie sladolede? Bilo ih je u Bingu, ali ne mogu da ih nadjem vise.
- madesa
- Posts: 5569
- Joined: 26/07/2013 02:37
#15850 Re: Gdje u Sa......
koliko dana ?Kataklinger wrote:Gdje u Sa platiti prenoćište, da je onako uredno i ugodno a da nije pretjerano skupo (kao što je Europa, Art itd....) ? Neki hostel ili hotel ili manji apartman?
