Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#15826 Re: Gdje u Sa......

Post by Averus »

.
Last edited by Averus on 25/05/2016 19:08, edited 1 time in total.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#15827 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

Imal' igdje u Sa osim u Pionirskoj? :mrgreen:

Image
User avatar
muha_sa
Posts: 140455
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15828 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

O'zone wrote:Imal' igdje u Sa osim u Pionirskoj? :mrgreen:

Image
imal tamo kod "sivog doma" :?

došli naki pa razapeli raznorazne šejtanluke
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#15829 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

muha_sa wrote:
imal tamo kod "sivog doma" :?

došli naki pa razapeli raznorazne šejtanluke
A jes, jes u pravu si. Skroz njih smetno sa uma. Jesu da su privremeno tu ali Bože moj...
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#15830 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

CherryLips wrote:
mali_balon wrote:Gdje ima uzeti okvir za spajanje ves masine i susilice (jedna na drugu)...
Ziv bio ne uzimaj,u zadnjih deset dana dva puta sam cula kako se susilica srusila,jos je jednom liku pala na wc solju pa dupli belaj...i mi kontali,ali ne daj Boze da na djecu sta hekne...brzo sam odustala
Ne znam otkud vam to, kod mene već nekoliko godina susilica stoji na ves masini, bez tog okvira (za kojeg nemam pojma gdje ga uopce nabaviti), sve je to prilicno stabilno i samo od sebe , a ja sam da bih bio miran u OBI-u kupio traku za povezivanje prtljage i povezao ih zajedno, i nema nikakvih problema
Image
EliasVeskot
Posts: 814
Joined: 16/05/2007 11:02

#15831 Re: Gdje u Sa......

Post by EliasVeskot »

Gdje kupiti boje koje svijetle u mraku. Nesto mi malo treba
drajos
Posts: 43
Joined: 22/10/2012 22:06

#15832 Re: Gdje u Sa......

Post by drajos »

Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
[img=http://s32.postimg.org/8m9oyrbb5/mreza_zastitu_komaraca_drugih_insekata_slika_525.jpg]
penny plus 5-6 KM ovakva mreza za vrata. nema magnet samo olovo na donjoj strani pa tako stoji.
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#15833 Re: Gdje u Sa......

Post by mali_balon »

mayab wrote:
CherryLips wrote:
mali_balon wrote:Gdje ima uzeti okvir za spajanje ves masine i susilice (jedna na drugu)...
Ziv bio ne uzimaj,u zadnjih deset dana dva puta sam cula kako se susilica srusila,jos je jednom liku pala na wc solju pa dupli belaj...i mi kontali,ali ne daj Boze da na djecu sta hekne...brzo sam odustala
Ne znam otkud vam to, kod mene već nekoliko godina susilica stoji na ves masini, bez tog okvira (za kojeg nemam pojma gdje ga uopce nabaviti), sve je to prilicno stabilno i samo od sebe , a ja sam da bih bio miran u OBI-u kupio traku za povezivanje prtljage i povezao ih zajedno, i nema nikakvih problema
Image
Razmisaljio sam i ja o spaneru, mozda tezina susilice pomogne stabilizaciji ves masine....(kako god je namjestim ona hoda, da je kakvih para pa kupit novi koja sama ravnomjerno rasporedjuje ves u bubnju :D i samim tim nema hodanja) nego jesi li stavio one vakum nozice na susilicu ili si ostavio original....za okvir ja sam se raspitao u beku i trenutno ih nije bilo na stanju, za taj okvir najbitnije je da se mjere poklapaju npr 60x60 ves masina pa bi trebalo da istih mjera bude i susilica. Najidealnije bi bilo da su od istog proizvodjaca....
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#15834 Re: Gdje u Sa......

Post by vješalica »

mali_balon wrote:
Razmisaljio sam i ja o spaneru, mozda tezina susilice pomogne stabilizaciji ves masine....(kako god je namjestim ona hoda, da je kakvih para pa kupit novi koja sama ravnomjerno rasporedjuje ves u bubnju :D i samim tim nema hodanja) nego jesi li stavio one vakum nozice na susilicu ili si ostavio original....za okvir ja sam se raspitao u beku i trenutno ih nije bilo na stanju, za taj okvir najbitnije je da se mjere poklapaju npr 60x60 ves masina pa bi trebalo da istih mjera bude i susilica. Najidealnije bi bilo da su od istog proizvodjaca....
hahah treba ti odma dati katedru za fiziku na pmf-u
jebo travnik
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#15835 Re: Gdje u Sa......

Post by dobar osjecaj »

Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
Nadje li igdje ovu mrezu s magnetima?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15836 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

dobar osjecaj wrote:
Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
Nadje li igdje ovu mrezu s magnetima?
U novom katalogu Jysk
Image
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#15837 Re: Gdje u Sa......

Post by dobar osjecaj »

JanuaryJones wrote:
dobar osjecaj wrote:
Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
Nadje li igdje ovu mrezu s magnetima?
U novom katalogu Jysk
Image
Vidim u katalogu magnetne za prozore ali mi je 45 maraka previse.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15838 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

18,50 za vrata ;)
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#15839 Re: Gdje u Sa......

Post by dobar osjecaj »

Oticu onda do Jyska. Hvala.
memx
Posts: 158
Joined: 19/10/2011 15:33

#15840 Re: Gdje u Sa......

Post by memx »

dobar osjecaj wrote:Oticu onda do Jyska. Hvala.
Ja prošle godine kupovala u ovim tržnim centrima većim. Oko 20 KM bila, samo je 2 metra visine, ali nema veze. Super je stvar. Donji dio vrata na balkonu je ostao šupalj ali ne ulaze više.
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#15841 Re: Gdje u Sa......

Post by mali_balon »

vješalica wrote:
mali_balon wrote:
Razmisaljio sam i ja o spaneru, mozda tezina susilice pomogne stabilizaciji ves masine....(kako god je namjestim ona hoda, da je kakvih para pa kupit novi koja sama ravnomjerno rasporedjuje ves u bubnju :D i samim tim nema hodanja) nego jesi li stavio one vakum nozice na susilicu ili si ostavio original....za okvir ja sam se raspitao u beku i trenutno ih nije bilo na stanju, za taj okvir najbitnije je da se mjere poklapaju npr 60x60 ves masina pa bi trebalo da istih mjera bude i susilica. Najidealnije bi bilo da su od istog proizvodjaca....
hahah treba ti odma dati katedru za fiziku na pmf-u
jebo travnik
Bi ja ali to je vec izmisljeno
Kontrola stabilnosti
Stabilnost aparata tokom rada. Kontrola stabilnosti će osigurati da se punjenje podjednako rasporedi u mašini. Ako senzor kontrole stabilnosti osjeti nestabilnost, rotacija bubnja se automatski zaustavlja kako bi se napravila preraspodjela rublja.
Bazinga
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#15842 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

.
Last edited by Nisrin on 08/12/2016 14:56, edited 1 time in total.
User avatar
newklear
Posts: 1411
Joined: 10/12/2009 15:59

#15843 Re: Gdje u Sa......

Post by newklear »

JanuaryJones wrote:
dobar osjecaj wrote:
Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
Nadje li igdje ovu mrezu s magnetima?
U novom katalogu Jysk
Image
Skoro ista slika, sve isto, a 0,99 dolara

Image

http://www.ebay.com/itm/121246243678?_t ... EBIDX%3AIT
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#15844 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

Razmisaljio sam i ja o spaneru, mozda tezina susilice pomogne stabilizaciji ves masine....(kako god je namjestim ona hoda, da je kakvih para pa kupit novi koja sama ravnomjerno rasporedjuje ves u bubnju :D i samim tim nema hodanja) nego jesi li stavio one vakum nozice na susilicu ili si ostavio original....za okvir ja sam se raspitao u beku i trenutno ih nije bilo na stanju, za taj okvir najbitnije je da se mjere poklapaju npr 60x60 ves masina pa bi trebalo da istih mjera bude i susilica. Najidealnije bi bilo da su od istog proizvodjaca....
Perilica je Beko, ima joj sada vec 10 godina, susilica (isto Beko) kupljena prije 2 godine i stavljena odozgo :D , nikakve vakuum nogice ili slicno, samo još ta španer traka i to je to :thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15845 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Gdje ima kupiti sprej foam-a-coil za dezinfekciju klima?
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#15846 Re: Gdje u Sa......

Post by Kataklinger »

Gdje u Sa platiti prenoćište, da je onako uredno i ugodno a da nije pretjerano skupo (kao što je Europa, Art itd....) ? Neki hostel ili hotel ili manji apartman?
User avatar
corsa
Posts: 2594
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#15847 Re: Gdje u Sa......

Post by corsa »

Pogledaj ovdje, dobar je hotel.

http://www.vila-wien.ba/
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#15848 Re: Gdje u Sa......

Post by Qoom »

supercali wrote:Gdje ima kupiti sprej foam-a-coil za dezinfekciju klima?
Uzmi Asepsol u apoteci. Razblažiš s vodom i udri. Ja to koristim godinama.
User avatar
tututuuuu
Posts: 2600
Joined: 28/08/2015 22:58

#15849 Re: Gdje u Sa......

Post by tututuuuu »

Gdje kupiti Adelie sladolede? Bilo ih je u Bingu, ali ne mogu da ih nadjem vise.
User avatar
madesa
Posts: 5569
Joined: 26/07/2013 02:37

#15850 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

Kataklinger wrote:Gdje u Sa platiti prenoćište, da je onako uredno i ugodno a da nije pretjerano skupo (kao što je Europa, Art itd....) ? Neki hostel ili hotel ili manji apartman?
koliko dana ?
Post Reply