dzipalo wrote:LSD wrote:Emilija je dobra glumica, to nije sporno. Ali lik Deneris je toliko jadan da covjeka tjera od gledanje ove serije, davnih dana je trebala biti mrtva....trebalo je da bude 10-godišnji leš zajedno sa onim Drogom....yebem autora koji je smislio takav lik.
A što je najgore, to je jedan od glavnih likova oko kojeg se citava serija preplice

I meni je jedan od losijih likova u seriji, dok mi u knjigama nije toliko losa. Sad ne znam je li do toga sto ovi nisu imali prostora da prikazu njenu transformaciju ili je do Emilie, uglavnom u seriji i meni jedan od gorih likova, nemam pojma zasto.
Ma greška je vec odavno napravljena kad su se levati kutarisali nekih vrlo zanimljivih likova koji su držali seriju.
Sadistički skot Remzi, spletkaroš i smutljivac Prstić, onaj sveštenik bolesnik Vrabac koji je organizovao družinu vjerskih fanatika i još neki - to su fenomenalni likovi koji su bili začin serije...ali oni su to po kratkom postupku pobili i izbacili iz serije. Amateri.
I sad je fokus na Deneris, ona je ko neki veliki lik, fol ima pravo na tron, dotjerala tri zmaja i hrpu neoštečenih i kurchi se svima po carstvu

kako je to jadno zamišljeno ...al nece moci ove noci, sjevernjaci nikome ne savijaju kičmu.
I na kraju ce glupača popušiti foru, džaba krečila 7 sezona, jer ce Snježnji na kraju biti kralj, eto vidjet ces.
I da je pravde (kao što je nema normalno), Noćni kralj bi sa svojom časnom vojskom pobio svu ovu bagru željnu vlasti, izyebo Cercei i onda se nekako dokopao otoka i tamo potamanio sve...ali nema od toga ništa, jer to nije zanimljivo svjetini.