Nema na cemuMOSALJOZE wrote:HvalaRijeka_snova wrote:Mislim da radi My copy na -1 u Importanne centru.MOSALJOZE wrote:Kopirnica koja radi iza 19h?
Gdje u Sa......
- Rijeka_snova
- Posts: 1269
- Joined: 26/07/2011 01:12
#15801 Re: Gdje u Sa......
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#15802 Re: Gdje u Sa......
Ja je nigdje ne vidjam u nasim trgovinama kao ni ostale Gorenjkine cokolade.esmasaric wrote:Moja najdraža čokolada. Nekad davno sam je kupovala. Zna li neko gdje se može nabaviti?
- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#15803 Re: Gdje u Sa......
dobar osjecaj wrote:Ja je nigdje ne vidjam u nasim trgovinama kao ni ostale Gorenjkine cokolade.esmasaric wrote:Moja najdraža čokolada. Nekad davno sam je kupovala. Zna li neko gdje se može nabaviti?
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#15804 Re: Gdje u Sa......
Donijecu ti iz tvornice iduci put kad je posjetimesmasaric wrote:
- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#15805 Re: Gdje u Sa......
dobar osjecaj wrote:Donijecu ti iz tvornice iduci put kad je posjetimesmasaric wrote:
- ja nisam ja
- Posts: 1023
- Joined: 03/06/2014 09:30
- Location: Genije iz Kenije
#15806 Re: Gdje u Sa......
Zene gdje se mogu kod nas kupiti Slik sjene za oci i becuty uk karmini? Ima li Cm?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83486
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15807 Re: Gdje u Sa......
Hej ljudstvo, gdje ima dobar izbor tapeta?
Krecenje mi slijedi, a hocu u spavacoj sobu tapetu na fazon starih karti:

Ili neki barok/rokoko fazon:


Krecenje mi slijedi, a hocu u spavacoj sobu tapetu na fazon starih karti:

Ili neki barok/rokoko fazon:


-
didgeridoo
- Posts: 1738
- Joined: 26/06/2006 13:50
- Location: ...za dobro ili lose
#15808 Re: Gdje u Sa......
Sentada, Caparol, al' su malo skuplje.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#15809 Re: Gdje u Sa......
Vidim ti sa majstorom,ako ga vidim sutra na poslu,pa ti javim._BataZiv_0809 wrote:Hej ljudstvo, gdje ima dobar izbor tapeta?
Krecenje mi slijedi, a hocu u spavacoj sobu tapetu na fazon starih karti:
Ili neki barok/rokoko fazon:
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15810 Re: Gdje u Sa......
Gdje najpovoljnije kupiti tatami strunjače puzzle? Ne dječije sa slovima i brojevima nego ovakve kao na slici?

-
artime
- Posts: 1331
- Joined: 08/01/2013 19:36
#15811 Re: Gdje u Sa......
Da li neko zna gdje u Sa kupiti neku solju, uslovno receno, gdje bih mogla nositi kafu ili caj? Ne znam kako to da nazovem, nije termos boca, jer ju imam. Vise kao boca sa poklopcem da se ne prosipa. Mozda je neko imao iskustva ili posjeduje nesto takvo.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15812 Re: Gdje u Sa......
http://pennyplus.com/proizvod/solja-ter ... 900/M98280artime wrote:Da li neko zna gdje u Sa kupiti neku solju, uslovno receno, gdje bih mogla nositi kafu ili caj? Ne znam kako to da nazovem, nije termos boca, jer ju imam. Vise kao boca sa poklopcem da se ne prosipa. Mozda je neko imao iskustva ili posjeduje nesto takvo.
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#15813 Re: Gdje u Sa......
Gdje ima uzeti okvir za spajanje ves masine i susilice (jedna na drugu)...
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#15815 Re: Gdje u Sa......
Ziv bio ne uzimaj,u zadnjih deset dana dva puta sam cula kako se susilica srusila,jos je jednom liku pala na wc solju pa dupli belaj...i mi kontali,ali ne daj Boze da na djecu sta hekne...brzo sam odustalamali_balon wrote:Gdje ima uzeti okvir za spajanje ves masine i susilice (jedna na drugu)...
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#15816 Re: Gdje u Sa......
Bas ti hvalaCherryLips wrote:Ziv bio ne uzimaj,u zadnjih deset dana dva puta sam cula kako se susilica srusila,jos je jednom liku pala na wc solju pa dupli belaj...i mi kontali,ali ne daj Boze da na djecu sta hekne...brzo sam odustalamali_balon wrote:Gdje ima uzeti okvir za spajanje ves masine i susilice (jedna na drugu)...
-
samo pozitiva
- Posts: 1018
- Joined: 27/01/2016 10:58
- Location: Tapatalk
#15817 Re: Gdje u Sa......
Konzum Socijalnoautoskolee wrote:

-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#15818 Re: Gdje u Sa......
ljudi gdje da kupim masku za ronjAnje?

zvao intersport, kazu nije jos sezona
zvao intersport, kazu nije jos sezona
-
artime
- Posts: 1331
- Joined: 08/01/2013 19:36
#15819 Re: Gdje u Sa......
Super, hvalaJanuaryJones wrote:http://pennyplus.com/proizvod/solja-ter ... 900/M98280artime wrote:Da li neko zna gdje u Sa kupiti neku solju, uslovno receno, gdje bih mogla nositi kafu ili caj? Ne znam kako to da nazovem, nije termos boca, jer ju imam. Vise kao boca sa poklopcem da se ne prosipa. Mozda je neko imao iskustva ili posjeduje nesto takvo.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#15820 Re: Gdje u Sa......
nasao u konzumu socijalnoquarterback wrote:ljudi gdje da kupim masku za ronjAnje?
zvao intersport, kazu nije jos sezona
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#15821 Re: Gdje u Sa......
Golmanski dres i sorc za djecaka? Hvala...
-
autoskolee
- Posts: 290
- Joined: 13/08/2014 23:00
#15822 Re: Gdje u Sa......
Jesu to oni veliki? Nema onih malih ko prst dugi haha puno mi je to a necu 5x prsnuti.samo pozitiva wrote:Konzum Socijalnoautoskolee wrote:
Hvala ti
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#15823 Re: Gdje u Sa......
Sad ti treba neko da pijes kafu s njim a to je moiartime wrote:Super, hvalaJanuaryJones wrote:http://pennyplus.com/proizvod/solja-ter ... 900/M98280artime wrote:Da li neko zna gdje u Sa kupiti neku solju, uslovno receno, gdje bih mogla nositi kafu ili caj? Ne znam kako to da nazovem, nije termos boca, jer ju imam. Vise kao boca sa poklopcem da se ne prosipa. Mozda je neko imao iskustva ili posjeduje nesto takvo.
I shall say this only once
Hocemo na kafu?


