Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Rijeka_snova
Posts: 1269
Joined: 26/07/2011 01:12

#15801 Re: Gdje u Sa......

Post by Rijeka_snova »

MOSALJOZE wrote:
Rijeka_snova wrote:
MOSALJOZE wrote:Kopirnica koja radi iza 19h?
Mislim da radi My copy na -1 u Importanne centru.
Hvala :kakoste:
Nema na cemu :bih:
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#15802 Re: Gdje u Sa......

Post by dobar osjecaj »

esmasaric wrote:Moja najdraža čokolada. Nekad davno sam je kupovala. Zna li neko gdje se može nabaviti?
Ja je nigdje ne vidjam u nasim trgovinama kao ni ostale Gorenjkine cokolade.
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#15803 Re: Gdje u Sa......

Post by esmasaric »

dobar osjecaj wrote:
esmasaric wrote:Moja najdraža čokolada. Nekad davno sam je kupovala. Zna li neko gdje se može nabaviti?
Ja je nigdje ne vidjam u nasim trgovinama kao ni ostale Gorenjkine cokolade.
:(
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#15804 Re: Gdje u Sa......

Post by dobar osjecaj »

esmasaric wrote: :(
Donijecu ti iz tvornice iduci put kad je posjetim :)
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#15805 Re: Gdje u Sa......

Post by esmasaric »

dobar osjecaj wrote:
esmasaric wrote: :(
Donijecu ti iz tvornice iduci put kad je posjetim :)
:kiss:
User avatar
ja nisam ja
Posts: 1023
Joined: 03/06/2014 09:30
Location: Genije iz Kenije

#15806 Re: Gdje u Sa......

Post by ja nisam ja »

Zene gdje se mogu kod nas kupiti Slik sjene za oci i becuty uk karmini? Ima li Cm?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83486
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15807 Re: Gdje u Sa......

Post by _BataZiv_0809 »

Hej ljudstvo, gdje ima dobar izbor tapeta?

Krecenje mi slijedi, a hocu u spavacoj sobu tapetu na fazon starih karti:

Image

Ili neki barok/rokoko fazon:

Image

Image
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#15808 Re: Gdje u Sa......

Post by didgeridoo »

Sentada, Caparol, al' su malo skuplje.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#15809 Re: Gdje u Sa......

Post by MOSALJOZE »

_BataZiv_0809 wrote:Hej ljudstvo, gdje ima dobar izbor tapeta?

Krecenje mi slijedi, a hocu u spavacoj sobu tapetu na fazon starih karti:

Image

Ili neki barok/rokoko fazon:

Image

Image
Vidim ti sa majstorom,ako ga vidim sutra na poslu,pa ti javim.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15810 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Gdje najpovoljnije kupiti tatami strunjače puzzle? Ne dječije sa slovima i brojevima nego ovakve kao na slici?

Image
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#15811 Re: Gdje u Sa......

Post by artime »

Da li neko zna gdje u Sa kupiti neku solju, uslovno receno, gdje bih mogla nositi kafu ili caj? Ne znam kako to da nazovem, nije termos boca, jer ju imam. Vise kao boca sa poklopcem da se ne prosipa. Mozda je neko imao iskustva ili posjeduje nesto takvo.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15812 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

artime wrote:Da li neko zna gdje u Sa kupiti neku solju, uslovno receno, gdje bih mogla nositi kafu ili caj? Ne znam kako to da nazovem, nije termos boca, jer ju imam. Vise kao boca sa poklopcem da se ne prosipa. Mozda je neko imao iskustva ili posjeduje nesto takvo.
http://pennyplus.com/proizvod/solja-ter ... 900/M98280
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#15813 Re: Gdje u Sa......

Post by mali_balon »

Gdje ima uzeti okvir za spajanje ves masine i susilice (jedna na drugu)...
autoskolee
Posts: 290
Joined: 13/08/2014 23:00

#15814 Re: Gdje u Sa......

Post by autoskolee »

Image
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#15815 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

mali_balon wrote:Gdje ima uzeti okvir za spajanje ves masine i susilice (jedna na drugu)...
Ziv bio ne uzimaj,u zadnjih deset dana dva puta sam cula kako se susilica srusila,jos je jednom liku pala na wc solju pa dupli belaj...i mi kontali,ali ne daj Boze da na djecu sta hekne...brzo sam odustala
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#15816 Re: Gdje u Sa......

Post by mali_balon »

CherryLips wrote:
mali_balon wrote:Gdje ima uzeti okvir za spajanje ves masine i susilice (jedna na drugu)...
Ziv bio ne uzimaj,u zadnjih deset dana dva puta sam cula kako se susilica srusila,jos je jednom liku pala na wc solju pa dupli belaj...i mi kontali,ali ne daj Boze da na djecu sta hekne...brzo sam odustala
Bas ti hvala :D , ohladi me u sekundi :D ...ma pravo da ti kazem i cekao sam da mi neko nesta tako kaze pa da odustanem od ideje....
samo pozitiva
Posts: 1018
Joined: 27/01/2016 10:58
Location: Tapatalk

#15817 Re: Gdje u Sa......

Post by samo pozitiva »

autoskolee wrote:Image
Konzum Socijalno
Image
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15818 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

ljudi gdje da kupim masku za ronjAnje?

Image

zvao intersport, kazu nije jos sezona :(
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#15819 Re: Gdje u Sa......

Post by artime »

JanuaryJones wrote:
artime wrote:Da li neko zna gdje u Sa kupiti neku solju, uslovno receno, gdje bih mogla nositi kafu ili caj? Ne znam kako to da nazovem, nije termos boca, jer ju imam. Vise kao boca sa poklopcem da se ne prosipa. Mozda je neko imao iskustva ili posjeduje nesto takvo.
http://pennyplus.com/proizvod/solja-ter ... 900/M98280
Super, hvala :thumbup:
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15820 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

quarterback wrote:ljudi gdje da kupim masku za ronjAnje?

Image

zvao intersport, kazu nije jos sezona :(
nasao u konzumu socijalno
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#15821 Re: Gdje u Sa......

Post by Ned071 »

Golmanski dres i sorc za djecaka? Hvala...
autoskolee
Posts: 290
Joined: 13/08/2014 23:00

#15822 Re: Gdje u Sa......

Post by autoskolee »

samo pozitiva wrote:
autoskolee wrote:Image
Konzum Socijalno
Image
Jesu to oni veliki? Nema onih malih ko prst dugi haha puno mi je to a necu 5x prsnuti.
Hvala ti
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15823 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

artime wrote:
JanuaryJones wrote:
artime wrote:Da li neko zna gdje u Sa kupiti neku solju, uslovno receno, gdje bih mogla nositi kafu ili caj? Ne znam kako to da nazovem, nije termos boca, jer ju imam. Vise kao boca sa poklopcem da se ne prosipa. Mozda je neko imao iskustva ili posjeduje nesto takvo.
http://pennyplus.com/proizvod/solja-ter ... 900/M98280
Super, hvala :thumbup:
Sad ti treba neko da pijes kafu s njim a to je moi

I shall say this only once

Hocemo na kafu?
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15824 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

:lol:
User avatar
Djidjimilovich
Posts: 203
Joined: 07/06/2008 23:29

#15825 Re: Gdje u Sa......

Post by Djidjimilovich »

Image
Post Reply