Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#15801 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Edin H. wrote:
Edin H. wrote:
King_Eric wrote:Važno je da mi golmana za penale imamo. :D

Sad ce ovo Mignole rutinski zavrsiti :oops:

:oops: :izet:
Šteta što Waltersu opet ne skide penal. :D
User avatar
kucniljubimac
Posts: 700
Joined: 05/01/2014 02:02

#15802 Re: Liverpool FC

Post by kucniljubimac »

Samo je Minjole strasno branio, svaki penal druga strana, konto sma da će zadnjem promijeniti al držo se svoga :thumbup:
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#15803 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ali najbolji u igri Can ofulao penal, a Lucas, Allen i ostali zabili :D
Moglo bi ovo biti bolje finale od FA Cupa. Obzirom da su oba protivnika zvucna za Liverpool :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53556
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#15804 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote:Ali najbolji u igri Can ofulao penal, a Lucas, Allen i ostali zabili :D
Moglo bi ovo biti bolje finale od FA Cupa. Obzirom da su oba protivnika zvucna za Liverpool :D
Hat trick kupova ove godine :izet:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#15805 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Edin H. wrote:
Mustang1 wrote:Ali najbolji u igri Can ofulao penal, a Lucas, Allen i ostali zabili :D
Moglo bi ovo biti bolje finale od FA Cupa. Obzirom da su oba protivnika zvucna za Liverpool :D
Hat trick kupova ove godine :izet:
Onda nam i ne treba 4. mjesto :)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#15806 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

kud dođoh na ovaj svijet jebo me svak i utakmica i majčina majka
User avatar
Edin H.
Posts: 53556
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#15807 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote:kud dođoh na ovaj svijet jebo me svak i utakmica i majčina majka

Gdje je sad zapelo?
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#15808 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Edin H. wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:kud dođoh na ovaj svijet jebo me svak i utakmica i majčina majka

Gdje je sad zapelo?
Skonto covjek mora jos jedan kup prezivit pa ovo finale :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#15809 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

evo reče ti drug @missko, majke mi ne mogu ko insani sve neke infarkt završnice...
User avatar
Edin H.
Posts: 53556
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#15810 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

missko wrote:
Edin H. wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:kud dođoh na ovaj svijet jebo me svak i utakmica i majčina majka

Gdje je sad zapelo?
Skonto covjek mora jos jedan kup prezivit pa ovo finale :mrgreen:

Sto rece pokojni Lemy sinu: "Nije se dobro drogirati, nemoj nikada koristiti HEROIN, udaraj se speedom! :D "
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#15811 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

btw Rodgersu dns rođendan (još nekih 10-ak minuta), nek su za njega ovo dobili, još njegov Pirlo za kraj ih...
User avatar
Edin H.
Posts: 53556
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#15812 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote:evo reče ti drug @missko, majke mi ne mogu ko insani sve neke infarkt završnice...
Nedostatak kvaliteta, ali bore se, j... ga.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4850
Joined: 03/01/2010 10:41

#15813 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

A sad West Ham :D Dvaput su nas rasturili; ima li nade da ne primimo gol u subotu? :D Lovren se vraća, večeras na klupi - valjda počne FA Cup tekmu; Coutinho?
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#15814 Re: Liverpool FC

Post by Bianconeri1988 »

Mislim da nema ništa pobjede protiv West Hama jer je Bilić daleko namazaniji od Hughesa i zna odlično pripremiti ekipu za ovakve utakmice, jak je taktički, a kod Liverpoola iz utakmice u utakmicu ne vidim nikakav napredak.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#15815 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Ali kako je Benteke smekerski izveo penal..
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#15816 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Bianconeri1988 wrote:Mislim da nema ništa pobjede protiv West Hama jer je Bilić daleko namazaniji od Hughesa i zna odlično pripremiti ekipu za ovakve utakmice, jak je taktički, a kod Liverpoola iz utakmice u utakmicu ne vidim nikakav napredak.
Pa i Hughes je pobjedio al nije prosao
User avatar
Edin H.
Posts: 53556
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#15817 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Towelie wrote:Ali kako je Benteke smekerski izveo penal..
A Pirlo? :oops:
User avatar
kucniljubimac
Posts: 700
Joined: 05/01/2014 02:02

#15818 Re: Liverpool FC

Post by kucniljubimac »

Ima li kakvih naznaka da se u narednoj sezoni vrati grb na dres?
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#15819 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Carragher pitao Kloppa dali zbog povreda ima mjesta za njega u timu... Klopp mu kaze, nije situacija jos toliko losa :lol: :lol: :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#15820 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

@kucniljubimac ma jok, šanse su minimalne, zapravo i nema ih

@mytao pitao ga je i ima loš jedan par naočala spremnih za Wembley :mrgreen:
frontmen
Posts: 188
Joined: 07/03/2013 13:58

#15821 Re: Liverpool FC

Post by frontmen »

Carra je sinoć prije penala rekao da je Butland bolji od Migsa i da daje prednost Stoke-u. :D
Onda se poslije vadio da je zbog potpisivanja novog ugovora Mignolet bolje motivisan, ovo ono. :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#15822 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Kritikovao je i Kloppa sinoć bez razloga. mislim, čovjek u prva 4 mjeseca izbori finale, što Brendon nije mogao ni pomoću trikova.

Daj kredite bolan, poslije kritikuj.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#15823 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Ma Carra I Neville misle sto sjede iza onog monitora I mogu da se igraju sa videom da znaju o taktici I fudbalu... Neville je sve u Engleskoj svojim "analizama" ubjedio da ce biti veci I od SAF-a :) sad jos ne zna za pobjedu u Valenciji... Fudbal je puno vise od toga.

Uzeti ovaj kup bi bilo veliko I za Kloppa a I za igrace, koji su mladi I jos nisu nikada uzeli neki trofej. Mislim da bi to bio veliki uspjeh za ovu sezonu, jos kada bi dogurali daleko u EL. Ali nece biti ni malo lahko ni sa Evertonom a ni sa City-em...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#15824 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Joj scene, AnfieldHQ hladno odradio interview sa Teixeirom, izjavio je da je Liverpool poslao ponudu za njega u iznosu od 32m, Šahtar odbio, pregovori još traju njegov agent daje sve od sebe da se transfer realizuje. Kaže da bi mu čast bila igrat hu ha vamo tamo
Post Reply