Šteta što Waltersu opet ne skide penal.Edin H. wrote:Edin H. wrote:King_Eric wrote:Važno je da mi golmana za penale imamo.
Sad ce ovo Mignole rutinski zavrsiti
![]()
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#15801 Re: Liverpool FC
- kucniljubimac
- Posts: 700
- Joined: 05/01/2014 02:02
#15802 Re: Liverpool FC
Samo je Minjole strasno branio, svaki penal druga strana, konto sma da će zadnjem promijeniti al držo se svoga 
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15803 Re: Liverpool FC
Ali najbolji u igri Can ofulao penal, a Lucas, Allen i ostali zabili 
Moglo bi ovo biti bolje finale od FA Cupa. Obzirom da su oba protivnika zvucna za Liverpool
Moglo bi ovo biti bolje finale od FA Cupa. Obzirom da su oba protivnika zvucna za Liverpool
- Edin H.
- Posts: 53556
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#15804 Re: Liverpool FC
Hat trick kupova ove godineMustang1 wrote:Ali najbolji u igri Can ofulao penal, a Lucas, Allen i ostali zabili
Moglo bi ovo biti bolje finale od FA Cupa. Obzirom da su oba protivnika zvucna za Liverpool
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#15805 Re: Liverpool FC
Onda nam i ne treba 4. mjestoEdin H. wrote:Hat trick kupova ove godineMustang1 wrote:Ali najbolji u igri Can ofulao penal, a Lucas, Allen i ostali zabili
Moglo bi ovo biti bolje finale od FA Cupa. Obzirom da su oba protivnika zvucna za Liverpool
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15806 Re: Liverpool FC
kud dođoh na ovaj svijet jebo me svak i utakmica i majčina majka
- Edin H.
- Posts: 53556
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#15807 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:kud dođoh na ovaj svijet jebo me svak i utakmica i majčina majka
Gdje je sad zapelo?
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#15808 Re: Liverpool FC
Skonto covjek mora jos jedan kup prezivit pa ovo finaleEdin H. wrote:AmiĐa_Idriz wrote:kud dođoh na ovaj svijet jebo me svak i utakmica i majčina majka
Gdje je sad zapelo?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15809 Re: Liverpool FC
evo reče ti drug @missko, majke mi ne mogu ko insani sve neke infarkt završnice...
- Edin H.
- Posts: 53556
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#15810 Re: Liverpool FC
missko wrote:Skonto covjek mora jos jedan kup prezivit pa ovo finaleEdin H. wrote:AmiĐa_Idriz wrote:kud dođoh na ovaj svijet jebo me svak i utakmica i majčina majka
Gdje je sad zapelo?
Sto rece pokojni Lemy sinu: "Nije se dobro drogirati, nemoj nikada koristiti HEROIN, udaraj se speedom!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15811 Re: Liverpool FC
btw Rodgersu dns rođendan (još nekih 10-ak minuta), nek su za njega ovo dobili, još njegov Pirlo za kraj ih...
- Edin H.
- Posts: 53556
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#15812 Re: Liverpool FC
Nedostatak kvaliteta, ali bore se, j... ga.AmiĐa_Idriz wrote:evo reče ti drug @missko, majke mi ne mogu ko insani sve neke infarkt završnice...
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#15813 Re: Liverpool FC
A sad West Ham
Dvaput su nas rasturili; ima li nade da ne primimo gol u subotu?
Lovren se vraća, večeras na klupi - valjda počne FA Cup tekmu; Coutinho?
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#15814 Re: Liverpool FC
Mislim da nema ništa pobjede protiv West Hama jer je Bilić daleko namazaniji od Hughesa i zna odlično pripremiti ekipu za ovakve utakmice, jak je taktički, a kod Liverpoola iz utakmice u utakmicu ne vidim nikakav napredak.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#15815 Re: Liverpool FC
Ali kako je Benteke smekerski izveo penal..
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#15816 Re: Liverpool FC
Pa i Hughes je pobjedio al nije prosaoBianconeri1988 wrote:Mislim da nema ništa pobjede protiv West Hama jer je Bilić daleko namazaniji od Hughesa i zna odlično pripremiti ekipu za ovakve utakmice, jak je taktički, a kod Liverpoola iz utakmice u utakmicu ne vidim nikakav napredak.
- Edin H.
- Posts: 53556
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#15817 Re: Liverpool FC
A Pirlo?Towelie wrote:Ali kako je Benteke smekerski izveo penal..
- kucniljubimac
- Posts: 700
- Joined: 05/01/2014 02:02
#15818 Re: Liverpool FC
Ima li kakvih naznaka da se u narednoj sezoni vrati grb na dres?
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#15819 Re: Liverpool FC
Carragher pitao Kloppa dali zbog povreda ima mjesta za njega u timu... Klopp mu kaze, nije situacija jos toliko losa

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15820 Re: Liverpool FC
@kucniljubimac ma jok, šanse su minimalne, zapravo i nema ih
@mytao pitao ga je i ima loš jedan par naočala spremnih za Wembley
@mytao pitao ga je i ima loš jedan par naočala spremnih za Wembley
-
frontmen
- Posts: 188
- Joined: 07/03/2013 13:58
#15821 Re: Liverpool FC
Carra je sinoć prije penala rekao da je Butland bolji od Migsa i da daje prednost Stoke-u. 
Onda se poslije vadio da je zbog potpisivanja novog ugovora Mignolet bolje motivisan, ovo ono.
Onda se poslije vadio da je zbog potpisivanja novog ugovora Mignolet bolje motivisan, ovo ono.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#15822 Re: Liverpool FC
Kritikovao je i Kloppa sinoć bez razloga. mislim, čovjek u prva 4 mjeseca izbori finale, što Brendon nije mogao ni pomoću trikova.
Daj kredite bolan, poslije kritikuj.
Daj kredite bolan, poslije kritikuj.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#15823 Re: Liverpool FC
Ma Carra I Neville misle sto sjede iza onog monitora I mogu da se igraju sa videom da znaju o taktici I fudbalu... Neville je sve u Engleskoj svojim "analizama" ubjedio da ce biti veci I od SAF-a
sad jos ne zna za pobjedu u Valenciji... Fudbal je puno vise od toga.
Uzeti ovaj kup bi bilo veliko I za Kloppa a I za igrace, koji su mladi I jos nisu nikada uzeli neki trofej. Mislim da bi to bio veliki uspjeh za ovu sezonu, jos kada bi dogurali daleko u EL. Ali nece biti ni malo lahko ni sa Evertonom a ni sa City-em...
Uzeti ovaj kup bi bilo veliko I za Kloppa a I za igrace, koji su mladi I jos nisu nikada uzeli neki trofej. Mislim da bi to bio veliki uspjeh za ovu sezonu, jos kada bi dogurali daleko u EL. Ali nece biti ni malo lahko ni sa Evertonom a ni sa City-em...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15824 Re: Liverpool FC
Joj scene, AnfieldHQ hladno odradio interview sa Teixeirom, izjavio je da je Liverpool poslao ponudu za njega u iznosu od 32m, Šahtar odbio, pregovori još traju njegov agent daje sve od sebe da se transfer realizuje. Kaže da bi mu čast bila igrat hu ha vamo tamo
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
