Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15776 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

avetinja wrote:
avetinja wrote:Gdje mogu kupiti originalne slušalice za LG mobitel?
stanic je ovlasteni za lg, imaju il oni ?
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#15777 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

Daryl Dixon wrote:
quarterback wrote:
Hakuna Matata wrote:
A gdje je ta pumpa ako ko zna nek napise :D
cherry i life sam kupovao na petrol benzinskim, vanillu nisam vidio tamo ali ako gdje ima - tu ima
delikates radnja kod ekonomije ---> cherry coca cola :thumbup:

cherry i zelena u amku, merkur, titova itd
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15778 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Chustaa wrote:
Chustaa wrote:...kupiti display za toshiba laptope?
Hitnoo :!: :(
Pitaj u Toshiba servisu u Halilovićima.
User avatar
HomeSweetHome
Posts: 1456
Joined: 27/10/2010 12:35

#15779 Re: Gdje u Sa......

Post by HomeSweetHome »

Ljudi, zna li neko gdje ima ovo kupiti? Vidjela sam milion puta ali nemam pojma gdje...

Image

Hvala puno unaprijed!
User avatar
Filter
Posts: 8673
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#15780 Re: Gdje u Sa......

Post by Filter »

HomeSweetHome wrote:Ljudi, zna li neko gdje ima ovo kupiti? Vidjela sam milion puta ali nemam pojma gdje...

Image

Hvala puno unaprijed!
pijaca ciglane, jedna od onih radnjica sa drangulijama na otvorenom dijelu. kad gledas od gradjevine, lijevi prolaz
User avatar
HomeSweetHome
Posts: 1456
Joined: 27/10/2010 12:35

#15781 Re: Gdje u Sa......

Post by HomeSweetHome »

Hvala puno! :)
Trgenbauer
Posts: 122
Joined: 17/06/2012 20:37

#15782 Re: Gdje u Sa......

Post by Trgenbauer »

Nisrin wrote:
Daryl Dixon wrote:
A gdje je ta pumpa ako ko zna nek napise :D
cherry i life sam kupovao na petrol benzinskim, vanillu nisam vidio tamo ali ako gdje ima - tu ima

Vanilla ima na Grbavici, tobacco shop kod Montane (Mrkve)
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#15783 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 18/05/2016 13:57, edited 2 times in total.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#15784 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

Trgenbauer wrote: Vanilla ima na Grbavici, tobacco shop kod Montane (Mrkve)
bad quote, hakuna matata wrote that not me :-D :thumbup:
User avatar
Insajder
Posts: 35
Joined: 04/02/2010 22:15
Location: Južna strana capital city-ja

#15785 Re: Gdje u Sa......

Post by Insajder »

Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
[img=http://s32.postimg.org/8m9oyrbb5/mreza_zastitu_komaraca_drugih_insekata_slika_525.jpg]
emmir1
Posts: 4940
Joined: 07/06/2013 15:28

#15786 Re: Gdje u Sa......

Post by emmir1 »

Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
[img=http://s32.postimg.org/8m9oyrbb5/mreza_zastitu_komaraca_drugih_insekata_slika_525.jpg]


Ja sam kupio u Konzumu prošle godine na Otoci gdje Dalas
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#15787 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

emmir1 wrote:
Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
[img=http://s32.postimg.org/8m9oyrbb5/mreza_zastitu_komaraca_drugih_insekata_slika_525.jpg]


Ja sam kupio u Konzumu prošle godine na Otoci gdje Dalas

Bilo je i u Bingu ali sad nmg naci,,,cini mi se 14 ili 22KM...
User avatar
Insajder
Posts: 35
Joined: 04/02/2010 22:15
Location: Južna strana capital city-ja

#15788 Re: Gdje u Sa......

Post by Insajder »

Nisrin wrote:
emmir1 wrote:
Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
[img=http://s32.postimg.org/8m9oyrbb5/mreza_zastitu_komaraca_drugih_insekata_slika_525.jpg]


Ja sam kupio u Konzumu prošle godine na Otoci gdje Dalas

Bilo je i u Bingu ali sad nmg naci,,,cini mi se 14 ili 22KM...
Hvala, potrazit cu :thumbup:
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#15789 Re: Gdje u Sa......

Post by Mentha_Piperita »

Gdje se nalazi servis Panasonica u Sarajevu, tačnije usisavač je u pitanju? Može i preporuka nekog majstora (samo se ugasio, izgleda da je pregorio), koji je pouzdan, da ne bude predam usisavač a dobijem još gore izdanje (zamjena dijelova ili skidanje nečega, nije mi se to prvi put desilo :D ). Hvala.
irconbih
Posts: 538
Joined: 28/04/2008 19:25
Location: Ilidža

#15790 Re: Gdje u Sa......

Post by irconbih »

Mentha_Piperita wrote:Gdje se nalazi servis Panasonica u Sarajevu, tačnije usisavač je u pitanju? Može i preporuka nekog majstora (samo se ugasio, izgleda da je pregorio), koji je pouzdan, da ne bude predam usisavač a dobijem još gore izdanje (zamjena dijelova ili skidanje nečega, nije mi se to prvi put desilo :D ). Hvala.
Servis Aspera na Grbavici. Neman broj, potrazi na netu.
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#15791 Re: Gdje u Sa......

Post by Mentha_Piperita »

irconbih wrote:
Mentha_Piperita wrote:Gdje se nalazi servis Panasonica u Sarajevu, tačnije usisavač je u pitanju? Može i preporuka nekog majstora (samo se ugasio, izgleda da je pregorio), koji je pouzdan, da ne bude predam usisavač a dobijem još gore izdanje (zamjena dijelova ili skidanje nečega, nije mi se to prvi put desilo :D ). Hvala.
Servis Aspera na Grbavici. Neman broj, potrazi na netu.
Hvala ti PUNO. Ovo izgleda baš OK servis, imaju i web stranicu. Hvala najljepše još jednom. :thumbup:
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3491
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#15792 Re: Gdje u Sa......

Post by Matijevic_Vlado »

Ima odjece za trudnice? Waikiki znam :skoljka:
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#15793 Re: Gdje u Sa......

Post by aribes »

Nisrin wrote:
emmir1 wrote:
Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
[img=http://s32.postimg.org/8m9oyrbb5/mreza_zastitu_komaraca_drugih_insekata_slika_525.jpg]


Ja sam kupio u Konzumu prošle godine na Otoci gdje Dalas

Bilo je i u Bingu ali sad nmg naci,,,cini mi se 14 ili 22KM...
Imas u Penny-plus Velešići vidjela neki dan oko 15 KM košta i stoji kod onog bilja i rasade blizu kase
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#15794 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

Matijevic_Vlado wrote:Ima odjece za trudnice? Waikiki znam :skoljka:
Lindex,pijaca na Otoci ,bar je prije bilo
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#15795 Re: Gdje u Sa......

Post by Mentha_Piperita »

CherryLips wrote:
Matijevic_Vlado wrote:Ima odjece za trudnice? Waikiki znam :skoljka:
Lindex,pijaca na Otoci ,bar je prije bilo
Neki dan sam na otvorenoj pijaci Otoka vidjela baš box odjeće za trudnice.
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#15796 Re: Gdje u Sa......

Post by esmasaric »

Moja najdraža čokolada. Nekad davno sam je kupovala. Zna li neko gdje se može nabaviti?

Image
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#15797 Re: Gdje u Sa......

Post by zomri »

Mentha_Piperita wrote:
irconbih wrote:
Mentha_Piperita wrote:Gdje se nalazi servis Panasonica u Sarajevu, tačnije usisavač je u pitanju? Može i preporuka nekog majstora (samo se ugasio, izgleda da je pregorio), koji je pouzdan, da ne bude predam usisavač a dobijem još gore izdanje (zamjena dijelova ili skidanje nečega, nije mi se to prvi put desilo :D ). Hvala.
Servis Aspera na Grbavici. Neman broj, potrazi na netu.
Hvala ti PUNO. Ovo izgleda baš OK servis, imaju i web stranicu. Hvala najljepše još jednom. :thumbup:
ovo mi zvuči poznato: da probate očistiti usisivač prije servisa? :D
i ja sam isto mislio da je pregorio, onda ga očistim i radi ko doxa
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#15798 Re: Gdje u Sa......

Post by MOSALJOZE »

Kopirnica koja radi iza 19h?
User avatar
Rijeka_snova
Posts: 1269
Joined: 26/07/2011 01:12

#15799 Re: Gdje u Sa......

Post by Rijeka_snova »

MOSALJOZE wrote:Kopirnica koja radi iza 19h?
Mislim da radi My copy na -1 u Importanne centru.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#15800 Re: Gdje u Sa......

Post by MOSALJOZE »

Rijeka_snova wrote:
MOSALJOZE wrote:Kopirnica koja radi iza 19h?
Mislim da radi My copy na -1 u Importanne centru.
Hvala :kakoste:
Post Reply