stanic je ovlasteni za lg, imaju il oni ?avetinja wrote:avetinja wrote:Gdje mogu kupiti originalne slušalice za LG mobitel?
Gdje u Sa......
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#15776 Re: Gdje u Sa......
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#15777 Re: Gdje u Sa......
Daryl Dixon wrote:delikates radnja kod ekonomije ---> cherry coca colaquarterback wrote:cherry i life sam kupovao na petrol benzinskim, vanillu nisam vidio tamo ali ako gdje ima - tu imaHakuna Matata wrote:
A gdje je ta pumpa ako ko zna nek napise
cherry i zelena u amku, merkur, titova itd
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15778 Re: Gdje u Sa......
Pitaj u Toshiba servisu u Halilovićima.Chustaa wrote:HitnooChustaa wrote:...kupiti display za toshiba laptope?![]()
- HomeSweetHome
- Posts: 1456
- Joined: 27/10/2010 12:35
#15779 Re: Gdje u Sa......
Ljudi, zna li neko gdje ima ovo kupiti? Vidjela sam milion puta ali nemam pojma gdje...

Hvala puno unaprijed!

Hvala puno unaprijed!
- Filter
- Posts: 8673
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#15780 Re: Gdje u Sa......
pijaca ciglane, jedna od onih radnjica sa drangulijama na otvorenom dijelu. kad gledas od gradjevine, lijevi prolazHomeSweetHome wrote:Ljudi, zna li neko gdje ima ovo kupiti? Vidjela sam milion puta ali nemam pojma gdje...
Hvala puno unaprijed!
-
Trgenbauer
- Posts: 122
- Joined: 17/06/2012 20:37
#15782 Re: Gdje u Sa......
Nisrin wrote:cherry i life sam kupovao na petrol benzinskim, vanillu nisam vidio tamo ali ako gdje ima - tu imaDaryl Dixon wrote:
A gdje je ta pumpa ako ko zna nek napise
Vanilla ima na Grbavici, tobacco shop kod Montane (Mrkve)
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#15783 Re: Gdje u Sa......
.
Last edited by Daryl Dixon on 18/05/2016 13:57, edited 2 times in total.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#15784 Re: Gdje u Sa......
bad quote, hakuna matata wrote that not meTrgenbauer wrote: Vanilla ima na Grbavici, tobacco shop kod Montane (Mrkve)
- Insajder
- Posts: 35
- Joined: 04/02/2010 22:15
- Location: Južna strana capital city-ja
#15785 Re: Gdje u Sa......
Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
[img=http://s32.postimg.org/8m9oyrbb5/mreza_zastitu_komaraca_drugih_insekata_slika_525.jpg]
[img=http://s32.postimg.org/8m9oyrbb5/mreza_zastitu_komaraca_drugih_insekata_slika_525.jpg]
-
emmir1
- Posts: 4940
- Joined: 07/06/2013 15:28
#15786 Re: Gdje u Sa......
Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
[img=http://s32.postimg.org/8m9oyrbb5/mreza_zastitu_komaraca_drugih_insekata_slika_525.jpg]
Ja sam kupio u Konzumu prošle godine na Otoci gdje Dalas
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#15787 Re: Gdje u Sa......
emmir1 wrote:Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
[img=http://s32.postimg.org/8m9oyrbb5/mreza_zastitu_komaraca_drugih_insekata_slika_525.jpg]
Ja sam kupio u Konzumu prošle godine na Otoci gdje Dalas
Bilo je i u Bingu ali sad nmg naci,,,cini mi se 14 ili 22KM...
- Insajder
- Posts: 35
- Joined: 04/02/2010 22:15
- Location: Južna strana capital city-ja
#15788 Re: Gdje u Sa......
Hvala, potrazit cuNisrin wrote:emmir1 wrote:Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
[img=http://s32.postimg.org/8m9oyrbb5/mreza_zastitu_komaraca_drugih_insekata_slika_525.jpg]
Ja sam kupio u Konzumu prošle godine na Otoci gdje Dalas
Bilo je i u Bingu ali sad nmg naci,,,cini mi se 14 ili 22KM...
-
Mentha_Piperita
- Posts: 310
- Joined: 03/08/2015 00:32
#15789 Re: Gdje u Sa......
Gdje se nalazi servis Panasonica u Sarajevu, tačnije usisavač je u pitanju? Može i preporuka nekog majstora (samo se ugasio, izgleda da je pregorio), koji je pouzdan, da ne bude predam usisavač a dobijem još gore izdanje (zamjena dijelova ili skidanje nečega, nije mi se to prvi put desilo
). Hvala.
-
irconbih
- Posts: 538
- Joined: 28/04/2008 19:25
- Location: Ilidža
#15790 Re: Gdje u Sa......
Servis Aspera na Grbavici. Neman broj, potrazi na netu.Mentha_Piperita wrote:Gdje se nalazi servis Panasonica u Sarajevu, tačnije usisavač je u pitanju? Može i preporuka nekog majstora (samo se ugasio, izgleda da je pregorio), koji je pouzdan, da ne bude predam usisavač a dobijem još gore izdanje (zamjena dijelova ili skidanje nečega, nije mi se to prvi put desilo). Hvala.
-
Mentha_Piperita
- Posts: 310
- Joined: 03/08/2015 00:32
#15791 Re: Gdje u Sa......
Hvala ti PUNO. Ovo izgleda baš OK servis, imaju i web stranicu. Hvala najljepše još jednom.irconbih wrote:Servis Aspera na Grbavici. Neman broj, potrazi na netu.Mentha_Piperita wrote:Gdje se nalazi servis Panasonica u Sarajevu, tačnije usisavač je u pitanju? Može i preporuka nekog majstora (samo se ugasio, izgleda da je pregorio), koji je pouzdan, da ne bude predam usisavač a dobijem još gore izdanje (zamjena dijelova ili skidanje nečega, nije mi se to prvi put desilo). Hvala.
- Matijevic_Vlado
- Posts: 3491
- Joined: 03/10/2012 14:27
- Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..
#15792 Re: Gdje u Sa......
Ima odjece za trudnice? Waikiki znam 
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#15793 Re: Gdje u Sa......
Imas u Penny-plus Velešići vidjela neki dan oko 15 KM košta i stoji kod onog bilja i rasade blizu kaseNisrin wrote:emmir1 wrote:Insajder wrote:Zna li iko gdje ima ovo kupiti u Sarajevu? U pitanju je mreza za zastitu od komaraca i ostalih insekata, koja se postavlja na ulazna vrata i radi na principu magneta po sredini?
[img=http://s32.postimg.org/8m9oyrbb5/mreza_zastitu_komaraca_drugih_insekata_slika_525.jpg]
Ja sam kupio u Konzumu prošle godine na Otoci gdje Dalas
Bilo je i u Bingu ali sad nmg naci,,,cini mi se 14 ili 22KM...
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#15794 Re: Gdje u Sa......
Lindex,pijaca na Otoci ,bar je prije biloMatijevic_Vlado wrote:Ima odjece za trudnice? Waikiki znam
-
Mentha_Piperita
- Posts: 310
- Joined: 03/08/2015 00:32
#15795 Re: Gdje u Sa......
Neki dan sam na otvorenoj pijaci Otoka vidjela baš box odjeće za trudnice.CherryLips wrote:Lindex,pijaca na Otoci ,bar je prije biloMatijevic_Vlado wrote:Ima odjece za trudnice? Waikiki znam
- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#15796 Re: Gdje u Sa......
Moja najdraža čokolada. Nekad davno sam je kupovala. Zna li neko gdje se može nabaviti?


- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#15797 Re: Gdje u Sa......
ovo mi zvuči poznato: da probate očistiti usisivač prije servisa?Mentha_Piperita wrote:Hvala ti PUNO. Ovo izgleda baš OK servis, imaju i web stranicu. Hvala najljepše još jednom.irconbih wrote:Servis Aspera na Grbavici. Neman broj, potrazi na netu.Mentha_Piperita wrote:Gdje se nalazi servis Panasonica u Sarajevu, tačnije usisavač je u pitanju? Može i preporuka nekog majstora (samo se ugasio, izgleda da je pregorio), koji je pouzdan, da ne bude predam usisavač a dobijem još gore izdanje (zamjena dijelova ili skidanje nečega, nije mi se to prvi put desilo). Hvala.
i ja sam isto mislio da je pregorio, onda ga očistim i radi ko doxa
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#15798 Re: Gdje u Sa......
Kopirnica koja radi iza 19h?
- Rijeka_snova
- Posts: 1269
- Joined: 26/07/2011 01:12
#15799 Re: Gdje u Sa......
Mislim da radi My copy na -1 u Importanne centru.MOSALJOZE wrote:Kopirnica koja radi iza 19h?
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#15800 Re: Gdje u Sa......
HvalaRijeka_snova wrote:Mislim da radi My copy na -1 u Importanne centru.MOSALJOZE wrote:Kopirnica koja radi iza 19h?
