ultima_palabra wrote:Nije tako, 18 rukica je bilo i bez njih.
Bili su suzdrzani, ali i da su bili protiv, opet bi se ustolicila nova parlamentarna vecina.
To je istina, ali je i istina da su mnogo tihi sto se tice, posto se o njemu prica, Radeljasa na toj poziciji kojoj jeste, i sto se tice uopste kadrovske politike nove Vlade.
Istina, jednom-dva puta se Pedja javio i kao rekao stav NS po tom pitanju, ali sta ovu "vecinu" (ne daj Boze nikome) boli briga sto je Pedja jednom-dva puta procitao, rekao, nesto protiv njih.
Ja licno ne mogu vjerovati da ne postoji bilo kakav pravno-skupstinko-delegatski mehanizam da se pokrene prica o podjeli stolica, resora i poluga za odlucivanje u ovome kantonu. Znaci moze staviti ko god koga hoce i na koju god poziciju hoce i niko im nista Ne moze.
