Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ljudi večeras svi pred stadion pa šta Bog da. ovo što Ševko vo izvodi su neke nove finte, ne dozvolimo da mu prođe i zato večeras ko god može pred istok u 18h. Ako ništa da podržimo Robijaše i momke iz NGG za Čelik što su se otvoreno imenom i prezimenom suprotstavili režimu i sitemu, ono što niko nije smio 25 god da uradi.
Tvrdi udruzenje koje je nemoguce pronaci jer nemaju prijavljenu adresu,strasno je kako su otudjeni od stvarnih ptoblema LJUDI,koliko im je to nebitno
Jedinu istinsku žalbu u čitavom ovom piskaranju su iznijeli po pitanju upravljanja azilom. Valjda se mislili udomiti preko buđetske sise ili šta li več.
Poslije svih trakavica oca cetiri vrsna fudbalera i navijaca nazalost pomalo i ocekivano.. Imam osjecaj da focak ima umjesane prste al cemo da vidimo..