Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
girl
Posts: 458
Joined: 27/06/2008 10:15

#15751 Re: Gdje u Sa......

Post by girl »

gdje u sa kupiti ovakve, pojedinacne "kukice-vjesalice" za djeciju sobu ?

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/40193332/
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#15752 Re: Gdje u Sa......

Post by esmasaric »

kokuz_sa wrote:Nema kod ekonomije...bio vec...a kod bezistana jos nisam
Bila danas. Imaju :D
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15753 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

esmasaric wrote:
kokuz_sa wrote:Nema kod ekonomije...bio vec...a kod bezistana jos nisam
Bila danas. Imaju :D
:-D :-D :-D
hvalaaaa
User avatar
Hakuna Matata
Posts: 181
Joined: 24/03/2008 23:35

#15754 Re: Gdje u Sa......

Post by Hakuna Matata »

Coca Cola Vanilla ... da li iko uvozi kod nas :-D :-D ?
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#15755 Re: Gdje u Sa......

Post by Astrix »

Zna li iko gdje ima kupiti oznaka BiH što ide na auta ali magnetna?
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15756 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

Fis Halilovici
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#15757 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

Astrix wrote:Zna li iko gdje ima kupiti oznaka BiH što ide na auta ali magnetna?
maja gume...imaju dvije velicine
triple mama
Posts: 592
Joined: 18/03/2011 19:41

#15758 Re: Gdje u Sa......

Post by triple mama »

Zna li neko da li mi se isplati prodavati srebreni escajg za 12 osoba? Da pitam u Zlatarskoj ulici? Hvalaaaa
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#15759 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

triple mama wrote:Zna li neko da li mi se isplati prodavati srebreni escajg za 12 osoba? Da pitam u Zlatarskoj ulici? Hvalaaaa
Srebro gram 0,50 KM otkupna cijena :(
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#15760 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

Chustaa wrote:...kupiti display za toshiba laptope?
Hitnoo :!: :(
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#15761 Re: Gdje u Sa......

Post by al-em »

Hakuna Matata wrote:Coca Cola Vanilla ... da li iko uvozi kod nas :-D :-D ?
Vidio sam tri razlicite boje limenke kole u amku kod vjecne vatre. Da nije mozda to to?
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#15762 Re: Gdje u Sa......

Post by esmasaric »

al-em wrote:
Hakuna Matata wrote:Coca Cola Vanilla ... da li iko uvozi kod nas :-D :-D ?
Vidio sam tri razlicite boje limenke kole u amku kod vjecne vatre. Da nije mozda to to?
Ne znam da li imaju vaniliju, ali znam za cherry i zelenu, nedavno su tek uveli.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#15763 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

esmasaric wrote:
al-em wrote:
Hakuna Matata wrote:Coca Cola Vanilla ... da li iko uvozi kod nas :-D :-D ?
Vidio sam tri razlicite boje limenke kole u amku kod vjecne vatre. Da nije mozda to to?
Ne znam da li imaju vaniliju, ali znam za cherry i zelenu, nedavno su tek uveli.
Cherry odlicna, nije puna sode kao nase cole, bas se osjeti visnja...zelena bezveze, a za vanillu sam cula da ima na nekoj pumpi, vjerujem da je ta najbolja :D
User avatar
madesa
Posts: 5565
Joined: 26/07/2013 02:37

#15764 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

kokuz_sa wrote:Image


gdje ima uzeti ove Haribo ..znaci presao sam puno radnji ali ovaj okus nema..i da ima taj papagaj..
penny velesici
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15765 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

Hvala
User avatar
Hakuna Matata
Posts: 181
Joined: 24/03/2008 23:35

#15766 Re: Gdje u Sa......

Post by Hakuna Matata »

Nisrin wrote:
esmasaric wrote:
Nisrin wrote: Cherry odlicna, nije puna sode kao nase cole, bas se osjeti visnja...zelena bezveze, a za vanillu sam cula da ima na nekoj pumpi, vjerujem da je ta najbolja :D

A gdje je ta pumpa ako ko zna nek napise :D
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15767 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

Hakuna Matata wrote:
A gdje je ta pumpa ako ko zna nek napise :D
cherry i life sam kupovao na petrol benzinskim, vanillu nisam vidio tamo ali ako gdje ima - tu ima
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#15768 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

Treba mi hitno (danas) jedna mala španer traka ali da nije ona kamionska za velike terete.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15769 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

O'zone wrote:Treba mi hitno (danas) jedna mala španer traka ali da nije ona kamionska za velike terete.
imas u maja gume, nalaze se pored velikog konzuma na pofalicima, tacnije pored ulaza u ŽIŠ
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#15770 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

quarterback wrote:
O'zone wrote:Treba mi hitno (danas) jedna mala španer traka ali da nije ona kamionska za velike terete.
imas u maja gume, nalaze se pored velikog konzuma na pofalicima, tacnije pored ulaza u ŽIŠ
Znam gdje su :thumbup: Hvala
lady____
Posts: 163
Joined: 02/03/2008 14:26

#15771 Re: Gdje u Sa......

Post by lady____ »

Preporuka za proslavu prvog rodjendana? Voljeli bi da objekat ima lijepu bastu. :-)
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15772 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

O'zone wrote:
Znam gdje su :thumbup: Hvala
:thumbup:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#15773 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

quarterback wrote:
Hakuna Matata wrote:
A gdje je ta pumpa ako ko zna nek napise :D
cherry i life sam kupovao na petrol benzinskim, vanillu nisam vidio tamo ali ako gdje ima - tu ima
delikates radnja kod ekonomije ---> cherry coca cola :thumbup:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#15774 Re: Gdje u Sa......

Post by mk ultra »

Manje metalne kutije za poklona? Igdje? :kiss:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#15775 Re: Gdje u Sa......

Post by avetinja »

avetinja wrote:Gdje mogu kupiti originalne slušalice za LG mobitel?
Post Reply