Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#15751 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Kakva utakmica, mogli su debili sjebati sve na kraju.

Odbrana je tragikomicna i dalje ostajem pri misljenju da treba poraditi na zadnjoj liniji i od tog dijela graditi ekipu!

Mignlotu i kompletnoj zadnjoj liniji jebem svu familiju radi svojih zivaca i onom ko ih je doveo, debili retardirani.

Nego, je l' ja jedini imam osjecaj kad gledam onog Sakhoa isto da kad neku bas kar'nu dovedes na termin s rajom, pa sav isprepadan i izgubljen djeluje kad primi loptu??? Ja nesigurnijeg igraca s loptom nisam vidio dugo dugo.
Sav nakav panican, svaki korak mu je k'o da Trebevic podize.

Generalno danas sam sebi skratio 5 godina zivota radi poluamatera i tako iz kola u kolo, jebo ga majka vise. Od 4 igraca pozadi ne mozes jednog solidnog napraviti. Sakho, Toure, Moreno ili Clyne, ne znas koji je smjesniji.
Sakho placen 20 miliona, ne znam je l' sastavio 3 utakmie zaredom na solidnom nivou. Jednu vrhunski, pa dvije usere sve.

Klopp ce muda otegnuti dok ovdje nesto napravi, ako i napravi.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#15752 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Najjaca utakmica sezone, ako ne vec i godine.

:mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#15753 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Pogledajte samo idiota Lucasa kod drugog gola. Jebo sve svoje maloumno! Mrzi igrac mi nije igrao ovu igru, zutokljunac onaj odvratni!
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#15754 Re: Liverpool FC

Post by mO k3 »

todd_smith wrote:Najjaca utakmica sezone, ako ne vec i godine.

:mrgreen:
:thumbup:
do 20 minute tragdija po meni , nakon gola pocinje triler
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#15755 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kloppu zanimljiv Kasper Šmajhel. Neće njemu babo dat, džaba ti milioni...ali bila bi to dobra priča, otac i sin golmani najljućih rivala :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79546
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#15756 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

BHF_Manijak wrote:Pogledajte samo idiota Lucasa kod drugog gola. Jebo sve svoje maloumno! Mrzi igrac mi nije igrao ovu igru, zutokljunac onaj odvratni!
:lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#15757 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

AmiĐa_Idriz wrote:Kloppu zanimljiv Kasper Šmajhel. Neće njemu babo dat, džaba ti milioni...ali bila bi to dobra priča, otac i sin golmani najljućih rivala :D
Sta mu on ima pricati kad je iz uniteda otisao u city
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#15758 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

To stoji, al ovo je krupnije rivalstvo nego sa Cityem..uostalom, boli me q svakako neće doći, uvjeren sam :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79546
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#15759 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

todd_smith wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Kloppu zanimljiv Kasper Šmajhel. Neće njemu babo dat, džaba ti milioni...ali bila bi to dobra priča, otac i sin golmani najljućih rivala :D
Sta mu on ima pricati kad je iz uniteda otisao u city
Jarane, rivalstvo između Liverpoola i Uniteda je najveće rivalstvo u historiji svijeta.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#15760 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

Koliko ocajan (il' glup) moras bit' da onom panju Mignole-u budes zamjena? Kakav Schmeichel i Liverpool, pustite se toga ba. :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#15761 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Velkoski wrote:
todd_smith wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Kloppu zanimljiv Kasper Šmajhel. Neće njemu babo dat, džaba ti milioni...ali bila bi to dobra priča, otac i sin golmani najljućih rivala :D
Sta mu on ima pricati kad je iz uniteda otisao u city
Jarane, rivalstvo između Liverpoola i Uniteda je najveće rivalstvo u historiji svijeta.
kakve to veze ima sa komentarom da mu otac nece dati da ide rivalima, kada je lik gradskim rivalima isao
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#15762 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Nema od novog prvog golmana ništa, Mignoleum zapečaćen novim ugovorom.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79546
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#15763 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

todd_smith wrote:
Velkoski wrote:
todd_smith wrote:
Sta mu on ima pricati kad je iz uniteda otisao u city
Jarane, rivalstvo između Liverpoola i Uniteda je najveće rivalstvo u historiji svijeta.
kakve to veze ima sa komentarom da mu otac nece dati da ide rivalima, kada je lik gradskim rivalima isao
Jebo gracke rivale, nije to ni slično kume. ;-)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#15764 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Velkoski wrote: Jebo gracke rivale, nije to ni slično kume. ;-)
opet pitam kakve veze ima koje je vece, ili gdje sam rekao da je jedan veci od drugog, pricam o principu stvari

uostalom da princip ne postoji ne bi neville, schmichaela ignorisao te sezone u rukovanju zbog prelaska
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#15765 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Vidim neko reče da bi bio Mignoletu zamjena..pa taj će svakako biti zamjena, vjerujte mi Ward će možda već iduće sezone biti br.1...Rodgers je znao riješiti problem Mignoletovog pada forme. Fino sinko na klupu a Jones na gol. Tako par hefti i Migs ko preporođen.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#15766 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Gledam danas Teixeira krenuo u akciju 'nafuraj raju s Instagrama.'
Lajko Coutinho sliku, lajko Firminu sliku (sve slike sa jučerašnjeg meča), i što je najzanimljivije lajko sliku gdje je neki fan page u fotošopu metno njegovu glavu u Liverpoolov dres. Lajka sve. Izgleda...
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#15767 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Nedavno je neki igrac isto tako radio.. Samo ne zanm je'l na kraju presao u Liverpool ? :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#15768 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mnogi su nas ložili..eo gledam ko je potpisao ljetos za Spurse ili Čelsi :D

Zazvoni mi telefon, kad ono Brejking njuz na Sky-u sa heštegom #LFC, reko evo ga. Kad ono neki njih blizak izvor ukrajincima potvrdio da je Liverpool ostavio ponudu od £25m na stolu. Šahtar još razmatra, a Teixeira jasno poručio da hoće u Liverpool. Razlog, Coutinho i Lucas su mu dugogodišnji guzni haveri, svako ljeto skupa na odmorima, sa Coutinhom u Vasco da Gami dugo šuto loptu, još je plus tu Firmino znači idealna okolina...PA VI RECITE DA LEIVA NI ZA ŠTA NE SLUŽI :D :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#15769 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote:PA VI RECITE DA LEIVA NI ZA ŠTA NE SLUŽI :D :lol:
Ma jebem ga u usta mrljava, makar Ronalda i Messia doveo! Futa futava!
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#15770 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Delle Allija debili nisu uzeli a imali sansu
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#15771 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

todd_smith wrote:Delle Allija debili nisu uzeli a imali sansu
:-)

Vala neka onda plate sada, premda bih ja sada ganjao Vardyja ili Ighala.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#15772 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

todd_smith wrote:Delle Allija debili nisu uzeli a imali sansu
I da jesu vjerovatno bi jos odradjivao posudbu u boltonu :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#15773 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

:kravata:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#15774 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Barselona odbila 10m za Ter Stegena... traze blizu 20m.

Izgleda da je Liverpool produzio Mignelotu ugovor da bi ga imali za rezervu, a prvog golmana ce traziti da dovedu...
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#15775 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

10 miliona. Koja komedija od kluba jbt. :lol:

Kad treba dat' love za dobrog golmana iz inostranstva (a treba, jer Svinjole je u najmanju ruku smijesan), scipili se k'o mokar kurac na hladnom vjetru...al' kad je dat' za nekog nedokazanog engleza iz premijer lige koji je im'o jednu iznadprosjecnu sezonu, nudi se 30 miliona k'o od sale. :D

Ma bravo, samo tako. :D

Image
Post Reply