Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#15751 Re: Liverpool FC
Kakva utakmica, mogli su debili sjebati sve na kraju.
Odbrana je tragikomicna i dalje ostajem pri misljenju da treba poraditi na zadnjoj liniji i od tog dijela graditi ekipu!
Mignlotu i kompletnoj zadnjoj liniji jebem svu familiju radi svojih zivaca i onom ko ih je doveo, debili retardirani.
Nego, je l' ja jedini imam osjecaj kad gledam onog Sakhoa isto da kad neku bas kar'nu dovedes na termin s rajom, pa sav isprepadan i izgubljen djeluje kad primi loptu??? Ja nesigurnijeg igraca s loptom nisam vidio dugo dugo.
Sav nakav panican, svaki korak mu je k'o da Trebevic podize.
Generalno danas sam sebi skratio 5 godina zivota radi poluamatera i tako iz kola u kolo, jebo ga majka vise. Od 4 igraca pozadi ne mozes jednog solidnog napraviti. Sakho, Toure, Moreno ili Clyne, ne znas koji je smjesniji.
Sakho placen 20 miliona, ne znam je l' sastavio 3 utakmie zaredom na solidnom nivou. Jednu vrhunski, pa dvije usere sve.
Klopp ce muda otegnuti dok ovdje nesto napravi, ako i napravi.
Odbrana je tragikomicna i dalje ostajem pri misljenju da treba poraditi na zadnjoj liniji i od tog dijela graditi ekipu!
Mignlotu i kompletnoj zadnjoj liniji jebem svu familiju radi svojih zivaca i onom ko ih je doveo, debili retardirani.
Nego, je l' ja jedini imam osjecaj kad gledam onog Sakhoa isto da kad neku bas kar'nu dovedes na termin s rajom, pa sav isprepadan i izgubljen djeluje kad primi loptu??? Ja nesigurnijeg igraca s loptom nisam vidio dugo dugo.
Sav nakav panican, svaki korak mu je k'o da Trebevic podize.
Generalno danas sam sebi skratio 5 godina zivota radi poluamatera i tako iz kola u kolo, jebo ga majka vise. Od 4 igraca pozadi ne mozes jednog solidnog napraviti. Sakho, Toure, Moreno ili Clyne, ne znas koji je smjesniji.
Sakho placen 20 miliona, ne znam je l' sastavio 3 utakmie zaredom na solidnom nivou. Jednu vrhunski, pa dvije usere sve.
Klopp ce muda otegnuti dok ovdje nesto napravi, ako i napravi.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#15752 Re: Liverpool FC
Najjaca utakmica sezone, ako ne vec i godine.

- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#15753 Re: Liverpool FC
Pogledajte samo idiota Lucasa kod drugog gola. Jebo sve svoje maloumno! Mrzi igrac mi nije igrao ovu igru, zutokljunac onaj odvratni!
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#15754 Re: Liverpool FC
todd_smith wrote:Najjaca utakmica sezone, ako ne vec i godine.
do 20 minute tragdija po meni , nakon gola pocinje triler
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15755 Re: Liverpool FC
Kloppu zanimljiv Kasper Šmajhel. Neće njemu babo dat, džaba ti milioni...ali bila bi to dobra priča, otac i sin golmani najljućih rivala 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79546
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#15756 Re: Liverpool FC
BHF_Manijak wrote:Pogledajte samo idiota Lucasa kod drugog gola. Jebo sve svoje maloumno! Mrzi igrac mi nije igrao ovu igru, zutokljunac onaj odvratni!
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#15757 Re: Liverpool FC
Sta mu on ima pricati kad je iz uniteda otisao u cityAmiĐa_Idriz wrote:Kloppu zanimljiv Kasper Šmajhel. Neće njemu babo dat, džaba ti milioni...ali bila bi to dobra priča, otac i sin golmani najljućih rivala
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15758 Re: Liverpool FC
To stoji, al ovo je krupnije rivalstvo nego sa Cityem..uostalom, boli me q svakako neće doći, uvjeren sam 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79546
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#15759 Re: Liverpool FC
Jarane, rivalstvo između Liverpoola i Uniteda je najveće rivalstvo u historiji svijeta.todd_smith wrote:Sta mu on ima pricati kad je iz uniteda otisao u cityAmiĐa_Idriz wrote:Kloppu zanimljiv Kasper Šmajhel. Neće njemu babo dat, džaba ti milioni...ali bila bi to dobra priča, otac i sin golmani najljućih rivala
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#15760 Re: Liverpool FC
Koliko ocajan (il' glup) moras bit' da onom panju Mignole-u budes zamjena? Kakav Schmeichel i Liverpool, pustite se toga ba. 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#15761 Re: Liverpool FC
kakve to veze ima sa komentarom da mu otac nece dati da ide rivalima, kada je lik gradskim rivalima isaoVelkoski wrote:Jarane, rivalstvo između Liverpoola i Uniteda je najveće rivalstvo u historiji svijeta.todd_smith wrote:Sta mu on ima pricati kad je iz uniteda otisao u cityAmiĐa_Idriz wrote:Kloppu zanimljiv Kasper Šmajhel. Neće njemu babo dat, džaba ti milioni...ali bila bi to dobra priča, otac i sin golmani najljućih rivala
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#15762 Re: Liverpool FC
Nema od novog prvog golmana ništa, Mignoleum zapečaćen novim ugovorom.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79546
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#15763 Re: Liverpool FC
Jebo gracke rivale, nije to ni slično kume.todd_smith wrote:kakve to veze ima sa komentarom da mu otac nece dati da ide rivalima, kada je lik gradskim rivalima isaoVelkoski wrote:Jarane, rivalstvo između Liverpoola i Uniteda je najveće rivalstvo u historiji svijeta.todd_smith wrote:
Sta mu on ima pricati kad je iz uniteda otisao u city
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#15764 Re: Liverpool FC
opet pitam kakve veze ima koje je vece, ili gdje sam rekao da je jedan veci od drugog, pricam o principu stvariVelkoski wrote: Jebo gracke rivale, nije to ni slično kume.
uostalom da princip ne postoji ne bi neville, schmichaela ignorisao te sezone u rukovanju zbog prelaska
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15765 Re: Liverpool FC
Vidim neko reče da bi bio Mignoletu zamjena..pa taj će svakako biti zamjena, vjerujte mi Ward će možda već iduće sezone biti br.1...Rodgers je znao riješiti problem Mignoletovog pada forme. Fino sinko na klupu a Jones na gol. Tako par hefti i Migs ko preporođen.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15766 Re: Liverpool FC
Gledam danas Teixeira krenuo u akciju 'nafuraj raju s Instagrama.'
Lajko Coutinho sliku, lajko Firminu sliku (sve slike sa jučerašnjeg meča), i što je najzanimljivije lajko sliku gdje je neki fan page u fotošopu metno njegovu glavu u Liverpoolov dres. Lajka sve. Izgleda...
Lajko Coutinho sliku, lajko Firminu sliku (sve slike sa jučerašnjeg meča), i što je najzanimljivije lajko sliku gdje je neki fan page u fotošopu metno njegovu glavu u Liverpoolov dres. Lajka sve. Izgleda...
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15767 Re: Liverpool FC
Nedavno je neki igrac isto tako radio.. Samo ne zanm je'l na kraju presao u Liverpool ? 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15768 Re: Liverpool FC
Mnogi su nas ložili..eo gledam ko je potpisao ljetos za Spurse ili Čelsi 
Zazvoni mi telefon, kad ono Brejking njuz na Sky-u sa heštegom #LFC, reko evo ga. Kad ono neki njih blizak izvor ukrajincima potvrdio da je Liverpool ostavio ponudu od £25m na stolu. Šahtar još razmatra, a Teixeira jasno poručio da hoće u Liverpool. Razlog, Coutinho i Lucas su mu dugogodišnji guzni haveri, svako ljeto skupa na odmorima, sa Coutinhom u Vasco da Gami dugo šuto loptu, još je plus tu Firmino znači idealna okolina...PA VI RECITE DA LEIVA NI ZA ŠTA NE SLUŽI

Zazvoni mi telefon, kad ono Brejking njuz na Sky-u sa heštegom #LFC, reko evo ga. Kad ono neki njih blizak izvor ukrajincima potvrdio da je Liverpool ostavio ponudu od £25m na stolu. Šahtar još razmatra, a Teixeira jasno poručio da hoće u Liverpool. Razlog, Coutinho i Lucas su mu dugogodišnji guzni haveri, svako ljeto skupa na odmorima, sa Coutinhom u Vasco da Gami dugo šuto loptu, još je plus tu Firmino znači idealna okolina...PA VI RECITE DA LEIVA NI ZA ŠTA NE SLUŽI
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#15769 Re: Liverpool FC
Ma jebem ga u usta mrljava, makar Ronalda i Messia doveo! Futa futava!AmiĐa_Idriz wrote:PA VI RECITE DA LEIVA NI ZA ŠTA NE SLUŽI![]()
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#15770 Re: Liverpool FC
Delle Allija debili nisu uzeli a imali sansu
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#15771 Re: Liverpool FC
todd_smith wrote:Delle Allija debili nisu uzeli a imali sansu
Vala neka onda plate sada, premda bih ja sada ganjao Vardyja ili Ighala.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#15772 Re: Liverpool FC
I da jesu vjerovatno bi jos odradjivao posudbu u boltonutodd_smith wrote:Delle Allija debili nisu uzeli a imali sansu
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#15774 Re: Liverpool FC
Barselona odbila 10m za Ter Stegena... traze blizu 20m.
Izgleda da je Liverpool produzio Mignelotu ugovor da bi ga imali za rezervu, a prvog golmana ce traziti da dovedu...
Izgleda da je Liverpool produzio Mignelotu ugovor da bi ga imali za rezervu, a prvog golmana ce traziti da dovedu...
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#15775 Re: Liverpool FC
10 miliona. Koja komedija od kluba jbt.
Kad treba dat' love za dobrog golmana iz inostranstva (a treba, jer Svinjole je u najmanju ruku smijesan), scipili se k'o mokar kurac na hladnom vjetru...al' kad je dat' za nekog nedokazanog engleza iz premijer lige koji je im'o jednu iznadprosjecnu sezonu, nudi se 30 miliona k'o od sale.
Ma bravo, samo tako.

Kad treba dat' love za dobrog golmana iz inostranstva (a treba, jer Svinjole je u najmanju ruku smijesan), scipili se k'o mokar kurac na hladnom vjetru...al' kad je dat' za nekog nedokazanog engleza iz premijer lige koji je im'o jednu iznadprosjecnu sezonu, nudi se 30 miliona k'o od sale.
Ma bravo, samo tako.


