Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Magarece_godine wrote:Čudno i neobično što drotovi biju lika koji je ugrozio sigurnost prisutnih na stadionu ?
Fuj, ko sve za Sarajevo navija ... ponekad me stid zbog debila s kojima dijelim "ljubav" prema klubu ....
potpisujem! ni kada nam nije islo, ni kada me raja podjebavala, ni kada je zubanovic dao gol u plejofu, ni kada smo ispadali od drinjevaca iz kupa, ni kada se desila zeta, nikada me nije bilo stid reci da navijam za sarajevo, da volim sarajevo...zbog ovakvih "heroja" me sada bude stid reci da navijam za sarajevo.
Nikada me neće biti stid reći da navijam za FK Sarajevo. Klub nisu njih četvorica, ni ti, ni ja, ni Tan, ni Dino.
Svašta.
Magarece_godine wrote:Čudno i neobično što drotovi biju lika koji je ugrozio sigurnost prisutnih na stadionu ?
Fuj, ko sve za Sarajevo navija ... ponekad me stid zbog debila s kojima dijelim "ljubav" prema klubu ....
potpisujem! ni kada nam nije islo, ni kada me raja podjebavala, ni kada je zubanovic dao gol u plejofu, ni kada smo ispadali od drinjevaca iz kupa, ni kada se desila zeta, nikada me nije bilo stid reci da navijam za sarajevo, da volim sarajevo...zbog ovakvih "heroja" me sada bude stid reci da navijam za sarajevo.
Nikada me neće biti stid reći da navijam za FK Sarajevo. Klub nisu njih četvorica, ni ti, ni ja, ni Tan, ni Dino.
Svašta.
ama druze, iznerviran sam, shvatas sta sam htio reci. normalno da volim fks i da cu vjecno navijati i zivjeti za bordo!
Momci koji su uletili na teren su ok, jedan od njih ima povrijedjen ili slomljen nos. U policijskoj su stanici, nisu ih zlostavljali, protiv njih je podnesena krivicna prijava.
Ovo je info koju sam dobio na PP od jednog momka iz Hz.
int21 wrote:
Interesantno kako samo oni koji prave belaj kritikuju policijsku brutalnost.
Ne pričaj gluposti.
Ja ne pravim belaje, nit neću da ih pravim ali kritikujem policijsku brutalnost i uvijek ću je kritikovati. Ima još bruku raje koja ovako razmišlja.
int21 wrote:
Interesantno kako samo oni koji prave belaj kritikuju policijsku brutalnost.
Ne pričaj gluposti.
Ja ne pravim belaje, nit neću da ih pravim ali kritikujem policijsku brutalnost i uvijek ću je kritikovati. Ima još bruku raje koja ovako razmišlja.
A hocemo li iskreno govoriti? Pogledajte snimak i vidjecete da lik bakljom mase ne bi li otjerao drota i protrcao do terena. I sta treba? da ga ne udaraju? pa nemojte se praviti djeca
Ne znam kako ostali, al ovo je jedan od meni najtežih dana. Ne mogu da se pomirim s ovim, jer kako vidim ovo ide u pogrešnom pravcu. Kad izgubiš, kad igrači ne igraju, ne trče... opet kontaš mijenjaćemo, biće bolje, nekad... Ovo, kada te izdaju sa tvoje tribine, kada igrači Borca u drugom poluvremenu mole naše igrače da samo vide s kojom loptom se igra, odu kući sa 0:3 i na +5 bodova..., to je nešto što čovjeku uništi volju za životom. Čista depresija.
Đinajlu wrote:Pa jesu Lešinari ubili Puljića? Jesu Lešinari uletjeli večeras s bakljom na teren? Jesu Lešinari pod maskom murije izmatili ovog majmuna što je uletio? Da se razumijemo, ne podržavam ni jedne ni druge, ali ti si, buraz, malo poglup post napisao.
A ti si buraz još gluplji napisao!Ovakvi likovi ovo ne bi uradili na utakmici sa Travnikom recimo nego napadaju navijače koji su dogovorili tuču sa Željom,prebili zaštitare u Gradačcu.Meni je bez veze ovo posmatrat izolovano kao da je ovaj ovo uradio kao piroman,nako da malo potpali vatru.
Jedno veliko hvala sjeveru koje je odlučilo da napravi bakljadu u najgorem mogučem trenutku i četvorici balavaca koja su ulazeći u teren uništili sezonu klubu.
Last edited by Cossack on 26/09/2013 19:32, edited 1 time in total.
Cossack wrote:Jedno veliko hvala sjeveru koje je odlučilo da napravi bakljadu u najgorem mogučem trenutku i balavcima koji su ulazeći u teren uništili sezonu klubu.
Sezona NIJE uništena.
Najlakše se predavati, najlakše je reći ne možemo mi to, najlakše je reći gotovo je. Kad je najteže i kad treba najviše zapeti i boriti se do zadnje šanse, onda nas ima toliko da se na prste jedne ruke možemo prebrojati.
Cossack wrote:Jedno veliko hvala sjeveru koje je odlučilo da napravi bakljadu u najgorem mogučem trenutku i balavcima koji su ulazeći u teren uništili sezonu klubu.
Sezona NIJE uništena.
Najlakše se predavati, najlakše je reći ne možemo mi to, najlakše je reći gotovo je. Kad je najteže i kad treba najviše zapeti i boriti se do zadnje šanse, onda nas ima toliko da se na prste jedne ruke možemo prebrojati.
Nadam se da si u pravu... mada bi morali feniksa prekucati! Optimista sam po prirodi ali me ovo baš pogodilo...
desni wrote:A ovi lešinari baš fini,otkud baš na utakmici s Borcem ovo da bude.Mislim da ništa nije slučajno.Gdje god Borac igra uvijek neki problem.Jedan navijač Sarajeva je prije koju godinu ubijen,večeras su policajci jednog išutali i neki se sadistički naslađuju.Bolesno je uživati u sceni premlaćivanja da kažem nesabranog momka. Jer baš ovi lešinari konstantno traže belaj po dijelovima gdje su Bošnjaci većina.Sjetimo se nereda u Gradačcu,dogovorene tuče ono negdje kod Vakufa. Onda ovaj Hordaš je već lego, ako ovo nije pretjerana sila ne znam šta je. Evo divni lešinari i po Travniku haos prave. Ma hladno 3:0 za Sarajevo ovo registrovat i kraj priče.
Haha a insana šta napisa...
Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4[/quot A kako si samo smješan ti sa zastavom Švedske a ne silaziš sa bosanskog foruma.Gdje si, šta si, znaš li jarane?
desni wrote:A ovi lešinari baš fini,otkud baš na utakmici s Borcem ovo da bude.Mislim da ništa nije slučajno.Gdje god Borac igra uvijek neki problem.Jedan navijač Sarajeva je prije koju godinu ubijen,večeras su policajci jednog išutali i neki se sadistički naslađuju.Bolesno je uživati u sceni premlaćivanja da kažem nesabranog momka. Jer baš ovi lešinari konstantno traže belaj po dijelovima gdje su Bošnjaci većina.Sjetimo se nereda u Gradačcu,dogovorene tuče ono negdje kod Vakufa. Onda ovaj Hordaš je već lego, ako ovo nije pretjerana sila ne znam šta je. Evo divni lešinari i po Travniku haos prave. Ma hladno 3:0 za Sarajevo ovo registrovat i kraj priče.
Cossack wrote:Jedno veliko hvala sjeveru koje je odlučilo da napravi bakljadu u najgorem mogučem trenutku i balavcima koji su ulazeći u teren uništili sezonu klubu.
Sezona NIJE uništena.
Najlakše se predavati, najlakše je reći ne možemo mi to, najlakše je reći gotovo je. Kad je najteže i kad treba najviše zapeti i boriti se do zadnje šanse, onda nas ima toliko da se na prste jedne ruke možemo prebrojati.
Nije uništena sezona, ali jeste polusezona.....-5 sa tendencijom da to još zahladni, umjesto da je danas +1 ili u najgorem mogućem slučaju -2, da je ostalo do kraja neriješeno.....do kraja polusezone mi ni u crtanim filmovima ne može do prvog mjesta, a na proljeće standardna gostovanja gdje inače igramo ko Barca i redovno donosimo 3 boda: Lištica, Z.Mostar, Zenica, B.Luka...treba biti optimista, ali da bi se bilo optimista moraš imati pokrićei razlog za vjeru.....osim što se dugo vremena ne možeš pouzdati u igrače, sada više ne možeš više ni u navijače da neće praviti sranja, a koji su ih ranije tako dobro bodrili...šta je garancija da se ovo neće ponoviti na nekom "škakljivom" gostovanju, koji su to momci koji mogu obećati da se ovo više nikad neće ponoviti...oni izgleda mogu garantovati samo podršku privedenim i svojoj braći....
wannabe_ultra wrote:Da li drotovi ovako udaraju one sto ugrozavaju sigurnost gradjana Sarajeva, mislim na razne velike i male kriminalce.
Ono, kad su vec prebili lika zbog ugrozavanja ljudi na stadionu.
wannabe_ultra wrote:Da li drotovi ovako udaraju one sto ugrozavaju sigurnost gradjana Sarajeva, mislim na razne velike i male kriminalce.
Ono, kad su vec prebili lika zbog ugrozavanja ljudi na stadionu.
Najavio je krivicne prijave protiv uletaca ali i protiv onih na sjeveru zbog bakljade i izazivanja prekida te rekao da tolerancije vise nece biti. Golemo ali sta da se radi
Sto se tice lopinasa iz saveza najavio je zalbu i ponovio ono sto stoji u saopstenju da nikome nije jasno kako igraci mogu odbiti da izadju nakon sto je odluka tzv. kriznog staba (delegat, sudije, MUP i predstavnici klubova) bila da se utakmica nastavi jer su ispunjeni uvjeti
Cossack wrote:Jedno veliko hvala sjeveru koje je odlučilo da napravi bakljadu u najgorem mogučem trenutku i balavcima koji su ulazeći u teren uništili sezonu klubu.
Sezona NIJE uništena.
Najlakše se predavati, najlakše je reći ne možemo mi to, najlakše je reći gotovo je. Kad je najteže i kad treba najviše zapeti i boriti se do zadnje šanse, onda nas ima toliko da se na prste jedne ruke možemo prebrojati.
Nije uništena sezona, ali jeste polusezona.....-5 sa tendencijom da to još zahladni, umjesto da je danas +1 ili u najgorem mogućem slučaju -2, da je ostalo do kraja neriješeno.....do kraja polusezone mi ni u crtanim filmovima ne može do prvog mjesta, a na proljeće standardna gostovanja gdje inače igramo ko Barca i redovno donosimo 3 boda: Lištica, Z.Mostar, Zenica, B.Luka...treba biti optimista, ali da bi se bilo optimista moraš imati pokrićei razlog za vjeru.....osim što se dugo vremena ne možeš pouzdati u igrače, sada više ne možeš više ni u navijače da neće praviti sranja, a koji su ih ranije tako dobro bodrili...šta je garancija da se ovo neće ponoviti na nekom "škakljivom" gostovanju, koji su to momci koji mogu obećati da se ovo više nikad neće ponoviti...oni izgleda mogu garantovati samo podršku privedenim i svojoj braći....
Za sve su krivi loši rezultati, vjerujte. Sarajevo je klub od kojeg se uvijek očekuje najbolje. Rasipanje bodova od nižerazrednih klubova kući, loša i bezidejna igra sarajeva protiv birca prvo poluvrijeme je dovelo između ostalog do toga. Ne opravdam ove navijače, ali izgleda da je sve nešto nazor. Na ho ruk. Kratkog daha. Dobro si rekao trebalo je biti plus 2 dosada ili i više. Očekeujem od sarajeva ove godine žestoku borbu za izlazak u evropu, od titule nema ništa. Nemojmo se ljudi zavaravat, budimo pametni. Ekipa koja ne može napunit mrežu obarskoj i to kući, ne zaslužuje biti prvak, pa makar to bili i moje Sarajevo.
a na osnovu cega ce pravosudje reagovati ako ne na osnovu prijave? MUP daje prijavu za narusavanje reda a klub za nanosenje stete. ista stvar je i za baklje. klub ce tuzbama traziti naknadu stete i to je to. zabrana prilaska je baska, gratis (mada je tesko izvodiva)
desni wrote:A ovi lešinari baš fini,otkud baš na utakmici s Borcem ovo da bude.Mislim da ništa nije slučajno.Gdje god Borac igra uvijek neki problem.Jedan navijač Sarajeva je prije koju godinu ubijen,večeras su policajci jednog išutali i neki se sadistički naslađuju.Bolesno je uživati u sceni premlaćivanja da kažem nesabranog momka. Jer baš ovi lešinari konstantno traže belaj po dijelovima gdje su Bošnjaci većina.Sjetimo se nereda u Gradačcu,dogovorene tuče ono negdje kod Vakufa. Onda ovaj Hordaš je već lego, ako ovo nije pretjerana sila ne znam šta je. Evo divni lešinari i po Travniku haos prave. Ma hladno 3:0 za Sarajevo ovo registrovat i kraj priče.
Sta covjek napisa i prEtisnu enter.
Ja i ?Šta od onoga što sam napisao nije tačno?
Ma svaka ti je "ka u Njegosa",,samo se opusti
Lesinari,djubrad jedna neodgojena, maltretiraju bosnjacku nejach..