nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
klaki
Posts: 2371
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#1576 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by klaki »

Da vam klaki objasni. to je bijesni ljimuzin koji je tezek. nije to pralvjeno od govana i plastike ko auta nas obicnih smrtnika. logicno je da ce tesko auto napraviti vise stete od lahkog na 50 kmh ha ja!

/s

Kud ne upadoše...
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#1577 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by sema911s »

Kaki razumemo Te djenerale, al Na 50km\h auto je relativno lahko konttolisat, na suhom I uz silnu elektroniku,
Problem je sto fali broj 1 ispred 50, I sto je isto auto ostavilo tragove guma nekih 50-tak metara prije.,.,
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#1578 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirzet87sa »

sema911s wrote:Kaki razumemo Te djenerale, al Na 50km\h auto je relativno lahko konttolisat, na suhom I uz silnu elektroniku,
Problem je sto fali broj 1 ispred 50, I sto je isto auto ostavilo tragove guma nekih 50-tak metara prije.,.,
ako cemo vec gledat svaku sitnicu, nije bilo suho.. cak sta vise, masno.. nema dvojbe u tome da je gaso, a ako je ugasio esp, sasvim lahko ga izbaci.. ovaj sudar je bio ispod 100km/h 100000%.. na 150 ne da bi proletio, vec zavrsio na drugoj strani obale
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#1579 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by pakica_ »

supercali wrote:Sinoc sam prolazio pored ovog sudara i neki pricaju da je mercedes kriv
Koliko je tacno ne znam
jeste kriv, takso zakocio ispred njega, on pogledao desno i vidio prazno, kako je kren'o da se prestroji, pasat ga cvakn'o, ovaj ga odgurn'o i et'ga.. nije dobro procijenio brzinu pasata, pasat se oklizn'o na sinama i jbg.. nije im nista, svi su ok, lik iz merca je odma' prizn'o i ovima iz pasata i muriji da je kriv i samo Bog i sreca su ih spasili da ne odlete u vodu..
niti su se trkali niti su bili p'jani.. :D
alenthekiller
Posts: 737
Joined: 29/08/2011 11:42

#1580 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by alenthekiller »

pakica_ wrote:
supercali wrote:Sinoc sam prolazio pored ovog sudara i neki pricaju da je mercedes kriv
Koliko je tacno ne znam
jeste kriv, takso zakocio ispred njega, on pogledao desno i vidio prazno, kako je kren'o da se prestroji, pasat ga cvakn'o, ovaj ga odgurn'o i et'ga.. nije dobro procijenio brzinu pasata, pasat se oklizn'o na sinama i jbg.. nije im nista, svi su ok, lik iz merca je odma' prizn'o i ovima iz pasata i muriji da je kriv i samo Bog i sreca su ih spasili da ne odlete u vodu..
niti su se trkali niti su bili p'jani.. :D
mora se priznat da oni na sinama znaju fino proletit, iako je to samo taxi traka...
User avatar
Nabucco
Posts: 1336
Joined: 13/06/2012 19:45

#1581 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Nabucco »

Mene upravo nerviraju ti levati sto piće po šinama, a još me više nerviraju oni sto iste puste da im se uvale kad stignu tramvaj ( u sred poslijepodnevne špice) . To je obični primjer diskriminacije, nas poštenih koji se drže pravila i ne voze onuda gdje ne treba. I to 90% tih vozaca, ne da vozi vec lete visoko preko ograničenja.
User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#1582 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by spree »

i meni to pravo na zivce ide. glupavi drotovi ne znam da li su ikada ikoga kaznili za to. eto prilike da se napuni budzet.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1583 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by supercali »

ja te ne pustam ni pod razno osim nekad ako da zmigavac taxo
posebno ne dam onim kod poste sto iz trake za kulovica hoce kod semafora da se ukljuce u desnu
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#1584 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

danas, kod remize, smjer baščaršija-ilidža zamalo da se desi novi poginuli pješak... :shock:

auta su stala na crveno
u desnoj traci je šleper, uredno se zaustavio
papak u crnom passatu b 5.5, punom brzinom prolazi kroz crveno proširenjem za skretanje prema grasu
pješak (pretpostavljam srednjoškolac) prelazi uredno cestu na zeleno, a papak ga ne vidi od šlepera
korak je falio da pogine...

hvala policijo još jednom
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#1585 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by O'zone »

Retrovizor. Stvar koja kao i žmigavac opterećuju svakog vozača

l33t
Posts: 4786
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#1586 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by l33t »

sto izletise vako :O
_ado_
Posts: 657
Joined: 18/10/2007 18:32

#1587 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by _ado_ »

mozda imaju ugradjenu plinsku instalaciju, pa culi da to eksplodira prilikom sudara :D
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#1588 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by gnjev »

Hahah ja indijanaca jebo te . Muz i zena svako na svoju stranu i bez osvrtanja :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1589 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insomnia78 »

_ado_ wrote:mozda imaju ugradjenu plinsku instalaciju, pa culi da to eksplodira prilikom sudara :D
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1590 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insomnia78 »

Bukvalno trkači
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#1591 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by O'zone »

Mislim da je MUP-ovski Land Cruzer al nisam siguran

User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#1592 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Ned071 »

maloprije kod rtv doma. udar ko bomba. pet auta, lancani. kako je puklo, kontam nista od auta. ipak, trojica odose nakon dolaska policije. kada su se razisli, ostala dva didbidus razbijena...
User avatar
ranger
Posts: 2740
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#1593 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by ranger »

mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#1594 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirzet87sa »

Ko god je pratio, vise manje, temu/vijesti sjeca. Samo ga je precijenio brat bratu 10milja vise nego sto vrijedi.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1595 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by supercali »

Sinoc je neko kad sam otvorio postavio pitanje je li bio u saobracajnim udesima ili tako nesto slicno i evo vidim obrisao je pitanje :)
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#1596 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Sodom1 »

Sta mecka bila slupana?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1597 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by supercali »

Nije bila slupana osim sajbe i vjerovatno haube kad je udario zenu ili koga vec u nedzaricima
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1598 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Sjećam se, samo se ne sjećam je li je ubio.
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#1599 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by basicm »

Gledam neki dan bijela Honda, solunar nazad, neke gumice od bicikla na njemu ali ubaciva se kome god moze i ne moze, valjda stedi gorivo kontinuiranom voznjom.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39555
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1600 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

ako je stariji civic kratki,maloprije je protutnjao u blokadi mojom ulicom :lol: :lol: ,neki papandreu opasan....
Post Reply