nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- klaki
- Posts: 2371
- Joined: 15/02/2013 17:49
- Location: 榛名山峠
#1576 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Da vam klaki objasni. to je bijesni ljimuzin koji je tezek. nije to pralvjeno od govana i plastike ko auta nas obicnih smrtnika. logicno je da ce tesko auto napraviti vise stete od lahkog na 50 kmh ha ja!
/s
Kud ne upadoše...
/s
Kud ne upadoše...
- sema911s
- Posts: 5146
- Joined: 04/03/2013 15:37
- Location: mene nosi mutna rijeka
#1577 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Kaki razumemo Te djenerale, al Na 50km\h auto je relativno lahko konttolisat, na suhom I uz silnu elektroniku,
Problem je sto fali broj 1 ispred 50, I sto je isto auto ostavilo tragove guma nekih 50-tak metara prije.,.,
Problem je sto fali broj 1 ispred 50, I sto je isto auto ostavilo tragove guma nekih 50-tak metara prije.,.,
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#1578 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ako cemo vec gledat svaku sitnicu, nije bilo suho.. cak sta vise, masno.. nema dvojbe u tome da je gaso, a ako je ugasio esp, sasvim lahko ga izbaci.. ovaj sudar je bio ispod 100km/h 100000%.. na 150 ne da bi proletio, vec zavrsio na drugoj strani obalesema911s wrote:Kaki razumemo Te djenerale, al Na 50km\h auto je relativno lahko konttolisat, na suhom I uz silnu elektroniku,
Problem je sto fali broj 1 ispred 50, I sto je isto auto ostavilo tragove guma nekih 50-tak metara prije.,.,
-
pakica_
- Posts: 6200
- Joined: 22/08/2011 17:23
- Location: rajvoSa
#1579 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
jeste kriv, takso zakocio ispred njega, on pogledao desno i vidio prazno, kako je kren'o da se prestroji, pasat ga cvakn'o, ovaj ga odgurn'o i et'ga.. nije dobro procijenio brzinu pasata, pasat se oklizn'o na sinama i jbg.. nije im nista, svi su ok, lik iz merca je odma' prizn'o i ovima iz pasata i muriji da je kriv i samo Bog i sreca su ih spasili da ne odlete u vodu..supercali wrote:Sinoc sam prolazio pored ovog sudara i neki pricaju da je mercedes kriv
Koliko je tacno ne znam
niti su se trkali niti su bili p'jani..
-
alenthekiller
- Posts: 737
- Joined: 29/08/2011 11:42
#1580 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
mora se priznat da oni na sinama znaju fino proletit, iako je to samo taxi traka...pakica_ wrote:jeste kriv, takso zakocio ispred njega, on pogledao desno i vidio prazno, kako je kren'o da se prestroji, pasat ga cvakn'o, ovaj ga odgurn'o i et'ga.. nije dobro procijenio brzinu pasata, pasat se oklizn'o na sinama i jbg.. nije im nista, svi su ok, lik iz merca je odma' prizn'o i ovima iz pasata i muriji da je kriv i samo Bog i sreca su ih spasili da ne odlete u vodu..supercali wrote:Sinoc sam prolazio pored ovog sudara i neki pricaju da je mercedes kriv
Koliko je tacno ne znam
niti su se trkali niti su bili p'jani..
- Nabucco
- Posts: 1336
- Joined: 13/06/2012 19:45
#1581 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Mene upravo nerviraju ti levati sto piće po šinama, a još me više nerviraju oni sto iste puste da im se uvale kad stignu tramvaj ( u sred poslijepodnevne špice) . To je obični primjer diskriminacije, nas poštenih koji se drže pravila i ne voze onuda gdje ne treba. I to 90% tih vozaca, ne da vozi vec lete visoko preko ograničenja.
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#1582 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
i meni to pravo na zivce ide. glupavi drotovi ne znam da li su ikada ikoga kaznili za to. eto prilike da se napuni budzet.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#1583 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ja te ne pustam ni pod razno osim nekad ako da zmigavac taxo
posebno ne dam onim kod poste sto iz trake za kulovica hoce kod semafora da se ukljuce u desnu
posebno ne dam onim kod poste sto iz trake za kulovica hoce kod semafora da se ukljuce u desnu
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#1584 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
danas, kod remize, smjer baščaršija-ilidža zamalo da se desi novi poginuli pješak...
auta su stala na crveno
u desnoj traci je šleper, uredno se zaustavio
papak u crnom passatu b 5.5, punom brzinom prolazi kroz crveno proširenjem za skretanje prema grasu
pješak (pretpostavljam srednjoškolac) prelazi uredno cestu na zeleno, a papak ga ne vidi od šlepera
korak je falio da pogine...
hvala policijo još jednom
auta su stala na crveno
u desnoj traci je šleper, uredno se zaustavio
papak u crnom passatu b 5.5, punom brzinom prolazi kroz crveno proširenjem za skretanje prema grasu
pješak (pretpostavljam srednjoškolac) prelazi uredno cestu na zeleno, a papak ga ne vidi od šlepera
korak je falio da pogine...
hvala policijo još jednom
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#1585 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Retrovizor. Stvar koja kao i žmigavac opterećuju svakog vozača
-
l33t
- Posts: 4786
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#1586 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
sto izletise vako :O
-
_ado_
- Posts: 657
- Joined: 18/10/2007 18:32
#1587 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
mozda imaju ugradjenu plinsku instalaciju, pa culi da to eksplodira prilikom sudara 
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#1588 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Hahah ja indijanaca jebo te . Muz i zena svako na svoju stranu i bez osvrtanja 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#1589 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
_ado_ wrote:mozda imaju ugradjenu plinsku instalaciju, pa culi da to eksplodira prilikom sudara
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#1591 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Mislim da je MUP-ovski Land Cruzer al nisam siguran
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#1592 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
maloprije kod rtv doma. udar ko bomba. pet auta, lancani. kako je puklo, kontam nista od auta. ipak, trojica odose nakon dolaska policije. kada su se razisli, ostala dva didbidus razbijena...
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#1594 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ko god je pratio, vise manje, temu/vijesti sjeca. Samo ga je precijenio brat bratu 10milja vise nego sto vrijedi.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#1595 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Sinoc je neko kad sam otvorio postavio pitanje je li bio u saobracajnim udesima ili tako nesto slicno i evo vidim obrisao je pitanje 
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#1596 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Sta mecka bila slupana?
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#1597 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Nije bila slupana osim sajbe i vjerovatno haube kad je udario zenu ili koga vec u nedzaricima
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#1598 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Sjećam se, samo se ne sjećam je li je ubio.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#1599 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Gledam neki dan bijela Honda, solunar nazad, neke gumice od bicikla na njemu ali ubaciva se kome god moze i ne moze, valjda stedi gorivo kontinuiranom voznjom.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1600 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ako je stariji civic kratki,maloprije je protutnjao u blokadi mojom ulicom
,neki papandreu opasan....
