Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15726 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

vjesticanametli wrote:Aha fala fala... zvacu ja sutra i stanicu hahahhaha.....
pa ako ne radi vozi ga do ilijasa :D
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15727 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

supercali wrote:
vjesticanametli wrote:Aha fala fala... zvacu ja sutra i stanicu hahahhaha.....
pa ako ne radi vozi ga do ilijasa :D
:lol: :lol: :lol:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#15728 Re: Gdje u Sa......

Post by vjesticanametli »

necu tamo ..... zlobnice jedan
a i ti sto se smijes hahahhaha tebe cu voditi s prinovom u ilijas :D :-D
cekacemo voz hahahahha
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15729 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

vjesticanametli wrote:necu tamo ..... zlobnice jedan
a i ti sto se smijes hahahhaha tebe cu voditi s prinovom u ilijas :D :-D
cekacemo voz hahahahha
I u Brezu :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15730 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

JanuaryJones wrote:
vjesticanametli wrote:necu tamo ..... zlobnice jedan
a i ti sto se smijes hahahhaha tebe cu voditi s prinovom u ilijas :D :-D
cekacemo voz hahahahha
I u Brezu :D
i sprci vas voz u podlugovima
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#15731 Re: Gdje u Sa......

Post by vjesticanametli »

ko o cemu ti o :izet: :lol:

i u brezu i u brezu cemo ici
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15732 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

a onda ce vas sprciti i u brezi da vas dokrajci :D
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15733 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

supercali wrote:a onda ce vas sprciti i u brezi da vas dokrajci :D
Niko nikoga neće sprčiti :D a nas tri + sin ćemo na kafu u Brezu, vozom jakako :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#15734 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

duh_sa_sjekirom wrote:Da li u Sarajevu postoji neki servis, zavod ili sl. gdje se može baždariti i provjeriti elektronski aparat za mjerenje krvnog tlaka (marka "Omron"?

Pogledaj u Prizmi u Banjoj Luci, oni su ince dobavljaci, a za svaki slucaj i BawariaMed kompaniji...sretno :D
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#15735 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

...kupiti display za toshiba laptope?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15736 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

JanuaryJones wrote:
supercali wrote:a onda ce vas sprciti i u brezi da vas dokrajci :D
Niko nikoga neće sprčiti :D a nas tri + sin ćemo na kafu u Brezu, vozom jakako :D
Ma-ma
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#15737 Re: Gdje u Sa......

Post by esmasaric »

kokuz_sa wrote:Image


gdje ima uzeti ove Haribo ..znaci presao sam puno radnji ali ovaj okus nema..i da ima taj papagaj..
Ima u Heljić prodavnici, prekoputa bezistana sa fensi izlogom punim čokolada iz njemačke itd. :D
Ako tu nema, onda sigurno u delikatesnoj kod ekonomskog fakulteta.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15738 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

Nema kod ekonomije...bio vec...a kod bezistana jos nisam
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5422
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#15739 Re: Gdje u Sa......

Post by duh_sa_sjekirom »

Nisrin wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:Da li u Sarajevu postoji neki servis, zavod ili sl. gdje se može baždariti i provjeriti elektronski aparat za mjerenje krvnog tlaka (marka "Omron"?

Pogledaj u Prizmi u Banjoj Luci, oni su ince dobavljaci, a za svaki slucaj i BawariaMed kompaniji...sretno :D
Hvala na odgovoru.
Riješio sam problem, ima majstor koji radi u Conradu kod YISK-a iza Hitne, svaki dan osim nedjelje od 9-10 h
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#15740 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Tražim golmanski šorc ili trenerku - ono da ima spužve na bokovima za lakše "slijetanje". :mrgreen: Po mogućnosti Adidas ali nije nužno. Ima li iko da je vidio negdje, gledao sam po Skenderiji i većini sportskih radnji?
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#15741 Re: Gdje u Sa......

Post by dustaban »

... ima kupiti ovo

Image

:?:
Alkos
Posts: 2753
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#15742 Re: Gdje u Sa......

Post by Alkos »

Image

Ovako nešto ima li gdje u SA kupiti? :-D
ibizza
Posts: 4984
Joined: 05/06/2008 00:46

#15743 Re: Gdje u Sa......

Post by ibizza »

Eborg wrote:Tražim golmanski šorc ili trenerku - ono da ima spužve na bokovima za lakše "slijetanje". :mrgreen: Po mogućnosti Adidas ali nije nužno. Ima li iko da je vidio negdje, gledao sam po Skenderiji i većini sportskih radnji?
Prosla vremena, slaba potraznja, pa vlasnici ne nabavljaju :) Jbg, svi hoce da budu Messi ili Ronaldo :D
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#15744 Re: Gdje u Sa......

Post by Averus »

Dobar brico regija Dobrinja?
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#15745 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

gdje mogu kupiti masku za s3 sa motivom F.K. Sarajevo.. gledao na web stranici fan shopa i nema.. hvala :thumbup: :bih:
User avatar
mayab
Posts: 30844
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#15746 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

Daryl Dixon wrote:gdje mogu kupiti masku za s3 sa motivom F.K. Sarajevo.. gledao na web stranici fan shopa i nema.. hvala :thumbup: :bih:
U "Anka" radnji u Rajlovcu, malo prije Gazprom pumpe, dakle sa lijeve strane kad se ide od Sa prema Rajlovcu(e jesam ovo objasnio :-) ) ti naprave masku sa motivom po narudzbi, jos ako uzmes vise primjeraka, nije ni preskupo...nazovi, ili navrati, pitaj, ne znam tačne cifre
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#15747 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

mayab wrote:
Daryl Dixon wrote:gdje mogu kupiti masku za s3 sa motivom F.K. Sarajevo.. gledao na web stranici fan shopa i nema.. hvala :thumbup: :bih:
U "Anka" radnji u Rajlovcu, malo prije Gazprom pumpe, dakle sa lijeve strane kad se ide od Sa prema Rajlovcu(e jesam ovo objasnio :-) ) ti naprave masku sa motivom po narudzbi, jos ako uzmes vise primjeraka, nije ni preskupo...nazovi, ili navrati, pitaj, ne znam tačne cifre
super brate, znam gdje su, hvala puno :thumbup:
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#15748 Re: Gdje u Sa......

Post by aribes »

... ima kupiti ubodne sijalice za stare lustere?
User avatar
muz66
Posts: 17984
Joined: 24/03/2009 00:33
Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka

#15749 Re: Gdje u Sa......

Post by muz66 »

aribes wrote:... ima kupiti ubodne sijalice za stare lustere?
Kralja Tomislava, Erikson radnja, ili dole kod Elektroprivrede, ima neki ogroman salon rasvjetnih tijela.


A moje pitanje-gdje zavariti plastiku koja se slomila?
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#15750 Re: Gdje u Sa......

Post by aribes »

muz66 wrote:
aribes wrote:... ima kupiti ubodne sijalice za stare lustere?
Kralja Tomislava, Erikson radnja, ili dole kod Elektroprivrede, ima neki ogroman salon rasvjetnih tijela.


A moje pitanje-gdje zavariti plastiku koja se slomila?

Hvala :-D
Post Reply