pa ako ne radi vozi ga do ilijasavjesticanametli wrote:Aha fala fala... zvacu ja sutra i stanicu hahahhaha.....
Gdje u Sa......
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#15726 Re: Gdje u Sa......
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15727 Re: Gdje u Sa......
supercali wrote:pa ako ne radi vozi ga do ilijasavjesticanametli wrote:Aha fala fala... zvacu ja sutra i stanicu hahahhaha.....
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#15728 Re: Gdje u Sa......
necu tamo ..... zlobnice jedan
a i ti sto se smijes hahahhaha tebe cu voditi s prinovom u ilijas
cekacemo voz hahahahha
a i ti sto se smijes hahahhaha tebe cu voditi s prinovom u ilijas
cekacemo voz hahahahha
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15729 Re: Gdje u Sa......
I u Brezuvjesticanametli wrote:necu tamo ..... zlobnice jedan
a i ti sto se smijes hahahhaha tebe cu voditi s prinovom u ilijas![]()
![]()
cekacemo voz hahahahha
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#15730 Re: Gdje u Sa......
i sprci vas voz u podlugovimaJanuaryJones wrote:I u Brezuvjesticanametli wrote:necu tamo ..... zlobnice jedan
a i ti sto se smijes hahahhaha tebe cu voditi s prinovom u ilijas![]()
![]()
cekacemo voz hahahahha
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#15731 Re: Gdje u Sa......
ko o cemu ti o
i u brezu i u brezu cemo ici
i u brezu i u brezu cemo ici
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#15732 Re: Gdje u Sa......
a onda ce vas sprciti i u brezi da vas dokrajci 
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15733 Re: Gdje u Sa......
Niko nikoga neće sprčitisupercali wrote:a onda ce vas sprciti i u brezi da vas dokrajci
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#15734 Re: Gdje u Sa......
duh_sa_sjekirom wrote:Da li u Sarajevu postoji neki servis, zavod ili sl. gdje se može baždariti i provjeriti elektronski aparat za mjerenje krvnog tlaka (marka "Omron"?
Pogledaj u Prizmi u Banjoj Luci, oni su ince dobavljaci, a za svaki slucaj i BawariaMed kompaniji...sretno
- Chustaa
- Posts: 188
- Joined: 03/04/2011 14:24
- Location: čekrčići
#15735 Re: Gdje u Sa......
...kupiti display za toshiba laptope?
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#15736 Re: Gdje u Sa......
Ma-maJanuaryJones wrote:Niko nikoga neće sprčitisupercali wrote:a onda ce vas sprciti i u brezi da vas dokrajcia nas tri + sin ćemo na kafu u Brezu, vozom jakako
- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#15737 Re: Gdje u Sa......
Ima u Heljić prodavnici, prekoputa bezistana sa fensi izlogom punim čokolada iz njemačke itd.kokuz_sa wrote:
gdje ima uzeti ove Haribo ..znaci presao sam puno radnji ali ovaj okus nema..i da ima taj papagaj..
Ako tu nema, onda sigurno u delikatesnoj kod ekonomskog fakulteta.
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#15738 Re: Gdje u Sa......
Nema kod ekonomije...bio vec...a kod bezistana jos nisam
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5422
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#15739 Re: Gdje u Sa......
Hvala na odgovoru.Nisrin wrote:duh_sa_sjekirom wrote:Da li u Sarajevu postoji neki servis, zavod ili sl. gdje se može baždariti i provjeriti elektronski aparat za mjerenje krvnog tlaka (marka "Omron"?
Pogledaj u Prizmi u Banjoj Luci, oni su ince dobavljaci, a za svaki slucaj i BawariaMed kompaniji...sretno
Riješio sam problem, ima majstor koji radi u Conradu kod YISK-a iza Hitne, svaki dan osim nedjelje od 9-10 h
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#15740 Re: Gdje u Sa......
Tražim golmanski šorc ili trenerku - ono da ima spužve na bokovima za lakše "slijetanje".
Po mogućnosti Adidas ali nije nužno. Ima li iko da je vidio negdje, gledao sam po Skenderiji i većini sportskih radnji?
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
#15742 Re: Gdje u Sa......
Ovako nešto ima li gdje u SA kupiti?
-
ibizza
- Posts: 4984
- Joined: 05/06/2008 00:46
#15743 Re: Gdje u Sa......
Prosla vremena, slaba potraznja, pa vlasnici ne nabavljajuEborg wrote:Tražim golmanski šorc ili trenerku - ono da ima spužve na bokovima za lakše "slijetanje".Po mogućnosti Adidas ali nije nužno. Ima li iko da je vidio negdje, gledao sam po Skenderiji i većini sportskih radnji?
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#15744 Re: Gdje u Sa......
Dobar brico regija Dobrinja?
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#15745 Re: Gdje u Sa......
gdje mogu kupiti masku za s3 sa motivom F.K. Sarajevo.. gledao na web stranici fan shopa i nema.. hvala

- mayab
- Posts: 30844
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#15746 Re: Gdje u Sa......
U "Anka" radnji u Rajlovcu, malo prije Gazprom pumpe, dakle sa lijeve strane kad se ide od Sa prema Rajlovcu(e jesam ovo objasnioDaryl Dixon wrote:gdje mogu kupiti masku za s3 sa motivom F.K. Sarajevo.. gledao na web stranici fan shopa i nema.. hvala![]()
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#15747 Re: Gdje u Sa......
super brate, znam gdje su, hvala punomayab wrote:U "Anka" radnji u Rajlovcu, malo prije Gazprom pumpe, dakle sa lijeve strane kad se ide od Sa prema Rajlovcu(e jesam ovo objasnioDaryl Dixon wrote:gdje mogu kupiti masku za s3 sa motivom F.K. Sarajevo.. gledao na web stranici fan shopa i nema.. hvala![]()
) ti naprave masku sa motivom po narudzbi, jos ako uzmes vise primjeraka, nije ni preskupo...nazovi, ili navrati, pitaj, ne znam tačne cifre
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#15748 Re: Gdje u Sa......
... ima kupiti ubodne sijalice za stare lustere?
- muz66
- Posts: 17984
- Joined: 24/03/2009 00:33
- Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka
#15749 Re: Gdje u Sa......
Kralja Tomislava, Erikson radnja, ili dole kod Elektroprivrede, ima neki ogroman salon rasvjetnih tijela.aribes wrote:... ima kupiti ubodne sijalice za stare lustere?
A moje pitanje-gdje zavariti plastiku koja se slomila?
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#15750 Re: Gdje u Sa......
muz66 wrote:Kralja Tomislava, Erikson radnja, ili dole kod Elektroprivrede, ima neki ogroman salon rasvjetnih tijela.aribes wrote:... ima kupiti ubodne sijalice za stare lustere?
A moje pitanje-gdje zavariti plastiku koja se slomila?
Hvala


