Gdje u Sa......
-
Kvest
- Posts: 477
- Joined: 15/05/2013 18:49
#15701 Re: Gdje u Sa......
Želim kupiti poklon sa motivom konja.Poklon je za dječaka,ako imate preporučiti nešto,bila bih zahvalna.

- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#15702 Re: Gdje u Sa......
mora li bit konj moze li kobila?Kvest wrote:Želim kupiti poklon sa motivom konja.Poklon je za dječaka,ako imate preporučiti nešto,bila bih zahvalna.
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#15703 Re: Gdje u Sa......
..kupiti "organizatore" za nakit, šminku..??
Nešto ovako:


Nešto ovako:


- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#15704 Re: Gdje u Sa......
Ovaj kofercic sam negdje vidio al sad da me zoves na kafu ne mogu se sjetiti a ovo drugo ti moze napraviti bravar ili ko to radi vec
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#15705 Re: Gdje u Sa......
bingo na pofalicima..na spratu ima radnja za boje, i tako te zavrzlame..gdje ima slicnih kutija..
- roki
- Posts: 1904
- Joined: 08/09/2006 14:14
#15707 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti digitalne vremenske stanice i satove osim u conradu na pofalicima koji je podigao cijene za skoro 100%. Zar je to jedina radnja sa ovim djidjama
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#15708 Re: Gdje u Sa......
mozda bi se nesto dalo naci u obijuroki wrote:Gdje kupiti digitalne vremenske stanice i satove osim u conradu na pofalicima koji je podigao cijene za skoro 100%. Zar je to jedina radnja sa ovim djidjama
sto se tice konrada oni su kompletni ludaci, tamo kupujem samo kad mi nesto hitno treba a nigdje drugo nema
- holowey
- Posts: 10854
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#15709 Re: Gdje u Sa......
konrad slab promet kompenzira visokim marzama...ako nema drugog izbora daju se istrpiti ali srecom cesto ima i na drugim mjestima njihovih djidja ili adekvatnih zamjena...
- roki
- Posts: 1904
- Joined: 08/09/2006 14:14
#15710 Re: Gdje u Sa......
A gdje?
Sat koji sam kod njih kupio za 20km je sad 40, a sto ke bio 40 je sad 65.
Volio bih za poklona finu vremensku stanicu uzeti a neznam gdje
Sat koji sam kod njih kupio za 20km je sad 40, a sto ke bio 40 je sad 65.
Volio bih za poklona finu vremensku stanicu uzeti a neznam gdje
- holowey
- Posts: 10854
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#15711 Re: Gdje u Sa......
kontaktiraj primotronic i objasni sta trazis, nabavljaju opremu za profesionalce ali ne odbijaju amatereroki wrote:A gdje?
Sat koji sam kod njih kupio za 20km je sad 40, a sto ke bio 40 je sad 65.
Volio bih za poklona finu vremensku stanicu uzeti a neznam gdje
oni se nalaze na dolac malti, u blizini o.s. malta, u jednoj od poprecnih ulica
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15712 Re: Gdje u Sa......
Pogledaj u ovoj Pik radnjiroki wrote:A gdje?
Sat koji sam kod njih kupio za 20km je sad 40, a sto ke bio 40 je sad 65.
Volio bih za poklona finu vremensku stanicu uzeti a neznam gdje
http://www.olx.ba/artikal/15750080/vrem ... -dostmann/
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#15713 Re: Gdje u Sa......
Univerzalno ako ti ovo pašeroki wrote:A gdje?
Sat koji sam kod njih kupio za 20km je sad 40, a sto ke bio 40 je sad 65.
Volio bih za poklona finu vremensku stanicu uzeti a neznam gdje
http://www.olx.ba/artikal/11679448/digi ... a-stanica/
Mada ako ti nije žurba E-bay i opleti šta ti treba
-
Allcho
- Posts: 35
- Joined: 06/02/2007 22:25
#15714 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti ovo, ilitiga rafija? 


- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#15715 Re: Gdje u Sa......
imas to u onom rasadniku na otoci..ukrasavaju sa tim bukete
- roki
- Posts: 1904
- Joined: 08/09/2006 14:14
#15716 Re: Gdje u Sa......
Hvala svima na savjetima i uputama. Na kraju sam kupio na ebay. Sat koji ovdje kosta 40km online oko 4 dolara.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#15717 Re: Gdje u Sa......
najpametnijeroki wrote:Hvala svima na savjetima i uputama. Na kraju sam kupio na ebay. Sat koji ovdje kosta 40km online oko 4 dolara.
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#15718 Re: Gdje u Sa......
Da li u Sarajevu postoji neki servis, zavod ili sl. gdje se može baždariti i provjeriti elektronski aparat za mjerenje krvnog tlaka (marka "Omron"?
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#15719 Re: Gdje u Sa......
Gdje uzeti radio antenu za auto?
- muha_sa
- Posts: 140442
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15720 Re: Gdje u Sa......
u nedelju na auto pijacu i vozdraal-em wrote:Gdje uzeti radio antenu za auto?
ako ti je mrsko cekat nedelju onda u Motorex--on mi prvi na pamet pade
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#15721 Re: Gdje u Sa......
I meni je hitno..... kad ide u subotu voz i sa za mostar i kad se vraca.... moram li kupit kartu il moze ko prije par godina kondikteru petak i cao..... isla bi sa sinom u subotu da vidi konacno nas voz hahahahahah. Znaciiii samo voz.....
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15722 Re: Gdje u Sa......
Išo je u 7 ujutro, ne znam jesu li završili sanaciju pruge i tunela Ivan jer ako nisu, ta relacija ne saobraća.vjesticanametli wrote:I meni je hitno..... kad ide u subotu voz i sa za mostar i kad se vraca.... moram li kupit kartu il moze ko prije par godina kondikteru petak i cao..... isla bi sa sinom u subotu da vidi konacno nas voz hahahahahah. Znaciiii samo voz.....
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#15723 Re: Gdje u Sa......
Aha fala fala... zvacu ja sutra i stanicu hahahhaha.....
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#15724 Re: Gdje u Sa......

gdje ima uzeti ove Haribo ..znaci presao sam puno radnji ali ovaj okus nema..i da ima taj papagaj..
-
Nanananana
- Posts: 138
- Joined: 10/06/2014 15:00
#15725 Re: Gdje u Sa......
Zna li neko u kojoj kopirnici se rade povoljno bedzevi?
