Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Kvest
Posts: 477
Joined: 15/05/2013 18:49

#15701 Re: Gdje u Sa......

Post by Kvest »

Želim kupiti poklon sa motivom konja.Poklon je za dječaka,ako imate preporučiti nešto,bila bih zahvalna.
:)
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#15702 Re: Gdje u Sa......

Post by Ljakan »

Kvest wrote:Želim kupiti poklon sa motivom konja.Poklon je za dječaka,ako imate preporučiti nešto,bila bih zahvalna.
:)
mora li bit konj moze li kobila?
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#15703 Re: Gdje u Sa......

Post by Mutivoda »

..kupiti "organizatore" za nakit, šminku..??
Nešto ovako:

Image

Image
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15704 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Ovaj kofercic sam negdje vidio al sad da me zoves na kafu ne mogu se sjetiti a ovo drugo ti moze napraviti bravar ili ko to radi vec
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15705 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

bingo na pofalicima..na spratu ima radnja za boje, i tako te zavrzlame..gdje ima slicnih kutija..
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#15706 Re: Gdje u Sa......

Post by P308 »

Gdje kupiti kokosovu vodu?
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#15707 Re: Gdje u Sa......

Post by roki »

Gdje kupiti digitalne vremenske stanice i satove osim u conradu na pofalicima koji je podigao cijene za skoro 100%. Zar je to jedina radnja sa ovim djidjama
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15708 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

roki wrote:Gdje kupiti digitalne vremenske stanice i satove osim u conradu na pofalicima koji je podigao cijene za skoro 100%. Zar je to jedina radnja sa ovim djidjama
mozda bi se nesto dalo naci u obiju

sto se tice konrada oni su kompletni ludaci, tamo kupujem samo kad mi nesto hitno treba a nigdje drugo nema
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#15709 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

konrad slab promet kompenzira visokim marzama...ako nema drugog izbora daju se istrpiti ali srecom cesto ima i na drugim mjestima njihovih djidja ili adekvatnih zamjena...
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#15710 Re: Gdje u Sa......

Post by roki »

A gdje?
Sat koji sam kod njih kupio za 20km je sad 40, a sto ke bio 40 je sad 65.
Volio bih za poklona finu vremensku stanicu uzeti a neznam gdje
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#15711 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

roki wrote:A gdje?
Sat koji sam kod njih kupio za 20km je sad 40, a sto ke bio 40 je sad 65.
Volio bih za poklona finu vremensku stanicu uzeti a neznam gdje
kontaktiraj primotronic i objasni sta trazis, nabavljaju opremu za profesionalce ali ne odbijaju amatere ;-)
oni se nalaze na dolac malti, u blizini o.s. malta, u jednoj od poprecnih ulica
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15712 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

roki wrote:A gdje?
Sat koji sam kod njih kupio za 20km je sad 40, a sto ke bio 40 je sad 65.
Volio bih za poklona finu vremensku stanicu uzeti a neznam gdje
Pogledaj u ovoj Pik radnji
http://www.olx.ba/artikal/15750080/vrem ... -dostmann/
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#15713 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

roki wrote:A gdje?
Sat koji sam kod njih kupio za 20km je sad 40, a sto ke bio 40 je sad 65.
Volio bih za poklona finu vremensku stanicu uzeti a neznam gdje
Univerzalno ako ti ovo paše

http://www.olx.ba/artikal/11679448/digi ... a-stanica/

Mada ako ti nije žurba E-bay i opleti šta ti treba
Allcho
Posts: 35
Joined: 06/02/2007 22:25

#15714 Re: Gdje u Sa......

Post by Allcho »

Gdje kupiti ovo, ilitiga rafija? :D
Image
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15715 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

imas to u onom rasadniku na otoci..ukrasavaju sa tim bukete
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#15716 Re: Gdje u Sa......

Post by roki »

Hvala svima na savjetima i uputama. Na kraju sam kupio na ebay. Sat koji ovdje kosta 40km online oko 4 dolara.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15717 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

roki wrote:Hvala svima na savjetima i uputama. Na kraju sam kupio na ebay. Sat koji ovdje kosta 40km online oko 4 dolara.
najpametnije :thumbup:
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#15718 Re: Gdje u Sa......

Post by duh_sa_sjekirom »

Da li u Sarajevu postoji neki servis, zavod ili sl. gdje se može baždariti i provjeriti elektronski aparat za mjerenje krvnog tlaka (marka "Omron"?
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#15719 Re: Gdje u Sa......

Post by al-em »

Gdje uzeti radio antenu za auto?
User avatar
muha_sa
Posts: 140442
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15720 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

al-em wrote:Gdje uzeti radio antenu za auto?
u nedelju na auto pijacu i vozdra

ako ti je mrsko cekat nedelju onda u Motorex--on mi prvi na pamet pade
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#15721 Re: Gdje u Sa......

Post by vjesticanametli »

I meni je hitno..... kad ide u subotu voz i sa za mostar i kad se vraca.... moram li kupit kartu il moze ko prije par godina kondikteru petak i cao..... isla bi sa sinom u subotu da vidi konacno nas voz hahahahahah. Znaciiii samo voz.....
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15722 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

vjesticanametli wrote:I meni je hitno..... kad ide u subotu voz i sa za mostar i kad se vraca.... moram li kupit kartu il moze ko prije par godina kondikteru petak i cao..... isla bi sa sinom u subotu da vidi konacno nas voz hahahahahah. Znaciiii samo voz.....
Išo je u 7 ujutro, ne znam jesu li završili sanaciju pruge i tunela Ivan jer ako nisu, ta relacija ne saobraća.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#15723 Re: Gdje u Sa......

Post by vjesticanametli »

Aha fala fala... zvacu ja sutra i stanicu hahahhaha.....
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15724 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

Image


gdje ima uzeti ove Haribo ..znaci presao sam puno radnji ali ovaj okus nema..i da ima taj papagaj..
Nanananana
Posts: 138
Joined: 10/06/2014 15:00

#15725 Re: Gdje u Sa......

Post by Nanananana »

Zna li neko u kojoj kopirnici se rade povoljno bedzevi?
Post Reply