SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
-
Lounge Act
- Posts: 2210
- Joined: 24/02/2011 18:21
- Location: :)
#15701 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
.
Last edited by Lounge Act on 04/01/2015 13:16, edited 1 time in total.
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#15702 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Viđoh danas u CM-u ovu Catrice paletu.. I boje su mi
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#15703 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Kako prepoznati komedogene pudere ili one koji to nisi?
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#15704 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
veze s vezom wrote: imam ovu i jos jednumi zadovoljna sam
Eh super, valja sutra onda po nju, hvala vamsherbett wrote:ja imam te nijanse, ali onaj od 4 boje i OK su mi! Lijepo izgleda i potraju
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#15705 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
tek sam je kupilaSanda88 wrote:kupi novuWildRedRose wrote:Zna li neko sa sa cetkicom kojoj otpadaju dlakice ? puno mi lice bude![]()
kako je peres?
- Sofija89
- Posts: 353
- Joined: 22/06/2010 14:15
#15706 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Kakva je ova artdeco bockalica ,vrijedi li 20KM ?

I samo da pohvalim nove essence cetkice,posebno crvena ravna je savrsena za tecni puder

I samo da pohvalim nove essence cetkice,posebno crvena ravna je savrsena za tecni puder

-
163
- Posts: 6
- Joined: 30/04/2014 19:23
- Location: Sarajevo
#15707 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Mutivoda wrote:![]()
Viđoh danas u CM-u ovu Catrice paletu.. I boje su mi..je l' iko koristio njihova sjenila? Valjaju li čemu?
Imam je, nije baš nešto. nema nijedno mat sjenilo u paleti, slabo je pigmentovana i dosta se truši. Dosta je bolja ova
a mislim i da je malo jeftinija
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#15708 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Super izgledaju, ima li na BH tržištu? Nisam ih vidjela...Sofija89 wrote:I samo da pohvalim nove essence cetkice,posebno crvena ravna je savrsena za tecni puder
Kupila sam essence kabuki četkicu i divna mi je... Nešto najnježnije što sam probala nakon Ecotools četkica.

-
163
- Posts: 6
- Joined: 30/04/2014 19:23
- Location: Sarajevo
#15709 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Bile su, ali su rasprodane za dva dana sve. Mislim da je ostao samo uvijač, a vjerovatno je i on rasprodan do sada. Ja sam uhvatila bockalicu i četku za puder i stvarno su odlične. Slažem se za kabukiLoulou wrote:Super izgledaju, ima li na BH tržištu? Nisam ih vidjela...Sofija89 wrote:I samo da pohvalim nove essence cetkice,posebno crvena ravna je savrsena za tecni puder
Kupila sam essence kabuki četkicu i divna mi je... Nešto najnježnije što sam probala nakon Ecotools četkica.
- Sofija89
- Posts: 353
- Joined: 22/06/2010 14:15
#15710 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ima i kabuki iz nove Bloom me up kolekcije ali nije dolazio kod nas:

- Sofija89
- Posts: 353
- Joined: 22/06/2010 14:15
#15711 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ja bas ovu paleticu gledam neko vrijeme, kako su pigmentovane sjene i koliko su postojane ?163 wrote:
a mislim i da je malo jeftinija
-
163
- Posts: 6
- Joined: 30/04/2014 19:23
- Location: Sarajevo
#15712 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Sa dobrom bazom (Artdeco preporučujem, sada je na sniženju u xcm-u. čini mi se 7,40 KM) traju cijeli dan, a bez baze počnu da se skupljaju u pregibu nakon 5-6 sati.Sofija89 wrote:Ja bas ovu paleticu gledam neko vrijeme, kako su pigmentovane sjene i koliko su postojane ?163 wrote:
a mislim i da je malo jeftinija

mislim da je pigmentacija dobra za tu cijenu, idealna je za neke dnevne varijante
- Sofija89
- Posts: 353
- Joined: 22/06/2010 14:15
#15713 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
163
Hvala
Danas sam bila u cm-u ali nema vise te akcije,kazu da ce poslije 5.maja opet biti neka akcija!
Hvala
Danas sam bila u cm-u ali nema vise te akcije,kazu da ce poslije 5.maja opet biti neka akcija!
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#15714 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
joooj wrote: Imam je ja, najvise koristim drugu s lijeve i drugu s desne strane, kombinaciju neku napravim s njima, ali nisam bas zadovoljna.. Previse se truse, obavezno se mora staviti ona podloga za sjenu.. Necu je baciti naravno, ali necu ponoviti kupovinu
ja sam konj, odmah jutros otišla kupiti, nisam ni vidjela ove postove163 wrote: Imam je, nije baš nešto. nema nijedno mat sjenilo u paleti, slabo je pigmentovana i dosta se truši. Dosta je bolja ova
a mislim i da je malo jeftinija
Vidjet' ćemo kako će me služiti, sreća imam onu podlogu za sjene, ali mogla bi' otići i po ovu od essence
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#15715 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Kad su tako brzo rasprodane, bit će vjerovatno opet. Logično je, jer očito "idu".Sofija89 wrote:Bile su, ali su rasprodane za dva dana sve. Mislim da je ostao samo uvijač, a vjerovatno je i on rasprodan do sada. Ja sam uhvatila bockalicu i četku za puder i stvarno su odlične...
E da, danas sam "naletjela" na ovo. Inače sam sumnjičava prema kremastim i (polu)tekućim rumenilima, ali me je ovo pozitivno iznenadilo.

- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#15716 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Samo da prijavim...efekat 'nako. Ocekivala sam skroz drugu stvar. Sitne sjajice po licu i to je to...al hajd'.Michun wrote:ima li sta ovako adekvatno kod nas da se kupi?
- Krizzia
- Posts: 574
- Joined: 13/03/2013 00:35
- Location: Kalifornija
- Contact:
#15717 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Milloni, kako si placala?Milloni wrote:Green Girl salje i jako je ljubazna, ja sam mami narucila a ona je preosjetljiva na sve, pitala me sta je koristila da zna sta joj smeta isl. krema (nije standardna for your eyes only, nego hranjivija verzija) + postarina= 21€ (mislim da je krema 16, postarina 5), dobila sam na poklon ulje za ciscenje lica. Dolazit ce ovamo pa onda je postarina niza, slat ce iz neke nase poste.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
-
beautyholic26
- Posts: 1
- Joined: 02/05/2014 11:35
#15719 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
drage djevojke i zene,ukoliko volite sve vezano za ljepotu,sminkanje,nokte i frizure,ili ako zelite nauciti nesto novo o tome,preporucujem vam da posjetite moj blog:
http://beautybylana26.blogspot.com/
tek sam pocela sa ovim,zelim da predstavim ono sto zaista volim i znam,dijelicu mnoge savjete iz mog iskustva kao i analizirati najnovije kozmeticke proizvode i trendove.
dobrodosli
http://beautybylana26.blogspot.com/
tek sam pocela sa ovim,zelim da predstavim ono sto zaista volim i znam,dijelicu mnoge savjete iz mog iskustva kao i analizirati najnovije kozmeticke proizvode i trendove.
dobrodosli
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#15720 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Pogledala sam tvoj blog, sviđa mi se (sudim po fotkama), što prezentiraš drogerijeske, svima dostupne proizvode.
Sretno@Lana.
Sretno@Lana.
- soraya93
- Posts: 111
- Joined: 03/12/2013 13:39
#15721 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
https://www.facebook.com/pages/Najpovol ... 2586226793
Ne mogu da vjerujem da ova stranica ima skoro 40 hiljada lajkova i da je djevojkama bitnije da im na karminu i sjeni pise chanel, dior, mac itd. nego da se otruju živom i bog zna kakvim jos kineskim otrovima....
"U kineskim imitacijama sminke poznatih svjetskih brendova pronadjene su desetine puta vece kolicine od dozvoljene bakra, olova, zive, arsena, bakterija, kancerogene materije sto moze da izazove ozbiljne osipe, infekcije oka, trovanje..."
Ne mogu da vjerujem da ova stranica ima skoro 40 hiljada lajkova i da je djevojkama bitnije da im na karminu i sjeni pise chanel, dior, mac itd. nego da se otruju živom i bog zna kakvim jos kineskim otrovima....
"U kineskim imitacijama sminke poznatih svjetskih brendova pronadjene su desetine puta vece kolicine od dozvoljene bakra, olova, zive, arsena, bakterija, kancerogene materije sto moze da izazove ozbiljne osipe, infekcije oka, trovanje..."
- Queen_of_hearts
- Posts: 714
- Joined: 17/02/2013 23:05
#15722 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Sveopsta glupost na djelu.......doduse ne iznenadjuje me ,kad vidim kakva je svijest ljudi o bilo cemu..Vise me trzne kad vidim trknute matere sto kupuju po pijacama kineske setove sminke za djevojcice kao za igru,sta vec,sto smrde na formaldehid.....nego kad ove same sebe truju!
-
no_sikiriki
- Posts: 24476
- Joined: 11/12/2012 13:21
#15723 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ima li ko preporuke za dobre/kvalitetne olovke za oci (smedja, ljubicasta), ali za specifican slucaj- stvar je u tome da nosim sociva i skontala sam da mi u zadnjih par godina svaka olovka smeta (peckaju oci itd.) osim crne. Bizarno. Cak i kad je ista marka, npr. crna Bourjois je ok ali ljubicasta je uzas...
- lemniskata
- Posts: 303
- Joined: 25/07/2012 18:48
- Location: Sarajevo
#15724 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Maybelline ona master nešto. Dugotrajna a ljubičasta je tamnija i bas lijepa. (ima i smedja)no_sikiriki wrote:Ima li ko preporuke za dobre/kvalitetne olovke za oci (smedja, ljubicasta), ali za specifican slucaj- stvar je u tome da nosim sociva i skontala sam da mi u zadnjih par godina svaka olovka smeta (peckaju oci itd.) osim crne. Bizarno. Cak i kad je ista marka, npr. crna Bourjois je ok ali ljubicasta je uzas...
Sent from my LT26ii using Tapatalk
- Deep red
- Posts: 314
- Joined: 29/03/2011 20:40
- Location: Sarajevo
#15725 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Neces vjerovati, ali ja imam isti problem sa ljubicastim olovkama. Artdeco smedju koristim godinama, ali od ljubicaste mi oci budu crvene da sam je na kraju bacila. Ista stvar i sa Deborah olovkom-isto ljubicasta.no_sikiriki wrote:Ima li ko preporuke za dobre/kvalitetne olovke za oci (smedja, ljubicasta), ali za specifican slucaj- stvar je u tome da nosim sociva i skontala sam da mi u zadnjih par godina svaka olovka smeta (peckaju oci itd.) osim crne. Bizarno. Cak i kad je ista marka, npr. crna Bourjois je ok ali ljubicasta je uzas...
