Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Amaryl
Posts: 80
Joined: 23/09/2011 17:40

#15701 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Amaryl »

Jel dovoljan S Max za nas petero :-D za dva mjeseca stizu dva malisana pa treba auto gdje mogu tri sjedalice...a vidim SMax ima drugi red svako sjedalo za sebe.... Galaxy je komotniji ali mi nesto nije.... Peugeot 5008 ne znam kakav je ovi prije nego su otislu u SUV mod jer to mi je skupo....

Sta ima jos za porodicu od 5 clanova....

VW mi je bez veze....

Grand picaso super samo da nije ona instrument tabla na sredini auta...

S Max mi izgleda bas ektra 2017 godina otprilike automatik ovi oko 170 konja sa 2.0 tako nesto....

Ko tenk mi izgleda sad nisam ga jos uzivo gledao zbog prostora
User avatar
Ateista
Posts: 51682
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#15702 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Ateista »

Throttle wrote: 20/01/2023 21:42
Mlad i Nevin wrote: 20/01/2023 17:39 Moze se i kod nas probati vozilo u salonu, natakare ti neke colovke i vozis na svoju odgovornost :mrgreen:
U slucaju udesa ostavis auto i pobjegnes kroz kukuruze :lol:
Po Doboj-jugu sam vidjao auta bez tabli ljudi vozikaju po cesti regularno, test prije kupovine
Ja sam u crnoj gori preuzeo auto koji je mom starom bio ukraden pa ga pronasli po broju sasije, dali mi ga bez tablica i cijelu crnu goru sam tako prosao. Zaustavila me policija 2 puta, dao im papire da sam preuzeo auto koji je bio ukraden i puste me, isto i na granici, samo nasi nisu dali da prodjem i morao slep sluzbu zvati :D
User avatar
Ateista
Posts: 51682
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#15703 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Ateista »

Inace, cuo sam od onih koji su kupili u kramaru da su vozali lokalno da probaju auto, valjda imaju dogovor da ih ne peglaju.
User avatar
Rockefeller
Posts: 8703
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#15704 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Rockefeller »

Amaryl wrote: 21/01/2023 11:53 Jel dovoljan S Max za nas petero :-D za dva mjeseca stizu dva malisana pa treba auto gdje mogu tri sjedalice...a vidim SMax ima drugi red svako sjedalo za sebe.... Galaxy je komotniji ali mi nesto nije.... Peugeot 5008 ne znam kakav je ovi prije nego su otislu u SUV mod jer to mi je skupo....

Sta ima jos za porodicu od 5 clanova....

VW mi je bez veze....

Grand picaso super samo da nije ona instrument tabla na sredini auta...

S Max mi izgleda bas ektra 2017 godina otprilike automatik ovi oko 170 konja sa 2.0 tako nesto....

Ko tenk mi izgleda sad nisam ga jos uzivo gledao zbog prostora
Cestitam :mrgreen:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15705 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

S Max je top auto. Imaš osjećaj kao da voziš Mondea, a prostora u izobilju. Galaxy nije nešto puno praktičniji, a mnogo žrtvuje vozne osobine.

https://www.olx.ba/artikal/43951100/for ... -2-0-tdci/
User avatar
konektovan
Posts: 51431
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#15706 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Čestitke od srca @Amaryl

Uglavnom gledaj monovolumene....tipa s max, grand picasso, zafira, scenic (grand scenic) ožda i espace, sharan, alhambra, kao polovnjake, ili dacia jogger kao novo.. :mrgreen:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7109
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#15707 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

Cesturlitam i ja - krasan zgoditak 1 u 2 :mrgreen:

ako keš nije problem Šaran ili Alhambra - zbog kliznih vrata boljeg utovara pod 90 stepeni nego da imas samo 45 stepeni i udaras u druga auta na parkingu..... zbog toga mi se ne svidjaju MPVevi BEZ kliznih vrata.....
Last edited by skrbavi-admin on 21/01/2023 13:05, edited 1 time in total.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#15708 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

ford hrdža
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15709 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Mislim da je najljepša Mazda 5 zadnja :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#15710 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by mk ultra »

Samo klizna vrata

3 sjedalice prijatelju, sretno :thumbup:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15711 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Moj Dokker ima tri isofix mjesta na zadnjoj klupi, ogroman gepek i klizna vrata :mrgreen:
Amaryl
Posts: 80
Joined: 23/09/2011 17:40

#15712 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Amaryl »

Hvala svima, a to za klizna stoji da je ekstra ....morat cu vidjeti i to mada mi je VW zadnje kad bih sta uzimao :-D
User avatar
konektovan
Posts: 51431
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#15713 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Amaryl wrote: 21/01/2023 14:06 Hvala svima, a to za klizna stoji da je ekstra ....morat cu vidjeti i to mada mi je VW zadnje kad bih sta uzimao :-D
Kupiš Seat alhambra.. :mrgreen:
User avatar
Optimist
Posts: 15524
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#15715 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

Cocjek napisao nece citroen zbog table na sredini.
Nece ni VW.
Napisao da hoce min 170ks i automatski mjenjac a vi nudite neke skule 1.6 i sa rucnim mjenjacem.
Cita li iko postove prije nego napise neki odgovor ili prijedlog?
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#15716 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Ova mazda pozadi ko da je Ssang Yong Rodius :skoljka:

A prekidači za grijanje sjedišta, kojinsu i posebnom slikom predstavljeni kao da su ubačeni iz Lade Nive. :run:
User avatar
ElRe
Posts: 16914
Joined: 12/12/2011 11:28

#15717 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ElRe »

Amaryl wrote: 21/01/2023 11:53 Jel dovoljan S Max za nas petero :-D za dva mjeseca stizu dva malisana pa treba auto gdje mogu tri sjedalice...a vidim SMax ima drugi red svako sjedalo za sebe.... Galaxy je komotniji ali mi nesto nije.... Peugeot 5008 ne znam kakav je ovi prije nego su otislu u SUV mod jer to mi je skupo....

Sta ima jos za porodicu od 5 clanova....

VW mi je bez veze....

Grand picaso super samo da nije ona instrument tabla na sredini auta...

S Max mi izgleda bas ektra 2017 godina otprilike automatik ovi oko 170 konja sa 2.0 tako nesto....

Ko tenk mi izgleda sad nisam ga jos uzivo gledao zbog prostora
Prvo čestitke.

Sharan ili Alhambra pod broj 1 zbog našeg tržišta.
Ako njih baš nećeš onda SMax ili Galaxy. To je u osnovi Ford Mondeo ispod lima.

Eventualno Peugeot 5008 2.0 HDI sa Aisin automatskim mjenjačem ali je on klasa ispod.
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#15718 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by mk ultra »

Samo Smax
Ili kakav multivan 4motion :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51431
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#15719 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Optimist wrote: 21/01/2023 14:17 Cocjek napisao nece citroen zbog table na sredini.
Nece ni VW.
Napisao da hoce min 170ks i automatski mjenjac a vi nudite neke skule 1.6 i sa rucnim mjenjacem.
Cita li iko postove prije nego napise neki odgovor ili prijedlog?
Nije napisao minimslno 170, već je naveo s max s tim motorom,..i automatikom,
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#15720 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

EFD22 wrote: 21/01/2023 14:10 https://www.olx.ba/artikal/48929570/maz ... vajcarska/

https://www.olx.ba/artikal/50347979/maz ... 7-sjedala/ (Sumnjivo malo kilometara)

Al’ je ružna nazad što jest jest.
malo konjeva, ne znam sto nisu u nju strpali 2.2 185ks, jer je sasija ista ko na 3, samo drugi amortizeri i opruge, to bi bio odlican monovolumen :D :lol:

ova klizna vrata su pobjeda za ljude sa djecom :thumbup:
User avatar
konektovan
Posts: 51431
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#15721 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Ova mazda lijeoa k'o i sang yong kyron
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#15722 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

kao i picaso citroeni i ili stari 5008 :D
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7109
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#15723 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

nije vala ni ruzna toliko za njene pare.... no u vas oci skrbave bas... na forumu sve same Pininfarine a redom bogalje vozite
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83440
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15725 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Cak se i meni svidja
Post Reply