Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#15676 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Znači samo dolazak NK, i početak panike :roll:
User avatar
pici
Posts: 46368
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15677 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

ma nece biti sretnog kraja sta je vama... ovo nije klasicna bajka, zivjeli su dugo i sretno... bice tu tuge i placa ali ce se ko neka pravda zadovoljiti...
User avatar
karanana
Posts: 50767
Joined: 26/02/2004 00:00

#15678 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

Image
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11659
Joined: 15/01/2010 18:31

#15679 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

Neka NK uzme zmajeva, Skorpion ce njih skinuti bez problema :zjev:
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#15680 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

pici wrote:ma nece biti sretnog kraja sta je vama... ovo nije klasicna bajka, zivjeli su dugo i sretno... bice tu tuge i placa ali ce se ko neka pravda zadovoljiti...
Pa to sretni kraj nikako ne mozes izdefinisat. Svakome je to vjerovatno nesto drugo. Nekome je Tyrion najdrazi lik npr i ako on zagine ta osoba vjv nece mislit da je kraj sretan iako su npr svi drugi ostali zivi :D Meni je recimo Littlefinger bio najdrazi lik pa covjek zagide a navijao sam za njega da uzme tron za sebe :D Cesto citam i da ljudi pisu kao da neko od Jona ili Daenerys moraju zaginut ili cak oboje. Ni to nije moranje. Martin je samo spomenuo da bi kraj trebao bit bittersweet sto se opet moze protumacit na milion nacina. Mozda Jon i Daenerys jedini ostanu, mozda skoncaju, mozda Arya, Sansa skoncaju, Tyrion itd. Puno je opcija.
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#15681 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Strpljiva »

Kraj za mene bitter end samo ako Snow zagine. Jedini ostao normalan tokom cijele serije. Castan ko Ned Stark, samo pametniji pa prezivio :mrgreen: Ostala braca i sestre, vremenom prolazili svakakve faze i nekakve ih mracne sile formirale u licnosti koje su u 8 sezoni. Sansa pokupila svu pamet svijeta, Arya ne da sebi prici koliko misli da je vjesta, Bran samo o drvetu misli.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#15682 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by strucnjakdemagog »

Izginuce svi, to je bar jasno.
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#15683 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by tuzlak1212 »

Strpljiva wrote:Kraj za mene bitter end samo ako Snow zagine. Jedini ostao normalan tokom cijele serije. Castan ko Ned Stark, samo pametniji pa prezivio :mrgreen: Ostala braca i sestre, vremenom prolazili svakakve faze i nekakve ih mracne sile formirale u licnosti koje su u 8 sezoni. Sansa pokupila svu pamet svijeta, Arya ne da sebi prici koliko misli da je vjesta, Bran samo o drvetu misli.
Jon je pogino izdajom kao i Ned :D
To sto je ozivljen nije njegova pamet i pitanju :skoljka:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#15684 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by bunk »

Jedno od ocekivanja od serije mi je ispunjeno u prosloj sezoni a kraj docekujem opusteno,uzivat u svakoj sekundi jer svi zajedno cemo se nacekati ovakvog spektakla ...imam velika ocekivanja od Amazona i Lotr-a.
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#15685 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Strpljiva »

tuzlak1212 wrote:
Strpljiva wrote:Kraj za mene bitter end samo ako Snow zagine. Jedini ostao normalan tokom cijele serije. Castan ko Ned Stark, samo pametniji pa prezivio :mrgreen: Ostala braca i sestre, vremenom prolazili svakakve faze i nekakve ih mracne sile formirale u licnosti koje su u 8 sezoni. Sansa pokupila svu pamet svijeta, Arya ne da sebi prici koliko misli da je vjesta, Bran samo o drvetu misli.
Jon je pogino izdajom kao i Ned :D
To sto je ozivljen nije njegova pamet i pitanju :skoljka:
Ne sjecam se kako ga ubise, ali eto recimo vise srece nego pameti :mrgreen:
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8156
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#15686 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

dezurni_ucenik wrote:
Capajebo wrote:
dezurni_ucenik wrote:]


Povuce nju ocevi geni. Vidi se da je jedna nesigurna osoba koja zeli da bude ozbilno shvacena, pod bilo koju cijenu. Sjevernjaci je i ne gotive bas a ona milosti nema prema neistomisljenicima. Tako najebase semov stari i buraz.
Morala je ono uraditi, inace je ne bi bilo nigdje. Sentimentalnost na stranu, ali ispravna odluka :evil:

Upravo ce na tim stvarima ga i poduvati. Moras nekad i milost pokazati. A realno nju simpatise samo njena vojska. Spaljivanje joj ne ide u korist pogotovo sto jos nije stekla povjerenje od sjevernjaka.
Mogla ih je zarobiti i drzati kao taoce.

Automatski kuca Tarly ne moze da mrdne protiv nje da im ne bi roknula kneza i naslednika mu.

Standardna procedura u feudalizmu.
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#15687 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

hoćel ovo ići heftično? neće pomjerat zbog uskrsa, ovo ono? :zoka:

prva epizoda ok....malo da se podsjetimo gdje smo stali :)
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#15688 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

Nema tu apsolutno nikakvih problema s tim sto je uradila. Dobila je bitku, ponudila Randylu izbor, Dickona je htjela ostavit zivog. Randyll je odbio, a Dickon zeljan vjecnog dokazivanja pred ocem i straha da ne ispadne supak podje sa njim. Jos mu je Tyrion govorio i prakticno ga molio da to ne radi, no Dickon je odlucio. Sta je i Daenerys trebala bit u fazonu de molim te istupi haha. A sto se tice 'povjerenja' ovih sa sjevera sve ce to doc na svoje u narednih par epizoda kad vide protiv cega se bore, a nije ni Jon pomogao jer ljudima nije spomenuo da je Daenerys odlucila da mu pomognu i prije nego sto je on kleknuo.
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#15689 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

A dobro, da svi sve govore ne bi bilo prostora za neke peripetije :mrgreen:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#15690 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dezurni_ucenik »

drogon2 wrote:Nema tu apsolutno nikakvih problema s tim sto je uradila. Dobila je bitku, ponudila Randylu izbor, Dickona je htjela ostavit zivog. Randyll je odbio, a Dickon zeljan vjecnog dokazivanja pred ocem i straha da ne ispadne supak podje sa njim. Jos mu je Tyrion govorio i prakticno ga molio da to ne radi, no Dickon je odlucio. Sta je i Daenerys trebala bit u fazonu de molim te istupi haha. A sto se tice 'povjerenja' ovih sa sjevera sve ce to doc na svoje u narednih par epizoda kad vide protiv cega se bore, a nije ni Jon pomogao jer ljudima nije spomenuo da je Daenerys odlucila da mu pomognu i prije nego sto je on kleknuo.

Ti bi izgleda u pravom zivotu pred svakim ko ima vise para i misica od tebe, gace skido. :-) :D
User avatar
pici
Posts: 46368
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15691 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

drogon2 wrote:Nema tu apsolutno nikakvih problema s tim sto je uradila. Dobila je bitku, ponudila Randylu izbor, Dickona je htjela ostavit zivog. Randyll je odbio, a Dickon zeljan vjecnog dokazivanja pred ocem i straha da ne ispadne supak podje sa njim. Jos mu je Tyrion govorio i prakticno ga molio da to ne radi, no Dickon je odlucio. Sta je i Daenerys trebala bit u fazonu de molim te istupi haha. A sto se tice 'povjerenja' ovih sa sjevera sve ce to doc na svoje u narednih par epizoda kad vide protiv cega se bore, a nije ni Jon pomogao jer ljudima nije spomenuo da je Daenerys odlucila da mu pomognu i prije nego sto je on kleknuo.

Zato mu je Sansa i postavila pitanje jesili se odrekao krune radi sjevera ili zato sto si zaljubljen u nju... jel Brann to vidio i rekao mada mislim da je Sansa to odmah prokuzila kad se je Jon obracao sjevernjacima, zakolutala je ocima :mrgreen:
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#15692 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Ja bi zbog nje se i pobio sa onim lordovima. Od mene mu je halal :mrgreen:
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#15693 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by tuzlak1212 »

North remembers
User avatar
pici
Posts: 46368
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15694 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image

imal bujruma :izet:
User avatar
Point.
Posts: 33484
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#15695 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Point. »

pici wrote:Image

imal bujruma :izet:
Ode budala, umjesto da je makar jednu odradio.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#15696 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by MarlboroGold »

bunk wrote:Jedno od ocekivanja od serije mi je ispunjeno u prosloj sezoni a kraj docekujem opusteno,uzivat u svakoj sekundi jer svi zajedno cemo se nacekati ovakvog spektakla ...imam velika ocekivanja od Amazona i Lotr-a.
Također... samo se nadam da će se držati Tolkienovog svijeta, ljudi i radnji, a ne da crnac glumi Gandalfa, da se bave savremenom politikom u seriji i slične gluposti.
omar little
Posts: 17383
Joined: 14/03/2008 21:14

#15697 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

ja da sam martin ja bi sve pobila osim cersei, da planeta kolektivno izgubi pamet od bijesa. :D
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8156
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#15698 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

MarlboroGold wrote:
bunk wrote:Jedno od ocekivanja od serije mi je ispunjeno u prosloj sezoni a kraj docekujem opusteno,uzivat u svakoj sekundi jer svi zajedno cemo se nacekati ovakvog spektakla ...imam velika ocekivanja od Amazona i Lotr-a.
Također... samo se nadam da će se držati Tolkienovog svijeta, ljudi i radnji, a ne da crnac glumi Gandalfa, da se bave savremenom politikom u seriji i slične gluposti.
LGBT hobiti i patuljci 100%
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#15699 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by bunk »

Nema sanse da ista mijenjaju , jer platili su preko 200 miliona dolara za prava a i to sa jasno postavljenim uslovima za snimanje.
p.s.
Idris Elba kao Gandalf :lol: :lol:
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#15700 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

pici wrote:
drogon2 wrote:Nema tu apsolutno nikakvih problema s tim sto je uradila. Dobila je bitku, ponudila Randylu izbor, Dickona je htjela ostavit zivog. Randyll je odbio, a Dickon zeljan vjecnog dokazivanja pred ocem i straha da ne ispadne supak podje sa njim. Jos mu je Tyrion govorio i prakticno ga molio da to ne radi, no Dickon je odlucio. Sta je i Daenerys trebala bit u fazonu de molim te istupi haha. A sto se tice 'povjerenja' ovih sa sjevera sve ce to doc na svoje u narednih par epizoda kad vide protiv cega se bore, a nije ni Jon pomogao jer ljudima nije spomenuo da je Daenerys odlucila da mu pomognu i prije nego sto je on kleknuo.

Zato mu je Sansa i postavila pitanje jesili se odrekao krune radi sjevera ili zato sto si zaljubljen u nju... jel Brann to vidio i rekao mada mislim da je Sansa to odmah prokuzila kad se je Jon obracao sjevernjacima, zakolutala je ocima :mrgreen:
Sansa je njemu postavila to pitanje jer je bitchulja koja nema predstavu sta im se to sprema.Realno mozda 10 ljudi u onoj sobi zna punu ekstenziju prijetnje koju predstavljaju NK i WW,dok su svi ostali skepticni po tom pitanju.Znaci ona njemu postavlja to pitanje aludirajuci na to da je on kleknuo pred Daenerys samo zato sto on nju voli,a ne zato sto je to prijeka potreba ako hoce ostat zivit.Ne mogu da docekam trecu epizodu cisto da vidim facu Sanse,ove male Mormontice,onog napornog Roycea i slicnih ljudi.Realno treba da ljubi stope Daenerys sto je povela one armije,a ova se prema njoj postavlja u sve bitchy fazonu.Da Daenerys ne dodje NK bi zbrisao ovih oko 5k sjevernjaka ko Umbere gore.
Last edited by drogon2 on 17/04/2019 14:35, edited 1 time in total.
Post Reply