Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#15676 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Znači samo dolazak NK, i početak panike 
- pici
- Posts: 46368
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15677 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ma nece biti sretnog kraja sta je vama... ovo nije klasicna bajka, zivjeli su dugo i sretno... bice tu tuge i placa ali ce se ko neka pravda zadovoljiti...
- karanana
- Posts: 50767
- Joined: 26/02/2004 00:00
- Jack Be Nimble
- Posts: 11659
- Joined: 15/01/2010 18:31
#15679 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Neka NK uzme zmajeva, Skorpion ce njih skinuti bez problema 
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#15680 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa to sretni kraj nikako ne mozes izdefinisat. Svakome je to vjerovatno nesto drugo. Nekome je Tyrion najdrazi lik npr i ako on zagine ta osoba vjv nece mislit da je kraj sretan iako su npr svi drugi ostali zivipici wrote:ma nece biti sretnog kraja sta je vama... ovo nije klasicna bajka, zivjeli su dugo i sretno... bice tu tuge i placa ali ce se ko neka pravda zadovoljiti...
-
Strpljiva
- Posts: 3123
- Joined: 30/01/2010 23:49
#15681 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Kraj za mene bitter end samo ako Snow zagine. Jedini ostao normalan tokom cijele serije. Castan ko Ned Stark, samo pametniji pa prezivio
Ostala braca i sestre, vremenom prolazili svakakve faze i nekakve ih mracne sile formirale u licnosti koje su u 8 sezoni. Sansa pokupila svu pamet svijeta, Arya ne da sebi prici koliko misli da je vjesta, Bran samo o drvetu misli.
- strucnjakdemagog
- Posts: 2198
- Joined: 16/02/2019 15:09
#15682 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Izginuce svi, to je bar jasno.
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#15683 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jon je pogino izdajom kao i NedStrpljiva wrote:Kraj za mene bitter end samo ako Snow zagine. Jedini ostao normalan tokom cijele serije. Castan ko Ned Stark, samo pametniji pa prezivioOstala braca i sestre, vremenom prolazili svakakve faze i nekakve ih mracne sile formirale u licnosti koje su u 8 sezoni. Sansa pokupila svu pamet svijeta, Arya ne da sebi prici koliko misli da je vjesta, Bran samo o drvetu misli.
To sto je ozivljen nije njegova pamet i pitanju
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#15684 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jedno od ocekivanja od serije mi je ispunjeno u prosloj sezoni a kraj docekujem opusteno,uzivat u svakoj sekundi jer svi zajedno cemo se nacekati ovakvog spektakla ...imam velika ocekivanja od Amazona i Lotr-a.
-
Strpljiva
- Posts: 3123
- Joined: 30/01/2010 23:49
#15685 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ne sjecam se kako ga ubise, ali eto recimo vise srece nego pametituzlak1212 wrote:Jon je pogino izdajom kao i NedStrpljiva wrote:Kraj za mene bitter end samo ako Snow zagine. Jedini ostao normalan tokom cijele serije. Castan ko Ned Stark, samo pametniji pa prezivioOstala braca i sestre, vremenom prolazili svakakve faze i nekakve ih mracne sile formirale u licnosti koje su u 8 sezoni. Sansa pokupila svu pamet svijeta, Arya ne da sebi prici koliko misli da je vjesta, Bran samo o drvetu misli.
To sto je ozivljen nije njegova pamet i pitanju
- AleksoMKD
- Posts: 8156
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#15686 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Mogla ih je zarobiti i drzati kao taoce.dezurni_ucenik wrote:Capajebo wrote:Morala je ono uraditi, inace je ne bi bilo nigdje. Sentimentalnost na stranu, ali ispravna odlukadezurni_ucenik wrote:]
Povuce nju ocevi geni. Vidi se da je jedna nesigurna osoba koja zeli da bude ozbilno shvacena, pod bilo koju cijenu. Sjevernjaci je i ne gotive bas a ona milosti nema prema neistomisljenicima. Tako najebase semov stari i buraz.
Upravo ce na tim stvarima ga i poduvati. Moras nekad i milost pokazati. A realno nju simpatise samo njena vojska. Spaljivanje joj ne ide u korist pogotovo sto jos nije stekla povjerenje od sjevernjaka.
Automatski kuca Tarly ne moze da mrdne protiv nje da im ne bi roknula kneza i naslednika mu.
Standardna procedura u feudalizmu.
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#15687 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
hoćel ovo ići heftično? neće pomjerat zbog uskrsa, ovo ono?
prva epizoda ok....malo da se podsjetimo gdje smo stali
prva epizoda ok....malo da se podsjetimo gdje smo stali
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#15688 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nema tu apsolutno nikakvih problema s tim sto je uradila. Dobila je bitku, ponudila Randylu izbor, Dickona je htjela ostavit zivog. Randyll je odbio, a Dickon zeljan vjecnog dokazivanja pred ocem i straha da ne ispadne supak podje sa njim. Jos mu je Tyrion govorio i prakticno ga molio da to ne radi, no Dickon je odlucio. Sta je i Daenerys trebala bit u fazonu de molim te istupi haha. A sto se tice 'povjerenja' ovih sa sjevera sve ce to doc na svoje u narednih par epizoda kad vide protiv cega se bore, a nije ni Jon pomogao jer ljudima nije spomenuo da je Daenerys odlucila da mu pomognu i prije nego sto je on kleknuo.
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#15689 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
A dobro, da svi sve govore ne bi bilo prostora za neke peripetije 
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#15690 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
drogon2 wrote:Nema tu apsolutno nikakvih problema s tim sto je uradila. Dobila je bitku, ponudila Randylu izbor, Dickona je htjela ostavit zivog. Randyll je odbio, a Dickon zeljan vjecnog dokazivanja pred ocem i straha da ne ispadne supak podje sa njim. Jos mu je Tyrion govorio i prakticno ga molio da to ne radi, no Dickon je odlucio. Sta je i Daenerys trebala bit u fazonu de molim te istupi haha. A sto se tice 'povjerenja' ovih sa sjevera sve ce to doc na svoje u narednih par epizoda kad vide protiv cega se bore, a nije ni Jon pomogao jer ljudima nije spomenuo da je Daenerys odlucila da mu pomognu i prije nego sto je on kleknuo.
Ti bi izgleda u pravom zivotu pred svakim ko ima vise para i misica od tebe, gace skido.
- pici
- Posts: 46368
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15691 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
drogon2 wrote:Nema tu apsolutno nikakvih problema s tim sto je uradila. Dobila je bitku, ponudila Randylu izbor, Dickona je htjela ostavit zivog. Randyll je odbio, a Dickon zeljan vjecnog dokazivanja pred ocem i straha da ne ispadne supak podje sa njim. Jos mu je Tyrion govorio i prakticno ga molio da to ne radi, no Dickon je odlucio. Sta je i Daenerys trebala bit u fazonu de molim te istupi haha. A sto se tice 'povjerenja' ovih sa sjevera sve ce to doc na svoje u narednih par epizoda kad vide protiv cega se bore, a nije ni Jon pomogao jer ljudima nije spomenuo da je Daenerys odlucila da mu pomognu i prije nego sto je on kleknuo.
Zato mu je Sansa i postavila pitanje jesili se odrekao krune radi sjevera ili zato sto si zaljubljen u nju... jel Brann to vidio i rekao mada mislim da je Sansa to odmah prokuzila kad se je Jon obracao sjevernjacima, zakolutala je ocima
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#15692 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ja bi zbog nje se i pobio sa onim lordovima. Od mene mu je halal 
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#15693 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
North remembers
- pici
- Posts: 46368
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- Point.
- Posts: 33484
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#15696 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Također... samo se nadam da će se držati Tolkienovog svijeta, ljudi i radnji, a ne da crnac glumi Gandalfa, da se bave savremenom politikom u seriji i slične gluposti.bunk wrote:Jedno od ocekivanja od serije mi je ispunjeno u prosloj sezoni a kraj docekujem opusteno,uzivat u svakoj sekundi jer svi zajedno cemo se nacekati ovakvog spektakla ...imam velika ocekivanja od Amazona i Lotr-a.
-
omar little
- Posts: 17383
- Joined: 14/03/2008 21:14
#15697 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ja da sam martin ja bi sve pobila osim cersei, da planeta kolektivno izgubi pamet od bijesa. 
- AleksoMKD
- Posts: 8156
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#15698 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
LGBT hobiti i patuljci 100%MarlboroGold wrote:Također... samo se nadam da će se držati Tolkienovog svijeta, ljudi i radnji, a ne da crnac glumi Gandalfa, da se bave savremenom politikom u seriji i slične gluposti.bunk wrote:Jedno od ocekivanja od serije mi je ispunjeno u prosloj sezoni a kraj docekujem opusteno,uzivat u svakoj sekundi jer svi zajedno cemo se nacekati ovakvog spektakla ...imam velika ocekivanja od Amazona i Lotr-a.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#15699 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nema sanse da ista mijenjaju , jer platili su preko 200 miliona dolara za prava a i to sa jasno postavljenim uslovima za snimanje.
p.s.
Idris Elba kao Gandalf

p.s.
Idris Elba kao Gandalf
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#15700 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sansa je njemu postavila to pitanje jer je bitchulja koja nema predstavu sta im se to sprema.Realno mozda 10 ljudi u onoj sobi zna punu ekstenziju prijetnje koju predstavljaju NK i WW,dok su svi ostali skepticni po tom pitanju.Znaci ona njemu postavlja to pitanje aludirajuci na to da je on kleknuo pred Daenerys samo zato sto on nju voli,a ne zato sto je to prijeka potreba ako hoce ostat zivit.Ne mogu da docekam trecu epizodu cisto da vidim facu Sanse,ove male Mormontice,onog napornog Roycea i slicnih ljudi.Realno treba da ljubi stope Daenerys sto je povela one armije,a ova se prema njoj postavlja u sve bitchy fazonu.Da Daenerys ne dodje NK bi zbrisao ovih oko 5k sjevernjaka ko Umbere gore.pici wrote:drogon2 wrote:Nema tu apsolutno nikakvih problema s tim sto je uradila. Dobila je bitku, ponudila Randylu izbor, Dickona je htjela ostavit zivog. Randyll je odbio, a Dickon zeljan vjecnog dokazivanja pred ocem i straha da ne ispadne supak podje sa njim. Jos mu je Tyrion govorio i prakticno ga molio da to ne radi, no Dickon je odlucio. Sta je i Daenerys trebala bit u fazonu de molim te istupi haha. A sto se tice 'povjerenja' ovih sa sjevera sve ce to doc na svoje u narednih par epizoda kad vide protiv cega se bore, a nije ni Jon pomogao jer ljudima nije spomenuo da je Daenerys odlucila da mu pomognu i prije nego sto je on kleknuo.
Zato mu je Sansa i postavila pitanje jesili se odrekao krune radi sjevera ili zato sto si zaljubljen u nju... jel Brann to vidio i rekao mada mislim da je Sansa to odmah prokuzila kad se je Jon obracao sjevernjacima, zakolutala je ocima
Last edited by drogon2 on 17/04/2019 14:35, edited 1 time in total.


