Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15676 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

emi_eft wrote:Kupiti cigare poslije ponoći ako nisam autom, znaci samo uži centar, ne čaršija,Grbavica, negdje kud mogu stići u par minuta hoda.
radi li benzinska kod suda?
emi_eft
Posts: 413
Joined: 20/07/2015 12:40

#15677 Re: Gdje u Sa......

Post by emi_eft »

quarterback wrote:
emi_eft wrote:Kupiti cigare poslije ponoći ako nisam autom, znaci samo uži centar, ne čaršija,Grbavica, negdje kud mogu stići u par minuta hoda.
radi li benzinska kod suda?
Ne vjerujem, evo me u Kulovica pa ću vidjeti,al sumnjam
emi_eft
Posts: 413
Joined: 20/07/2015 12:40

#15678 Re: Gdje u Sa......

Post by emi_eft »

Jok,22.00....Sta sad?
emilia
Posts: 27
Joined: 25/06/2015 22:17

#15679 Re: Gdje u Sa......

Post by emilia »

Libyano wrote:
DiA 2005 wrote:
emilia wrote:gdje kupiti onaj jastuk za vrat za putovanja? hvala
Kod kineza na alipasinom.
Jysk, memorijska pjena, mislim da je 25 KM. Gledao sam u Njemackoj u nekom diskontu po 4 eura punjen nekakvim kuglicama... Ni nalik :)
hvala ti :)
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#15680 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

Ima li gdje u Sarajevu kakva javna radionica na kojoj bi se učilo modeliranje gline? Treba mi za par seniora ...

Image
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15681 Re: Gdje u Sa......

Post by _BataZiv_0809 »

Banksy wrote:Ima li gdje u Sarajevu kakva javna radionica na kojoj bi se učilo modeliranje gline? Treba mi za par seniora ...

Image
Mozda Hobby Art u Kolodvorskoj.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#15682 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

Hvala puno, nikad čula, sad ću potražiti ... :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15683 Re: Gdje u Sa......

Post by _BataZiv_0809 »

Banksy wrote:Hvala puno, nikad čula, sad ću potražiti ... :thumbup:
Imaju raznorazne radionice. Moja mati redovno ide. Oslikavaju kutije, crtaju, svasta nesto.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#15684 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

_BataZiv_0809 wrote:
Banksy wrote:Hvala puno, nikad čula, sad ću potražiti ... :thumbup:
Imaju raznorazne radionice. Moja mati redovno ide. Oslikavaju kutije, crtaju, svasta nesto.
E baš to mi treba, faaala. :thumbup:

I ako neko zna još neku sličnu adresu u Sarajevu :thumbup:
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15685 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Banksy wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Banksy wrote:Hvala puno, nikad čula, sad ću potražiti ... :thumbup:
Imaju raznorazne radionice. Moja mati redovno ide. Oslikavaju kutije, crtaju, svasta nesto.
E baš to mi treba, faaala. :thumbup:

I ako neko zna još neku sličnu adresu u Sarajevu :thumbup:
Centar za zdravo starenje Hrasno, Velešići, Centar (bivša La Familia) - članarina 5 km, izleti, druženja, radionice, pilates, predavanja ;)
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#15686 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

Hvala @JJ :)

Pitanje,
Ima li ko preporuku za dobar pet salon u Sarajevu, za kupanje mačaka ... :mrgreen:
User avatar
Filter
Posts: 8668
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#15687 Re: Gdje u Sa......

Post by Filter »

emi_eft wrote:Kupiti cigare poslije ponoći ako nisam autom, znaci samo uži centar, ne čaršija,Grbavica, negdje kud mogu stići u par minuta hoda.
kod muzicke imas granap, radi non stop. i u kralja tomislava, prekoputa druge, imas ciku u granapu cijelu noc
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#15688 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

Hvala @JJ :)

Pitanje,
Ima li ko preporuku za dobar pet salon u Sarajevu, za kupanje mačaka ... :mrgreen:
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#15689 Re: Gdje u Sa......

Post by artime »

Gdje povoljno kupiti bunt A4 papira? A da nije 10 KM :D Treba mi vise komada. Hvala.
User avatar
Filter
Posts: 8668
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#15690 Re: Gdje u Sa......

Post by Filter »

artime wrote:Gdje povoljno kupiti bunt A4 papira? A da nije 10 KM :D Treba mi vise komada. Hvala.
mislim da nema nize od 7.30KM, knjizara kod ekonomije
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#15691 Re: Gdje u Sa......

Post by artime »

Filter wrote:
artime wrote:Gdje povoljno kupiti bunt A4 papira? A da nije 10 KM :D Treba mi vise komada. Hvala.
mislim da nema nize od 7.30KM, knjizara kod ekonomije
Kolika je kolicina?
User avatar
Filter
Posts: 8668
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#15692 Re: Gdje u Sa......

Post by Filter »

artime wrote:
Filter wrote:
artime wrote:Gdje povoljno kupiti bunt A4 papira? A da nije 10 KM :D Treba mi vise komada. Hvala.
mislim da nema nize od 7.30KM, knjizara kod ekonomije
Kolika je kolicina?
standardni paket... 500 listova
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#15693 Re: Gdje u Sa......

Post by artime »

Filter wrote:
standardni paket... 500 listova
Ok, hvala.
User avatar
otherside
Posts: 4922
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#15694 Re: Gdje u Sa......

Post by otherside »

Banksy wrote:Hvala @JJ :)

Pitanje,
Ima li ko preporuku za dobar pet salon u Sarajevu, za kupanje mačaka ... :mrgreen:
bio je neki na ciglanama, odmah do polazne stanice kosog lifta.
User avatar
glossyB
Posts: 207
Joined: 17/03/2013 13:50
Location: Sarajevo

#15695 Re: Gdje u Sa......

Post by glossyB »

Gdje se moze izvagati ono da se ubaci 1 KM pa ti izmjeri visinu i tezinu, ne da te neko vaga?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#15696 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

otherside wrote:
Banksy wrote:Hvala @JJ :)

Pitanje,
Ima li ko preporuku za dobar pet salon u Sarajevu, za kupanje mačaka ... :mrgreen:
bio je neki na ciglanama, odmah do polazne stanice kosog lifta.
Hvala, i ja sam ih našla na netu, čini mi se da rade samo šišanje i samo cuke, pitaću, hvala ti.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#15697 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

artime wrote:Gdje povoljno kupiti bunt A4 papira? A da nije 10 KM :D Treba mi vise komada. Hvala.
Imam ja 5,80 KM po RIS-u (pakovanju) javi se na PP
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15698 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Banksy wrote:
otherside wrote:
Banksy wrote:Hvala @JJ :)

Pitanje,
Ima li ko preporuku za dobar pet salon u Sarajevu, za kupanje mačaka ... :mrgreen:
bio je neki na ciglanama, odmah do polazne stanice kosog lifta.
Hvala, i ja sam ih našla na netu, čini mi se da rade samo šišanje i samo cuke, pitaću, hvala ti.
https://m.facebook.com/Salon-za-kucne-l ... 999451063/ možda ovdje?
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#15699 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 22/05/2016 16:17, edited 1 time in total.
User avatar
glossyB
Posts: 207
Joined: 17/03/2013 13:50
Location: Sarajevo

#15700 Re: Gdje u Sa......

Post by glossyB »

Daryl Dixon wrote:
glossyB wrote:Gdje se moze izvagati ono da se ubaci 1 KM pa ti izmjeri visinu i tezinu, ne da te neko vaga?
imas u svim apotekama.. imas u glavnoj apoteci na Baščaršiji, imaš onda u apoteci kod Katedrale.. i čini mi se da je 2KM, ono ubacis, stanes na vagu, pokaze ti visinu, tezinu i bodymass percentage čini mi se.. na kraju ti izbaci papirić sa svim tim specifikacijama.. imas i da ti pritisak mjere.. neka sprava, ubacis ruku i odradi proces.. samo to ne znam koliko je, nisam nikada mjerio..
Hvala otici cu i jedna i druga su mi blizu :)
Post Reply