SMINKA oliti MAKE-UP

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
MersY
Posts: 295
Joined: 21/12/2011 15:08

#15676 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by MersY »

I mene interesuje ovo za Green Girl. koliko si platila poštarinu
Amy82
Posts: 388
Joined: 03/07/2006 10:19
Location: LaLaLand

#15677 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Amy82 »

Curke,

Da li je neko koristio Garnier micelarnu? Vidim da je pakovanje veće od Lorealove a cijena tu negdje čini mi se. Meni je inače ova Loreal skroz ok, ali je brzo potrosim.

Koliko je u Merkatoru u apoteci miclearna od Bioderme?

Tnx
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#15678 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by VenomousV »

koristim ja, a prije sam lorealovu

meni su maltene iste :D
prolazna
Posts: 77
Joined: 25/02/2014 12:46

#15679 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by prolazna »

Micelarna Garnier je :thumbup: , ne pecka i super godi licu, ne isušuje moje presuho lice kojem sve smeta :thumbup:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#15680 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ladyblue18 »

Garnier je meni odlicna.
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#15681 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by brown.sugar »

rinna0304 wrote:Importane i SCC imaju flomar radnje :)
Ni slucajno ne kupujte u Sarajevu Flormar kozmetiku, nego fino u auto ili na bus pa put Kiseljaka u Galant, to je uvoznik za BiH. Ja sam nedavno gledala rumenilo u kuglicama u Mostaru. Cijena 15 KM, a u Kiseljaku oko 6 KM.
User avatar
zubi
Posts: 6228
Joined: 16/07/2009 00:27

#15682 Re: Odg: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by zubi »

Milloni wrote:
zubi wrote:
Milloni wrote:Nedavno sam kupila Balea maramice za skidanje sminke (procitala na nekom blogu da su dobre), plakala sam koliko me peckalo lice...i sad bih plakala kad se sjetim..uzasne su
Meni su balea maramice skroz dobre...
Koje koristis? Ove sto su me peckale su balea young roze... obicno sam zadovoljna balea proizvodima, mozda da i maramicama dam drugu sansu.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
ove

http://www.dm-drogeriemarkt.hr/hr_homep ... balea.html
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#15683 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by WildRedRose »

brown.sugar wrote:
rinna0304 wrote:Importane i SCC imaju flomar radnje :)
Ni slucajno ne kupujte u Sarajevu Flormar kozmetiku, nego fino u auto ili na bus pa put Kiseljaka u Galant, to je uvoznik za BiH. Ja sam nedavno gledala rumenilo u kuglicama u Mostaru. Cijena 15 KM, a u Kiseljaku oko 6 KM.
gdje je taj Galant ? neka radnja ili sta ?
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#15684 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ductus Holedocus »

WildRedRose wrote:
brown.sugar wrote:
rinna0304 wrote:Importane i SCC imaju flomar radnje :)
Ni slucajno ne kupujte u Sarajevu Flormar kozmetiku, nego fino u auto ili na bus pa put Kiseljaka u Galant, to je uvoznik za BiH. Ja sam nedavno gledala rumenilo u kuglicama u Mostaru. Cijena 15 KM, a u Kiseljaku oko 6 KM.
gdje je taj Galant ? neka radnja ili sta ?
https://www.facebook.com/galantdoo


Kako god,ne znam da li se isplati ici.Povratna karta 8.80.Jedino na veliko ko hoce da kupuje ili usput da svrati
User avatar
emmahill
Posts: 320
Joined: 31/03/2013 21:21

#15685 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by emmahill »

Ni slucajno ne kupujte u Sarajevu Flormar kozmetiku, nego fino u auto ili na bus pa put Kiseljaka u Galant, to je uvoznik za BiH. Ja sam nedavno gledala rumenilo u kuglicama u Mostaru. Cijena 15 KM, a u Kiseljaku oko 6 KM.[/quote]
gdje je taj Galant ? neka radnja ili sta ?[/quote]
https://www.facebook.com/galantdoo


Kako god,ne znam da li se isplati ici.Povratna karta 8.80.Jedino na veliko ko hoce da kupuje ili usput da svrati[/quote]

Također, nakupovala sam se prije koju sedmicu tamo, 20 artikala 60 KM. Isplati se ići samo radi 2-3 artikla, samo na tome ćete ako ih kupite u SCC-u i Importanneu kupiti kartu. A sigurno nećete izaći sa jednim artiklom, ima svega, od nakita, torbi, šnala, naočala, šalova, kozmetike i sl.
User avatar
emmahill
Posts: 320
Joined: 31/03/2013 21:21

#15686 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by emmahill »

Zna li ko kad se otvara Inglot, idem svake sedmice i ništa?
User avatar
Bambi_na_kofeinu
Posts: 1187
Joined: 04/11/2005 00:21

#15687 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Bambi_na_kofeinu »

Zar nema te flormar kozmetike na pijaci ciglane?
Lakovi oko 2, karmini oko 4 KM. Lakovi su bacanje para, za ostalo ne znam.
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#15688 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by brown.sugar »

emmahill wrote: Također, nakupovala sam se prije koju sedmicu tamo, 20 artikala 60 KM. Isplati se ići samo radi 2-3 artikla, samo na tome ćete ako ih kupite u SCC-u i Importanneu kupiti kartu. A sigurno nećete izaći sa jednim artiklom, ima svega, od nakita, torbi, šnala, naočala, šalova, kozmetike i sl.
:thumbup:
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#15689 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Loulou »

Amy82 wrote:Curke,
Da li je neko koristio Garnier micelarnu? Vidim da je pakovanje veće od Lorealove a cijena tu negdje čini mi se. Meni je inače ova Loreal skroz ok, ali je brzo potrosim...
Nedavno sam kupila tu, od Garniera, i uredno mi stoji na polici :mrgreen:
Ponekad je koristim za skidanje šminke s očiju. Upravo kako si rekla - jako brzo se potroši jer treba dobro natopiti blazinicu.
Meni je daleko bolje mlijeko za skidanje šminke od Garniera za osjetljivu kožu. Njega koristim već dugo vremena.
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#15690 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Zoya »

Je li neko koristio?

Image
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#15691 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ductus Holedocus »

NIsrin, jesi li ti ona,koja mi je napisala da bjelilo ima u cm-u? Ako jesi,u kojem :D

Ne mogu da nadjem post
User avatar
Krizzia
Posts: 574
Joined: 13/03/2013 00:35
Location: Kalifornija
Contact:

#15692 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Krizzia »

User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#15693 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Zoya wrote:Je li neko koristio?

Image
U salonu da i razmisljala da uzmem. Tcc plaza ima kosta 190 km, cini mi se.
radenska
Posts: 1264
Joined: 13/07/2011 22:43

#15694 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by radenska »

Mozete li mi preporuciti nekog kozmeticara dda mi napravi nesto s licem, malo ocisti, piling, sta znam. Lice mi je kao da sam u pubertetu zadnjih mjesec dana. I cijena naravno ako znate.
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#15695 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Lounge Act »

.
Last edited by Lounge Act on 04/01/2015 13:16, edited 1 time in total.
User avatar
zubi
Posts: 6228
Joined: 16/07/2009 00:27

#15696 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by zubi »

Lounge Act wrote:Nadjoh ovo na netu:
"Penaten baby krema sa uljem noćurka. Ja vama ne mogu opisati koliko meni ova kremica godi iako sam u godinama za prve anti age kreme. Ali bora još nemam, a ova krema mi je spasila kožu koja je sa dolaskom hladnih dana postala malo dehidrirana. Ovo nije prvi put da je imam, ali nikad mi nije ovoliko odgovarala. Hipoalergena je, nije komedogena, nema nikakve parabene ( konzervanse), miris joj je od prirodnih sastojaka i tako divan da bih ja stalno nos držala zaboden u kutijicu."
Image
Je li istina da penaten nije komedogen? Imam suhu kozu i cini mi se da bi mi mogao odgovarati, ali ne bih da rizikujem bubuljice.

A gdje se ima kupiti ova krema? Nisam je vidjela...
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#15697 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by WildRedRose »

Zna li neko sa sa cetkicom kojoj otpadaju dlakice ? puno mi lice bude :roll:
User avatar
Sanda88
Posts: 208
Joined: 05/12/2013 20:23

#15698 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Sanda88 »

WildRedRose wrote:Zna li neko sa sa cetkicom kojoj otpadaju dlakice ? puno mi lice bude :roll:
kupi novu :-D
kako je peres?
User avatar
Sanda88
Posts: 208
Joined: 05/12/2013 20:23

#15699 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Sanda88 »

Zoya wrote:Je li neko koristio?

Image
jesam ja davno, ali nisam primjetila neku promjenu.
koristim kreme za pranje lica sa zrncima.
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#15700 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by alkalna_baterija »

šatirana_ljubičica wrote:Nisrin, kupila sam i ja jučer onaj baby gel, pošto imam bebu hajde reko njemu ću, međutim, s obzirom da je na sniženju, mama će otići po još jedan :D divan je, miriše kao behar :)
uzela sam i onu mixa kremu što je na sniženju, također predivna!
super im je ova akcija s obzirom da je mixa nova i da sam bila malo skepticna jer ih prije nisam probala a nisu mi cijene bile baš samo za probanja :D
kakvo je iskustvo s mixa kremom? odavno se kanim da je kupim, koliko god da košta nije mi skupo, ali AKO POMAŽE... :roll:
Post Reply