SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
- MersY
- Posts: 295
- Joined: 21/12/2011 15:08
#15676 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
I mene interesuje ovo za Green Girl. koliko si platila poštarinu
-
Amy82
- Posts: 388
- Joined: 03/07/2006 10:19
- Location: LaLaLand
#15677 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Curke,
Da li je neko koristio Garnier micelarnu? Vidim da je pakovanje veće od Lorealove a cijena tu negdje čini mi se. Meni je inače ova Loreal skroz ok, ali je brzo potrosim.
Koliko je u Merkatoru u apoteci miclearna od Bioderme?
Tnx
Da li je neko koristio Garnier micelarnu? Vidim da je pakovanje veće od Lorealove a cijena tu negdje čini mi se. Meni je inače ova Loreal skroz ok, ali je brzo potrosim.
Koliko je u Merkatoru u apoteci miclearna od Bioderme?
Tnx
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#15678 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
koristim ja, a prije sam lorealovu
meni su maltene iste
meni su maltene iste
-
prolazna
- Posts: 77
- Joined: 25/02/2014 12:46
#15679 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Micelarna Garnier je
, ne pecka i super godi licu, ne isušuje moje presuho lice kojem sve smeta 
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#15680 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Garnier je meni odlicna.
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#15681 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ni slucajno ne kupujte u Sarajevu Flormar kozmetiku, nego fino u auto ili na bus pa put Kiseljaka u Galant, to je uvoznik za BiH. Ja sam nedavno gledala rumenilo u kuglicama u Mostaru. Cijena 15 KM, a u Kiseljaku oko 6 KM.rinna0304 wrote:Importane i SCC imaju flomar radnje
- zubi
- Posts: 6228
- Joined: 16/07/2009 00:27
#15682 Re: Odg: SMINKA oliti MAKE-UP
oveMilloni wrote:Koje koristis? Ove sto su me peckale su balea young roze... obicno sam zadovoljna balea proizvodima, mozda da i maramicama dam drugu sansu.zubi wrote:Meni su balea maramice skroz dobre...Milloni wrote:Nedavno sam kupila Balea maramice za skidanje sminke (procitala na nekom blogu da su dobre), plakala sam koliko me peckalo lice...i sad bih plakala kad se sjetim..uzasne su
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
http://www.dm-drogeriemarkt.hr/hr_homep ... balea.html
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#15683 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
gdje je taj Galant ? neka radnja ili sta ?brown.sugar wrote:Ni slucajno ne kupujte u Sarajevu Flormar kozmetiku, nego fino u auto ili na bus pa put Kiseljaka u Galant, to je uvoznik za BiH. Ja sam nedavno gledala rumenilo u kuglicama u Mostaru. Cijena 15 KM, a u Kiseljaku oko 6 KM.rinna0304 wrote:Importane i SCC imaju flomar radnje
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#15684 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
https://www.facebook.com/galantdooWildRedRose wrote:gdje je taj Galant ? neka radnja ili sta ?brown.sugar wrote:Ni slucajno ne kupujte u Sarajevu Flormar kozmetiku, nego fino u auto ili na bus pa put Kiseljaka u Galant, to je uvoznik za BiH. Ja sam nedavno gledala rumenilo u kuglicama u Mostaru. Cijena 15 KM, a u Kiseljaku oko 6 KM.rinna0304 wrote:Importane i SCC imaju flomar radnje
Kako god,ne znam da li se isplati ici.Povratna karta 8.80.Jedino na veliko ko hoce da kupuje ili usput da svrati
- emmahill
- Posts: 320
- Joined: 31/03/2013 21:21
#15685 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ni slucajno ne kupujte u Sarajevu Flormar kozmetiku, nego fino u auto ili na bus pa put Kiseljaka u Galant, to je uvoznik za BiH. Ja sam nedavno gledala rumenilo u kuglicama u Mostaru. Cijena 15 KM, a u Kiseljaku oko 6 KM.[/quote]
gdje je taj Galant ? neka radnja ili sta ?[/quote]
https://www.facebook.com/galantdoo
Kako god,ne znam da li se isplati ici.Povratna karta 8.80.Jedino na veliko ko hoce da kupuje ili usput da svrati[/quote]
Također, nakupovala sam se prije koju sedmicu tamo, 20 artikala 60 KM. Isplati se ići samo radi 2-3 artikla, samo na tome ćete ako ih kupite u SCC-u i Importanneu kupiti kartu. A sigurno nećete izaći sa jednim artiklom, ima svega, od nakita, torbi, šnala, naočala, šalova, kozmetike i sl.
gdje je taj Galant ? neka radnja ili sta ?[/quote]
https://www.facebook.com/galantdoo
Kako god,ne znam da li se isplati ici.Povratna karta 8.80.Jedino na veliko ko hoce da kupuje ili usput da svrati[/quote]
Također, nakupovala sam se prije koju sedmicu tamo, 20 artikala 60 KM. Isplati se ići samo radi 2-3 artikla, samo na tome ćete ako ih kupite u SCC-u i Importanneu kupiti kartu. A sigurno nećete izaći sa jednim artiklom, ima svega, od nakita, torbi, šnala, naočala, šalova, kozmetike i sl.
- emmahill
- Posts: 320
- Joined: 31/03/2013 21:21
#15686 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Zna li ko kad se otvara Inglot, idem svake sedmice i ništa?
- Bambi_na_kofeinu
- Posts: 1187
- Joined: 04/11/2005 00:21
#15687 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Zar nema te flormar kozmetike na pijaci ciglane?
Lakovi oko 2, karmini oko 4 KM. Lakovi su bacanje para, za ostalo ne znam.
Lakovi oko 2, karmini oko 4 KM. Lakovi su bacanje para, za ostalo ne znam.
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#15688 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
emmahill wrote: Također, nakupovala sam se prije koju sedmicu tamo, 20 artikala 60 KM. Isplati se ići samo radi 2-3 artikla, samo na tome ćete ako ih kupite u SCC-u i Importanneu kupiti kartu. A sigurno nećete izaći sa jednim artiklom, ima svega, od nakita, torbi, šnala, naočala, šalova, kozmetike i sl.
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#15689 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Nedavno sam kupila tu, od Garniera, i uredno mi stoji na policiAmy82 wrote:Curke,
Da li je neko koristio Garnier micelarnu? Vidim da je pakovanje veće od Lorealove a cijena tu negdje čini mi se. Meni je inače ova Loreal skroz ok, ali je brzo potrosim...
Ponekad je koristim za skidanje šminke s očiju. Upravo kako si rekla - jako brzo se potroši jer treba dobro natopiti blazinicu.
Meni je daleko bolje mlijeko za skidanje šminke od Garniera za osjetljivu kožu. Njega koristim već dugo vremena.
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#15691 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
NIsrin, jesi li ti ona,koja mi je napisala da bjelilo ima u cm-u? Ako jesi,u kojem
Ne mogu da nadjem post
Ne mogu da nadjem post
- Krizzia
- Posts: 574
- Joined: 13/03/2013 00:35
- Location: Kalifornija
- Contact:
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#15693 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
U salonu da i razmisljala da uzmem. Tcc plaza ima kosta 190 km, cini mi se.Zoya wrote:Je li neko koristio?
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#15694 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Mozete li mi preporuciti nekog kozmeticara dda mi napravi nesto s licem, malo ocisti, piling, sta znam. Lice mi je kao da sam u pubertetu zadnjih mjesec dana. I cijena naravno ako znate.
-
Lounge Act
- Posts: 2210
- Joined: 24/02/2011 18:21
- Location: :)
#15695 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
.
Last edited by Lounge Act on 04/01/2015 13:16, edited 1 time in total.
- zubi
- Posts: 6228
- Joined: 16/07/2009 00:27
#15696 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Lounge Act wrote:Nadjoh ovo na netu:
"Penaten baby krema sa uljem noćurka. Ja vama ne mogu opisati koliko meni ova kremica godi iako sam u godinama za prve anti age kreme. Ali bora još nemam, a ova krema mi je spasila kožu koja je sa dolaskom hladnih dana postala malo dehidrirana. Ovo nije prvi put da je imam, ali nikad mi nije ovoliko odgovarala. Hipoalergena je, nije komedogena, nema nikakve parabene ( konzervanse), miris joj je od prirodnih sastojaka i tako divan da bih ja stalno nos držala zaboden u kutijicu."
Je li istina da penaten nije komedogen? Imam suhu kozu i cini mi se da bi mi mogao odgovarati, ali ne bih da rizikujem bubuljice.
A gdje se ima kupiti ova krema? Nisam je vidjela...
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#15697 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Zna li neko sa sa cetkicom kojoj otpadaju dlakice ? puno mi lice bude 
- Sanda88
- Posts: 208
- Joined: 05/12/2013 20:23
#15698 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
kupi novuWildRedRose wrote:Zna li neko sa sa cetkicom kojoj otpadaju dlakice ? puno mi lice bude
kako je peres?
- Sanda88
- Posts: 208
- Joined: 05/12/2013 20:23
#15699 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
jesam ja davno, ali nisam primjetila neku promjenu.Zoya wrote:Je li neko koristio?
koristim kreme za pranje lica sa zrncima.
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#15700 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
kakvo je iskustvo s mixa kremom? odavno se kanim da je kupim, koliko god da košta nije mi skupo, ali AKO POMAŽE...šatirana_ljubičica wrote:Nisrin, kupila sam i ja jučer onaj baby gel, pošto imam bebu hajde reko njemu ću, međutim, s obzirom da je na sniženju, mama će otići po još jedandivan je, miriše kao behar
uzela sam i onu mixa kremu što je na sniženju, također predivna!
super im je ova akcija s obzirom da je mixa nova i da sam bila malo skepticna jer ih prije nisam probala a nisu mi cijene bile baš samo za probanja

