Gdje u Sa......
-
emi_eft
- Posts: 413
- Joined: 20/07/2015 12:40
-
emi_eft
- Posts: 413
- Joined: 20/07/2015 12:40
#15652 Re: Gdje u Sa......
Samo da javim, ukoliko neko trazi one okrugle, tanke baterije, tipa za vagu i sl, ima ih u onom elektrosopu u prolazu kod Pingvina u Titovoj. Ja sam citav grad pretrazila, Domod, svugdje gledala, i tu nadjoh. Pa ako kome zatreba, da zna.
-
MAN-lion's coach
- Posts: 3323
- Joined: 16/01/2010 02:45
#15653 Re: Gdje u Sa......
Ako neko 100% zna , gdje mogu kupiti kamfor?
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#15654 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti LINOLADU KOKOS? 
-
skylineGTR
- Posts: 48
- Joined: 06/04/2015 12:04
#15655 Re: Gdje u Sa......
jest da nije Sa, ali zna li neko od vas radi li bilo kakav kafic na bjelasnici u ovom periodu
(ne mislim na kafane i birtije
)
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#15656 Re: Gdje u Sa......
Gdje u SA ima ovo kupiti, hvataljka za smece?


-
emilia
- Posts: 27
- Joined: 25/06/2015 22:17
#15657 Re: Gdje u Sa......
gdje kupiti onaj jastuk za vrat za putovanja? hvala
- DiA 2005
- Posts: 322
- Joined: 13/10/2012 19:03
#15658 Re: Gdje u Sa......
Kod kineza na alipasinom.emilia wrote:gdje kupiti onaj jastuk za vrat za putovanja? hvala
- undefined007
- Posts: 1087
- Joined: 13/05/2014 16:37
#15659 Re: Gdje u Sa......
Lonsdale majicu kratkih rukava?
- Libyano
- Posts: 480
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Tripoli nekad, BiH sad
#15660 Re: Gdje u Sa......
Jysk, memorijska pjena, mislim da je 25 KM. Gledao sam u Njemackoj u nekom diskontu po 4 eura punjen nekakvim kuglicama... Ni nalikDiA 2005 wrote:Kod kineza na alipasinom.emilia wrote:gdje kupiti onaj jastuk za vrat za putovanja? hvala
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15661 Re: Gdje u Sa......
Ma poznavajuci njega garant mu treba da nanosi lubrikant, samo lozi rajumuha_sa wrote:šta je kuhar, jel se to na ulju štedikaranana wrote:Gdje kupiti cooking sprej? Ono da nasprejam tavu ili tepsiju da se hrana ne lijepi. Na bazi je ulja pretpostavljam.![]()
ON TOPIC:
Raja gdje da pogledam jastuk? Kupio sam do sada svu silu anatomskih jastuka, ali svi mi nekako niski
-
Nepass
- Posts: 1903
- Joined: 11/09/2015 16:44
#15662 Re: Gdje u Sa......
Bellona, jysk, dormeo. Dalje nemam pojma
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15663 Re: Gdje u Sa......
Nije baš gdje u Sa ali me zanima gdje u BiH ima neki wellness centar, terme, hotel sa unutrašnjim bazenom sa toplom vodom (znači ne 26 C nego 30 C). U Garden Citiju u Konjicu je hladna voda.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15664 Re: Gdje u Sa......
http://www.vitapur.ba/spavaca-soba/jastuci_BataZiv_0809 wrote:
ON TOPIC:
Raja gdje da pogledam jastuk? Kupio sam do sada svu silu anatomskih jastuka, ali svi mi nekako niskiIma li gdje da se uzme anatomski ili tako nesto, ali da je visi?
Imaju higher side sleep jastuke
- Filter
- Posts: 8668
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#15665 Re: Gdje u Sa......
JanuaryJones wrote:Nije baš gdje u Sa ali me zanima gdje u BiH ima neki wellness centar, terme, hotel sa unutrašnjim bazenom sa toplom vodom (znači ne 26 C nego 30 C). U Garden Citiju u Konjicu je hladna voda.
onako na prvu...radon plaza u sarajevu, hotel blanca na vlasicu
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15666 Re: Gdje u Sa......
Pogledaću ovo za Vlašić, Radon plaza me ne interesuje. Hvala.Filter wrote:JanuaryJones wrote:Nije baš gdje u Sa ali me zanima gdje u BiH ima neki wellness centar, terme, hotel sa unutrašnjim bazenom sa toplom vodom (znači ne 26 C nego 30 C). U Garden Citiju u Konjicu je hladna voda.
onako na prvu...radon plaza u sarajevu, hotel blanca na vlasicu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15667 Re: Gdje u Sa......
Imas li iskustva sa njimaJanuaryJones wrote: http://www.vitapur.ba/spavaca-soba/jastuci
Imaju higher side sleep jastukeu velikom Merkatoru na Socijalnom.
Dosad sam kupio i Jysk i Dormeo anatomski jastuk kao fazon za nas koji volimo visi polozaj, ali i ispod njih ubacujem jos jedan
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15668 Re: Gdje u Sa......
Imam sa sudjem i posteljinom, konkretno sa jastucima nemam. Dosad sam zadovoljna. Otidji, nije ti daleko pa probaj na licu mjesta npr higher side sleep, all side sleep i ovaj XL comfort_BataZiv_0809 wrote:Imas li iskustva sa njimaJanuaryJones wrote: http://www.vitapur.ba/spavaca-soba/jastuci
Imaju higher side sleep jastukeu velikom Merkatoru na Socijalnom.
![]()
Dosad sam kupio i Jysk i Dormeo anatomski jastuk kao fazon za nas koji volimo visi polozaj, ali i ispod njih ubacujem jos jedan
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15669 Re: Gdje u Sa......
Hvala mnogoJanuaryJones wrote: Imam sa sudjem i posteljinom, konkretno sa jastucima nemam. Dosad sam zadovoljna. Otidji, nije ti daleko pa probaj na licu mjesta npr higher side sleep, all side sleep i ovaj XL comfort
Mada u prodavnici svaki odgovara
I onda redovno mi se desava da mi gornji jastuk spadne, jer ga ram kreveta ne moze drzati i ja se probudim sa bolom u vratu
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15670 Re: Gdje u Sa......
Onda je do tebe a ne do jastuka_BataZiv_0809 wrote:Hvala mnogoJanuaryJones wrote: Imam sa sudjem i posteljinom, konkretno sa jastucima nemam. Dosad sam zadovoljna. Otidji, nije ti daleko pa probaj na licu mjesta npr higher side sleep, all side sleep i ovaj XL comfort![]()
Mada u prodavnici svaki odgovaraI ove sam isprobavao
Ovaj iz Jyska je sa onim gelom protiv znojenja, navlakom od bambusa, stvarno vrh price. Mozda je problem sto pred spavanje obavezno gledam film ili seriju, pa nabacam jastuka, pa onda kad mi se prispava, ucini mi se da je jedan malo
![]()
I onda redovno mi se desava da mi gornji jastuk spadne, jer ga ram kreveta ne moze drzati i ja se probudim sa bolom u vratu
Možda da uložiš u flexi krevet ako već gledaš tv u krevetu

- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15671 Re: Gdje u Sa......
JanuaryJones wrote: Možda da uložiš u flexi krevet ako već gledaš tv u krevetu
Gledao sam ovo cudo u Jysku, cak nije ni nesto previse skupo, ako se dobro sjecam, ali pase samo na singl krevete
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15672 Re: Gdje u Sa......
Ima i za bracne krevete, raspitaj se malo_BataZiv_0809 wrote:JanuaryJones wrote: Možda da uložiš u flexi krevet ako već gledaš tv u krevetu
![]()
Gledao sam ovo cudo u Jysku, cak nije ni nesto previse skupo, ako se dobro sjecam, ali pase samo na singl krevete
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15673 Re: Gdje u Sa......
Evo maloprije kolegica donese postu, kad JYSK katalog i ovaj flex krevet u ponudi. Cca 400 KM za bracni, novo u ponudi heheheJanuaryJones wrote: Ima i za bracne krevete, raspitaj se maloili neki drugi proizvodjac.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15674 Re: Gdje u Sa......
Eto, muštuluk_BataZiv_0809 wrote:Evo maloprije kolegica donese postu, kad JYSK katalog i ovaj flex krevet u ponudi. Cca 400 KM za bracni, novo u ponudi heheheJanuaryJones wrote: Ima i za bracne krevete, raspitaj se maloili neki drugi proizvodjac.
-
emi_eft
- Posts: 413
- Joined: 20/07/2015 12:40
#15675 Re: Gdje u Sa......
Kupiti cigare poslije ponoći ako nisam autom, znaci samo uži centar, ne čaršija,Grbavica, negdje kud mogu stići u par minuta hoda.
