Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65977
Joined: 03/08/2010 19:04

#15626 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

sreca pa ce ostati bar jedna poslovnica da se moze podici bingo,novogodisnji
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#15627 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Zna li iko raDe li kafici regularno npr ekran da se moze kafa popiti i malko na divlje jagode?
Mustang1
Posts: 29916
Joined: 29/12/2010 17:31

#15628 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Kad pocinju pjevati ovi?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#15629 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Divlje Jagode u 22.00h do 00.00h, a predgrupe kako sam cuo danas u carsiji od 20h. Navodno ce u 00.00h i Dofu uzivo cestitati new year. :)
User avatar
dajdza-ze
Posts: 360
Joined: 23/10/2012 12:48

#15630 Re: Zeničani

Post by dajdza-ze »

kakavdanakneiskustvu wrote:sreca pa ce ostati bar jedna poslovnica da se moze podici bingo,novogodisnji
I mene je to brinulo. Gdje cu uzeti kes koji dobijem. :run:
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#15631 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Ma ne sikiram se ja. Po golfa idem svakako u Sarajevo [emoji28][emoji28][emoji28]

Poslano sa mog SM-J710F
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#15632 Re: Zeničani

Post by Norm »

Casual's wrote:Nije da nije nudio.
...malo za ono sto namjerava...
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15633 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Norm wrote:
Casual's wrote:Nije da nije nudio.
...malo za ono sto namjerava...
Ne smije to. Urbanistički plan ne da, niti namjeravaju dirat isti.
Btw Cijeli sprat tu ima bivša žena Pere Gudelja, tako da ni ona ne namjerava prodavati.

http://www.zenicablog.com/ikb-banka-zen ... -sarajevu/

Zanimljivo..
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#15634 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Proces preuzimanja IK banke traje vec neko vrijeme, sa jedne strane (posmatrano iz ugla lokal patriotizma) mozda bi bolje bilo da je ostala samostalna, ipak je imala dugu tradiciju kao lokalna zenicka banka, u jednu ruku bila je prepoznatiljivo lice Zenice, a opet u drugu ruku sada ce se modernizovati nacin poslovanja unutar iste, jer je poslovne procese unutar ove banke u odnosu na konkurenciju vrijeme davno pregazilo (dijelom i zbog nestrucnih kadrova, koji su se tu uvalili zbog porodicnih stela, uglavnom se zaposljavalo familijarnom linijom). Mada fakticki to vise nije ta banka, jer je ime i formalno sjediste promjenjeno, sada je u Sarajevu. Upitno je koliko ce kadrova i ostati ovdje, jer fakticki sada im je ovdje dovoljno samo saltersko poslovanje i prodaja.
Sada su se *ebali oni sto su se zaposlili stelom, nisu vise drzavna banka, bit ce zanimljivo vidjeti kako ce se sad snalaziti... :)


Ima li clanova foruma uzivo pred bosankom, je li ima raje, kakva je atmosfera? Pisite kako je bilo :)

Svim forumasima sa ove teme sretna nova godina, zelim vam da vam bude u svim aspektima uspjesnija od ove, a forum sam krenuo pratiti samo zbog kamena i nultija i njihovih postova u predizborno vrijeme, jedva cekam izbore 2018. i njihove postove na forumu :):)
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#15635 Re: Zeničani

Post by apsidejzi »

Ja isfura, ni jedan live stream da nadjem sa trga. Dijaspora ne mere gledat Jagode :twisted: :twisted: :bih:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15636 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Ima fino raje, očekivao sam dosta manje.
Fudo sa ženom od pola 11 tu. Svaka mu čast.
Mustang1
Posts: 29916
Joined: 29/12/2010 17:31

#15637 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Casual's wrote:Ima fino raje, očekivao sam dosta manje.
Fudo sa ženom od pola 11 tu. Svaka mu čast.
Mislim da bi bilo dosta vise da nije DIno u Sarajevu. Sva dijaspora sto je kod nas dosla otisla je tamo nocas. Jbg.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#15638 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Docek, koncert, atmosfera....sve 5.

Narod zeljan derneka...


Poslano sa mog SM-J710F
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#15639 Re: Zeničani

Post by Norm »

clio_dci120 wrote:Proces preuzimanja IK banke traje vec neko vrijeme, sa jedne strane (posmatrano iz ugla lokal patriotizma) mozda bi bolje bilo da je ostala samostalna, ipak je imala dugu tradiciju kao lokalna zenicka banka, u jednu ruku bila je prepoznatiljivo lice Zenice, a opet u drugu ruku sada ce se modernizovati nacin poslovanja unutar iste, jer je poslovne procese unutar ove banke u odnosu na konkurenciju vrijeme davno pregazilo (dijelom i zbog nestrucnih kadrova, koji su se tu uvalili zbog porodicnih stela, uglavnom se zaposljavalo familijarnom linijom). Mada fakticki to vise nije ta banka, jer je ime i formalno sjediste promjenjeno, sada je u Sarajevu. Upitno je koliko ce kadrova i ostati ovdje, jer fakticki sada im je ovdje dovoljno samo saltersko poslovanje i prodaja.
Sada su se *ebali oni sto su se zaposlili stelom, nisu vise drzavna banka, bit ce zanimljivo vidjeti kako ce se sad snalaziti... :)


Ima li clanova foruma uzivo pred bosankom, je li ima raje, kakva je atmosfera? Pisite kako je bilo :)

Svim forumasima sa ove teme sretna nova godina, zelim vam da vam bude u svim aspektima uspjesnija od ove, a forum sam krenuo pratiti samo zbog kamena i nultija i njihovih postova u predizborno vrijeme, jedva cekam izbore 2018. i njihove postove na forumu :):)
Sretna i Uspjesna Nova Godina forumasima i clanovima njihovih porodica!
...a za ovo povecano, ti su sada u novoj banci rukovodioci... :D barem vecina njih...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65977
Joined: 03/08/2010 19:04

#15640 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

clio_dci120 wrote:Proces preuzimanja IK banke traje vec neko vrijeme, sa jedne strane (posmatrano iz ugla lokal patriotizma) mozda bi bolje bilo da je ostala samostalna, ipak je imala dugu tradiciju kao lokalna zenicka banka, u jednu ruku bila je prepoznatiljivo lice Zenice, a opet u drugu ruku sada ce se modernizovati nacin poslovanja unutar iste, jer je poslovne procese unutar ove banke u odnosu na konkurenciju vrijeme davno pregazilo (dijelom i zbog nestrucnih kadrova, koji su se tu uvalili zbog porodicnih stela, uglavnom se zaposljavalo familijarnom linijom). Mada fakticki to vise nije ta banka, jer je ime i formalno sjediste promjenjeno, sada je u Sarajevu. Upitno je koliko ce kadrova i ostati ovdje, jer fakticki sada im je ovdje dovoljno samo saltersko poslovanje i prodaja.
Sada su se *ebali oni sto su se zaposlili stelom, nisu vise drzavna banka, bit ce zanimljivo vidjeti kako ce se sad snalaziti... :)


Ima li clanova foruma uzivo pred bosankom, je li ima raje, kakva je atmosfera? Pisite kako je bilo :)

Svim forumasima sa ove teme sretna nova godina, zelim vam da vam bude u svim aspektima uspjesnija od ove, a forum sam krenuo pratiti samo zbog kamena i nultija i njihovih postova u predizborno vrijeme, jedva cekam izbore 2018. i njihove postove na forumu :):)

nestvarno velike su guzve u ik banci,non stop
Satori
Posts: 647
Joined: 05/06/2016 21:46

#15641 Re: Zeničani

Post by Satori »

Sretna Nova sugradjanima, uz zelje za cisci zrak, vecu zaposlenost, i ispunjenje predizbornih obecanja vecine pol.partija, ukljucujuci i zicaru za Smetove :)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65977
Joined: 03/08/2010 19:04

#15643 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

sinoc zapaljeno vozilo advokata srdjana p.
Satori
Posts: 647
Joined: 05/06/2016 21:46

#15644 Re: Zeničani

Post by Satori »

Petrica ili Petrusica?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65977
Joined: 03/08/2010 19:04

#15645 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Satori wrote:Petrica ili Petrusica?

ovog prvog
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#15646 Re: Zeničani

Post by Zaitsev »

Sretno u novoj drugovi i drugarice. Da bude bolja od prethodne.

Bio na dočeku, nedostajao je svih ovih godina. Pozitivno sam iznenađen odzivom ljudi. Kako je sve bilo "na frku" ispalo je ekstra. Na godinu da gledamo i slušamo i mi bošnjačkog Gandalfa... :D
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#15647 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Predobra atmosfera sinoc.
Tacno se vidi da smo bili pod okupacijom zelenih...i sinoc smo pobjedili.

Poslano sa mog SM-J710F
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15648 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Zele takođe pun riječi hvale.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65977
Joined: 03/08/2010 19:04

#15649 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Prosto mi dodje da zaplacem zbog frke oko zatvaranja kladionica u zenici,ogroman gubitak za grad, :mrgreen: manje bi se frke diglo da su zatvorene sve skole i bolnica
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#15650 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

TV Zenica me takodje pozitivno iznenadila sa prenosom "uzivo"....haus.


Poslano sa mog SM-J710F
Post Reply