Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65977
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15626 Re: Zeničani
sreca pa ce ostati bar jedna poslovnica da se moze podici bingo,novogodisnji
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#15627 Re: Zeničani
Zna li iko raDe li kafici regularno npr ekran da se moze kafa popiti i malko na divlje jagode?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#15629 Re: Zeničani
Divlje Jagode u 22.00h do 00.00h, a predgrupe kako sam cuo danas u carsiji od 20h. Navodno ce u 00.00h i Dofu uzivo cestitati new year. 
- dajdza-ze
- Posts: 360
- Joined: 23/10/2012 12:48
#15630 Re: Zeničani
I mene je to brinulo. Gdje cu uzeti kes koji dobijem.kakavdanakneiskustvu wrote:sreca pa ce ostati bar jedna poslovnica da se moze podici bingo,novogodisnji
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#15631 Re: Zeničani
Ma ne sikiram se ja. Po golfa idem svakako u Sarajevo [emoji28][emoji28][emoji28]
Poslano sa mog SM-J710F
Poslano sa mog SM-J710F
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#15632 Re: Zeničani
...malo za ono sto namjerava...Casual's wrote:Nije da nije nudio.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15633 Re: Zeničani
Ne smije to. Urbanistički plan ne da, niti namjeravaju dirat isti.Norm wrote:...malo za ono sto namjerava...Casual's wrote:Nije da nije nudio.
Btw Cijeli sprat tu ima bivša žena Pere Gudelja, tako da ni ona ne namjerava prodavati.
http://www.zenicablog.com/ikb-banka-zen ... -sarajevu/
Zanimljivo..
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#15634 Re: Zeničani
Proces preuzimanja IK banke traje vec neko vrijeme, sa jedne strane (posmatrano iz ugla lokal patriotizma) mozda bi bolje bilo da je ostala samostalna, ipak je imala dugu tradiciju kao lokalna zenicka banka, u jednu ruku bila je prepoznatiljivo lice Zenice, a opet u drugu ruku sada ce se modernizovati nacin poslovanja unutar iste, jer je poslovne procese unutar ove banke u odnosu na konkurenciju vrijeme davno pregazilo (dijelom i zbog nestrucnih kadrova, koji su se tu uvalili zbog porodicnih stela, uglavnom se zaposljavalo familijarnom linijom). Mada fakticki to vise nije ta banka, jer je ime i formalno sjediste promjenjeno, sada je u Sarajevu. Upitno je koliko ce kadrova i ostati ovdje, jer fakticki sada im je ovdje dovoljno samo saltersko poslovanje i prodaja.
Sada su se *ebali oni sto su se zaposlili stelom, nisu vise drzavna banka, bit ce zanimljivo vidjeti kako ce se sad snalaziti...
Ima li clanova foruma uzivo pred bosankom, je li ima raje, kakva je atmosfera? Pisite kako je bilo
Svim forumasima sa ove teme sretna nova godina, zelim vam da vam bude u svim aspektima uspjesnija od ove, a forum sam krenuo pratiti samo zbog kamena i nultija i njihovih postova u predizborno vrijeme, jedva cekam izbore 2018. i njihove postove na forumu
:)
Sada su se *ebali oni sto su se zaposlili stelom, nisu vise drzavna banka, bit ce zanimljivo vidjeti kako ce se sad snalaziti...
Ima li clanova foruma uzivo pred bosankom, je li ima raje, kakva je atmosfera? Pisite kako je bilo
Svim forumasima sa ove teme sretna nova godina, zelim vam da vam bude u svim aspektima uspjesnija od ove, a forum sam krenuo pratiti samo zbog kamena i nultija i njihovih postova u predizborno vrijeme, jedva cekam izbore 2018. i njihove postove na forumu
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#15635 Re: Zeničani
Ja isfura, ni jedan live stream da nadjem sa trga. Dijaspora ne mere gledat Jagode

- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15636 Re: Zeničani
Ima fino raje, očekivao sam dosta manje.
Fudo sa ženom od pola 11 tu. Svaka mu čast.
Fudo sa ženom od pola 11 tu. Svaka mu čast.
-
Mustang1
- Posts: 29916
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15637 Re: Zeničani
Mislim da bi bilo dosta vise da nije DIno u Sarajevu. Sva dijaspora sto je kod nas dosla otisla je tamo nocas. Jbg.Casual's wrote:Ima fino raje, očekivao sam dosta manje.
Fudo sa ženom od pola 11 tu. Svaka mu čast.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#15638 Re: Zeničani
Docek, koncert, atmosfera....sve 5.
Narod zeljan derneka...
Poslano sa mog SM-J710F
Narod zeljan derneka...
Poslano sa mog SM-J710F
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#15639 Re: Zeničani
Sretna i Uspjesna Nova Godina forumasima i clanovima njihovih porodica!clio_dci120 wrote:Proces preuzimanja IK banke traje vec neko vrijeme, sa jedne strane (posmatrano iz ugla lokal patriotizma) mozda bi bolje bilo da je ostala samostalna, ipak je imala dugu tradiciju kao lokalna zenicka banka, u jednu ruku bila je prepoznatiljivo lice Zenice, a opet u drugu ruku sada ce se modernizovati nacin poslovanja unutar iste, jer je poslovne procese unutar ove banke u odnosu na konkurenciju vrijeme davno pregazilo (dijelom i zbog nestrucnih kadrova, koji su se tu uvalili zbog porodicnih stela, uglavnom se zaposljavalo familijarnom linijom). Mada fakticki to vise nije ta banka, jer je ime i formalno sjediste promjenjeno, sada je u Sarajevu. Upitno je koliko ce kadrova i ostati ovdje, jer fakticki sada im je ovdje dovoljno samo saltersko poslovanje i prodaja.
Sada su se *ebali oni sto su se zaposlili stelom, nisu vise drzavna banka, bit ce zanimljivo vidjeti kako ce se sad snalaziti...
Ima li clanova foruma uzivo pred bosankom, je li ima raje, kakva je atmosfera? Pisite kako je bilo
Svim forumasima sa ove teme sretna nova godina, zelim vam da vam bude u svim aspektima uspjesnija od ove, a forum sam krenuo pratiti samo zbog kamena i nultija i njihovih postova u predizborno vrijeme, jedva cekam izbore 2018. i njihove postove na forumu:)
...a za ovo povecano, ti su sada u novoj banci rukovodioci...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65977
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15640 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Proces preuzimanja IK banke traje vec neko vrijeme, sa jedne strane (posmatrano iz ugla lokal patriotizma) mozda bi bolje bilo da je ostala samostalna, ipak je imala dugu tradiciju kao lokalna zenicka banka, u jednu ruku bila je prepoznatiljivo lice Zenice, a opet u drugu ruku sada ce se modernizovati nacin poslovanja unutar iste, jer je poslovne procese unutar ove banke u odnosu na konkurenciju vrijeme davno pregazilo (dijelom i zbog nestrucnih kadrova, koji su se tu uvalili zbog porodicnih stela, uglavnom se zaposljavalo familijarnom linijom). Mada fakticki to vise nije ta banka, jer je ime i formalno sjediste promjenjeno, sada je u Sarajevu. Upitno je koliko ce kadrova i ostati ovdje, jer fakticki sada im je ovdje dovoljno samo saltersko poslovanje i prodaja.
Sada su se *ebali oni sto su se zaposlili stelom, nisu vise drzavna banka, bit ce zanimljivo vidjeti kako ce se sad snalaziti...
Ima li clanova foruma uzivo pred bosankom, je li ima raje, kakva je atmosfera? Pisite kako je bilo
Svim forumasima sa ove teme sretna nova godina, zelim vam da vam bude u svim aspektima uspjesnija od ove, a forum sam krenuo pratiti samo zbog kamena i nultija i njihovih postova u predizborno vrijeme, jedva cekam izbore 2018. i njihove postove na forumu:)
nestvarno velike su guzve u ik banci,non stop
-
Satori
- Posts: 647
- Joined: 05/06/2016 21:46
#15641 Re: Zeničani
Sretna Nova sugradjanima, uz zelje za cisci zrak, vecu zaposlenost, i ispunjenje predizbornih obecanja vecine pol.partija, ukljucujuci i zicaru za Smetove 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65977
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65977
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15643 Re: Zeničani
sinoc zapaljeno vozilo advokata srdjana p.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65977
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15645 Re: Zeničani
Satori wrote:Petrica ili Petrusica?
ovog prvog
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#15646 Re: Zeničani
Sretno u novoj drugovi i drugarice. Da bude bolja od prethodne.
Bio na dočeku, nedostajao je svih ovih godina. Pozitivno sam iznenađen odzivom ljudi. Kako je sve bilo "na frku" ispalo je ekstra. Na godinu da gledamo i slušamo i mi bošnjačkog Gandalfa...
Bio na dočeku, nedostajao je svih ovih godina. Pozitivno sam iznenađen odzivom ljudi. Kako je sve bilo "na frku" ispalo je ekstra. Na godinu da gledamo i slušamo i mi bošnjačkog Gandalfa...
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#15647 Re: Zeničani
Predobra atmosfera sinoc.
Tacno se vidi da smo bili pod okupacijom zelenih...i sinoc smo pobjedili.
Poslano sa mog SM-J710F
Tacno se vidi da smo bili pod okupacijom zelenih...i sinoc smo pobjedili.
Poslano sa mog SM-J710F
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15648 Re: Zeničani
Zele takođe pun riječi hvale.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65977
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15649 Re: Zeničani
Prosto mi dodje da zaplacem zbog frke oko zatvaranja kladionica u zenici,ogroman gubitak za grad,
manje bi se frke diglo da su zatvorene sve skole i bolnica
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#15650 Re: Zeničani
TV Zenica me takodje pozitivno iznenadila sa prenosom "uzivo"....haus.
Poslano sa mog SM-J710F
Poslano sa mog SM-J710F
