https://www.facebook.com/slatkibuket/?fref=tsAna Maria wrote:Gdje mogu naci neke jestive bukete ili nesto u tom fazonu sa dostavom povodom rodjendana?
Gdje u Sa......
-
didzej1602
- Posts: 237
- Joined: 20/09/2015 14:50
#15626 Re: Gdje u Sa......
- Suicidal Siberian
- Posts: 1107
- Joined: 30/11/2006 14:07
#15627 Re: Gdje u Sa......
Kupiti biftek?
-
super_bayern
- Posts: 1349
- Joined: 14/05/2014 12:42
#15628 Re: Gdje u Sa......
Suhi ili sirovi?Suicidal Siberian wrote:Kupiti biftek?
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#15629 Re: Gdje u Sa......
gdje mu dodje ovo,zanimljivo izgledadidzej1602 wrote:https://www.facebook.com/slatkibuket/?fref=tsAna Maria wrote:Gdje mogu naci neke jestive bukete ili nesto u tom fazonu sa dostavom povodom rodjendana?
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15630 Re: Gdje u Sa......
u mesariSuicidal Siberian wrote:Kupiti biftek?
- Suicidal Siberian
- Posts: 1107
- Joined: 30/11/2006 14:07
#15631 Re: Gdje u Sa......
Sirovi.super_bayern wrote:Suhi ili sirovi?Suicidal Siberian wrote:Kupiti biftek?
- Ericha100
- Posts: 192
- Joined: 09/01/2013 16:51
#15632 Re: Gdje u Sa......
Gdje mogu nabaviti neem/nim prah, ali neko manje pakovanje od 100 gr? Znam da imaju ona od po 150/125 ali treba mi nešto manje i isto gdje bih mogla nabaviti zelenu glinu? Treba mi oboje za lice, ne za oralnu upotrebu. 
- mayab
- Posts: 30840
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#15633 Re: Gdje u Sa......
Bajra mesnica u Hrasnom, ako nema izloženo, slobodno pitaj ima li, da iznesuSuicidal Siberian wrote:Sirovi.super_bayern wrote:Suhi ili sirovi?Suicidal Siberian wrote:Kupiti biftek?
-
Shibby
- Posts: 76
- Joined: 01/01/2010 22:13
#15634 Re: Gdje u Sa......
Disk koji se vrti nekoliko minuta kad ga zavrtis. Imam sestričnog par mu godina, samo se igra sa tacnama, voli da gleda kako se vrte. Za ovim bi poludio, pa reko da nema gdje u nas ovo.muha_sa wrote:kakva su ovo šejtanska poslaShibby wrote:Ima li se gdje u Sarajevu kupiti ojlerov disk? To izgleda ovako:
http://m.youtube.com/watch?v=gO8wt5xbvLk![]()
- kritichar
- Posts: 8678
- Joined: 17/10/2010 09:51
- Location: Sarajevo-x.com
#15635 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sa pada led?
- Bluemore
- Posts: 4375
- Joined: 18/06/2010 21:18
#15636 Re: Gdje u Sa......
gdje inace ima kupiti heljdaeko palacinke ?


-
Ana Maria
- Posts: 267
- Joined: 13/11/2013 15:28
#15637 Re: Gdje u Sa......
Moje preporuke https://www.facebook.com/slatkibudzak/oldtajmer wrote:gdje mu dodje ovo,zanimljivo izgledadidzej1602 wrote:https://www.facebook.com/slatkibuket/?fref=tsAna Maria wrote:Gdje mogu naci neke jestive bukete ili nesto u tom fazonu sa dostavom povodom rodjendana?
Prezadovoljna uslugom, dodju po novac na kucna vrata prije nego sto isporuce buket od kolacica
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#15638 Re: Gdje u Sa......
imas li mozda cjenovnik,gledam na stranici ali ne mogu da nadjemAna Maria wrote:
Moje preporuke https://www.facebook.com/slatkibudzak/
Prezadovoljna uslugom, dodju po novac na kucna vrata prije nego sto isporuce buket od kolacicaTako da ne morate traziti gdje su i gubiti vrijeme...
-
Ana Maria
- Posts: 267
- Joined: 13/11/2013 15:28
#15639 Re: Gdje u Sa......
Ja sam bila zainteresirana za manje i srednje bukete, mali od 7 kolacica je 17KM sa dostavom, a srednji od 9 kolacica je 22KM.oldtajmer wrote:imas li mozda cjenovnik,gledam na stranici ali ne mogu da nadjemAna Maria wrote:
Moje preporuke https://www.facebook.com/slatkibudzak/
Prezadovoljna uslugom, dodju po novac na kucna vrata prije nego sto isporuce buket od kolacicaTako da ne morate traziti gdje su i gubiti vrijeme...
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#15640 Re: Gdje u Sa......
zahvaljujemAna Maria wrote:Ja sam bila zainteresirana za manje i srednje bukete, mali od 7 kolacica je 17KM sa dostavom, a srednji od 9 kolacica je 22KM.oldtajmer wrote:imas li mozda cjenovnik,gledam na stranici ali ne mogu da nadjemAna Maria wrote:
Moje preporuke https://www.facebook.com/slatkibudzak/
Prezadovoljna uslugom, dodju po novac na kucna vrata prije nego sto isporuce buket od kolacicaTako da ne morate traziti gdje su i gubiti vrijeme...
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15641 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti cooking sprej? Ono da nasprejam tavu ili tepsiju da se hrana ne lijepi. Na bazi je ulja pretpostavljam.
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15642 Re: Gdje u Sa......
šta je kuhar, jel se to na ulju štedikaranana wrote:Gdje kupiti cooking sprej? Ono da nasprejam tavu ili tepsiju da se hrana ne lijepi. Na bazi je ulja pretpostavljam.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15643 Re: Gdje u Sa......
e klinac, ja mislim da je ovaj sprej litar na litar jedno 10 puta skuplji od ulja.muha_sa wrote:šta je kuhar, jel se to na ulju štedikaranana wrote:Gdje kupiti cooking sprej? Ono da nasprejam tavu ili tepsiju da se hrana ne lijepi. Na bazi je ulja pretpostavljam.![]()
ma na internetu mi ulete nekakvi brzi video recepti pa mi se kuha odmah to.
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#15644 Re: Gdje u Sa......
Trenutno u DM-u na akciji, 1,95 KMBluemore wrote:gdje inace ima kupiti heljdaeko palacinke ?
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#15645 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sa kupiti Hawkers naocale???
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#15646 Re: Gdje u Sa......
Nikobordo gandalf wrote:Gdje u Sa kupiti Hawkers naocale???
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#15647 Re: Gdje u Sa......
Neki fb haveri su valjda lajkali nekakav militaryshop (.ba), pa mi stalno izbacuje njihove reklame. Ugl vidio sam tu finih suncanih 33km... Tj fino izgledaju, kakav je kvalitrt ne bih znaobordo gandalf wrote:Nikobordo gandalf wrote:Gdje u Sa kupiti Hawkers naocale???Gdje ima uzeti naocale do 50-60 KM da nisu kopija rey ban i sl?
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#15648 Re: Gdje u Sa......
Ako neko zna, gdje ima kupiti u Sarajevu?
Radi se o blaneru koaksijalnih kablova

Radi se o blaneru koaksijalnih kablova

- problemnatravunu
- Posts: 18746
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#15649 Re: Gdje u Sa......
Moglo bi biti u RS elektroniku, Dobrinjazateznistub wrote:Ako neko zna, gdje ima kupiti u Sarajevu?
Radi se o blaneru koaksijalnih kablova
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#15650 Re: Gdje u Sa......
e bas ti hvala. nisu mi oni bili ni na kraj pametiproblemnatravunu wrote:Moglo bi biti u RS elektroniku, Dobrinjazateznistub wrote:Ako neko zna, gdje ima kupiti u Sarajevu?
Radi se o blaneru koaksijalnih kablova
