Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
didzej1602
Posts: 237
Joined: 20/09/2015 14:50

#15626 Re: Gdje u Sa......

Post by didzej1602 »

Ana Maria wrote:Gdje mogu naci neke jestive bukete ili nesto u tom fazonu sa dostavom povodom rodjendana?
https://www.facebook.com/slatkibuket/?fref=ts
User avatar
Suicidal Siberian
Posts: 1107
Joined: 30/11/2006 14:07

#15627 Re: Gdje u Sa......

Post by Suicidal Siberian »

Kupiti biftek?
super_bayern
Posts: 1349
Joined: 14/05/2014 12:42

#15628 Re: Gdje u Sa......

Post by super_bayern »

Suicidal Siberian wrote:Kupiti biftek?
Suhi ili sirovi?
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#15629 Re: Gdje u Sa......

Post by oldtajmer »

didzej1602 wrote:
Ana Maria wrote:Gdje mogu naci neke jestive bukete ili nesto u tom fazonu sa dostavom povodom rodjendana?
https://www.facebook.com/slatkibuket/?fref=ts
gdje mu dodje ovo,zanimljivo izgleda :D
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15630 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

Suicidal Siberian wrote:Kupiti biftek?
u mesari
User avatar
Suicidal Siberian
Posts: 1107
Joined: 30/11/2006 14:07

#15631 Re: Gdje u Sa......

Post by Suicidal Siberian »

super_bayern wrote:
Suicidal Siberian wrote:Kupiti biftek?
Suhi ili sirovi?
Sirovi.
User avatar
Ericha100
Posts: 192
Joined: 09/01/2013 16:51

#15632 Re: Gdje u Sa......

Post by Ericha100 »

Gdje mogu nabaviti neem/nim prah, ali neko manje pakovanje od 100 gr? Znam da imaju ona od po 150/125 ali treba mi nešto manje i isto gdje bih mogla nabaviti zelenu glinu? Treba mi oboje za lice, ne za oralnu upotrebu. :D
User avatar
mayab
Posts: 30840
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#15633 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

Suicidal Siberian wrote:
super_bayern wrote:
Suicidal Siberian wrote:Kupiti biftek?
Suhi ili sirovi?
Sirovi.
Bajra mesnica u Hrasnom, ako nema izloženo, slobodno pitaj ima li, da iznesu :thumbup:
Shibby
Posts: 76
Joined: 01/01/2010 22:13

#15634 Re: Gdje u Sa......

Post by Shibby »

muha_sa wrote:
Shibby wrote:Ima li se gdje u Sarajevu kupiti ojlerov disk? To izgleda ovako:
http://m.youtube.com/watch?v=gO8wt5xbvLk
kakva su ovo šejtanska posla :? :lol:
Disk koji se vrti nekoliko minuta kad ga zavrtis. Imam sestričnog par mu godina, samo se igra sa tacnama, voli da gleda kako se vrte. Za ovim bi poludio, pa reko da nema gdje u nas ovo. :)
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#15635 Re: Gdje u Sa......

Post by kritichar »

Gdje u Sa pada led?
User avatar
Bluemore
Posts: 4375
Joined: 18/06/2010 21:18

#15636 Re: Gdje u Sa......

Post by Bluemore »

gdje inace ima kupiti heljdaeko palacinke ?
Image
Ana Maria
Posts: 267
Joined: 13/11/2013 15:28

#15637 Re: Gdje u Sa......

Post by Ana Maria »

oldtajmer wrote:
didzej1602 wrote:
Ana Maria wrote:Gdje mogu naci neke jestive bukete ili nesto u tom fazonu sa dostavom povodom rodjendana?
https://www.facebook.com/slatkibuket/?fref=ts
gdje mu dodje ovo,zanimljivo izgleda :D
Moje preporuke https://www.facebook.com/slatkibudzak/
Prezadovoljna uslugom, dodju po novac na kucna vrata prije nego sto isporuce buket od kolacica :thumbup: Tako da ne morate traziti gdje su i gubiti vrijeme...
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#15638 Re: Gdje u Sa......

Post by oldtajmer »

Ana Maria wrote:
Moje preporuke https://www.facebook.com/slatkibudzak/
Prezadovoljna uslugom, dodju po novac na kucna vrata prije nego sto isporuce buket od kolacica :thumbup: Tako da ne morate traziti gdje su i gubiti vrijeme...
imas li mozda cjenovnik,gledam na stranici ali ne mogu da nadjem :)
Ana Maria
Posts: 267
Joined: 13/11/2013 15:28

#15639 Re: Gdje u Sa......

Post by Ana Maria »

oldtajmer wrote:
Ana Maria wrote:
Moje preporuke https://www.facebook.com/slatkibudzak/
Prezadovoljna uslugom, dodju po novac na kucna vrata prije nego sto isporuce buket od kolacica :thumbup: Tako da ne morate traziti gdje su i gubiti vrijeme...
imas li mozda cjenovnik,gledam na stranici ali ne mogu da nadjem :)
Ja sam bila zainteresirana za manje i srednje bukete, mali od 7 kolacica je 17KM sa dostavom, a srednji od 9 kolacica je 22KM.
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#15640 Re: Gdje u Sa......

Post by oldtajmer »

Ana Maria wrote:
oldtajmer wrote:
Ana Maria wrote:
Moje preporuke https://www.facebook.com/slatkibudzak/
Prezadovoljna uslugom, dodju po novac na kucna vrata prije nego sto isporuce buket od kolacica :thumbup: Tako da ne morate traziti gdje su i gubiti vrijeme...
imas li mozda cjenovnik,gledam na stranici ali ne mogu da nadjem :)
Ja sam bila zainteresirana za manje i srednje bukete, mali od 7 kolacica je 17KM sa dostavom, a srednji od 9 kolacica je 22KM.
zahvaljujem :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#15641 Re: Gdje u Sa......

Post by karanana »

Gdje kupiti cooking sprej? Ono da nasprejam tavu ili tepsiju da se hrana ne lijepi. Na bazi je ulja pretpostavljam.
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15642 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

karanana wrote:Gdje kupiti cooking sprej? Ono da nasprejam tavu ili tepsiju da se hrana ne lijepi. Na bazi je ulja pretpostavljam.
šta je kuhar, jel se to na ulju štedi :? :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#15643 Re: Gdje u Sa......

Post by karanana »

muha_sa wrote:
karanana wrote:Gdje kupiti cooking sprej? Ono da nasprejam tavu ili tepsiju da se hrana ne lijepi. Na bazi je ulja pretpostavljam.
šta je kuhar, jel se to na ulju štedi :? :lol:
e klinac, ja mislim da je ovaj sprej litar na litar jedno 10 puta skuplji od ulja.
ma na internetu mi ulete nekakvi brzi video recepti pa mi se kuha odmah to.
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#15644 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

Bluemore wrote:gdje inace ima kupiti heljdaeko palacinke ?
Image
Trenutno u DM-u na akciji, 1,95 KM
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#15645 Re: Gdje u Sa......

Post by bordo gandalf »

Gdje u Sa kupiti Hawkers naocale???
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#15646 Re: Gdje u Sa......

Post by bordo gandalf »

bordo gandalf wrote:Gdje u Sa kupiti Hawkers naocale???
Niko :? Gdje ima uzeti naocale do 50-60 KM da nisu kopija rey ban i sl?
User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#15647 Re: Gdje u Sa......

Post by van Basten »

bordo gandalf wrote:
bordo gandalf wrote:Gdje u Sa kupiti Hawkers naocale???
Niko :? Gdje ima uzeti naocale do 50-60 KM da nisu kopija rey ban i sl?
Neki fb haveri su valjda lajkali nekakav militaryshop (.ba), pa mi stalno izbacuje njihove reklame. Ugl vidio sam tu finih suncanih 33km... Tj fino izgledaju, kakav je kvalitrt ne bih znao
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#15648 Re: Gdje u Sa......

Post by zateznistub »

Ako neko zna, gdje ima kupiti u Sarajevu?

Radi se o blaneru koaksijalnih kablova

Image
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18746
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#15649 Re: Gdje u Sa......

Post by problemnatravunu »

zateznistub wrote:Ako neko zna, gdje ima kupiti u Sarajevu?

Radi se o blaneru koaksijalnih kablova

Image
Moglo bi biti u RS elektroniku, Dobrinja
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#15650 Re: Gdje u Sa......

Post by zateznistub »

problemnatravunu wrote:
zateznistub wrote:Ako neko zna, gdje ima kupiti u Sarajevu?

Radi se o blaneru koaksijalnih kablova

Image
Moglo bi biti u RS elektroniku, Dobrinja
e bas ti hvala. nisu mi oni bili ni na kraj pameti
Post Reply