Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#15601 Re: Gdje u Sa......

Post by Michun »

esmasaric wrote:
Michun wrote:Gdje ima cocktail shaker da se kupi? Hvala
Bila je ista tema na ovom forumu, ali se momak nikad nije javio, tako da ne znam da li je pronašao.
Uglavnom, ima prodavnica opreme za kuhinju, kućanstvo u Titovoj odmah između knjižare svjetlost na ćošku i kafića čeke, prekoputa je tramvajska stanica. Probaj tu.
Ako ne upali, Penny možda :)
To je Villeroy & Boch ko je uzaaaaaaaasno skup.
Znam da sam jednom tamo vidjela staklenu casu sa metalom za cijedjenje citrusa i da je kostalo 98 KM.
Kao nacijedis sebi direktno u casu...
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#15602 Re: Gdje u Sa......

Post by esmasaric »

Michun wrote:
esmasaric wrote:
Michun wrote:Gdje ima cocktail shaker da se kupi? Hvala
Bila je ista tema na ovom forumu, ali se momak nikad nije javio, tako da ne znam da li je pronašao.
Uglavnom, ima prodavnica opreme za kuhinju, kućanstvo u Titovoj odmah između knjižare svjetlost na ćošku i kafića čeke, prekoputa je tramvajska stanica. Probaj tu.
Ako ne upali, Penny možda :)
To je Villeroy & Boch ko je uzaaaaaaaasno skup.
Znam da sam jednom tamo vidjela staklenu casu sa metalom za cijedjenje citrusa i da je kostalo 98 KM.
Kao nacijedis sebi direktno u casu...
Ja mislim da tu kašika košta oko 40km.
Onda Penny plus, neke prodavnice sa sličnom ponudom kao ta prodavnica.
Ako ništa, naručiš preko ebay-a :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#15603 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

Michun wrote:Gdje ima cocktail shaker da se kupi? Hvala
Domod, pretpostavljam ...
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#15604 Re: Gdje u Sa......

Post by walk_M-A-N »

Gdje sve ima automatski kompresor zraka za auto gume?
Nekakav bi valjda trebala imati svaka pumpa ali nije baš tako.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15605 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

walk_M-A-N wrote:Gdje sve ima automatski kompresor zraka za auto gume?
Nekakav bi valjda trebala imati svaka pumpa ali nije baš tako.
EP Bentbasa automatski
EP Vrbanja manuelni
User avatar
south
Posts: 496
Joined: 21/12/2013 19:33

#15606 Re: Gdje u Sa......

Post by south »

ima li se gdje kupiti Adidas SPO Beckenbauer dukserica

Image
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#15607 Re: Gdje u Sa......

Post by Kataklinger »

Gdje ima veliki izbor motornih kosilica za travu? I usput, ako neko ima preoruku koju kupiti, bestbuy? Gledam im cijene, od 350 pa nadalje...Ne bih ni onu najlošiju a ne bih sad ni da dajem + hiljadu maraka ako mogu za neku normalniju cijenu uzeti neku koja je odlična.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#15608 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

Kataklinger wrote:Gdje ima veliki izbor motornih kosilica za travu? I usput, ako neko ima preoruku koju kupiti, bestbuy? Gledam im cijene, od 350 pa nadalje...Ne bih ni onu najlošiju a ne bih sad ni da dajem + hiljadu maraka ako mogu za neku normalniju cijenu uzeti neku koja je odlična.
Nema ''odlične'' bez bar 700 KM, što skuplja, to bolja, -> štilovka ...

http://forum.klix.ba/kosacica-trimer-ur ... 12118.html
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#15609 Re: Gdje u Sa......

Post by al-em »

south wrote:ima li se gdje kupiti Adidas SPO Beckenbauer dukserica

Image
U juventi u bbi ima neki izbor ovih dukseva.
Ana Maria
Posts: 267
Joined: 13/11/2013 15:28

#15610 Re: Gdje u Sa......

Post by Ana Maria »

Ima li igdje u Sa. ovakav stol da se kupi?


https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1657139360
User avatar
mayab
Posts: 30844
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#15611 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

Ima slična varijanta za kamp, za izlete itd, u Konzumima, onim većim
Shibby
Posts: 76
Joined: 01/01/2010 22:13

#15612 Re: Gdje u Sa......

Post by Shibby »

Ima li se gdje u Sarajevu kupiti ojlerov disk? To izgleda ovako:
http://m.youtube.com/watch?v=gO8wt5xbvLk
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#15613 Re: Gdje u Sa......

Post by artime »

Gdje u Sa kupiti pilates (h)loptu? :-D
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#15614 Re: Gdje u Sa......

Post by esmasaric »

artime wrote:Gdje u Sa kupiti pilates (h)loptu? :-D
BBI 5 sprat, ima prodavnica fitness opreme, tegova i sl. Probaj tu.
User avatar
jutarnja zvijezda
Posts: 238
Joined: 29/11/2010 10:25

#15615 Re: Gdje u Sa......

Post by jutarnja zvijezda »

Gdje u Sa. Ima jos neka kineska radnja,treba mi tigrova mast u onoj maloj crvenoj kutijici,jer ova iz apoteke je totalno bez veze.Hvala :)
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#15616 Re: Gdje u Sa......

Post by walk_M-A-N »

jutarnja zvijezda wrote:Gdje u Sa. Ima jos neka kineska radnja,treba mi tigrova mast u onoj maloj crvenoj kutijici,jer ova iz apoteke je totalno bez veze.Hvala :)
Pa ima ih valjda još prema Rajlovcu. Veliš dobre te njihove?
A ima i ovo: http://lifepressmagazin.com/zdravlje-2/ ... rova-mast/
Dodatno pitanje, gdje kupiti sve ove sastojke..
User avatar
jutarnja zvijezda
Posts: 238
Joined: 29/11/2010 10:25

#15617 Re: Gdje u Sa......

Post by jutarnja zvijezda »

Ma cudo jedno kako mi pomogne,kade neki zglob zaboli
Sada me "spopalo koljeno" ne mogu da mrdnem.
Kupovala sam je u apoteci,ma nista,mogla sam I vodom mazati.Hvala za odgovor,sada moram naci "zrtvu" da ofe I kupi mi. :) .
User avatar
jutarnja zvijezda
Posts: 238
Joined: 29/11/2010 10:25

#15618 Re: Gdje u Sa......

Post by jutarnja zvijezda »

Ima jedna stranica sa etericnim uljima,mislim da se zove "Oleotherapi.ba".Cini mi se da "nema sta nema"
Pokusaj kod njih,a pravi vosak ima svaki pcelar.
Za maslinovo ulje treba ti neko s mora ,kome mozes verovati,jer ovo u prodavnicama nije to sto trebas za lijek. :thumbup:
User avatar
muha_sa
Posts: 140422
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15619 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

Shibby wrote:Ima li se gdje u Sarajevu kupiti ojlerov disk? To izgleda ovako:
http://m.youtube.com/watch?v=gO8wt5xbvLk
kakva su ovo šejtanska posla :? :lol:
suza81
Posts: 683
Joined: 30/06/2009 19:22

#15620 Re: Gdje u Sa......

Post by suza81 »

Kupiti kvalitetan muski novcanik?
Ana Maria
Posts: 267
Joined: 13/11/2013 15:28

#15621 Re: Gdje u Sa......

Post by Ana Maria »

Gdje mogu naci neke jestive bukete ili nesto u tom fazonu sa dostavom povodom rodjendana?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15622 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Ana Maria wrote:Gdje mogu naci neke jestive bukete ili nesto u tom fazonu sa dostavom povodom rodjendana?
https://m.facebook.com/adega.withlove/
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#15623 Re: Gdje u Sa......

Post by Dzontra_Volta »

Gdje najpovoljnije izraditi vizitke? Samo print i rezanje, ne treba mi dizajniranje.
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#15624 Re: Gdje u Sa......

Post by Reglan »

Kako najlakse i najbrze doci do onog kafica kamarija sa Vijecnice :? :D
User avatar
muha_sa
Posts: 140422
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15625 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

Reglan wrote:Kako najlakse i najbrze doci do onog kafica kamarija sa Vijecnice :? :D
put za Pale---prodješ "bazene"--prvo skretanje desno i furaj uz brdo pored hotela "Saraj" i drito si gore
Post Reply