Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#15601 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Ricken »

Peđa nisam stigao prije, ali najiskrenije čestitke za jučerašnji potez.

Pozdrav
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#15602 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Ricken »

udrch wrote:
nosara wrote:
-LIBERO- wrote:Pedja i Tarik....puna podrska, svaka cast....ako nista drugo, barem ste vas dvojica digli glas protiv tih nemoralnim povecanja primanja.

Grad, i kanton, se raspada po savovima, a ova nemoralna bagra dize sebi prihod. :x

Da puknes od muke. :x :x :x
Ako je istina da su se na ime sudskih presuda izdvajala ta sredstva, samo na drugi nacin, onda je pedja, opet, slagao, ili da se izrazim preciznije, krivo interpretirao istinu...

pedja, pedja... :roll:
Peđa je danas namjerno slagao, vjerovatno iz političkih razloga ili mu je muka što je juče formiran DF, pa su vjerovatno ostali bez i ovo malo glasača što su imali..

istina je da vlada nije donijela nikakvu odluku, već predložila Zakon koji je usvojen u Skupštini prije dvije sjednice, a juče je Zakon dobio i zadnje prihvaćanje od sindikata kojih se tiče, a tiče se svih budžetskih korisnika..

zakon obustavlja tužbe koje su posljedica nezakonitog smanjenja iz 2009. godine, a nezakonit je samo iz razloga što nije Zakon usvojen na vrijeme, jer su se sindikati tad složili da se ide u smanjenje, ali su čekajući već tri godine prvo Sudstvo, a kasnije policija i namještenici, a sad i Prosvjeta tužili i u toku su izvršenja pravosnažnih presuda..

gledao sam jednu presudu iz prosvjete, visina odštete je preko 8 hiljada KM sa zateznim kamatama, ako je uposlenik sa punom radnom normom, sudski troškovi po jednoj tužbi su 1800 KM plus PDV samo za advokata..

ova vlada nije kriva zbog te situacije, ali je uradila lavovski posao, ovim Zakonom je obustavila daljne tužbe i čak su sindikati pristali da se povuku i sve tužbe koje nisu postale pravosnažne..
deficit budžeta iz 2012. godine od 120 miliona je najvećim dijelom upravo iz razloga ovih tužbi..preko 60 miliona je prema nekim informacijama isplaćeno prošle godine..

NS je završena priča prema mom mišljenju..
Ovaj post udrch je u najmanju ruku vrijeđanje zdrave logike i razuma. Kakva nagrada poslanicima za neviđen haos u gradu.
Prosto je fascinatno kako se zeleni vazda povampire čim omirišu vlast.

Nakon slučaja Seke (nije ona sporna, sporno je što su apetiti elite preveliki, nezajažljivi...), slučaja Kliničkog centra i ovog od jučer u Kantonu Sarajevo ubjeđen sam da će SDA vratiti tamo gdje je očiglendo i mjesto, u opoziciju, skupa sa haverima iz SDP-a.
Last edited by Ricken on 09/04/2013 22:14, edited 3 times in total.
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#15603 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Erzsebet »

Udrch je nadobudni efendijica koji je čitav život u SDA i dolazi ovdje isključivo da bi provocirao normalnu raju. Sasvim slučajno ga poznajem lično (nažalost), i znam vrlo dobro kako ispira mozak raji koja mu dolazi u džamije. Druže, tu priču u mektebu pričaj, možda ti tamo povjeruju, a onda je objavi na vakat . ba, siguran sam da imaš čitanost.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#15604 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by KatarinaKosaca »

Erzsebet wrote:Udrch je nadobudni efendijica koji je čitav život u SDA i dolazi ovdje isključivo da bi provocirao normalnu raju. Sasvim slučajno ga poznajem lično (nažalost), i znam vrlo dobro kako ispira mozak raji koja mu dolazi u džamije. Druže, tu priču u mektebu pričaj, možda ti tamo povjeruju, a onda je objavi na vakat . ba, siguran sam da imaš čitanost.
A ti ne bi bio ti kad ne bi o džamiji kao vrhuncu zla... Ko je @udrh i šta je ne zanima me, niti je tema, ali ti si obični šovinistički provokator islamofob :-?

Kad ovakve čitam pokrila bih se i u džamiju :x :x :x
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#15605 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Ricken »

Erzsebet wrote:Udrch je nadobudni efendijica koji je čitav život u SDA i dolazi ovdje isključivo da bi provocirao normalnu raju. Sasvim slučajno ga poznajem lično (nažalost), i znam vrlo dobro kako ispira mozak raji koja mu dolazi u džamije. Druže, tu priču u mektebu pričaj, možda ti tamo povjeruju, a onda je objavi na vakat . ba, siguran sam da imaš čitanost.
Udrch je totalno nebitan. Ono što piše nema logike.
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#15606 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by rajvosa1 »

Gospodine Kojovicu,

cestitam na onome jucer i otkrivanju malverzacija s platama. Nedovoljno je to jos da vam ponovo dam glas, ali dobar korak. I valjda ste sada vidjeli s kim ste pravili koaliciju na nivou opcina i grada
rajvosa1
Posts: 787
Joined: 02/06/2008 02:04

#15607 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by rajvosa1 »

Innovation wrote:
Pedja Kojovic wrote:
Radi se,ipak, o predstavnicima sindikata
Za koje se zna, da ih je pozvao Fazlija. :mrgreen:
Iskreno zelim da uposlenici Vlade KS ove viskove para potrose u apotekama, sram vas bilo gladezi lijeni, nehljebi jedni, nikad vam dosta, a korisni ste ovom drustvu kao buhe psu.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52718
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#15608 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Chmoljo »

Innovation wrote:
Pedja Kojovic wrote:
Radi se,ipak, o predstavnicima sindikata
Za koje se zna, da ih je pozvao Fazlija. :mrgreen:
na čiji poziv je bio Đozo na sjednici kada se glasalo o nepovjerenju vladi?

'nako pitam.
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#15609 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Erzsebet »

KatarinaKosaca wrote:
Erzsebet wrote:Udrch je nadobudni efendijica koji je čitav život u SDA i dolazi ovdje isključivo da bi provocirao normalnu raju. Sasvim slučajno ga poznajem lično (nažalost), i znam vrlo dobro kako ispira mozak raji koja mu dolazi u džamije. Druže, tu priču u mektebu pričaj, možda ti tamo povjeruju, a onda je objavi na vakat . ba, siguran sam da imaš čitanost.
A ti ne bi bio ti kad ne bi o džamiji kao vrhuncu zla... Ko je @udrh i šta je ne zanima me, niti je tema, ali ti si obični šovinistički provokator islamofob :-?

Kad ovakve čitam pokrila bih se i u džamiju :x :x :x
Kad me ljubitelji lika i djela Senada H. prozovu islamofobom, to mi je pohvala.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52718
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#15610 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Chmoljo »

kako rekoh na temi o SDA, de se počnite baviti temom, a manje jedni drugima :)
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#15611 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Kemal Malovčić »

peđa kojović,

zašto ne razmislite o tome
da vam držim časove iz pravopisa?

cijena časa: shodno vašim mogućnostima
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#15612 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Krushna mrva »

veljaca wrote: Evo jedna anegdota ( ustvari ziva istina ) : Dodjem ti ja kod jednog kolege i kaze on meni - nece mi ovaj stampac da radi. Ja ga pitam - da li si ga upalio. Kaze - nisam ..... :?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: odavno se ovako ne ismijah
Treebeard
Posts: 120
Joined: 08/08/2012 11:06

#15613 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Treebeard »

rajvosa1 wrote:Zastupnicima u Kantonu Sarajevo zelim da ovih 700 KM, zajedno sa svojim najblizim, potrose na krvne plazme, infuzije, dijalize ili kemoterapije. Izvinjavam se na ovakvim izrazima, ali ovo je fuuuuuuuuuuuuujjjjjj
Samo da pitam hoce li profesionalni zastupnik u Skupstini KS, Tarik Haveric, koji ce dobiti i vise od 700 KM povecanja, trositi te pare na ono sto rajvosa1 rece ili ce podijeliti sa najblizima? Ako nije tajna :mrgreen:
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#15614 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Krushna mrva »

Treebeard wrote:
rajvosa1 wrote:Zastupnicima u Kantonu Sarajevo zelim da ovih 700 KM, zajedno sa svojim najblizim, potrose na krvne plazme, infuzije, dijalize ili kemoterapije. Izvinjavam se na ovakvim izrazima, ali ovo je fuuuuuuuuuuuuujjjjjj
Samo da pitam hoce li profesionalni zastupnik u Skupstini KS, Tarik Haveric, koji ce dobiti i vise od 700 KM povecanja, trositi te pare na ono sto rajvosa1 rece ili ce podijeliti sa najblizima? Ako nije tajna :mrgreen:
lazni zubati osmijeh ne moze sakriti ocitu namjeru da se, nakon cina same pljacke, i na forumu dodatno podrzi otimanje od vase strane
Treebeard
Posts: 120
Joined: 08/08/2012 11:06

#15615 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Treebeard »

Krushna mrva wrote:
Treebeard wrote:
rajvosa1 wrote:Zastupnicima u Kantonu Sarajevo zelim da ovih 700 KM, zajedno sa svojim najblizim, potrose na krvne plazme, infuzije, dijalize ili kemoterapije. Izvinjavam se na ovakvim izrazima, ali ovo je fuuuuuuuuuuuuujjjjjj
Samo da pitam hoce li profesionalni zastupnik u Skupstini KS, Tarik Haveric, koji ce dobiti i vise od 700 KM povecanja, trositi te pare na ono sto rajvosa1 rece ili ce podijeliti sa najblizima? Ako nije tajna :mrgreen:
lazni zubati osmijeh ne moze sakriti ocitu namjeru da se, nakon cina same pljacke, i na forumu dodatno podrzi otimanje od vase strane
A neko pokusava nesto sakriti? Kao sto rece cijenjeni forumas Chisum na nekoj od ovih dana aktuelnih tema "zasto samo 700 keka? Trebali su barem milju, da bude okruglo. Sedam glava bas zvuci nekako nedoreceno, tanko..." sa cim se u potpunosti slazem :mrgreen: jer ce tako i profesionalni zastupnik u Skupstini KS, Tarik Haveric dobiti vise para na "raspolozenje" :mrgreen: da trosi na ono sto rajvosa1 rece ili nesto durgo, na volju mu
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#15616 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by baxul »

Treebeard wrote: A neko pokusava nesto sakriti? Kao sto rece cijenjeni forumas Chisum na nekoj od ovih dana aktuelnih tema "zasto samo 700 keka? Trebali su barem milju, da bude okruglo. Sedam glava bas zvuci nekako nedoreceno, tanko..." sa cim se u potpunosti slazem :mrgreen: jer ce tako i profesionalni zastupnik u Skupstini KS, Tarik Haveric dobiti vise para na "raspolozenje" :mrgreen: da trosi na ono sto rajvosa1 rece ili nesto durgo, na volju mu
dobivat će "povećanje" ali peđa nije nigdje isključio zastupnika haverića iz svoje argumentacije tako da ti je priča bezveze. (mislim da je i haverić na zasjedanju istupio u korist peđine argumentacije)
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#15617 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Krushna mrva »

Treebeard wrote: A neko pokusava nesto sakriti? Kao sto rece cijenjeni forumas Chisum na nekoj od ovih dana aktuelnih tema "zasto samo 700 keka? Trebali su barem milju, da bude okruglo. Sedam glava bas zvuci nekako nedoreceno, tanko..." sa cim se u potpunosti slazem :mrgreen: jer ce tako i profesionalni zastupnik u Skupstini KS, Tarik Haveric dobiti vise para na "raspolozenje" :mrgreen: da trosi na ono sto rajvosa1 rece ili nesto durgo, na volju mu
ma sta si bolan htio rec? ako mozes ikako prvo zaokruzi misao u svojo glavi pa onda skupi hrabrost da je pretocis u post - mozda ti se posreci da je ne budemo znali protumaciti. dzaba se keslas nazor , uspio si da nista ne kazes
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#15618 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Krushna mrva »

baxul wrote:
Treebeard wrote: A neko pokusava nesto sakriti? Kao sto rece cijenjeni forumas Chisum na nekoj od ovih dana aktuelnih tema "zasto samo 700 keka? Trebali su barem milju, da bude okruglo. Sedam glava bas zvuci nekako nedoreceno, tanko..." sa cim se u potpunosti slazem :mrgreen: jer ce tako i profesionalni zastupnik u Skupstini KS, Tarik Haveric dobiti vise para na "raspolozenje" :mrgreen: da trosi na ono sto rajvosa1 rece ili nesto durgo, na volju mu
dobivat će "povećanje" ali peđa nije nigdje isključio zastupnika haverića iz svoje argumentacije tako da ti je priča bezveze. (mislim da je i haverić na zasjedanju istupio u korist peđine argumentacije)
Ma ovo ti je izgleda Dino Konakovic, ovo je njegov stil
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#15619 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by udrch »

Erzsebet wrote:Udrch je nadobudni efendijica koji je čitav život u SDA i dolazi ovdje isključivo da bi provocirao normalnu raju. Sasvim slučajno ga poznajem lično (nažalost), i znam vrlo dobro kako ispira mozak raji koja mu dolazi u džamije. Druže, tu priču u mektebu pričaj, možda ti tamo povjeruju, a onda je objavi na vakat . ba, siguran sam da imaš čitanost.
:lol: :lol: :lol:
oduvijek ti nešto smetam na forumu, vidim da sad imaš i razlog :lol: ..neki te hodža dobro nagazio..iskreno ni meni se ne sviđaju likovi poput tebe..kao čovjek kojem je vjera uvijek najvažnija i koji je završio medresu, takve kao što si ti sigurno ne poznajem lično, a isto važi i obrnuto..
molim te bar na pp mi javi da vidim koga toliko mrziš..

uzgred, vlasnik portala vakat . ba je profesionalni novinar, radi na televiziji bar 10 godina i koje li slučajnosti, nekad davno, još dok smo bili na faksu me na kahvi upoznao sa cijenjenim poslanikom Pedjom Kojevićem..on siguran sam ne drži nikakve dersove u džamiji, nisam ga vidio podugo, ali čisto sumnjam da ima vremena od snimanja dokumentaraca..
ali hvala ti što me nazva gospodinom i što me smatraš sposobnim da imam svoj portal i da znam pisati :thumbup:
Treebeard
Posts: 120
Joined: 08/08/2012 11:06

#15620 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Treebeard »

@Krushna mrva, izvini sto ti namah ne odgovorih, kasno je, isao sam po kifle :mrgreen:
Ja samo postavih pitanje nekome iz Nase stranke na sta ce Tarik Haveric trositi pare, da li na, kao sto rajvosa1 kaze, krvne plazme, infuzije, dijalize ili kemoterapije, ili ce podijeliti najblizima, nista vise
A to sto ti kazes
Kurshna mrva wrote:ako mozes ikako prvo zaokruzi misao u svojo glavi pa onda skupi hrabrost da je pretocis u post - mozda ti se posreci da je ne budemo znali protumaciti
mozda se varam ali ipak mislim da je do tebe i da ne mozes ni svoje postove protumaciti, a kamoli tudje :mrgreen:
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#15621 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Krushna mrva »

Treebeard wrote:@Krushna mrva, izvini sto ti namah ne odgovorih, kasno je, isao sam po kifle :mrgreen:
Ja samo postavih pitanje nekome iz Nase stranke na sta ce Tarik Haveric trositi pare, da li na, kao sto rajvosa1 kaze, krvne plazme, infuzije, dijalize ili kemoterapije, ili ce podijeliti najblizima, nista vise
A to sto ti kazes
Kurshna mrva wrote:ako mozes ikako prvo zaokruzi misao u svojo glavi pa onda skupi hrabrost da je pretocis u post - mozda ti se posreci da je ne budemo znali protumaciti
mozda se varam ali ipak mislim da je do tebe i da ne mozes ni svoje postove protumaciti, a kamoli tudje :mrgreen:
za 700-800 maraka povisice mozes svaki dan jesti kifle i sira familija, ostalo da ostavis na stranu.
Blago tebi, neki nemaju ni za kifle

Pod uslovom da ti ne treba infuzija
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#15622 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by udrch »

Ricken wrote:
Erzsebet wrote:Udrch je nadobudni efendijica koji je čitav život u SDA i dolazi ovdje isključivo da bi provocirao normalnu raju. Sasvim slučajno ga poznajem lično (nažalost), i znam vrlo dobro kako ispira mozak raji koja mu dolazi u džamije. Druže, tu priču u mektebu pričaj, možda ti tamo povjeruju, a onda je objavi na vakat . ba, siguran sam da imaš čitanost.
Udrch je totalno nebitan. Ono što piše nema logike.
šta ovdje nema logike? - spreman sam da pojasnim bilo koji dio, iako sam nekima već to pojasnio, čak mi se jedan i zahvalio za ovaj dio oko obustave tužbi..
evo neka Pedja demantuje bilo koji dio..

jel neće DF pokupiti većinu glasača NS-a (provjeri ovdje na forumu), jel se ne radi o Zakonu usvojenim na skupštini, a ne odluci vlade, jel tužbe nisu produkt smanjenja iz 2009. godine plata i toplih obroka, jel visina odštete jednog prosvjetnog radnika nije preko 8.000 KM, jel sudski troškovi nisu 1800 KM, jel ovim zakonom nije stavljena tačka na te tužbe, jel nije deficit iz prošle godine 120 miliona..
jel Pedja nije odgovorio Vječitom da ni sam nije podnio amandman kako uz ovaj zakon ne bi i poslanici sebi digli plate..
sve ovo možeš i sam provjeriti, nemam ti šta objašnjavati..
jedino na ovaj dio trebamo sačekati potvrdu 2014.
NS je završena priča prema mom mišljenju..
ja se smijem kladiti da osim možda jedan mandat u KS nigdje drugo neće preći cenzus..
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#15623 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by udrch »

Postao/la Krushna mrva
nema veze sto si hodza nego sto si clan SDA mafije

u tome je vic
juče sam napisao, ali stvarno ću ovih dana da se učlanim namjerno, da ne fulate više..doduše ne u mafiju, već u SDA..odgojen sam tako da me nikad niko neće moći povezati ni sa kakvim kriminalom..
Postao/la Lud i ponosan
Inace, uvijek su mi bili fascinantni vjernici (nebitno o kojoj se konfesiji radi) koji snazno i bezrezervno podrzavaju vladajuce kriminalne elite.
ovaj dio bezrezervno nikad meni nećeš moći pripisati..nikad..
Ne mogu da shvatim da neko ko se poziva na vjerska nacela glasno promakluje politicki program stranaka koje su uspostavile sistem koji nema zdravog tkiva, vec se iskljucivo bazira na korupciji, nepotizmu i dubokom kriminalu koji ne bi mogla ocistiti ni atomska bomba.
ovo je tvoj subjektivan stav na koji imaš pravo..
program SDA za mene nije nio blizu ovoga što ti pišeš ili što Pedja ponavlja..
praksa kod nas dugo neće slijediti program, ali zato smo krivi svi zajedno..ne vidim nijedan razlog da se izvlačiš..
2010. si glasao za SDP, 2012. za NS, već se spremaš 2014. za DF, doduše možda mi na vrijeme povjeruješ da će u koaliciju sa SDA, pa odustaneš..

i sam znaš da mi ne biramo bolje od boljih, nego manje zlo, pa ste stvarno dosadni sa tom pričom kako su samo glasači SDA krivi..
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#15624 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by udrch »

sve si rekao, osim što nisi nedvosmisleno rekao ko bi to bolje uradio..i da, nisi nam rekao kad je to nama bilo bolje i hoće li ikad i sa kim?
User avatar
akcid
Posts: 1904
Joined: 09/04/2013 13:49
Location: Sarajevo

#15625 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by akcid »

Pitanje i molba za zastupnika Kojovića:


Da li na sutrašnjoj sjednici Skupštine KS možeš pitati ministra Bubicu sljedeće:

1. Kojim pravnim aktom su u javni prevoz putnika na području Kantona Sarajevo uvedeni Centrotrans i ostali prevoznici iz BiH, u periodu od 02.04.2013. do danas?

2. Ko ostvaruje finansijsku naknadu od prodanih karata za prevoz putnika u autobusima Centrotransa i ostalih prevoznika, angažiranih od strane ministarstva saobraćaja Kantona Sarajevo u periodu od 02.04.2013. do danas, i da li je prodaja njihovih karata evidentirana kroz fiskalni (porezni) sistem Federacije BiH?

3. Koji troškovi i naknade ulaze u dnevni proračun od 2 mil. KM, koji je prikazao ministar Bubica na posljednjoj sjednici SKS, nastali angažmanom drugih prevoznika u javnom prevozu putnika, od 02.04.2013. do danas?

4. Da li ćeš sutra javno zatražiti od ministra Bubice ostavku sa ministarske pozicije, obzirom da je u svojstvu resornog ministra najodgovornija osoba za 9-dnevnu saobraćajnu krizu i ogromnu štetu u KS, i da ništa značajno nije poduzeo na rješavanju pitanja postavljenih u preduzeću GRAS?
Last edited by akcid on 10/04/2013 02:35, edited 2 times in total.
Locked