Zatvaranje dok se ne promjeni odluka. Jos se tjese da ova odluka pada na Ustavnom sudu.Mobile_Disco wrote:Kakvo zatvaranje mozda privremeno neki blef al kad vide koliko para ce faliti svaki mjesec otvorit ce se one pa da je i 100.000 porez
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#15576 Re: Zeničani
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#15577 Re: Zeničani
Ono sto ja znam je da ce radnice dobiti otkaz ugovora o radu momentom predaje sutrasnjeg pazara.Casual's wrote:Blefiraju. Dogovorili su zatvaranje par dana u Vitezu nedavno.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15578 Re: Zeničani
Toliko misle o radnicama.

-
Mustang1
- Posts: 29918
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15579 Re: Zeničani
Nego hoce li biti onih zutih listica kupiti na trafikama? 
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#15580 Re: Zeničani
Mirsada je procitala poruku i napisala ima li bolje firme? Mirsada radi 31.12. skraceno do 16:00, a 01.01. radi od 14 h. Idem ja poslati poruku Mirsadi. Prolaz je tu zagarantovan. 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#15581 Re: Zeničani
Pocjepat ce ga sheki ko siroce napolitankunacho_ wrote:šatrorović kao i svaki sindikalista se bavi šatrologijom (ili kako je danas popularno reći "prosipa ublehe"), njemu čak i samo ime govori.![]()
@Eborg Kojim zlom je on predložen?
ne kontam fakat sto se vrac nece kandidovati
ima dobra ledja,solidne novce a i momenat bijelog mu moze pomoci da se upusti u onaj pichvajz od situacije
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#15582 Re: RE: Re: Zeničani
Koliko sam ja uspio skontati Vrace je povukao losu robu i pobjegao nakon sto je sve izradio onom silnom halabukom i tako nanio veliku stetu toj inicijativi.nacho_ wrote:šatrorović kao i svaki sindikalista se bavi šatrologijom (ili kako je danas popularno reći "prosipa ublehe"), njemu čak i samo ime govori.![]()
@Eborg Kojim zlom je on predložen?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65981
- Joined: 03/08/2010 19:04
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#15584 Re: Zeničani
Vrace nafura pricom i halabukom, pa se povuce...pa jucer njegovi digose bijele suzdrzane kartone na vijecu
Bezmudasi koji ce biti najglasniji oko trivijalnih pitanja tipa hoce li biti kafana ili biblioteka i tako to
Bezmudasi koji ce biti najglasniji oko trivijalnih pitanja tipa hoce li biti kafana ili biblioteka i tako to
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15585 Re: Zeničani
Danas je ganj'o papire za baštu, međutim karina. Ne daju mu nema teorije.
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#15586 Re: Zeničani
Ma nije on u principu los momak ali mu vala nije ovo trebalo.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15587 Re: Zeničani
Pretjeruje sa količinama vala. Zna se kad treba povuć', a kad ne.Eborg wrote:Ma nije on u principu los momak ali mu vala nije ovo trebalo.
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#15588 Re: Zeničani
Kreho se malo preračunao, nezavisnih u skupštini nema, ovih 3 su "samostalni" (nezavisni su samo oni koji su kao takvi dobili mandat na izborima).kakavdanakneiskustvu wrote:http://www.dnevno.ba/vijesti/novogodisn ... ona-69582/
Evo kako se to dijeli:
http://www.zdk.ba/sjednicevlade/sjednic ... 1-2016.pdf
Ali, bez obzira na računicu, puno je 400.000 za mafijaške organizacije.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#15589 Re: Zeničani
...dace, dace...samo je pitanje cijene...Casual's wrote:Danas je ganj'o papire za baštu, međutim karina. Ne daju mu nema teorije.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15590 Re: Zeničani
Nije da nije nudio.
-
zenicablues
- Posts: 260
- Joined: 20/11/2009 17:27
#15591 Re: Zeničani
Svako iole normalan zna da se kladionice neće zatvoriti svoje poslovnice u gradu. Imaju ekstra lokacije u centru grada i svjesni su da, ako bi zatvorili te poslovnice, zakupodavci vrlo brzo izdali te prostore, s obzirom na atraktivnost lokacija. Da će pokusati blefirati, s otkazima ugovora o radu, dizanjem halabuke i slično, hoće sigurno, ali da će pustiti da im iz ruku ode zlatna koka, to neće dopustiti, znamo svi.... možda će zatvoriti na par dana, ali i u tom slučaju finansijska šteta bi bila velika...Da su pametni uveli bi pravilo da je minimalna uplata 3 KM i na taj način igračima levatima uzimali tri puta više, a ostvarili bi i ekstra prihod da mogu podnijeti ovaj namet...
Ostaje da vidimo...
Ostaje da vidimo...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15592 Re: Zeničani
Cekaj, nikad mi ta prica nije bila do kraja jasna. Sta je ondje nelegalno, basta ili nadstresnica? Ili sve?Casual's wrote:Danas je ganj'o papire za baštu, međutim karina. Ne daju mu nema teorije.
Znam, otkako se otvorila ta kafana, a imaju 2-3 godine, da se prica da se basta mora srusiti.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15593 Re: Zeničani
Nikome to nije jasno. Za nadstrešnicu mu ne bi trebala nikakva dozvola ako ima dozvolu za baštu. Nije u pitanju bespravna gradnja kao recimo ona kuća na zgradi (niko je ne spominje)._BataZiv_0809 wrote:Cekaj, nikad mi ta prica nije bila do kraja jasna. Sta je ondje nelegalno, basta ili nadstresnica? Ili sve?Casual's wrote:Danas je ganj'o papire za baštu, međutim karina. Ne daju mu nema teorije.
Znam, otkako se otvorila ta kafana, a imaju 2-3 godine, da se prica da se basta mora srusiti.
-
sorted
- Posts: 580
- Joined: 05/03/2012 11:56
#15594 Re: Zeničani
Ta vjestacka tvorevina ce se ugasit vec nakon slijedecih izbora. Suzdrzani su bili zato sto kladionicama stite objekte(video nadzor, alarmi itd..). Negdje pred izbore napisao sam da takvi tipusi osnivaju takve kvazistranke samo u svrhu zastite kapitala, i eto ti potvrde i dokaza.N.N. wrote:Vrace nafura pricom i halabukom, pa se povuce...pa jucer njegovi digose bijele suzdrzane kartone na vijecu![]()
Bezmudasi koji ce biti najglasniji oko trivijalnih pitanja tipa hoce li biti kafana ili biblioteka i tako to
Samo potpuni mentol i neznalica je mogao vjerovat da je sc ozbiljan politicki faktor, a jos veci mentol ko je nagradio glasom kvazistranku koja je nastala bukvalno par mjeseci pred izbore te samim tim nista nije uradila za grad.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15595 Re: Zeničani
Od poznanika, koji radi u AE, sam cuo da je tu posrijedi neka frka izmedju njih i Bis Tursa.Casual's wrote: Nikome to nije jasno. Za nadstrešnicu mu ne bi trebala nikakva dozvola ako ima dozvolu za baštu. Nije u pitanju bespravna gradnja kao recimo ona kuća na zgradi (niko je ne spominje).
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#15596 Re: Zeničani
Frka je jer Izo Biss turs mu jedini nije prodao stan u dijelu iznad kafane
Svi su ostali Vracetovi...i onda drzi-ne daj, Pivicka advokatica ga nagazila za bastu i vidimo sada sve. Svega tu ima...samo se namjerio na nekoga sa parama i vezama
Svi su ostali Vracetovi...i onda drzi-ne daj, Pivicka advokatica ga nagazila za bastu i vidimo sada sve. Svega tu ima...samo se namjerio na nekoga sa parama i vezama
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15597 Re: Zeničani
E sad tek nista ne kontam
Ja drzim kafic u prizemlju zgrade i hocu da kupim stan od komsije. Komsija nece da mi proda stan.
I umjesto hvala na ponudi, stan nije na prodaju, tuzi me zbog baste kafica
Koja je tu logika?
Mislim, ocigledno je da tu ima svega, ponajmanje logike, a najvise nerasciscenih racuna izmedju dvojice lokalnih gazda...
Ja drzim kafic u prizemlju zgrade i hocu da kupim stan od komsije. Komsija nece da mi proda stan.
I umjesto hvala na ponudi, stan nije na prodaju, tuzi me zbog baste kafica
Mislim, ocigledno je da tu ima svega, ponajmanje logike, a najvise nerasciscenih racuna izmedju dvojice lokalnih gazda...
-
Mobile_Disco
- Posts: 1454
- Joined: 03/02/2008 15:41
- Location: Auckland
#15598 Re: Zeničani
Ovi izgleda placaju ovim kokoskama po raznim stranicama da kokodacu kako je premier najbolja i hrani 89% BiH ako se oni zatvore nastupit ce kijametski dan 
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#15599 Re: Zeničani
Neka kokodacu koliko hoce. Trzisni zakon kaze da ce se njih mozda i pola zatvoriti ali ovih drugih pola ce profitirati vise nego dovoljno da im se isplati patiti komunalnu taksu. Nece oni nikada za stalno sve zatvoriti bas kao sto se zenicani nece prestati kladiti.Mobile_Disco wrote:Ovi izgleda placaju ovim kokoskama po raznim stranicama da kokodacu kako je premier najbolja i hrani 89% BiH ako se oni zatvore nastupit ce kijametski dan
- MikroBelaj
- Posts: 897
- Joined: 13/07/2016 15:45
- Location: Jasminova Tuzla :)
#15600 Re: Zeničani
Lutrija BiH prestaje sa radom na podrucju grada Zenica,saopstenje:
https://www.lutrijabih.ba/novosti/?titl ... _iz_zenice
https://www.lutrijabih.ba/novosti/?titl ... _iz_zenice
