Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#15576 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

Pitanje za ljudove koji zive na Dobrinji :D

Gdje mogu kupiti zardinjere (ili kako se vec zove ono na balkonima) ili ko mi moze napraviti iste?

Konkretno, kod mene su zelene (Dobrinja 2) i izresetane su od metaka pa bismo ih htjeli promjeniti al' nemamo pojma gdje/sta/kako :D
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15577 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Mentha_Piperita wrote:Da li neko zna gdje kupiti termos flašu od 0.5 litara? Hvala.
U Penniju.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15578 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

VenomousV wrote:Pitanje za ljudove koji zive na Dobrinji :D

Gdje mogu kupiti zardinjere (ili kako se vec zove ono na balkonima) ili ko mi moze napraviti iste?

Konkretno, kod mene su zelene (Dobrinja 2) i izresetane su od metaka pa bismo ih htjeli promjeniti al' nemamo pojma gdje/sta/kako :D
ako su kamene i hoces po zelji onda mozes pogledati kod klesara da li rade to
valjda u lukavici ima kakav klesar za nadgrobne spomenike i sl
ostale vjerovatno imaju u radnjama tipa peni i obi i sl
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#15579 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

supercali wrote:
VenomousV wrote:Pitanje za ljudove koji zive na Dobrinji :D

Gdje mogu kupiti zardinjere (ili kako se vec zove ono na balkonima) ili ko mi moze napraviti iste?

Konkretno, kod mene su zelene (Dobrinja 2) i izresetane su od metaka pa bismo ih htjeli promjeniti al' nemamo pojma gdje/sta/kako :D
ako su kamene i hoces po zelji onda mozes pogledati kod klesara da li rade to
valjda u lukavici ima kakav klesar za nadgrobne spomenike i sl
ostale vjerovatno imaju u radnjama tipa peni i obi i sl

ma jok, limene
a neko mi rece da bi me limar bas skupo kost'o :roll:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15580 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

ma ne vjerujem da je to skupo
ono ne pravis zardinjeru za parking velicine kade nego je to ona mala sto je mozes rukama nositi
mada sve je moguce
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15581 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

VenomousV wrote:Pitanje za ljudove koji zive na Dobrinji :D

Gdje mogu kupiti zardinjere (ili kako se vec zove ono na balkonima) ili ko mi moze napraviti iste?

Konkretno, kod mene su zelene (Dobrinja 2) i izresetane su od metaka pa bismo ih htjeli promjeniti al' nemamo pojma gdje/sta/kako :D
Ukucaj na piku ili facebooku betonska galanterija sarajevo, ima dosta malih biznisa koji rade ukrasne betonske žardinjere ;)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15582 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

JanuaryJones wrote:
VenomousV wrote:Pitanje za ljudove koji zive na Dobrinji :D

Gdje mogu kupiti zardinjere (ili kako se vec zove ono na balkonima) ili ko mi moze napraviti iste?

Konkretno, kod mene su zelene (Dobrinja 2) i izresetane su od metaka pa bismo ih htjeli promjeniti al' nemamo pojma gdje/sta/kako :D
Ukucaj na piku ili facebooku betonska galanterija sarajevo, ima dosta malih biznisa koji rade ukrasne betonske žardinjere ;)
trazi limenu
da trazi betonsku uzela bi onu ispred zgrade :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#15583 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

:lol:
bas zato trazim dobrinjce, jer vjerovatno imaju iskustva :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#15584 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

supercali wrote:ma ne vjerujem da je to skupo
ono ne pravis zardinjeru za parking velicine kade nego je to ona mala sto je mozes rukama nositi
mada sve je moguce

povelike su vala :/
tri vece i dvije manje
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15585 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

onda nemas hljeba u sebi da ih nosis :D
e jbg vidi otprilike koliko se cijene krecu po hr i srbiji preko online trgovina pa je to otprilike tu negdje

a pogledaj i u jysku imaju li te zardinjere

ps. mozda ovako nesto http://jysk.ba/basta/loncici/lonac-za-c ... 6xv16-cink
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#15586 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

supercali wrote:onda nemas hljeba u sebi da ih nosis :D
e jbg vidi otprilike koliko se cijene krecu po hr i srbiji preko online trgovina pa je to otprilike tu negdje

a pogledaj i u jysku imaju li te zardinjere

ma nema, ovo je ono custom made pred olimpijadu :D
izgleda da mi ne gine limar :roll:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15587 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

VenomousV wrote:
supercali wrote:onda nemas hljeba u sebi da ih nosis :D
e jbg vidi otprilike koliko se cijene krecu po hr i srbiji preko online trgovina pa je to otprilike tu negdje

a pogledaj i u jysku imaju li te zardinjere

ma nema, ovo je ono custom made pred olimpijadu :D
izgleda da mi ne gine limar :roll:
pa ti stavi ovu pred olimpijadu u riju
brazzo19
Posts: 3275
Joined: 25/09/2008 13:43

#15588 Re: Gdje u Sa......

Post by brazzo19 »

Kupiti kesu zamrznutih spremnih za przenje Chicken Nuggets.a , sve sam obio trazeci nigdje nisam nasao, ne moraju sad biti ko oni u MC Donaldsu al bar pribliznog ukusa, znaci da kupim kesu od kilu ili koliko vec pa da przim sebi ko sto kupim kesu zamrznutog pomfrita pa przim u fritezi, hvala unaprijed nadam se da ce mi neko pomoci :D
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15589 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

brazzo19 wrote:Kupiti kesu zamrznutih spremnih za przenje Chicken Nuggets.a , sve sam obio trazeci nigdje nisam nasao, ne moraju sad biti ko oni u MC Donaldsu al bar pribliznog ukusa, znaci da kupim kesu od kilu ili koliko vec pa da przim sebi ko sto kupim kesu zamrznutog pomfrita pa przim u fritezi, hvala unaprijed nadam se da ce mi neko pomoci :D
Kupovala u velikom Merkatoru u Ložioničkoj, kesa od kilu.
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#15590 Re: Gdje u Sa......

Post by brown.sugar »

Ako neko trazi karte za Kiki L. i Pilote sutra u My Face-u, neka se javi u pp. :wink:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#15591 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

brazzo19 wrote:Kupiti kesu zamrznutih spremnih za przenje Chicken Nuggets.a , sve sam obio trazeci nigdje nisam nasao, ne moraju sad biti ko oni u MC Donaldsu al bar pribliznog ukusa, znaci da kupim kesu od kilu ili koliko vec pa da przim sebi ko sto kupim kesu zamrznutog pomfrita pa przim u fritezi, hvala unaprijed nadam se da ce mi neko pomoci :D
ima i u Vindiji
brazzo19
Posts: 3275
Joined: 25/09/2008 13:43

#15592 Re: Gdje u Sa......

Post by brazzo19 »

VenomousV wrote:
brazzo19 wrote:Kupiti kesu zamrznutih spremnih za przenje Chicken Nuggets.a , sve sam obio trazeci nigdje nisam nasao, ne moraju sad biti ko oni u MC Donaldsu al bar pribliznog ukusa, znaci da kupim kesu od kilu ili koliko vec pa da przim sebi ko sto kupim kesu zamrznutog pomfrita pa przim u fritezi, hvala unaprijed nadam se da ce mi neko pomoci :D
ima i u Vindiji
Gdje to dodje ? :)
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#15593 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

brazzo19 wrote:
VenomousV wrote:
brazzo19 wrote:Kupiti kesu zamrznutih spremnih za przenje Chicken Nuggets.a , sve sam obio trazeci nigdje nisam nasao, ne moraju sad biti ko oni u MC Donaldsu al bar pribliznog ukusa, znaci da kupim kesu od kilu ili koliko vec pa da przim sebi ko sto kupim kesu zamrznutog pomfrita pa przim u fritezi, hvala unaprijed nadam se da ce mi neko pomoci :D
ima i u Vindiji
Gdje to dodje ? :)
Rastrkani su po gradu :D
Znam za dva, jedan u Hrasnom kod crvenih nebodera i jedan na Dobrinji... Cini mi se da je bilo i na Kovacicima, al' je mozda i zatvoreno, nisam dugo tuda prosla :/
User avatar
Sed
Posts: 133
Joined: 14/03/2011 16:18
Contact:

#15594 Re: Gdje u Sa......

Post by Sed »

Bijele pertle za patike? Moje se potrgale. Da nema u FIS-u?
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#15595 Re: Gdje u Sa......

Post by __Phoenix__ »

Imaš u deichmannu pertli...
mini2
Posts: 518
Joined: 17/05/2011 00:06

#15596 Re: Gdje u Sa......

Post by mini2 »

dakle ovakve, malo, sitno, okruglo... (naočale :mrgreen: )

Image
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#15597 Re: Gdje u Sa......

Post by Nepass »

brazzo19 wrote:
VenomousV wrote:
brazzo19 wrote:Kupiti kesu zamrznutih spremnih za przenje Chicken Nuggets.a , sve sam obio trazeci nigdje nisam nasao, ne moraju sad biti ko oni u MC Donaldsu al bar pribliznog ukusa, znaci da kupim kesu od kilu ili koliko vec pa da przim sebi ko sto kupim kesu zamrznutog pomfrita pa przim u fritezi, hvala unaprijed nadam se da ce mi neko pomoci :D
ima i u Vindiji
Gdje to dodje ? :)
Imas i ispod pivare vindiju, iza dz staru grad (isevića sokak)
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#15598 Re: Gdje u Sa......

Post by esmasaric »

Dr Pepper ima u Papagajci. :D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#15599 Re: Gdje u Sa......

Post by Michun »

Gdje ima cocktail shaker da se kupi? Hvala
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#15600 Re: Gdje u Sa......

Post by esmasaric »

Michun wrote:Gdje ima cocktail shaker da se kupi? Hvala
Bila je ista tema na ovom forumu, ali se momak nikad nije javio, tako da ne znam da li je pronašao.
Uglavnom, ima prodavnica opreme za kuhinju, kućanstvo u Titovoj odmah između knjižare svjetlost na ćošku i kafića čeke, prekoputa je tramvajska stanica. Probaj tu.
Ako ne upali, Penny možda :)
Post Reply