Da, da..kakavdanakneiskustvu wrote:
konkurs za policiju?
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15551 Re: Zeničani
-
veliki_ah
- Posts: 1125
- Joined: 28/09/2008 23:42
#15552 Re: Zeničani
Ima li igdje podatak koliko ima poslovnica kladionica u zenici?
Koliko vidim oporezivanje je po poslovnicama, tako da ce to smanjiti broj poslovnica, ali obzirom da se raja nece nista manje kladiti, oni vrtit će se iste pare, samo ce dio davati gradu. Fino je to fudo zamislio.
Koliko vidim oporezivanje je po poslovnicama, tako da ce to smanjiti broj poslovnica, ali obzirom da se raja nece nista manje kladiti, oni vrtit će se iste pare, samo ce dio davati gradu. Fino je to fudo zamislio.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#15553 Re: Zeničani
Neko reče da ih ima preko 100-tinjak.veliki_ah wrote:Ima li igdje podatak koliko ima poslovnica kladionica u zenici?
Koliko vidim oporezivanje je po poslovnicama, tako da ce to smanjiti broj poslovnica, ali obzirom da se raja nece nista manje kladiti, oni vrtit će se iste pare, samo ce dio davati gradu. Fino je to fudo zamislio.
-
vwlover
- Posts: 90
- Joined: 29/06/2016 21:48
#15554 Re: Zeničani
necu da citiram ovu krmacu gore jer pravimo onda post dug ko ponjavu al cu ovako rec , nemam rijeci na njen mentalitet i kako je suplja , nije ovo Las Vegas kravo , i jos da dodam sta je porodica unisteno kockom i bingom , da ona zna sto ja znam ne bi tako pricala nego da je njoj 300 km platu i dobro je , ne puca se , ....
- Amagon
- Posts: 392
- Joined: 12/07/2007 16:10
- Location: Zenica-Sarajevo
#15555 Re: Zeničani
Plate tim radnicama u Premieru su mnooogo veće od 300KM 
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#15556 Re: Zeničani
Reče doFu 109 da ih ima.veliki_ah wrote:Ima li igdje podatak koliko ima poslovnica kladionica u zenici?
Koliko vidim oporezivanje je po poslovnicama, tako da ce to smanjiti broj poslovnica, ali obzirom da se raja nece nista manje kladiti, oni vrtit će se iste pare, samo ce dio davati gradu. Fino je to fudo zamislio.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#15557 Re: Zeničani
Ah sto se ne bi zalile, taj im posao dodje kao kancelarijski, uvijek im je toplo, drkaju na mobitel, malo kuca po kompjuteru i prodje radno vrijeme, jeben je taj osjecaj. 
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#15558 Re: Zeničani
Hahahahha čuj Lejle kvočke
A ni ova dvojica joj nisu ravna...
A ni ova dvojica joj nisu ravna...
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#15559 Re: Zeničani
Ovdje mnogi u zabludi da su plate po kladionicama 300KM, barem su u nekim odredjenim mnogo vise, vise nego duplo od 300,00KM, tacnije 800,00KM, mnoge radnice imaju ugovore na neodredjeno. Info sam dobio iz prve ruke.
Da ne bude zabune, apsolutno podrzavam oporezivanje, davno je to trebalo uraditi!
Mislim da je Ilidza to prva uvela, ne znam jesu li stigli do suda i kako je zavrsilo
Da ne bude zabune, apsolutno podrzavam oporezivanje, davno je to trebalo uraditi!
Mislim da je Ilidza to prva uvela, ne znam jesu li stigli do suda i kako je zavrsilo
Last edited by clio_dci120 on 30/12/2016 00:17, edited 1 time in total.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15560 Re: Zeničani
Ma po svim parametrima je to iznadprosjecno dobar posao za taj kadar. Koju god znam, ne zali sePartijaner wrote:Ah sto se ne bi zalile, taj im posao dodje kao kancelarijski, uvijek im je toplo, drkaju na mobitel, malo kuca po kompjuteru i prodje radno vrijeme, jeben je taj osjecaj.
Jos ako uzmes u obzir da su alternativa Ekro i slicni robovolasnici...
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#15561 Re: Zeničani
Bato, kontaktiraj ovu malu i objasni joj sta je 'dzamahirija', vidim da ne zna!sorted wrote:Primjer kad od prve do zadnje rijeci pokazes da si ameba![]()
![]()
Fudo me ovim veoma iznenadio, pozitivno. Mislio sam da je prica o oporezivnju kladionica cisti supljak. Ako istraje, bice prvi ljaks kojem cu dati glas na narednim izborima!
Samo naprijed. Trebaju nam ljudi poput Fude i nacelnice Visokog da zatalasaju ustajalu zabokrecinu.
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#15562 Re: Zeničani
Koliko su inače iznosile komunalne takse?
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15563 Re: Zeničani
Moja rodica radila u kladionici nosala iphone 6 1000KM... Pocela raditi u bolnici nosa neku nokiu 
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#15564 Re: Zeničani
Fudo, kakav crni Fahro bandit.kamen spoticanja wrote:Jeko fahro?Freamon Lester wrote:Evo Spahija iz Stranke Demokratske Kladionice veli da nije Fahrina zaluga progon kladionica vec iskljucivo GV.Jao majko mila. SDA ce se kroz ovaj mandat dovesti na nivo SDP-a.
![]()
samo bice zanimljivo kad nam ustavni sud nalozi isplatu pola miliona maraka skutorima,slusat medjusobno okrivljavanje ko je kriv za donesenu odluku![]()
btw jel se to vrac povukao iz price o celiku
nista cahones i to
Da prostis nisam bas siguran da se Ustavni sudovi bave ciframa i konkretnim odstetim zahtjevima vec ustavnostima odluka i zakona. Dok se oni "poceraju" na sudovima, pa zalbe, pa zalbe na zalbe i sl. prodjose mandati. A i nisam bas nesto siguran da imaju prolaz na Ustavnom sudu.
SDA ja imala priliku udarati po kladionicama protekla tri mandata ali jedino sta se postiglo za SDA vlasti je da su se nakotile kao gljive poslije kise.
Zao mi je sto davno zakon o igrama na srecu nije zabranio privatno organizovanje igara na srecu vec predvidio da jedino kladionice moze otvarati drzava kroz Lutriju, a da svaki kanton ucestvuje u zaradi kroz srazmjer uplate. Svi sretni, a ako se kockamo onda drzava/kantoni/opcine stvarno imaju koristi. Ovako smo dopustili da se hercegovacki lupezi (iako je jasno da SDA zestoko ima upetaljne prste u med od kladionica) bogate na nasem narodu.
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15565 Re: Zeničani
I ima li gdje spisak koje su se zatvorile a koje ostaju 
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15566 Re: Zeničani
I imam novi ritual za popravljanje dana. Citanje ovih komentara radnica na fb.u. Ovaj sa pascetom mi je popravio godinu 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15570 Re: Zeničani
Fakat ne kontam ove likove koji idu u verbalni klinc sa FudomFreamon Lester wrote:Evo Spahija iz Stranke Demokratske Kladionice veli da nije Fahrina zaluga progon kladionica vec iskljucivo GV.Jao majko mila. SDA ce se kroz ovaj mandat dovesti na nivo SDP-a.
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#15571 Re: Zeničani
šatrorović kao i svaki sindikalista se bavi šatrologijom (ili kako je danas popularno reći "prosipa ublehe"), njemu čak i samo ime govori.
@Eborg Kojim zlom je on predložen?
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#15572 Re: Zeničani
Iz pouzdanih izvora i Premier prestaje sa radom. Radnice ce biti obavjestene kad sutra pazar predaju. 
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#15573 Re: Zeničani
Zao mi je radnika ali mi nimalo nije zao kladionice i vlasnika
Poslano sa mog SM-J710F
Poslano sa mog SM-J710F
-
Mobile_Disco
- Posts: 1454
- Joined: 03/02/2008 15:41
- Location: Auckland
#15574 Re: Zeničani
Kakvo zatvaranje mozda privremeno neki blef al kad vide koliko para ce faliti svaki mjesec otvorit ce se one pa da je i 100.000 porez
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15575 Re: Zeničani
Blefiraju. Dogovorili su zatvaranje par dana u Vitezu nedavno.


