Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#15551 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

_BataZiv_0809 wrote:Gdje ima neka graficka radnja koja stampa na tekstil?

Hocu neke majice uraditi :per:
pokusaj na skenderiji, radnja (kopirnica) odmah do ulaza sa desne strane (ulaz blize koloseumu)
User avatar
muz66
Posts: 17984
Joined: 24/03/2009 00:33
Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka

#15552 Re: Gdje u Sa......

Post by muz66 »

_BataZiv_0809 wrote:Gdje ima neka graficka radnja koja stampa na tekstil?

Hocu neke majice uraditi :per:
Print Art, stadion Kosevo. Radio kod njih majice za hostese, odlicni su. :thumbup:
User avatar
muha_sa
Posts: 140422
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15553 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

muz66 wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Gdje ima neka graficka radnja koja stampa na tekstil?

Hocu neke majice uraditi :per:
Print Art, stadion Kosevo. Radio kod njih majice za hostese, odlicni su. :thumbup:
jesil gledo kad su probale :? :D
User avatar
muz66
Posts: 17984
Joined: 24/03/2009 00:33
Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka

#15554 Re: Gdje u Sa......

Post by muz66 »

muha_sa wrote:
muz66 wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Gdje ima neka graficka radnja koja stampa na tekstil?

Hocu neke majice uraditi :per:
Print Art, stadion Kosevo. Radio kod njih majice za hostese, odlicni su. :thumbup:
jesil gledo kad su probale :? :D
Dio posla. Sto se mora, nije tesko :skoljka:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83430
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15555 Re: Gdje u Sa......

Post by _BataZiv_0809 »

muz66 wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Gdje ima neka graficka radnja koja stampa na tekstil?

Hocu neke majice uraditi :per:
Print Art, stadion Kosevo. Radio kod njih majice za hostese, odlicni su. :thumbup:
Jebiga i mene sad zanima kakve su hostese :D

Elem hvala i tebi i holoweju za info. I meni je ova na Skenderiji kasnije naumpala jer sam tu svasta nesto radio za firmu.

Elem koliko su cijene? I mozes ono na stiku donijet sta hoces na majicu?
User avatar
muz66
Posts: 17984
Joined: 24/03/2009 00:33
Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka

#15556 Re: Gdje u Sa......

Post by muz66 »

061895019 Amel.

Cijene sasvim pristojne, mozes mu donijeti sliku, oni je pretvore u vektore ako treba. Zvrcni broj pa provjeri.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#15557 Re: Gdje u Sa......

Post by vješalica »

holowey wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Gdje ima neka graficka radnja koja stampa na tekstil?

Hocu neke majice uraditi :per:
pokusaj na skenderiji, radnja (kopirnica) odmah do ulaza sa desne strane (ulaz blize koloseumu)
Nek svugdje ode samo ne kod njih.
Odron teski,neljubazni,drski,kvalitet nula bodova.Kanta za smece.
Nisu u stanju da stave aplikaciju na obojenu majicu bez da je kako da kazem uokvire u bijelu podlogu pa onda stave,ispire se brzo i slika 'puca'.
Ukratko sranje.
User avatar
Rijeka_snova
Posts: 1269
Joined: 26/07/2011 01:12

#15558 Re: Gdje u Sa......

Post by Rijeka_snova »

Gdje jeftino zamijeniti baterije na satu?
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#15559 Re: Gdje u Sa......

Post by esmasaric »

Rijeka_snova wrote:Gdje jeftino zamijeniti baterije na satu?
Najbolje je da sam kupiš bateriju i zamjeniš. Ja najeftinije što sam prošla je bilo 5km kod sahadžije.
User avatar
hrusta
Posts: 517
Joined: 24/11/2006 15:01
Location: Per ardua ad astra....

#15560 Re: Gdje u Sa......

Post by hrusta »

Eee raja, znate te li gdje u SA ima medicinski pediker. Treba mi za tatu on muke muci sa noktima na nogama dugo. Ja sam davno čuo da je bio u Papagajci ali koga god upitan ne mogu da se sjete , znači samo medicinski pedikier, ništa ovo iz kozmetičkih salona. Hvala unaprijed.
dajuspori
Posts: 7
Joined: 02/01/2016 14:40

#15561 Re: Gdje u Sa......

Post by dajuspori »

Pozdrav,
Znam da smaram, ali molim Vas da mi preporucite nekog studenta Akademije koji slika portrete.
Hvala unaprijed na odgovoru.
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#15562 Re: Gdje u Sa......

Post by L u c i f e r »

pješčani sat?
User avatar
popi
Posts: 372
Joined: 09/04/2007 16:52

#15563 Re: Gdje u Sa......

Post by popi »

L u c i f e r wrote:pješčani sat?

Jysk.
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#15564 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

hrusta wrote:Eee raja, znate te li gdje u SA ima medicinski pediker. Treba mi za tatu on muke muci sa noktima na nogama dugo. Ja sam davno čuo da je bio u Papagajci ali koga god upitan ne mogu da se sjete , znači samo medicinski pedikier, ništa ovo iz kozmetičkih salona. Hvala unaprijed.
grbavica, 062 647 619
ja sam svog oca vec tri puta vodio na tretman i on je zadovoljan...
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#15565 Re: Gdje u Sa......

Post by Kataklinger »

Gdje sad kupiti tucanu kafu? Izgleda da je onaj na Baščaršiji na početku ulice Bravadžiluk zatvorio...
User avatar
muha_sa
Posts: 140422
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15566 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

Kataklinger wrote:Gdje sad kupiti tucanu kafu? Izgleda da je onaj na Baščaršiji na početku ulice Bravadžiluk zatvorio...
pored begove džamije ka cevabdžinici Specijal--u istom redu sa begovom.
kod Bureka--Bance :)
User avatar
hrusta
Posts: 517
Joined: 24/11/2006 15:01
Location: Per ardua ad astra....

#15567 Re: Gdje u Sa......

Post by hrusta »

holowey wrote:
hrusta wrote:Eee raja, znate te li gdje u SA ima medicinski pediker. Treba mi za tatu on muke muci sa noktima na nogama dugo. Ja sam davno čuo da je bio u Papagajci ali koga god upitan ne mogu da se sjete , znači samo medicinski pedikier, ništa ovo iz kozmetičkih salona. Hvala unaprijed.
grbavica, 062 647 619
ja sam svog oca vec tri puta vodio na tretman i on je zadovoljan...
Hvala puno, to je u Papagajci?
User avatar
hrusta
Posts: 517
Joined: 24/11/2006 15:01
Location: Per ardua ad astra....

#15568 Re: Gdje u Sa......

Post by hrusta »

Gdje ima kupiti Golden Virginia duhan i od prilike koliko kosta?
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15569 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

hrusta wrote:Gdje ima kupiti Golden Virginia duhan i od prilike koliko kosta?
u skoro svakoj trafici, oko 5 maraka bi trebalo biti pakovanje, ne sjecam se tacno jer sam prestao pusiti prije godinu dana

Image
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#15570 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

hrusta wrote:
holowey wrote:
hrusta wrote:Eee raja, znate te li gdje u SA ima medicinski pediker. Treba mi za tatu on muke muci sa noktima na nogama dugo. Ja sam davno čuo da je bio u Papagajci ali koga god upitan ne mogu da se sjete , znači samo medicinski pedikier, ništa ovo iz kozmetičkih salona. Hvala unaprijed.
grbavica, 062 647 619
ja sam svog oca vec tri puta vodio na tretman i on je zadovoljan...
Hvala puno, to je u Papagajci?
ni blizu :D
papagajka je pod bistrikom a ovo je na grbavici, u blizini slasticarne jadranka...nazovi za tacne upute i termin
User avatar
hrusta
Posts: 517
Joined: 24/11/2006 15:01
Location: Per ardua ad astra....

#15571 Re: Gdje u Sa......

Post by hrusta »

grbavica, 062 647 619
ja sam svog oca vec tri puta vodio na tretman i on je zadovoljan...[/quote]

Hvala puno, to je u Papagajci?[/quote]
ni blizu :D
papagajka je pod bistrikom a ovo je na grbavici, u blizini slasticarne jadranka...nazovi za tacne upute i termin[/quote]


Hvala puno, ja na brzinu pročita tvoju poruku nisam vidio da si već reko da je na Grbavici, hvala svakako pa ćemo nazvati sutra.
User avatar
Almir_93
Posts: 231
Joined: 02/02/2013 21:47

#15572 Re: Gdje u Sa......

Post by Almir_93 »

Gdje kupiti mreže za golove za mali fudbal ?
triple mama
Posts: 592
Joined: 18/03/2011 19:41

#15573 Re: Gdje u Sa......

Post by triple mama »

neka radnja sa pčelarskim proizvodima, ali ne med već npr kreme za lice i sl., u sarajevu? hvala
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83430
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15574 Re: Gdje u Sa......

Post by _BataZiv_0809 »

Uradio sam majice u onoj radnji na ulazu u Skenderiju, 4 marke je apliciranje na svijetle majice, na crne i tamnije cener.

Bili su ljubazni i brzi, a sad kvalitet cemo vidjeti.
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#15575 Re: Gdje u Sa......

Post by Mentha_Piperita »

Da li neko zna gdje kupiti termos flašu od 0.5 litara? Hvala.
Post Reply