pokusaj na skenderiji, radnja (kopirnica) odmah do ulaza sa desne strane (ulaz blize koloseumu)_BataZiv_0809 wrote:Gdje ima neka graficka radnja koja stampa na tekstil?
Hocu neke majice uraditi
Gdje u Sa......
- holowey
- Posts: 10854
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#15551 Re: Gdje u Sa......
- muz66
- Posts: 17984
- Joined: 24/03/2009 00:33
- Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka
#15552 Re: Gdje u Sa......
Print Art, stadion Kosevo. Radio kod njih majice za hostese, odlicni su._BataZiv_0809 wrote:Gdje ima neka graficka radnja koja stampa na tekstil?
Hocu neke majice uraditi
- muha_sa
- Posts: 140422
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15553 Re: Gdje u Sa......
jesil gledo kad su probalemuz66 wrote:Print Art, stadion Kosevo. Radio kod njih majice za hostese, odlicni su._BataZiv_0809 wrote:Gdje ima neka graficka radnja koja stampa na tekstil?
Hocu neke majice uraditi
- muz66
- Posts: 17984
- Joined: 24/03/2009 00:33
- Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka
#15554 Re: Gdje u Sa......
Dio posla. Sto se mora, nije teskomuha_sa wrote:jesil gledo kad su probalemuz66 wrote:Print Art, stadion Kosevo. Radio kod njih majice za hostese, odlicni su._BataZiv_0809 wrote:Gdje ima neka graficka radnja koja stampa na tekstil?
Hocu neke majice uraditi![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83430
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15555 Re: Gdje u Sa......
Jebiga i mene sad zanima kakve su hostesemuz66 wrote:Print Art, stadion Kosevo. Radio kod njih majice za hostese, odlicni su._BataZiv_0809 wrote:Gdje ima neka graficka radnja koja stampa na tekstil?
Hocu neke majice uraditi
Elem hvala i tebi i holoweju za info. I meni je ova na Skenderiji kasnije naumpala jer sam tu svasta nesto radio za firmu.
Elem koliko su cijene? I mozes ono na stiku donijet sta hoces na majicu?
- muz66
- Posts: 17984
- Joined: 24/03/2009 00:33
- Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka
#15556 Re: Gdje u Sa......
061895019 Amel.
Cijene sasvim pristojne, mozes mu donijeti sliku, oni je pretvore u vektore ako treba. Zvrcni broj pa provjeri.
Cijene sasvim pristojne, mozes mu donijeti sliku, oni je pretvore u vektore ako treba. Zvrcni broj pa provjeri.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#15557 Re: Gdje u Sa......
Nek svugdje ode samo ne kod njih.holowey wrote:pokusaj na skenderiji, radnja (kopirnica) odmah do ulaza sa desne strane (ulaz blize koloseumu)_BataZiv_0809 wrote:Gdje ima neka graficka radnja koja stampa na tekstil?
Hocu neke majice uraditi
Odron teski,neljubazni,drski,kvalitet nula bodova.Kanta za smece.
Nisu u stanju da stave aplikaciju na obojenu majicu bez da je kako da kazem uokvire u bijelu podlogu pa onda stave,ispire se brzo i slika 'puca'.
Ukratko sranje.
- Rijeka_snova
- Posts: 1269
- Joined: 26/07/2011 01:12
#15558 Re: Gdje u Sa......
Gdje jeftino zamijeniti baterije na satu?
- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#15559 Re: Gdje u Sa......
Najbolje je da sam kupiš bateriju i zamjeniš. Ja najeftinije što sam prošla je bilo 5km kod sahadžije.Rijeka_snova wrote:Gdje jeftino zamijeniti baterije na satu?
- hrusta
- Posts: 517
- Joined: 24/11/2006 15:01
- Location: Per ardua ad astra....
#15560 Re: Gdje u Sa......
Eee raja, znate te li gdje u SA ima medicinski pediker. Treba mi za tatu on muke muci sa noktima na nogama dugo. Ja sam davno čuo da je bio u Papagajci ali koga god upitan ne mogu da se sjete , znači samo medicinski pedikier, ništa ovo iz kozmetičkih salona. Hvala unaprijed.
-
dajuspori
- Posts: 7
- Joined: 02/01/2016 14:40
#15561 Re: Gdje u Sa......
Pozdrav,
Znam da smaram, ali molim Vas da mi preporucite nekog studenta Akademije koji slika portrete.
Hvala unaprijed na odgovoru.
Znam da smaram, ali molim Vas da mi preporucite nekog studenta Akademije koji slika portrete.
Hvala unaprijed na odgovoru.
- popi
- Posts: 372
- Joined: 09/04/2007 16:52
#15563 Re: Gdje u Sa......
L u c i f e r wrote:pješčani sat?
Jysk.
- holowey
- Posts: 10854
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#15564 Re: Gdje u Sa......
grbavica, 062 647 619hrusta wrote:Eee raja, znate te li gdje u SA ima medicinski pediker. Treba mi za tatu on muke muci sa noktima na nogama dugo. Ja sam davno čuo da je bio u Papagajci ali koga god upitan ne mogu da se sjete , znači samo medicinski pedikier, ništa ovo iz kozmetičkih salona. Hvala unaprijed.
ja sam svog oca vec tri puta vodio na tretman i on je zadovoljan...
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#15565 Re: Gdje u Sa......
Gdje sad kupiti tucanu kafu? Izgleda da je onaj na Baščaršiji na početku ulice Bravadžiluk zatvorio...
- muha_sa
- Posts: 140422
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15566 Re: Gdje u Sa......
pored begove džamije ka cevabdžinici Specijal--u istom redu sa begovom.Kataklinger wrote:Gdje sad kupiti tucanu kafu? Izgleda da je onaj na Baščaršiji na početku ulice Bravadžiluk zatvorio...
kod Bureka--Bance
- hrusta
- Posts: 517
- Joined: 24/11/2006 15:01
- Location: Per ardua ad astra....
#15567 Re: Gdje u Sa......
Hvala puno, to je u Papagajci?holowey wrote:grbavica, 062 647 619hrusta wrote:Eee raja, znate te li gdje u SA ima medicinski pediker. Treba mi za tatu on muke muci sa noktima na nogama dugo. Ja sam davno čuo da je bio u Papagajci ali koga god upitan ne mogu da se sjete , znači samo medicinski pedikier, ništa ovo iz kozmetičkih salona. Hvala unaprijed.
ja sam svog oca vec tri puta vodio na tretman i on je zadovoljan...
- hrusta
- Posts: 517
- Joined: 24/11/2006 15:01
- Location: Per ardua ad astra....
#15568 Re: Gdje u Sa......
Gdje ima kupiti Golden Virginia duhan i od prilike koliko kosta?
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#15569 Re: Gdje u Sa......
u skoro svakoj trafici, oko 5 maraka bi trebalo biti pakovanje, ne sjecam se tacno jer sam prestao pusiti prije godinu danahrusta wrote:Gdje ima kupiti Golden Virginia duhan i od prilike koliko kosta?

- holowey
- Posts: 10854
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#15570 Re: Gdje u Sa......
ni blizuhrusta wrote:Hvala puno, to je u Papagajci?holowey wrote:grbavica, 062 647 619hrusta wrote:Eee raja, znate te li gdje u SA ima medicinski pediker. Treba mi za tatu on muke muci sa noktima na nogama dugo. Ja sam davno čuo da je bio u Papagajci ali koga god upitan ne mogu da se sjete , znači samo medicinski pedikier, ništa ovo iz kozmetičkih salona. Hvala unaprijed.
ja sam svog oca vec tri puta vodio na tretman i on je zadovoljan...
papagajka je pod bistrikom a ovo je na grbavici, u blizini slasticarne jadranka...nazovi za tacne upute i termin
- hrusta
- Posts: 517
- Joined: 24/11/2006 15:01
- Location: Per ardua ad astra....
#15571 Re: Gdje u Sa......
grbavica, 062 647 619
ja sam svog oca vec tri puta vodio na tretman i on je zadovoljan...[/quote]
Hvala puno, to je u Papagajci?[/quote]
ni blizu
papagajka je pod bistrikom a ovo je na grbavici, u blizini slasticarne jadranka...nazovi za tacne upute i termin[/quote]
Hvala puno, ja na brzinu pročita tvoju poruku nisam vidio da si već reko da je na Grbavici, hvala svakako pa ćemo nazvati sutra.
ja sam svog oca vec tri puta vodio na tretman i on je zadovoljan...[/quote]
Hvala puno, to je u Papagajci?[/quote]
ni blizu
papagajka je pod bistrikom a ovo je na grbavici, u blizini slasticarne jadranka...nazovi za tacne upute i termin[/quote]
Hvala puno, ja na brzinu pročita tvoju poruku nisam vidio da si već reko da je na Grbavici, hvala svakako pa ćemo nazvati sutra.
- Almir_93
- Posts: 231
- Joined: 02/02/2013 21:47
#15572 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti mreže za golove za mali fudbal ?
-
triple mama
- Posts: 592
- Joined: 18/03/2011 19:41
#15573 Re: Gdje u Sa......
neka radnja sa pčelarskim proizvodima, ali ne med već npr kreme za lice i sl., u sarajevu? hvala
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83430
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15574 Re: Gdje u Sa......
Uradio sam majice u onoj radnji na ulazu u Skenderiju, 4 marke je apliciranje na svijetle majice, na crne i tamnije cener.
Bili su ljubazni i brzi, a sad kvalitet cemo vidjeti.
Bili su ljubazni i brzi, a sad kvalitet cemo vidjeti.
-
Mentha_Piperita
- Posts: 310
- Joined: 03/08/2015 00:32
#15575 Re: Gdje u Sa......
Da li neko zna gdje kupiti termos flašu od 0.5 litara? Hvala.
