Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Da li je ovo potrebno ne-profesionalnoj šminkerici ? Inače koristim samo tečni mat puder od Manhattana i nekad malo rumenilo preko.
Jok Ev' za sta je
Apply after concealer to set in and for extra coverage or wear alone for light concealing. Using a Brush sweep underneath the eye in an upward outward stroke. Blend in evenly for flawless coverage.
a ti ne koristis concealer, jer nemas potrebe za tim, zato ti ovo gore ne treba.
prije nekog vremena sam tražila mat sjenila za oči. budući da u lokalnim trgovinama nisam uspjela naći ništa što bi bilo adekvatno (nijanse, postojanost, kvalitet i cijena), ipak sam naručila ovo: http://www.feelunique.com/p/Stila-In-th ... ow-Palette
odlična je! istina pakiranje onako djeluje jeftino (čini mi se kaširani karton), ali su sjene odlične. baš sam zadovoljna. ne skupljaju se u naborima, postojane, prilokom nanošenja ne truse...ma odlične.
eh sad...dugo vremena sam koristila Kanebo liquid finish http://www.fragrancesandcosmetics.com.a ... soft-ivory (imam kombiniranu kožu lica) i bio je fantastičan. kako nijansom tako i lakoćom, kao da ništa nemam na licu (nije previše pokrivan, lijepo ublaži nepravilnosti).
eh sad, vakat ga je mijenjati. šta uzeti? imate neku preporuku? (gledajući na netu, ovo se više ne proizvodi?bar pod ovim imenom).
ludacha wrote:prije nekog vremena sam tražila mat sjenila za oči. budući da u lokalnim trgovinama nisam uspjela naći ništa što bi bilo adekvatno (nijanse, postojanost, kvalitet i cijena), ipak sam naručila ovo: http://www.feelunique.com/p/Stila-In-th ... ow-Palette
odlična je! istina pakiranje onako djeluje jeftino (čini mi se kaširani karton), ali su sjene odlične. baš sam zadovoljna. ne skupljaju se u naborima, postojane, prilokom nanošenja ne truse...ma odlične.
Slazem se za In the know palette- super je..Samo pazi kad budes koristila tamne kao eyeliner, ono vlaznom cetkicom da bude jaca boja, nemoj svugdje vlaznom cetkicom dirati da ne upropastis sijenu, odaberi jedan cosak sjene za to..
Ova stranica s koje si postavila link za Kanebo je uzasno skupa, gledam Giorgio Armani foundation 20$ skuplja nego na fragrancex.com.
BJB link sam stavila samo zbog slike. Ne bih se usudila kupiti takvu stvar bez probe (bi ono sto sam vec koristila kao ovaj kanebo), ali proizvodi se razvijaju, mozda je u medjuvremenu izaslo nesto bolje..
Mislim da je puno skuplje od Kiko kozmetike..Ako hoces freedom system stvari, kupis paletu, pa kupis sjene..Evo ti linkhttp://www.inglotuk.com/product.cgi?gro ... oduct=9112, pa pogledaj jednobojne coskaste 4.5funte, trobojne 6 funti, sama paleta za deset sjena 10 funti.
Evo s nekog blogA slika
Lejlaafarah wrote:dali mi neko moze preporuciti dobar puder za prekrivanje bubuljica stim da mi je koza lica suha
MUFE HD?
dali se ima negdje kupit u sarajevu ili je potrebno narucivanje, Bourjois puderi ili lorealovi
Nijansa 1 je predviđenja za prekrivanje crvenila i bubuljica, koristim je ispod BB kreme, pudera ili samo preko dnevne kreme jer sam jako svijetle puti. Ako si tamnije kože preko ovoga možeš da naneseš korektor u svojoj nijansi ili puder inače koristiš. Imaš u cm-u oko 11 KM.