Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#15526 Re: Zeničani

Post by bingov buraz »

Bravo Zenico :thumbup:
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4104
Joined: 28/01/2012 11:38

#15527 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Image
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#15528 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Casual's wrote:"Zenicke ulice ce jos dugo krasiti nase lijepe poslovnice
Protesti ako treba,ovu odluku moraju ponistiti ..ustavni sud FBiH mora sto prije reagovati...#StiditeSe
Kolegice uz Vas sm"
:D :D :D :D :D
Poslao sam zahtjev da me prime u grupu, ima da napravim dar-mar ako me prime. :lol:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15529 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Jimmy McNulty wrote:
Casual's wrote:"Zenicke ulice ce jos dugo krasiti nase lijepe poslovnice
Protesti ako treba,ovu odluku moraju ponistiti ..ustavni sud FBiH mora sto prije reagovati...#StiditeSe
Kolegice uz Vas sm"
:D :D :D :D :D
Poslao sam zahtjev da me prime u grupu, ima da napravim dar-mar ako me prime. :lol:
Administratori su dvoje iz marketinga kladionica Premier.
Btw: neki dan je u Vitezu bio sastanak svih vlasnika kladionica zbog ovog u Zenici. Zato nastupaju ovako zajednički.

Image
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#15530 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Sta sere ovaj Vrace sada koji qrac???
Glumi finocu...

Poslano sa mog SM-J710F
User avatar
Kio
Posts: 494
Joined: 24/08/2010 23:10

#15531 Re: Zeničani

Post by Kio »

Jao, Fudo ga ne vadi :P Svaka cast :bih: :D
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#15532 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

kamen spoticanja wrote:
Freamon Lester wrote:Fudo demolira. Ako nastavi jahati na ovoj popularnosti i ostane posten dobro bi ovaj grad mogao profitirati. :izet:
Ako se kladionice zatvore grad nece profitirati ali cu i ja glasati za njega
dakle kapa dole...prvo donzefudi pa onda vijecnicima
Grad ce profitirati zbog sredstava koje objektivno nece biti uplacene lihvarima. Sa druge strane trend je da se kockanje seli na internet tako da niti lihvari nece biti nesto zestoko osteceni. Kako god drago mi je da ce u gradu opasti broj kladionica drasticno. Preko 100 kladionica je stvarno previse i van svake pameti je ovakvu posast tolerisati pogotvo ako se zna kako se ponasaju prema drzavi i obavezama koje trebaju uplatiti.
Mustang1
Posts: 29918
Joined: 29/12/2010 17:31

#15533 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

A stani sto se Premier ovoliko buni, jel se to odnosi na sve kladionice?
Mustang1
Posts: 29918
Joined: 29/12/2010 17:31

#15534 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Citam ove komentare na fb.u gdje daju podrsku radnicama i imam samo jedno pitanje. Koliko vas se javilo nekoj od ovih radnica? :oops:
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4104
Joined: 28/01/2012 11:38

#15535 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Bata priznaj raji... :D
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#15536 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

SDP za povjerenika u Zenici postavio Mladena Simića... :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65982
Joined: 03/08/2010 19:04

#15537 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Jimmy McNulty wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:Image

Otjera on Fudu....

Poslano sa mog SM-J710F
Glumi neku moralnu vertikalu a sina čačkalicu od 45 kila je stigao zaposliti u MUP :)

cini mi se da mu to nije sin nego bratic
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#15538 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

Evo Spahija iz Stranke Demokratske Kladionice veli da nije Fahrina zaluga progon kladionica vec iskljucivo GV. :lol: Jao majko mila. SDA ce se kroz ovaj mandat dovesti na nivo SDP-a. :lol:
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#15539 Re: Zeničani

Post by notsure »

avenija wrote:Grad Zenica prostire se na površini od 558,5 km2 gdje živi 126.871 stanovnik,
odnosno 227 stanovnika po km2.

Tokom 2015. godine na ZDK je ukupno rođeno 3.387 djece, što je za
oko 100 rođenih više nego prethodne godine. Od toga je 3.371 živorođenih i to
1.747 muških i 1.624 ženskih.
Ukupno umrlih u 2015. godini na Kantonu je bilo 3.452, od čega njih
1.783 je muških i 1.669 je ženskih. Od toga je 26 umrle dojenčadi i 99 nasilnih
smrti.

Hvala druze, iako nisam uspio naci za Zenicu posebno.
http://fzs.ba/index.php/2016/09/08/kantoni-u-brojkama/

U Zenici 2015. 1253 rođenih 1189 umrlih
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#15540 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Freamon Lester wrote:Evo Spahija iz Stranke Demokratske Kladionice veli da nije Fahrina zaluga progon kladionica vec iskljucivo GV. :lol: Jao majko mila. SDA ce se kroz ovaj mandat dovesti na nivo SDP-a. :lol:
Jeko fahro? :oops:
samo bice zanimljivo kad nam ustavni sud nalozi isplatu pola miliona maraka skutorima,slusat medjusobno okrivljavanje ko je kriv za donesenu odluku :mrgreen:

btw jel se to vrac povukao iz price o celiku
nista cahones i to
Last edited by kamen spoticanja on 29/12/2016 20:44, edited 1 time in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83435
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15541 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamberovica polje wrote:Bata priznaj raji... :D
Uh tu je uvijek dobra ponuda :oops:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#15542 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

kakavdanakneiskustvu wrote:

cini mi se da mu to nije sin nego bratic
Cini ti se :)
Mobile_Disco
Posts: 1454
Joined: 03/02/2008 15:41
Location: Auckland

#15543 Re: Zeničani

Post by Mobile_Disco »

Jaoooo sto su se ove kokoske po fejzbuku raskokodakalw sve neke fine i postene radnice kladionica.. Mali je ovo grad :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#15544 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Mobile_Disco wrote:Jaoooo sto su se ove kokoske po fejzbuku raskokodakalw sve neke fine i postene radnice kladionica.. Mali je ovo grad :D
Da vidis kako su mene čoporativno napale, jedno 10-15 njih :lol: ko osice. Al' zakletva im je neki Reno Korać, jedan od glavnih u Premieru. Kaze frajer kladionice zarade samo 200 miliona, to se dijeli sve na 13 kladionica od kojih samo 4-5 posluje pozitivno. Premier kaze ima samo 15-20 miliona dobiti godišnje...

Al' upravu ste za njih, mnoge su fufice samo takve.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15545 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Ramo ga ubacio, kao narkomana i dilera Šekija Turkovića. Frajer bez frke proš'o konkurs sa 100 kg i 175 cm.

Priča se da je Kelešturu žena izbacila iz kuće. :D :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65982
Joined: 03/08/2010 19:04

#15546 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Casual's wrote:Ramo ga ubacio, kao narkomana i dilera Šekija Turkovića. Frajer bez frke proš'o konkurs sa 100 kg i 175 cm.

Priča se da je Kelešturu žena izbacila iz kuće. :D :D

kakav konkurs?
sorted
Posts: 580
Joined: 05/03/2012 11:56

#15547 Re: Zeničani

Post by sorted »

Primjer kad od prve do zadnje rijeci pokazes da si ameba :-) :-)

Image
Image
Mustang1
Posts: 29918
Joined: 29/12/2010 17:31

#15548 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Mene vise brine to da muskarci toliko tracaju :D Otislo sve u pm.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15549 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Casual's wrote:Ramo ga ubacio, kao narkomana i dilera Šekija Turkovića. Frajer bez frke proš'o konkurs sa 100 kg i 175 cm.

Priča se da je Kelešturu žena izbacila iz kuće. :D :D

kakav konkurs?
Ovaj nedavno što je bio. Vidjet ćeš o kvakvoj se moralnoj vertikali radi u martu. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65982
Joined: 03/08/2010 19:04

#15550 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Casual's wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Casual's wrote:Ramo ga ubacio, kao narkomana i dilera Šekija Turkovića. Frajer bez frke proš'o konkurs sa 100 kg i 175 cm.

Priča se da je Kelešturu žena izbacila iz kuće. :D :D

kakav konkurs?
Ovaj nedavno što je bio. Vidjet ćeš o kvakvoj se moralnoj vertikali radi u martu. :D

mislis na ovog koraća?
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 29/12/2016 21:49, edited 1 time in total.
Post Reply