Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#15528 Re: Zeničani
Poslao sam zahtjev da me prime u grupu, ima da napravim dar-mar ako me prime.Casual's wrote:"Zenicke ulice ce jos dugo krasiti nase lijepe poslovnice
Protesti ako treba,ovu odluku moraju ponistiti ..ustavni sud FBiH mora sto prije reagovati...#StiditeSe
Kolegice uz Vas sm"
![]()
![]()
![]()
![]()
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15529 Re: Zeničani
Administratori su dvoje iz marketinga kladionica Premier.Jimmy McNulty wrote:Poslao sam zahtjev da me prime u grupu, ima da napravim dar-mar ako me prime.Casual's wrote:"Zenicke ulice ce jos dugo krasiti nase lijepe poslovnice
Protesti ako treba,ovu odluku moraju ponistiti ..ustavni sud FBiH mora sto prije reagovati...#StiditeSe
Kolegice uz Vas sm"
![]()
![]()
![]()
![]()
Btw: neki dan je u Vitezu bio sastanak svih vlasnika kladionica zbog ovog u Zenici. Zato nastupaju ovako zajednički.

-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#15530 Re: Zeničani
Sta sere ovaj Vrace sada koji qrac???
Glumi finocu...
Poslano sa mog SM-J710F
Glumi finocu...
Poslano sa mog SM-J710F
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#15532 Re: Zeničani
Grad ce profitirati zbog sredstava koje objektivno nece biti uplacene lihvarima. Sa druge strane trend je da se kockanje seli na internet tako da niti lihvari nece biti nesto zestoko osteceni. Kako god drago mi je da ce u gradu opasti broj kladionica drasticno. Preko 100 kladionica je stvarno previse i van svake pameti je ovakvu posast tolerisati pogotvo ako se zna kako se ponasaju prema drzavi i obavezama koje trebaju uplatiti.kamen spoticanja wrote:Ako se kladionice zatvore grad nece profitirati ali cu i ja glasati za njegaFreamon Lester wrote:Fudo demolira. Ako nastavi jahati na ovoj popularnosti i ostane posten dobro bi ovaj grad mogao profitirati.
dakle kapa dole...prvo donzefudi pa onda vijecnicima
-
Mustang1
- Posts: 29918
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15533 Re: Zeničani
A stani sto se Premier ovoliko buni, jel se to odnosi na sve kladionice?
-
Mustang1
- Posts: 29918
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15534 Re: Zeničani
Citam ove komentare na fb.u gdje daju podrsku radnicama i imam samo jedno pitanje. Koliko vas se javilo nekoj od ovih radnica? 
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#15536 Re: Zeničani
SDP za povjerenika u Zenici postavio Mladena Simića... 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15537 Re: Zeničani
Jimmy McNulty wrote:Glumi neku moralnu vertikalu a sina čačkalicu od 45 kila je stigao zaposliti u MUPKralj Tvrtko I. wrote:
Otjera on Fudu....
Poslano sa mog SM-J710F
cini mi se da mu to nije sin nego bratic
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#15538 Re: Zeničani
Evo Spahija iz Stranke Demokratske Kladionice veli da nije Fahrina zaluga progon kladionica vec iskljucivo GV.
Jao majko mila. SDA ce se kroz ovaj mandat dovesti na nivo SDP-a. 
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#15539 Re: Zeničani
http://fzs.ba/index.php/2016/09/08/kantoni-u-brojkama/avenija wrote:Grad Zenica prostire se na površini od 558,5 km2 gdje živi 126.871 stanovnik,
odnosno 227 stanovnika po km2.
Tokom 2015. godine na ZDK je ukupno rođeno 3.387 djece, što je za
oko 100 rođenih više nego prethodne godine. Od toga je 3.371 živorođenih i to
1.747 muških i 1.624 ženskih.
Ukupno umrlih u 2015. godini na Kantonu je bilo 3.452, od čega njih
1.783 je muških i 1.669 je ženskih. Od toga je 26 umrle dojenčadi i 99 nasilnih
smrti.
Hvala druze, iako nisam uspio naci za Zenicu posebno.
U Zenici 2015. 1253 rođenih 1189 umrlih
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#15540 Re: Zeničani
Jeko fahro?Freamon Lester wrote:Evo Spahija iz Stranke Demokratske Kladionice veli da nije Fahrina zaluga progon kladionica vec iskljucivo GV.Jao majko mila. SDA ce se kroz ovaj mandat dovesti na nivo SDP-a.
samo bice zanimljivo kad nam ustavni sud nalozi isplatu pola miliona maraka skutorima,slusat medjusobno okrivljavanje ko je kriv za donesenu odluku
btw jel se to vrac povukao iz price o celiku
nista cahones i to
Last edited by kamen spoticanja on 29/12/2016 20:44, edited 1 time in total.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15541 Re: Zeničani
Uh tu je uvijek dobra ponudakamberovica polje wrote:Bata priznaj raji...
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#15542 Re: Zeničani
Cini ti sekakavdanakneiskustvu wrote:
cini mi se da mu to nije sin nego bratic
-
Mobile_Disco
- Posts: 1454
- Joined: 03/02/2008 15:41
- Location: Auckland
#15543 Re: Zeničani
Jaoooo sto su se ove kokoske po fejzbuku raskokodakalw sve neke fine i postene radnice kladionica.. Mali je ovo grad 
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#15544 Re: Zeničani
Da vidis kako su mene čoporativno napale, jedno 10-15 njihMobile_Disco wrote:Jaoooo sto su se ove kokoske po fejzbuku raskokodakalw sve neke fine i postene radnice kladionica.. Mali je ovo grad
Al' upravu ste za njih, mnoge su fufice samo takve.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15545 Re: Zeničani
Ramo ga ubacio, kao narkomana i dilera Šekija Turkovića. Frajer bez frke proš'o konkurs sa 100 kg i 175 cm.
Priča se da je Kelešturu žena izbacila iz kuće.

Priča se da je Kelešturu žena izbacila iz kuće.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15546 Re: Zeničani
Casual's wrote:Ramo ga ubacio, kao narkomana i dilera Šekija Turkovića. Frajer bez frke proš'o konkurs sa 100 kg i 175 cm.
Priča se da je Kelešturu žena izbacila iz kuće.![]()
kakav konkurs?
-
sorted
- Posts: 580
- Joined: 05/03/2012 11:56
#15547 Re: Zeničani
Primjer kad od prve do zadnje rijeci pokazes da si ameba




-
Mustang1
- Posts: 29918
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15548 Re: Zeničani
Mene vise brine to da muskarci toliko tracaju
Otislo sve u pm.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15549 Re: Zeničani
Ovaj nedavno što je bio. Vidjet ćeš o kvakvoj se moralnoj vertikali radi u martu.kakavdanakneiskustvu wrote:Casual's wrote:Ramo ga ubacio, kao narkomana i dilera Šekija Turkovića. Frajer bez frke proš'o konkurs sa 100 kg i 175 cm.
Priča se da je Kelešturu žena izbacila iz kuće.![]()
kakav konkurs?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15550 Re: Zeničani
Casual's wrote:Ovaj nedavno što je bio. Vidjet ćeš o kvakvoj se moralnoj vertikali radi u martu.kakavdanakneiskustvu wrote:Casual's wrote:Ramo ga ubacio, kao narkomana i dilera Šekija Turkovića. Frajer bez frke proš'o konkurs sa 100 kg i 175 cm.
Priča se da je Kelešturu žena izbacila iz kuće.![]()
kakav konkurs?
mislis na ovog koraća?
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 29/12/2016 21:49, edited 1 time in total.

