Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.
Moderators: Benq , O'zone
muha_sa
Posts: 140385 Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa
Post
by muha_sa » 20/03/2016 16:07
JanuaryJones wrote: muha_sa wrote: sad ozbiljno---ova kolica (komplet) baš mocna
Komšija da ne znaš ima li se gdje kupiti domaćeg kozijeg mlijeka u Sa i okolici?
imam covjeka koji mi donosi svaki drugi dan na vrata--friško i kvalitetno 100%
061 843 152
Goldenhand
Posts: 2507 Joined: 10/07/2013 05:30
Location: Casterly Rock
Post
by Goldenhand » 20/03/2016 17:02
Dobar laptop jeftino uzeti?
bordo gandalf
Posts: 10216 Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12
Post
by bordo gandalf » 20/03/2016 19:18
P308 wrote: bordo gandalf wrote: P308 wrote: Gdje kupiti djecja kolica (3 u 1, sa autosjedalicom) a da nisu po 1000 KM?
http://daanishop.com/
Hvala ti. Gdje ovo tacno dodje i kakve su cijene, nisu naveli na stranici?
Bio sam jucer u Bojpromu po preporuci JanuaryJones. Ona od 520 KM mi se svidjaju, ali trenutno imaju samo u zelenoj boji, mora se naruciti ako zelim u drugoj (a zelim u drugoj
), pa cu najvjerovatnije u ponedjeljak, ali bih volio da pogledam i ovdje.
Cini mi se da su poslovnicu otvorili na grbavici, potrazi ih na fb ja ne znam gdje im je tacno ta poslovnica
makaranka
Posts: 581 Joined: 18/01/2009 13:42
Location: novo sarajevo
Post
by makaranka » 20/03/2016 19:36
_BataZiv_0809 wrote: muha_sa wrote: _BataZiv_0809 wrote: Gdje bi se moglo uzet kafe przene i mljevene po starinski?
na čaršiji, tucana kafa
Koliko je para i gdje otprilike na carsiji? Imas koga preporucit da ne idem ko kurban prevarantima
ja kupila na carsiji, tucanu, mislim da je bilo 500gr 8km. mami se pravo svidila, kaze mirise kuca [ bez te kave ne smin doc
]
bumerangss
Posts: 5610 Joined: 12/01/2015 16:47
Post
by bumerangss » 20/03/2016 19:43
_BataZiv_0809 wrote: Pa to uopste nije skupo. U cjenovnom rangu francka, zlatne dzezve i barrcafea
Zlatna i barrcfe na Heci je 5,50KM pola kg
malamirha
Posts: 180 Joined: 29/03/2015 20:45
Post
by malamirha » 21/03/2016 16:58
gdje naci modlice (alati-kako li se vec to ne zove) za izradu slova na torte
CherryLips
Posts: 1754 Joined: 07/10/2008 19:55
Post
by CherryLips » 22/03/2016 10:08
malamirha wrote:
gdje naci modlice (alati-kako li se vec to ne zove) za izradu slova na torte
Alper u Kasindolskoj,probaj tamo pogledati
malamirha
Posts: 180 Joined: 29/03/2015 20:45
Post
by malamirha » 22/03/2016 12:13
CherryLips wrote: malamirha wrote:
gdje naci modlice (alati-kako li se vec to ne zove) za izradu slova na torte
Alper u Kasindolskoj,probaj tamo pogledati
to je na ilidzi?
irconbih
Posts: 538 Joined: 28/04/2008 19:25
Location: Ilidža
Post
by irconbih » 22/03/2016 14:41
... kupiti veće količine sode ili neka veća pakovanja? Ne mora biti za ishranu, može biti i tehnička.
Hvala!
JanuaryJones
Posts: 4210 Joined: 25/08/2013 13:31
Post
by JanuaryJones » 22/03/2016 15:40
irconbih wrote: ... kupiti veće količine sode ili neka veća pakovanja? Ne mora biti za ishranu, može biti i tehnička.
Hvala!
Pitaj u Semikemu
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 22/03/2016 17:00
Hvala Banksice
BIONA
Posts: 1340 Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:
Post
by BIONA » 22/03/2016 19:16
Gdje kupiti kokosovo ulje najboljeg omjera kolicine i cijene?
otherside
Posts: 4922 Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo
Post
by otherside » 22/03/2016 19:59
na iherb-u
BIONA
Posts: 1340 Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:
Post
by BIONA » 22/03/2016 20:29
otherside wrote: na iherb-u
Ako mi vjerujes znala sam da ce mi to neko odgovoriti
nemam sada vremena da cekam, pa sam mislila odmah da kupim...
otherside
Posts: 4922 Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo
Post
by otherside » 23/03/2016 06:34
imas u dm-u a imas i po trznim centrima.
ja sam vidjela u penniju konkretno, ima 2-3 razlicite robne marke i razlicite cijene. pogledaj
mali_balon
Posts: 14559 Joined: 12/09/2012 09:57
Post
by mali_balon » 23/03/2016 10:08
BIONA wrote: Gdje kupiti kokosovo ulje najboljeg omjera kolicine i cijene?
Imas u bbi-ju na 5om, preko puta one neke sportske prodavnice, oko 18KM mislim da je tegla od 450g...a zena jednom naletila u eurofarmu na neko ulje bez mirisa...
Nisrin
Posts: 5495 Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA
Post
by Nisrin » 23/03/2016 12:25
BIONA wrote: Gdje kupiti kokosovo ulje najboljeg omjera kolicine i cijene?
U merkuru odmah s desne strane imas neku bio radnju...velika tegla 450g 18KM, sto je najbitnije ulje je extra djevicansko, hladno presano, ima miris kokosa, a imaju jos jedno koje nema i malo je skuplje...MAYAGOLD je proizvodjac...
Ana Maria
Posts: 267 Joined: 13/11/2013 15:28
Post
by Ana Maria » 25/03/2016 22:43
Gdje kupiti vecu bijelu saksiju za palmu, da je plasticna (s rupicama) i da ima onaj podmetac/tacnu
supercali
Posts: 23942 Joined: 06/07/2014 12:30
Post
by supercali » 26/03/2016 12:41
Ana Maria wrote: Gdje kupiti vecu bijelu saksiju za palmu, da je plasticna (s rupicama) i da ima onaj podmetac/tacnu
Kupis bilo koju i ofarbas je u bijelo
madesa
Posts: 5563 Joined: 26/07/2013 02:37
Post
by madesa » 26/03/2016 12:51
ledeni_caj wrote: Ima li ovo gdje kod nas?
naadam se da ce neko pozitivno odgovoriti
supercali
Posts: 23942 Joined: 06/07/2014 12:30
Post
by supercali » 26/03/2016 14:01
madesa wrote: ledeni_caj wrote: Ima li ovo gdje kod nas?
naadam se da ce neko pozitivno odgovoriti
Kod nas u njemackoj.....
esmasaric
Posts: 3763 Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:
Post
by esmasaric » 26/03/2016 18:29
madesa wrote: ledeni_caj wrote: Ima li ovo gdje kod nas?
naadam se da ce neko pozitivno odgovoriti
Ja tražim već odavno, do sad bezuspješno. A bila sam uvjerena da ima kod Heljića ili u Delikatesnoj blizu ekonomskog fakulteta, jer oni imaju slatkiše koje većinom nigdje ne mogu pronaći. A možda i dođe...
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 27/03/2016 16:04
Gdje ima neka graficka radnja koja stampa na tekstil?
Hocu neke majice uraditi