Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15526 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

JanuaryJones wrote:
muha_sa wrote:sad ozbiljno---ova kolica (komplet) baš mocna :thumbup:
Komšija da ne znaš ima li se gdje kupiti domaćeg kozijeg mlijeka u Sa i okolici?
imam covjeka koji mi donosi svaki drugi dan na vrata--friško i kvalitetno 100% :thumbup:

061 843 152
User avatar
Goldenhand
Posts: 2507
Joined: 10/07/2013 05:30
Location: Casterly Rock

#15527 Re: Gdje u Sa......

Post by Goldenhand »

Dobar laptop jeftino uzeti?
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#15528 Re: Gdje u Sa......

Post by bordo gandalf »

P308 wrote:
bordo gandalf wrote:
P308 wrote:Gdje kupiti djecja kolica (3 u 1, sa autosjedalicom) a da nisu po 1000 KM? :D
http://daanishop.com/
Hvala ti. Gdje ovo tacno dodje i kakve su cijene, nisu naveli na stranici?
Bio sam jucer u Bojpromu po preporuci JanuaryJones. Ona od 520 KM mi se svidjaju, ali trenutno imaju samo u zelenoj boji, mora se naruciti ako zelim u drugoj (a zelim u drugoj :D ), pa cu najvjerovatnije u ponedjeljak, ali bih volio da pogledam i ovdje.
Cini mi se da su poslovnicu otvorili na grbavici, potrazi ih na fb ja ne znam gdje im je tacno ta poslovnica
User avatar
makaranka
Posts: 581
Joined: 18/01/2009 13:42
Location: novo sarajevo

#15529 Re: Gdje u Sa......

Post by makaranka »

_BataZiv_0809 wrote:
muha_sa wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Gdje bi se moglo uzet kafe przene i mljevene po starinski?
na čaršiji, tucana kafa
Koliko je para i gdje otprilike na carsiji? Imas koga preporucit da ne idem ko kurban prevarantima :lol:
ja kupila na carsiji, tucanu, mislim da je bilo 500gr 8km. mami se pravo svidila, kaze mirise kuca [ bez te kave ne smin doc :lol: ]
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#15530 Re: Gdje u Sa......

Post by bumerangss »

_BataZiv_0809 wrote:Pa to uopste nije skupo. U cjenovnom rangu francka, zlatne dzezve i barrcafea
Zlatna i barrcfe na Heci je 5,50KM pola kg
User avatar
malamirha
Posts: 180
Joined: 29/03/2015 20:45

#15531 Re: Gdje u Sa......

Post by malamirha »

Image
gdje naci modlice (alati-kako li se vec to ne zove) za izradu slova na torte
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#15532 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

malamirha wrote:Image
gdje naci modlice (alati-kako li se vec to ne zove) za izradu slova na torte
Alper u Kasindolskoj,probaj tamo pogledati
User avatar
malamirha
Posts: 180
Joined: 29/03/2015 20:45

#15533 Re: Gdje u Sa......

Post by malamirha »

CherryLips wrote:
malamirha wrote:Image
gdje naci modlice (alati-kako li se vec to ne zove) za izradu slova na torte
Alper u Kasindolskoj,probaj tamo pogledati
to je na ilidzi?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#15534 Re: Gdje u Sa......

Post by Banksy »

_BataZiv_0809 wrote:
Nisrin wrote:Imas i iznad cajdzinice MR. DZirla, kad krenes prema Kovacima...Milic je drzao odlicnu kafu :D
Znas li kakve su cijene?

Pitam za drugog, znas vec kako to ide :zzzz:

Generalno raja kakva je ta kafa? Pozelio sam onu sto nana ispece u rerni pa onda izmelje rucnim mlinom, a i on da smek :kiss:
http://www.radiosarajevo.ba/novost/1684 ... smije-foto

http://www.pozitivne.info/bijela-hronik ... cane-kafe/
irconbih
Posts: 538
Joined: 28/04/2008 19:25
Location: Ilidža

#15535 Re: Gdje u Sa......

Post by irconbih »

... kupiti veće količine sode ili neka veća pakovanja? Ne mora biti za ishranu, može biti i tehnička.

Hvala! :sax:
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15536 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

irconbih wrote:... kupiti veće količine sode ili neka veća pakovanja? Ne mora biti za ishranu, može biti i tehnička.

Hvala! :sax:
Pitaj u Semikemu
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15537 Re: Gdje u Sa......

Post by _BataZiv_0809 »

BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#15538 Re: Gdje u Sa......

Post by BIONA »

Gdje kupiti kokosovo ulje najboljeg omjera kolicine i cijene?
User avatar
otherside
Posts: 4922
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#15539 Re: Gdje u Sa......

Post by otherside »

na iherb-u :)
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#15540 Re: Gdje u Sa......

Post by BIONA »

otherside wrote:na iherb-u :)
Ako mi vjerujes znala sam da ce mi to neko odgovoriti :D nemam sada vremena da cekam, pa sam mislila odmah da kupim...
User avatar
otherside
Posts: 4922
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#15541 Re: Gdje u Sa......

Post by otherside »

imas u dm-u a imas i po trznim centrima.
ja sam vidjela u penniju konkretno, ima 2-3 razlicite robne marke i razlicite cijene. pogledaj :-D
mali_balon
Posts: 14559
Joined: 12/09/2012 09:57

#15542 Re: Gdje u Sa......

Post by mali_balon »

BIONA wrote:Gdje kupiti kokosovo ulje najboljeg omjera kolicine i cijene?

Imas u bbi-ju na 5om, preko puta one neke sportske prodavnice, oko 18KM mislim da je tegla od 450g...a zena jednom naletila u eurofarmu na neko ulje bez mirisa...
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#15543 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

BIONA wrote:Gdje kupiti kokosovo ulje najboljeg omjera kolicine i cijene?

U merkuru odmah s desne strane imas neku bio radnju...velika tegla 450g 18KM, sto je najbitnije ulje je extra djevicansko, hladno presano, ima miris kokosa, a imaju jos jedno koje nema i malo je skuplje...MAYAGOLD je proizvodjac...
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#15544 Re: Gdje u Sa......

Post by ledeni_caj »

Ima li ovo gdje kod nas?

Image
Ana Maria
Posts: 267
Joined: 13/11/2013 15:28

#15545 Re: Gdje u Sa......

Post by Ana Maria »

Gdje kupiti vecu bijelu saksiju za palmu, da je plasticna (s rupicama) i da ima onaj podmetac/tacnu
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15546 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Ana Maria wrote:Gdje kupiti vecu bijelu saksiju za palmu, da je plasticna (s rupicama) i da ima onaj podmetac/tacnu
Kupis bilo koju i ofarbas je u bijelo
User avatar
madesa
Posts: 5563
Joined: 26/07/2013 02:37

#15547 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

ledeni_caj wrote:Ima li ovo gdje kod nas?

Image
naadam se da ce neko pozitivno odgovoriti :D :thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15548 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

madesa wrote:
ledeni_caj wrote:Ima li ovo gdje kod nas?

Image
naadam se da ce neko pozitivno odgovoriti :D :thumbup:
Kod nas u njemackoj.....
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#15549 Re: Gdje u Sa......

Post by esmasaric »

madesa wrote:
ledeni_caj wrote:Ima li ovo gdje kod nas?

Image
naadam se da ce neko pozitivno odgovoriti :D :thumbup:
Ja tražim već odavno, do sad bezuspješno. A bila sam uvjerena da ima kod Heljića ili u Delikatesnoj blizu ekonomskog fakulteta, jer oni imaju slatkiše koje većinom nigdje ne mogu pronaći. A možda i dođe...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15550 Re: Gdje u Sa......

Post by _BataZiv_0809 »

Gdje ima neka graficka radnja koja stampa na tekstil?

Hocu neke majice uraditi :per:
Post Reply