Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Eborg wrote:U toku sjednica Gradskog vijeća i niko ništa.
"Podnosim vijećničko pitanje vezano za dva pješačka mosta. Nakon rekonstrukcije pojedinci su oštetili rasvjetu i predlažem da se obezbijede sredstva za ovaj problem kao i postavljanje video nadzora", izjavila je Jasna Alibašić.
pratimo na zenitu tekstualni prenos
Grad Zenica prostire se na površini od 558,5 km2 gdje živi 126.871 stanovnik,
odnosno 227 stanovnika po km2.
Tokom 2015. godine na ZDK je ukupno rođeno 3.387 djece, što je za
oko 100 rođenih više nego prethodne godine. Od toga je 3.371 živorođenih i to
1.747 muških i 1.624 ženskih.
Ukupno umrlih u 2015. godini na Kantonu je bilo 3.452, od čega njih
1.783 je muških i 1.669 je ženskih. Od toga je 26 umrle dojenčadi i 99 nasilnih
smrti.
Hvala druze, iako nisam uspio naci za Zenicu posebno.
kamen spoticanja wrote:Sta se ovo kelestura natovario donzefudi?
De malo detalja...zenit daje samo kratke crte?
Predsjednik stranke mu je zastupnik nekih kladionica u Ze-Do.
Ramo?
To nisam znao
Ramo je drzao nekadasnju Wiliams kladionicu...a sada je nesto sa BH Play kladionicom, da li je vlasnik ili tako nesto, ne bih znao tacno ali ima prste u tome
avenija wrote:Istjera Fudo po svome..Usvojene komunalne takse
A danas u avazu placeni tekst gdje rone krokodilske suze zato sto bi usvajanjem tih taksi "mozda" ostalo bez hljeba 1200 uposlenih i nekih stotinjak vlasnika izdatih prostora bez zakupnine
"Zenicke ulice ce jos dugo krasiti nase lijepe poslovnice
Protesti ako treba,ovu odluku moraju ponistiti ..ustavni sud FBiH mora sto prije reagovati...#StiditeSe
Kolegice uz Vas sm"