Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#15501 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Eborg wrote:U toku sjednica Gradskog vijeća i niko ništa. :mrgreen:
"Podnosim vijećničko pitanje vezano za dva pješačka mosta. Nakon rekonstrukcije pojedinci su oštetili rasvjetu i predlažem da se obezbijede sredstva za ovaj problem kao i postavljanje video nadzora", izjavila je Jasna Alibašić.
:mrgreen:
pratimo na zenitu tekstualni prenos
User avatar
nacho_
Posts: 754
Joined: 21/02/2008 23:03

#15502 Re: Zeničani

Post by nacho_ »

"Pjevao sam cijelu noć pa mi je glas ovakav." - Spahija Kozlić, novinar.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#15503 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Image

Otjera on Fudu....

Poslano sa mog SM-J710F
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2547
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#15504 Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

haaaa!?

Sent from my S4 Mini using Tapatalk
User avatar
dinoze77
Posts: 97
Joined: 01/10/2016 17:49
Location: Zenica

#15505 Re: Zeničani

Post by dinoze77 »

nagovori se on fudi bas dobro hahahha
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#15506 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Jede govna

Poslano sa mog SM-J710F
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#15507 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Sta se ovo kelestura natovario donzefudi?
De malo detalja...zenit daje samo kratke crte?
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#15508 Re: Zeničani

Post by avenija »

kamen spoticanja wrote:Sta se ovo kelestura natovario donzefudi?
De malo detalja...zenit daje samo kratke crte?
Predsjednik stranke mu je zastupnik nekih kladionica u Ze-Do.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#15509 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

avenija wrote:
kamen spoticanja wrote:Sta se ovo kelestura natovario donzefudi?
De malo detalja...zenit daje samo kratke crte?
Predsjednik stranke mu je zastupnik nekih kladionica u Ze-Do.
Ramo?
To nisam znao :-)
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#15510 Re: Zeničani

Post by avenija »

notsure wrote:
avenija wrote:Bato nije istina to za Dubrovnik.

Nego kako se moze provjeriti podatak koliko je umrlih i koliko rodjenih u Zenici ove godine i 2015 godine .
Imaju li gdje podatci ?
http://www.zdk.ba/component/jdownloads/ ... 015-godini
Grad Zenica prostire se na površini od 558,5 km2 gdje živi 126.871 stanovnik,
odnosno 227 stanovnika po km2.

Tokom 2015. godine na ZDK je ukupno rođeno 3.387 djece, što je za
oko 100 rođenih više nego prethodne godine. Od toga je 3.371 živorođenih i to
1.747 muških i 1.624 ženskih.
Ukupno umrlih u 2015. godini na Kantonu je bilo 3.452, od čega njih
1.783 je muških i 1.669 je ženskih. Od toga je 26 umrle dojenčadi i 99 nasilnih
smrti.

Hvala druze, iako nisam uspio naci za Zenicu posebno.
User avatar
N.N.
Posts: 3554
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#15511 Re: Zeničani

Post by N.N. »

kamen spoticanja wrote:
avenija wrote:
kamen spoticanja wrote:Sta se ovo kelestura natovario donzefudi?
De malo detalja...zenit daje samo kratke crte?
Predsjednik stranke mu je zastupnik nekih kladionica u Ze-Do.
Ramo?
To nisam znao :-)
Ramo je drzao nekadasnju Wiliams kladionicu...a sada je nesto sa BH Play kladionicom, da li je vlasnik ili tako nesto, ne bih znao tacno ali ima prste u tome :D
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#15512 Re: Zeničani

Post by avenija »

Istjera Fudo po svome..Usvojene komunalne takse :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#15513 Re: Zeničani

Post by channel10 »

avenija wrote:Istjera Fudo po svome..Usvojene komunalne takse :D
A danas u avazu placeni tekst gdje rone krokodilske suze zato sto bi usvajanjem tih taksi "mozda" ostalo bez hljeba 1200 uposlenih i nekih stotinjak vlasnika izdatih prostora bez zakupnine :D
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#15514 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

Fudo demolira. Ako nastavi jahati na ovoj popularnosti i ostane posten dobro bi ovaj grad mogao profitirati. :izet:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#15515 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Freamon Lester wrote:Fudo demolira. Ako nastavi jahati na ovoj popularnosti i ostane posten dobro bi ovaj grad mogao profitirati. :izet:
Ako se kladionice zatvore grad nece profitirati ali cu i ja glasati za njega
dakle kapa dole...prvo donzefudi pa onda vijecnicima
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15516 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Fuad, muda do poda. Borba protiv sistema zelenila.
User avatar
N.N.
Posts: 3554
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#15517 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Jesu li iz Snage centra ono bili suzdrzani danas ?
Bgmi se bijelio gore zadnji red sa kartoncicima :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#15518 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Kralj Tvrtko I. wrote:Image

Otjera on Fudu....

Poslano sa mog SM-J710F
Glumi neku moralnu vertikalu a sina čačkalicu od 45 kila je stigao zaposliti u MUP :)
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#15519 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

N.N. wrote:Jesu li iz Snage centra ono bili suzdrzani danas ?
Bgmi se bijelio gore zadnji red sa kartoncicima :D
SC i A SDA suzdrzani
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15520 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Sad treba pokazati zivce kao u pokeru :D i ne nasjedati na prijetnje i zalopojke iz kladionica :wink:

Vise se njima isplati placati tu taksu nego zatvoriti poslovnice, to svako sa gramom mozga moze skontat.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15521 Re: Zeničani

Post by Casual's »

User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#15522 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:Aktivirali se. Glavni PR Premiera https://www.facebook.com/toni.boras.7?h ... S_TIMELINE
Kakvi lihvari...cuj spasimo radna mjesta :-)
samo ce nas na kraju popishat kad ustavni sud povali odluku...i jos platimo 20 hiljada maraka
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15523 Re: Zeničani

Post by Casual's »

https://www.facebook.com/groups/1080432512037006/

"Moze mala pomoć na Klixu, brišu mi komentare." :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Image
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#15524 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

aaaa vidi im priče :lol:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15525 Re: Zeničani

Post by Casual's »

"Zenicke ulice ce jos dugo krasiti nase lijepe poslovnice
Protesti ako treba,ovu odluku moraju ponistiti ..ustavni sud FBiH mora sto prije reagovati...#StiditeSe
Kolegice uz Vas sm"
:D :D :D :D :D
Post Reply