Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
muha_sa
Posts: 140456
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15501 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

_BataZiv_0809 wrote:
muha_sa wrote:
od slatkog čošeta ideš ka begovoj džamiji, prva ulica desno i jedno 50 metara niže u istom redu gdje je i džamija--veze nemam kolko je para
To muha veliki si gospodin i dzentlmen :thumbup:
ako kupiš javni nam jesil zadovoljan :)
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15502 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

_BataZiv_0809 wrote:
muha_sa wrote:
od slatkog čošeta ideš ka begovoj džamiji, prva ulica desno i jedno 50 metara niže u istom redu gdje je i džamija--veze nemam kolko je para
To muha veliki si gospodin i dzentlmen :thumbup:
Moj komšija :kakoste:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15503 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

JanuaryJones wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
muha_sa wrote:
od slatkog čošeta ideš ka begovoj džamiji, prva ulica desno i jedno 50 metara niže u istom redu gdje je i džamija--veze nemam kolko je para
To muha veliki si gospodin i dzentlmen :thumbup:
Moj komšija :kakoste:
znaci da si i moja komsinica :D
kako te ja onda ne znam a mogli smo na kafu da se upoznamo :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#15504 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

Imas i iznad cajdzinice MR. DZirla, kad krenes prema Kovacima...Milic je drzao odlicnu kafu :D
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15505 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

@respo već si mi se uvaljiv'o dok sam bila trudna a sad već 2 kindera imam :lol: :lol: :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15506 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

JanuaryJones wrote:@respo već si mi se uvaljiv'o dok sam bila trudna a sad već 2 kindera imam :lol: :lol: :lol:
pa kupit cu ti i ja kinder suprise :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83491
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15507 Re: Gdje u Sa......

Post by _BataZiv_0809 »

Nisrin wrote:Imas i iznad cajdzinice MR. DZirla, kad krenes prema Kovacima...Milic je drzao odlicnu kafu :D
Znas li kakve su cijene?

Pitam za drugog, znas vec kako to ide :zzzz:

Generalno raja kakva je ta kafa? Pozelio sam onu sto nana ispece u rerni pa onda izmelje rucnim mlinom, a i on da smek :kiss:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15508 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

ti pored mene zivog se raspitujes na forumu gdje naci kafu??? :-)
User avatar
black
Posts: 18649
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#15509 Re: Gdje u Sa......

Post by black »

_BataZiv_0809 wrote:
Pozelio sam onu sto nana ispece u rerni pa onda izmelje rucnim mlinom, a i on da smek :kiss:
e to je ono sto sam i ja pozelio, a nikako da nadjem, onaj pravi fini ukus i miris kafe
meni neko nafali przionicu u sagrdzijama, taraba, nista bolja od ostalih, moracu probati i ovu sto muha predlaze, znam za radnju al nikako da probam
User avatar
Capajebo
Posts: 22033
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#15510 Re: Gdje u Sa......

Post by Capajebo »

Image
Image

:kiss:
samo pozitiva
Posts: 1018
Joined: 27/01/2016 10:58
Location: Tapatalk

#15511 Re: Gdje u Sa......

Post by samo pozitiva »

black wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Pozelio sam onu sto nana ispece u rerni pa onda izmelje rucnim mlinom, a i on da smek :kiss:
e to je ono sto sam i ja pozelio, a nikako da nadjem, onaj pravi fini ukus i miris kafe
meni neko nafali przionicu u sagrdzijama, taraba, nista bolja od ostalih, moracu probati i ovu sto muha predlaze, znam za radnju al nikako da probam
imas i kod pijace Grbavica przionicu, kafa im je :thumbup: 14KM/kg
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83491
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15512 Re: Gdje u Sa......

Post by _BataZiv_0809 »

Pa to uopste nije skupo. U cjenovnom rangu francka, zlatne dzezve i barrcafea
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15513 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

supercali wrote:
JanuaryJones wrote:@respo već si mi se uvaljiv'o dok sam bila trudna a sad već 2 kindera imam :lol: :lol: :lol:
pa kupit cu ti i ja kinder suprise :D
:lol: :lol: nepopravljiv si!
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#15514 Re: Gdje u Sa......

Post by bordo gandalf »

P308 wrote:Gdje kupiti djecja kolica (3 u 1, sa autosjedalicom) a da nisu po 1000 KM? :D
http://daanishop.com/
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#15515 Re: Gdje u Sa......

Post by P308 »

bordo gandalf wrote:
P308 wrote:Gdje kupiti djecja kolica (3 u 1, sa autosjedalicom) a da nisu po 1000 KM? :D
http://daanishop.com/
Hvala ti. Gdje ovo tacno dodje i kakve su cijene, nisu naveli na stranici?
Bio sam jucer u Bojpromu po preporuci JanuaryJones. Ona od 520 KM mi se svidjaju, ali trenutno imaju samo u zelenoj boji, mora se naruciti ako zelim u drugoj (a zelim u drugoj :D ), pa cu najvjerovatnije u ponedjeljak, ali bih volio da pogledam i ovdje.
User avatar
muha_sa
Posts: 140456
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15516 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

P308 wrote:
bordo gandalf wrote:
P308 wrote:Gdje kupiti djecja kolica (3 u 1, sa autosjedalicom) a da nisu po 1000 KM? :D
http://daanishop.com/
Hvala ti. Gdje ovo tacno dodje i kakve su cijene, nisu naveli na stranici?
Bio sam jucer u Bojpromu po preporuci JanuaryJones. Ona od 520 KM mi se svidjaju, ali trenutno imaju samo u zelenoj boji, mora se naruciti ako zelim u drugoj (a zelim u drugoj :D ), pa cu najvjerovatnije u ponedjeljak, ali bih volio da pogledam i ovdje.
šta ti imaš protiv zelene boje--haaaaaaaaaa :? :?

























šala mala :lol:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#15517 Re: Gdje u Sa......

Post by P308 »

muha_sa wrote:
šta ti imaš protiv zelene boje--haaaaaaaaaa :? :?

šala mala :lol:
Nista protiv normalne zelene boje :D Ali ovakva ne dolazi u obzir:

Image

Uzivo izgleda puno gore :D
User avatar
muha_sa
Posts: 140456
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15518 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

sad ozbiljno---ova kolica (komplet) baš mocna :thumbup:
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15519 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Koliko se čeka kad naručiš?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15520 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

P308 wrote:
bordo gandalf wrote:
P308 wrote:Gdje kupiti djecja kolica (3 u 1, sa autosjedalicom) a da nisu po 1000 KM? :D
http://daanishop.com/
Hvala ti. Gdje ovo tacno dodje i kakve su cijene, nisu naveli na stranici?
Bio sam jucer u Bojpromu po preporuci JanuaryJones. Ona od 520 KM mi se svidjaju, ali trenutno imaju samo u zelenoj boji, mora se naruciti ako zelim u drugoj (a zelim u drugoj :D ), pa cu najvjerovatnije u ponedjeljak, ali bih volio da pogledam i ovdje.
Ova radnja je u Tibri na Stupu, rade tek od 10 ujutro i sve je nabacano u 10-15 kvadrata. Htjeli smo kupiti krevetac za bebu a kad smo došli na adresu i vidjeli kroz prozor kako izgleda, odustali smo (a nisu bili ni otvorili, došli smo oko 9).
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#15521 Re: Gdje u Sa......

Post by P308 »

JanuaryJones wrote:Koliko se čeka kad naručiš?
Od 7 do 30 dana. Tako mi prodavacica rece, nije ni ona sigurna, provjerila bi u ponedjeljak jer je jucer subota bila.
Malo je navalentna i naporna. Hoda bukvalno u korak s tobom po radnji :D Nema mi nista mrze od toga, tacno ti neugodno razgledati. :D Ljubazna je, ali malo pretjeruje.
Hvala i za komentar za ovu radnju na Stupu. Ma ova cu od 520 KM uzeti, cijena mi je super, a najvaznije mi je da je 3 u 1 i da su kvalitetna, a ova stvarno jesu....samo u sivoj ili crnoj boji ili mozda sa ovim sovama, i ta varijanta mi je simpaticna.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15522 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

P308 wrote:
JanuaryJones wrote:Koliko se čeka kad naručiš?
Od 7 do 30 dana. Tako mi prodavacica rece, nije ni ona sigurna, provjerila bi u ponedjeljak jer je jucer subota bila.
Malo je navalentna i naporna. Hoda bukvalno u korak s tobom po radnji :D Nema mi nista mrze od toga, tacno ti neugodno razgledati. :D Ljubazna je, ali malo pretjeruje.
Hvala i za komentar za ovu radnju na Stupu. Ma ova cu od 520 KM uzeti, cijena mi je super, a najvaznije mi je da je 3 u 1 i da su kvalitetna, a ova stvarno jesu....samo u sivoj ili crnoj boji ili mozda sa ovim sovama, i ta varijanta mi je simpaticna.
Dosta trgovaca radi na procenat, recimo u Tiffaniju su pre pre naporne pokušavajući da ti nešto prodaju. Sa Bojpromom sam imala dobro iskustvo sa kupovinom autosjedalice i nisu me plaho peglale ali činjenica je da hodaju za tobom (ima i dosta kradja). Za Baby Merc znam da je kvalitet (naletila sam u HR na njihova kolica i sanke).
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15523 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

muha_sa wrote:sad ozbiljno---ova kolica (komplet) baš mocna :thumbup:
Komšija da ne znaš ima li se gdje kupiti domaćeg kozijeg mlijeka u Sa i okolici?
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#15524 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

JanuaryJones wrote:
muha_sa wrote:sad ozbiljno---ova kolica (komplet) baš mocna :thumbup:
Komšija da ne znaš ima li se gdje kupiti domaćeg kozijeg mlijeka u Sa i okolici?

Bilo je na pijaci na Grbavici kod jednog covjeka...za stolom...a imas i u trznici na toj pijaci, cim udjes s lijeve strane...inace sve su neki bio proizvodi itd..
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15525 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Nisrin wrote:
JanuaryJones wrote:
muha_sa wrote:sad ozbiljno---ova kolica (komplet) baš mocna :thumbup:
Komšija da ne znaš ima li se gdje kupiti domaćeg kozijeg mlijeka u Sa i okolici?

Bilo je na pijaci na Grbavici kod jednog covjeka...za stolom...a imas i u trznici na toj pijaci, cim udjes s lijeve strane...inace sve su neki bio proizvodi itd..
Otići ću pogledat. Hvala.
Post Reply