SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
-
switty
- Posts: 130
- Joined: 02/02/2013 20:20
#15501 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Da li ima neki popusta za Lookfantastic za prvu narudzbu

- Sanda88
- Posts: 208
- Joined: 05/12/2013 20:23
#15502 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
LFNEW - 10% Off your order (excluding certain brands) i navodno 5787-7634-40C3 - 15% off do 25 marta pa pokusaj..switty wrote:Da li ima neki popusta za Lookfantastic za prvu narudzbu![]()
Inace, za sve online shopping kodove/popuste, pogledaj retailmenot.com
-
nozica
- Posts: 24
- Joined: 29/10/2013 16:49
#15503 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Oksidirao k'o lud. Matira lijepo i dugotrajno, ali nisam repurchaseAmy82 wrote:Curke, da li je neko koristio tecni puder od Bourjois 123 Perfect?
http://www.bourjois.co.uk/catalog/make_ ... foundation
Znam da ste pisale za CC kremu da vam je dobra, ali meni masna T zona pa se bojim da to bas i nije za mene![]()
Probala sam Healthy mix, vjerovatno je za nekog ko ima normalnu/suhu ok, ali kod mene ne moze smrc
@BJB ti ovo garant znas - gdje cu narucit Biotherm kremu? Vidjela sam samo na feelunique? Ima ih u CM ali mi se nesto ne kupuje kod njih
- soraya93
- Posts: 111
- Joined: 03/12/2013 13:39
- Sanda88
- Posts: 208
- Joined: 05/12/2013 20:23
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#15506 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ko koristi plavi liner
http://eu.strawberrynet.com/makeup/lanc ... 96/#DETAIL
i ovo je povoljno
http://eu.strawberrynet.com/skincare/la ... 12/#DETAIL
http://eu.strawberrynet.com/makeup/lanc ... 96/#DETAIL
i ovo je povoljno
http://eu.strawberrynet.com/skincare/la ... 12/#DETAIL
-
switty
- Posts: 130
- Joined: 02/02/2013 20:20
#15508 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Odličan SALE na feelunique: http://www.feelunique.com/outlet?utm_ca ... mailvision ako neko želi pozivnicu za prvu narudzu neka se javi 
- soraya93
- Posts: 111
- Joined: 03/12/2013 13:39
#15509 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Konacno novi puder, jos je bio na dobrom snizenju,,nisam mogla vise da izdrzim sa artdeco puderom, koliko je tezak i suši kožu bore mi se stvore na licu pogotovo oko ociju (a imam 20g). Moj savjet-ne kupujte ga
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#15510 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
soraya93 wrote:
Konacno novi puder, jos je bio na dobrom snizenju,,nisam mogla vise da izdrzim sa artdeco puderom, koliko je tezak i suši kožu bore mi se stvore na licu pogotovo oko ociju (a imam 20g). Moj savjet-ne kupujte ga
Koliko si platila i gdje je snizenje? Prije nekoliko godina ja sam ga placala oko 80ak KM
-
Amy82
- Posts: 388
- Joined: 03/07/2006 10:19
- Location: LaLaLand
#15511 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Tenk junozica wrote:Oksidirao k'o lud. Matira lijepo i dugotrajno, ali nisam repurchaseAmy82 wrote:Curke, da li je neko koristio tecni puder od Bourjois 123 Perfect?
http://www.bourjois.co.uk/catalog/make_ ... foundation
Znam da ste pisale za CC kremu da vam je dobra, ali meni masna T zona pa se bojim da to bas i nije za mene![]()
Probala sam Healthy mix, vjerovatno je za nekog ko ima normalnu/suhu ok, ali kod mene ne moze smrc
@BJB ti ovo garant znas - gdje cu narucit Biotherm kremu? Vidjela sam samo na feelunique? Ima ih u CM ali mi se nesto ne kupuje kod njih(jer smo moderni) nit bih. Ali cimerka je odusevljena, doduse ima tamniju put pa moze proci sa oksidacijom.
- soraya93
- Posts: 111
- Joined: 03/12/2013 13:39
#15512 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Kupila ga u sephori, imaju kao neki box sales attack i sve sto je u njemu je 50% off moze se dobrih stvari probrati...tako da sam ga platila 28 eura 
- Sanda88
- Posts: 208
- Joined: 05/12/2013 20:23
#15513 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
opet jebada sa CM-om!
gornja slika sa kataloga, dole slika iz prodavnice:

gornja slika sa kataloga, dole slika iz prodavnice:

- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#15514 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
O tome sam ja nekidan i pisala...zato su i otpisani, sto se mene tice
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#15515 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
BJB ,narucila sam sa esencul-a,i nista mi jasno nije
stigla mi poruka samo od paypla,ovog sadrzaja
Ne znam ,jesam li izvrsila kupovinu ili ne
"You submitted an order in the amount of 38.93 GBP to R.K. Aggarwal Limited t/a Escentual.
Thanks for using PayPal. Please note that this is not a charge. Your account will be charged when the merchant processes your payment. You may receive multiple emails as the merchant processes your order.
Your funds will be transferred when the merchant processes your payment. Any money in your PayPal account at that time will be used before any other payment source.
To see the full transaction details, log in to your PayPal account."
stigla mi poruka samo od paypla,ovog sadrzaja
Ne znam ,jesam li izvrsila kupovinu ili ne
"You submitted an order in the amount of 38.93 GBP to R.K. Aggarwal Limited t/a Escentual.
Thanks for using PayPal. Please note that this is not a charge. Your account will be charged when the merchant processes your payment. You may receive multiple emails as the merchant processes your order.
Your funds will be transferred when the merchant processes your payment. Any money in your PayPal account at that time will be used before any other payment source.
To see the full transaction details, log in to your PayPal account."
- Sanda88
- Posts: 208
- Joined: 05/12/2013 20:23
#15516 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
prodavac je dobio tvoju narudzbu, sad samo cekas da naplati sa kartice. kada on naplati, primjetices na bankovnom racunu da je podigao novac.Ductus Holedocus wrote:BJB ,narucila sam sa esencul-a,i nista mi jasno nije![]()
stigla mi poruka samo od paypla,ovog sadrzaja
Ne znam ,jesam li izvrsila kupovinu ili ne![]()
"You submitted an order in the amount of 38.93 GBP to R.K. Aggarwal Limited t/a Escentual.
Thanks for using PayPal. Please note that this is not a charge. Your account will be charged when the merchant processes your payment. You may receive multiple emails as the merchant processes your order.
Your funds will be transferred when the merchant processes your payment. Any money in your PayPal account at that time will be used before any other payment source.
To see the full transaction details, log in to your PayPal account."
ako je sve u redu sa karticom i podigne novac, poslace ti drugi email. kada posalju postom, poslace ti treci email.
-
suspect_zero
- Posts: 27996
- Joined: 11/10/2008 21:45
#15517 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
switty wrote:Odličan SALE na feelunique: http://www.feelunique.com/outlet?utm_ca ... mailvision ako neko želi pozivnicu za prvu narudzu neka se javi
Pison na sniženju samo 35 eura
- muhanata
- Posts: 702
- Joined: 09/11/2011 12:49
#15518 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Za sve one koje imaju veoma svijetao ten, ili za one koje (greškom) kupe/dobiju tamniju nijansu pudera, ovo bi moglo biti od velike pomoći.
http://eyedetoxx.blogspot.com/2013/10/m ... jivac.html
Manic Panic Dreamtone - posvjetljivač pudera

http://eyedetoxx.blogspot.com/2013/10/m ... jivac.html
Manic Panic Dreamtone - posvjetljivač pudera
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#15519 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
skinuli su mi ba pare,ali maila nejmaaa 
- bebinda
- Posts: 37
- Joined: 21/01/2013 18:12
#15520 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
neki dan kad sam bila u CMu, kod kase je bio zalijepljen papir i piše da je štamparska greška u katalogu, i slika nekog skroz drugog nivea seta koji je snižen,ne znam tačno koji, nisam puno zagledalaSanda88 wrote:opet jebada sa CM-om!![]()
gornja slika sa kataloga, dole slika iz prodavnice:
ali i ja sam nezadovoljna CMom. tako ja u tom katalogu pikiram neku stvar na 50% sniženu, i odem dva nakon što je počeo važiti katalog, kad tamo puna cijena. pitam prodavačicu, kaže ona 'ma sniženo je to, već nismo stigle promijeniti cijene'
ajd razumjela bih ja situaciju da sam ja došla odmah ujutro, pa hajd et nisu stigle, ali dva dana traje
i danas sam nesto spazila u novom katalogu koji važi od sutra, al neću žuriti odmah sutra, njima treba vremena
-
Mirelas
- Posts: 24
- Joined: 30/01/2014 10:26
#15521 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
soraya93 wrote:Kupila ga u sephori, imaju kao neki box sales attack i sve sto je u njemu je 50% off moze se dobrih stvari probrati...tako da sam ga platila 28 eura
Jako dobar puder , jel ovo tvoja slika ili ? Nijansa 60 ? Wow , ja sam 30ka u Chanel puderima
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#15522 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Kupite jednu Biodermu, dobijete drugu besplatno.
- rinna0304
- Posts: 865
- Joined: 23/07/2011 13:23
- Location: Sarajevo
#15523 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
da li se jos uvijek Revlon proizvodi mogu kupiti u Bezistanu?
- Kona__
- Posts: 667
- Joined: 10/07/2006 13:55
#15524 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Mogu, neki dan ja uzela cs. Nije neki izbor, al nađe se ponešto.rinna0304 wrote:da li se jos uvijek Revlon proizvodi mogu kupiti u Bezistanu?
- soraya93
- Posts: 111
- Joined: 03/12/2013 13:39
#15525 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
A ima li u bezistanu mozda revlon photoready pudera?

