FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1551 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Samo njima ide tribina.
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#1552 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

Sarajevo_Grad wrote:Samo njima ide tribina.
pa neće ih doći 3000 nego 300, zar ih ne mogu ograditi na 1/3 tribine, 2 reda murije i gotovo, biće krkljanac na sjeveru i istoku
agent_001
Posts: 1117
Joined: 09/08/2010 00:32

#1553 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by agent_001 »

Nije samo njima, isto kao protiv orebra...
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#1554 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

sigmu sam gledao sa zapada, ja ljepote, kiša lije iz neba i zemlje, kad padne go rastrčiš se po tribini, po pet redova preskačeš,
e jebem ti naša posla, nisu u stanju napraviti 2000 stolica na zapadu, makar da ispune uslove za gostujuće navijače, to je više od 5% kapaciteta :x
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#1555 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

agent_001 wrote:Nije samo njima, isto kao protiv orebra...
pa protiv orebra je bilo naše raje na jugu
agent_001
Posts: 1117
Joined: 09/08/2010 00:32

#1556 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by agent_001 »

DA, tako ja dobih info, ograđen sektor za njoh, tampon, pa naša raja :)
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#1557 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Cafe Camargue »

Zna li iko hoće li biti TV prijenosa ?
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#1558 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

agent_001 wrote:DA, tako ja dobih info, ograđen sektor za njoh, tampon, pa naša raja :)
pa i meni van pameti da im ostave tribinu, ogradi ih, muriju oko njih postavi i gotovo, ne treba im ni 1/5 tribine

protiv sparte su češki navijači bili na zapadu, nije ih nešto pretjerano bilo ali su bili na zapadu, sere ga i uefa maksimalno

uostalom, da se ja pitam, stavio bi ih na onaj travnjak između juga i zapada, tu bi im najbolje bilo 8-)
BZS40
Posts: 32
Joined: 20/07/2012 12:17

#1559 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by BZS40 »

Cafe Camargue wrote:Zna li iko hoće li biti TV prijenosa ?
Na FACE TV, potvrdjeno
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1560 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Bugari preko Trnova dolaze. :wink:
User avatar
Saraj`vo
Posts: 139
Joined: 09/05/2012 13:15
Location: ...do zadnjeg dana, života mog.

#1561 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Saraj`vo »

Još nema karata u FAN-SHOP-ovima, da ko ne klepi bezveze. nazovite 033/442-333.
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#1562 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by pOZz »

Saraj`vo wrote:Još nema karata u FAN-SHOP-ovima, da ko ne klepi bezveze. nazovite 033/442-333.
Kad će doći, je l' ti šta rečeno?
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1563 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Kad će doći? Ja baš kontao skoknut' do shopa . :shock:
User avatar
Saraj`vo
Posts: 139
Joined: 09/05/2012 13:15
Location: ...do zadnjeg dana, života mog.

#1564 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Saraj`vo »

Rekoše danas al ne znam kad tačno.
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#1565 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

Saraj`vo wrote:Rekoše danas al ne znam kad tačno.
ja dobio informaciju tek od sutra karte u prodaji
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1566 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by -LIBERO- »

Stvarno i ovi mediji mogu.... :roll: :-) ...izgleda ni u Bugarskoj nije nista bolja situacija sa "novinarstvom"
Prema pisanju bugarskih medija još uvijek se ne zna da li će FK Sarajevo i Levski revanš susret 2. pretkola Evropske lige odigrati u našem glavnom gradu.

Naime, bugarski mediji navode da je UEFA navodno zabrinuta zbog sigurnosnih razloga, te da če danas donijeti konačnu odluku o mjestu odigravanja susreta.

Ove informacije, koje dolaze iz Bugarske su dosta čudne i teško je vjerovati da su tačne, a i član Upravnog odbora Levskog, Konstantin Bazhdekov, izjavio je da nije upoznat sa nikakvom eventualnom odlukom o promjeni mjesta održavanja susreta.

"Ne znam ništa o tome, to UEFA treba riješiti. Međutim, o eventualnim promjenama trebalo je razmišljati ranije jer smo mi već rezervisali hotel i slično. Svjesni smo da je situacija napeta i svi zajedno trebamo učiniti sve što je u našoj moći kako bi se napetost smanjila", istakao je Bazhdekov.

Među ostalim pripremama za meč, bugarski mediji javili su i to da će ekipa Levskog sa sobom voditi i zaštitare, koji bi ih zaštitili od eventualnih napada. Sve troškove privatnog obezbjeđenja snosiće klub.

I naravno, logican odgovor....
Selimović: Ne igramo na Koševu, igrat ćemo na stadionu Asim Ferhatović Hase

Direktor FK Sarajevo Dino Selimović demantirao je pisanje bugarskih medija da postoji mogućnost da se utakmica Bordo tima i Levskog izmjesti iz Sarajeva u neki drugi grad.

Tendeciozni bugarski mediji objavili su informaciju da je UEFA navodno zabrinuta zbog porasta tenzija i sigurnosne situacije u vezi sa utakmicom ovih dvaju timova te da postoji mogućnost da se utakmica izmjesti sa Koševa. Informaciju su objavili i brojni domaći portali, čime su stvorene dodatne tenzije.

Direktor FK Sarajevo Selimović se u kratkoj izjavi za naš portal nasmijao na ovu spekulaciju.

"Utakmica se neće igrati na Koševu, igrat će se na olimpijskom stadionu Asim Ferhatović Hase", rekao je Selimović. On je dodao da se "Bugari igraju s njihovim živcima, ali da ih imaju dovoljno".

Ulaznice su od jučer u prodaji po cijeni od 12 KM za istočnu i južnu tribinu (gdje će biti smješteni gosti) te sedam KM za sjevernu tribinu. Odlukom UO FK Sarajevo, jedna KM od svake prodate ulaznice za sjevernu tribinu namijenjena je finansiranju troškova odbrane četverice navijača koji su uhapšeni u četvrtak u Sofiji. Oni su, podsjećamo, pušteni na slobodu.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1567 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Selimović: Igra se na Koševu, Bugari pišu gluposti

Odavno pred jednu evropsku utakmicu bh. tima tenzije nisu bile veće, a protivnički tabori naoštreniji kao što je to slučaj sa revanš susretom Levskog i Sarajeva.


Sada je već izvjesno, puno Koševo dočekaće goste iz Bugarske, a na tribinama će ključati od podrške domaćem timu.

U takvom ozračju jutros je na bugarskim medijima osvanula informacija da UEFA razmatra mogućnost da se utakmica zbog tenzija među navijačima izmjesti iz Sarajeva u neki drugi grad. Koliko god nevjerovatna bila, informaciju smo provjerili sa direktorom FK Sarajevo, Dinom Selimovićem.

"Ma to je glupost. Ne postoji mogućnost da se utakmica prebacuje dva dana prije odigravanja, niti imamo ikakvu informaciju da UEFA razmatra takve akcije.", rekao je Selimović.

"To je sada već psihološki rat. Bugari pokušavaju da nas destabilizuju i unesu nemir u ekipu pišući stvari koje nemaju veze sa realnošću i fudbalom. Ne valja lagati uz Ramazan.", dodao je on. :mrgreen: :mrgreen:

"Međutim, neće im uspjeti da nam misli okrenu od utakmice i onoga što će se na terenu dešavati u 90 minuta susreta. To je jedino što je bitno u ovom trenutku."
User avatar
Saraj`vo
Posts: 139
Joined: 09/05/2012 13:15
Location: ...do zadnjeg dana, života mog.

#1568 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Saraj`vo »

vozač wrote:
Saraj`vo wrote:Rekoše danas al ne znam kad tačno.
ja dobio informaciju tek od sutra karte u prodaji
Sad zvao klub evo čekaju kao svakog trena da stignu karte. GUŽVA JE ocm :D .
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#1569 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Obuca9 »

Moketu će se posebno svidjeti ovaj boldirani dio :)
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#1570 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

Sarajevo_Grad wrote:Selimović: Igra se na Koševu, Bugari pišu gluposti

Odavno pred jednu evropsku utakmicu bh. tima tenzije nisu bile veće, a protivnički tabori naoštreniji kao što je to slučaj sa revanš susretom Levskog i Sarajeva.


Sada je već izvjesno, puno Koševo dočekaće goste iz Bugarske, a na tribinama će ključati od podrške domaćem timu.

U takvom ozračju jutros je na bugarskim medijima osvanula informacija da UEFA razmatra mogućnost da se utakmica zbog tenzija među navijačima izmjesti iz Sarajeva u neki drugi grad. Koliko god nevjerovatna bila, informaciju smo provjerili sa direktorom FK Sarajevo, Dinom Selimovićem.

"Ma to je glupost. Ne postoji mogućnost da se utakmica prebacuje dva dana prije odigravanja, niti imamo ikakvu informaciju da UEFA razmatra takve akcije.", rekao je Selimović.


"To je sada već psihološki rat. Bugari pokušavaju da nas destabilizuju i unesu nemir u ekipu pišući stvari koje nemaju veze sa realnošću i fudbalom. Ne valja lagati uz Ramazan.", dodao je on. :mrgreen: :mrgreen:

"Međutim, neće im uspjeti da nam misli okrenu od utakmice i onoga što će se na terenu dešavati u 90 minuta susreta. To je jedino što je bitno u ovom trenutku."

još kad puhne bakijaš, ima da im se zaledi krv u žilama :bih:
Last edited by vozač on 24/07/2012 11:27, edited 1 time in total.
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#1571 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Cafe Camargue »

Sarajevo_Grad wrote:Selimović: Igra se na Koševu, Bugari pišu gluposti

Odavno pred jednu evropsku utakmicu bh. tima tenzije nisu bile veće, a protivnički tabori naoštreniji kao što je to slučaj sa revanš susretom Levskog i Sarajeva.


Sada je već izvjesno, puno Koševo dočekaće goste iz Bugarske, a na tribinama će ključati od podrške domaćem timu.

U takvom ozračju jutros je na bugarskim medijima osvanula informacija da UEFA razmatra mogućnost da se utakmica zbog tenzija među navijačima izmjesti iz Sarajeva u neki drugi grad. Koliko god nevjerovatna bila, informaciju smo provjerili sa direktorom FK Sarajevo, Dinom Selimovićem.

"Ma to je glupost. Ne postoji mogućnost da se utakmica prebacuje dva dana prije odigravanja, niti imamo ikakvu informaciju da UEFA razmatra takve akcije.", rekao je Selimović.

"To je sada već psihološki rat. Bugari pokušavaju da nas destabilizuju i unesu nemir u ekipu pišući stvari koje nemaju veze sa realnošću i fudbalom. Ne valja lagati uz Ramazan.", dodao je on. :mrgreen: :mrgreen:

"Međutim, neće im uspjeti da nam misli okrenu od utakmice i onoga što će se na terenu dešavati u 90 minuta susreta. To je jedino što je bitno u ovom trenutku."
kakav car :lol: :lol: :bih:
User avatar
M_e_m_o
Posts: 259
Joined: 15/04/2009 17:26

#1572 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by M_e_m_o »

Dino je gigant! 8-)

Pakleno će biti na tribinama. Jedva čekam da vidim kako će to izgledati, ima da se useru ko grlice :mrgreen: Samo da naši igrači ne pregore.
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#1573 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by neki »

pakleno je upravo oko katedrale :-)
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#1574 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by just principe »

sta onaj jedan debil bugarski najavljuje da Sarajevo nema nikakvih sansi.. :skoljka:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1575 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Ja sam se naguzio Bugarima. :mrgreen:
Post Reply