Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1551 Re: Horde Zla
Džaba sve, meni je mučno gledati šutiranje nekoga nogama u glavu. Napis'o sam i prije, ja ne opravdavam ulijetanje ni sekunde jedne, ali gled'o sam milion puta ulijetanje navijača u drugim zemljama i nigdje nisam vidio udaranje ovako.
- int21
- Posts: 1087
- Joined: 27/07/2009 13:46
- Location: Silvermoon city
#1552 Re: Horde Zla
Mozda je tebi to mucno gledati. Meni je mucno gledati kako svaka budala radi sta hoce u ovoj drzavi, i cim policija nesto uradi policija kriva. Vlast kriva. A niko ne kaze gomila budala je kriva.Butmiran wrote:Džaba sve, meni je mučno gledati šutiranje nekoga nogama u glavu. Napis'o sam i prije, ja ne opravdavam ulijetanje ni sekunde jedne, ali gled'o sam milion puta ulijetanje navijača u drugim zemljama i nigdje nisam vidio udaranje ovako.
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#1553 Re: Horde Zla
Sreca pa se za definiciju policijske brutalnosti i prekomjerne upotrebe sile ne pita ***** ***** *****sa foruma, prikriveni sadista ili mentalno poremecena osoba - vec za to postoje nezavisne definicije. Mozda pojedinci svrse gledajuci krv, udaranje, izivljavanje. Jbg ima svakakvih pacijenata.
Klasicna policijska brutalnost i prekoracivanje ovlastenja sadistickih i iskompleksiranih policajaca
Ako kritikujes jedno ne znaci da opravdavas drugo.
Klasicna policijska brutalnost i prekoracivanje ovlastenja sadistickih i iskompleksiranih policajaca
Ako kritikujes jedno ne znaci da opravdavas drugo.
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#1554 Re: Horde Zla
Samo ga malo poravn'o sa linijom, ne vidim sta je sporno 
mamu mu jebem klosarsku
mamu mu jebem klosarsku
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#1555 Re: Horde Zla
Sta cemo za 0:3 i suspenziju Koseva?Opetja033 wrote:Sreca pa se za definiciju policijske brutalnosti i prekomjerne upotrebe sile ne pita nikakav anonimni mis sa foruma, prikriveni sadista ili mentalno poremecena osoba - vec za to postoje nezavisne definicije.
Klasicna policijska brutalnost i prekoracivanje ovlastenja sadistickih i iskompleksiranih policajaca (kojima se usput sjetim kompletne familije a pocevsi sa djecom).
Ako kritikujes jedno ne znaci da opravdavas drugo.
- int21
- Posts: 1087
- Joined: 27/07/2009 13:46
- Location: Silvermoon city
#1556 Re: Horde Zla
Interesantno kako samo oni koji prave belaj kritikuju policijsku brutalnost. Pa sine zasto si trazio guzici cepa. Je li mislis da je onaj huligan vazniji od mene ili nekog trecek ko je dosao fino pogledati utakmicu. Ili mozda on ima pravo da razbije moje auto zato sto sam ja dosao na stadion a on malo kraceg IQ-a pa mu lijepo razbijati tudje.Opetja033 wrote:Sreca pa se za definiciju policijske brutalnosti i prekomjerne upotrebe sile ne pita nikakav anonimni mis sa foruma, prikriveni sadista ili mentalno poremecena osoba - vec za to postoje nezavisne definicije. Mozda pojedinci svrse gledajuci krv, udaranje, izivljavanje. Jbg ima svakakvih pacijenata.
Klasicna policijska brutalnost i prekoracivanje ovlastenja sadistickih i iskompleksiranih policajaca (kojima se usput sjetim kompletne familije a pocevsi sa djecom).
Ako kritikujes jedno ne znaci da opravdavas drugo.
Kao sto rekoh, ako neko ne postuje druge, zasto ga postovati, braniti, brinuti se? Ko ga ......
A sutra ce isti takav kreten napasti moje dijete.....izbosti ga ili ko zna sta.....zamo zato sto ti mislis da drotovi ne smiju da biju. Sto oni vise makljace stoku, mi ce mo biti sigurniji.
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
#1557 Re: Horde Zla
Vidis da je "brat" vazniji od svegastrong69 wrote:Sta cemo za 0:3 i suspenziju Koseva?Opetja033 wrote:Sreca pa se za definiciju policijske brutalnosti i prekomjerne upotrebe sile ne pita nikakav anonimni mis sa foruma, prikriveni sadista ili mentalno poremecena osoba - vec za to postoje nezavisne definicije.
Klasicna policijska brutalnost i prekoracivanje ovlastenja sadistickih i iskompleksiranih policajaca (kojima se usput sjetim kompletne familije a pocevsi sa djecom).
Ako kritikujes jedno ne znaci da opravdavas drugo.
-
NEMOHOES
- Posts: 418
- Joined: 03/08/2012 22:39
#1558 Re: Horde Zla
osudjeni ratni zlocinac ne vrati se u zatvor sa GODISNJEG ODMORA!!!!!!!!!!! nego pobjegne u maticuint21 wrote:Mozda je tebi to mucno gledati. Meni je mucno gledati kako svaka budala radi sta hoce u ovoj drzavi, i cim policija nesto uradi policija kriva. Vlast kriva. A niko ne kaze gomila budala je kriva.Butmiran wrote:Džaba sve, meni je mučno gledati šutiranje nekoga nogama u glavu. Napis'o sam i prije, ja ne opravdavam ulijetanje ni sekunde jedne, ali gled'o sam milion puta ulijetanje navijača u drugim zemljama i nigdje nisam vidio udaranje ovako.
a na sarajevskoj djeci se izivljavaju,majku vam jebem vise
- int21
- Posts: 1087
- Joined: 27/07/2009 13:46
- Location: Silvermoon city
#1559 Re: Horde Zla
Neka otplate dug ovi sto brane huligane.....eto moze li tako?strong69 wrote:Sta cemo za 0:3 i suspenziju Koseva?Opetja033 wrote:Sreca pa se za definiciju policijske brutalnosti i prekomjerne upotrebe sile ne pita nikakav anonimni mis sa foruma, prikriveni sadista ili mentalno poremecena osoba - vec za to postoje nezavisne definicije.
Klasicna policijska brutalnost i prekoracivanje ovlastenja sadistickih i iskompleksiranih policajaca (kojima se usput sjetim kompletne familije a pocevsi sa djecom).
Ako kritikujes jedno ne znaci da opravdavas drugo.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#1560 Re: Horde Zla
ti care nisi temu fulio već planetu...ili možda najprije posjetu kod čika doktoraNEMOHOES wrote:osudjeni ratni zlocinac ne vrati se u zatvor sa GODISNJEG ODMORA!!!!!!!!!!! nego pobjegne u maticuint21 wrote:Mozda je tebi to mucno gledati. Meni je mucno gledati kako svaka budala radi sta hoce u ovoj drzavi, i cim policija nesto uradi policija kriva. Vlast kriva. A niko ne kaze gomila budala je kriva.Butmiran wrote:Džaba sve, meni je mučno gledati šutiranje nekoga nogama u glavu. Napis'o sam i prije, ja ne opravdavam ulijetanje ni sekunde jedne, ali gled'o sam milion puta ulijetanje navijača u drugim zemljama i nigdje nisam vidio udaranje ovako.
a na sarajevskoj djeci se izivljavaju,majku vam jebem vise
- Zavatoni
- Posts: 1641
- Joined: 06/07/2005 07:44
- Location: Sarajevo
#1561 Re: Horde Zla
Direktor kluba i UNFKS ovo moraju rješavati...hitno!!!
UNFKS: loptica je sad kod vas...rješavajte probleme...
Ali kao prvo oglasite se javno i definišite u čijim interesima djeluje ovo udruženje navijača, te da li postoji zajednički cilj između navijača i kluba!!!
UNFKS: loptica je sad kod vas...rješavajte probleme...
Ali kao prvo oglasite se javno i definišite u čijim interesima djeluje ovo udruženje navijača, te da li postoji zajednički cilj između navijača i kluba!!!
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#1562 Re: Horde Zla
To "sine" ostavi onima kod kojih ti to moze proci. Zasigurno sam stariji od tebe. Prema tome ne blamiraj se.int21 wrote:Interesantno kako samo oni koji prave belaj kritikuju policijsku brutalnost. Pa sine zasto si trazio guzici cepa. Je li mislis da je onaj huligan vazniji od mene ili nekog trecek ko je dosao fino pogledati utakmicu. Ili mozda on ima pravo da razbije moje auto zato sto sam ja dosao na stadion a on malo kraceg IQ-a pa mu lijepo razbijati tudje.Opetja033 wrote:Sreca pa se za definiciju policijske brutalnosti i prekomjerne upotrebe sile ne pita nikakav anonimni mis sa foruma, prikriveni sadista ili mentalno poremecena osoba - vec za to postoje nezavisne definicije. Mozda pojedinci svrse gledajuci krv, udaranje, izivljavanje. Jbg ima svakakvih pacijenata.
Klasicna policijska brutalnost i prekoracivanje ovlastenja sadistickih i iskompleksiranih policajaca (kojima se usput sjetim kompletne familije a pocevsi sa djecom).
Ako kritikujes jedno ne znaci da opravdavas drugo.
Kao sto rekoh, ako neko ne postuje druge, zasto ga postovati, braniti, brinuti se? Ko ga ......
A sutra ce isti takav kreten napasti moje dijete.....izbosti ga ili ko zna sta.....zamo zato sto ti mislis da drotovi ne smiju da biju. Sto oni vise makljace stoku, mi ce mo biti sigurniji.
Ovo se odnosi na mentalni sklop *****u MUP-u. I to se moze desiti ama bas svakome. Za potez balavurdije sam rekao da je imbecilan i retardiran. Ali ono policijsko izivljavanje mozemo samo jos sresti u Sj. Koreji, Kini, S. Arabiji i ostalim slobodarskim zemljama.
***** ***** ***** ***** *****
@strong69 jos sinoc sam napisao sta mislim o ovom toj balavurdiji.
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#1563 Re: Horde Zla
Kakvo razmišljanje i poređenje.trebali su ih još nogama išutati.NEMOHOES wrote:osudjeni ratni zlocinac ne vrati se u zatvor sa GODISNJEG ODMORA!!!!!!!!!!! nego pobjegne u maticuint21 wrote:Mozda je tebi to mucno gledati. Meni je mucno gledati kako svaka budala radi sta hoce u ovoj drzavi, i cim policija nesto uradi policija kriva. Vlast kriva. A niko ne kaze gomila budala je kriva.Butmiran wrote:Džaba sve, meni je mučno gledati šutiranje nekoga nogama u glavu. Napis'o sam i prije, ja ne opravdavam ulijetanje ni sekunde jedne, ali gled'o sam milion puta ulijetanje navijača u drugim zemljama i nigdje nisam vidio udaranje ovako.
a na sarajevskoj djeci se izivljavaju,majku vam jebem vise
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1564 Re: Horde Zla
Dozvoliti i podrzati brutalnost nad bilo kim, je fakticki podrska da se brutalnost desi nad tobom, kad sutra budes cugao na klupi u parku, il imao neku slicnu situaciju. Ne podrzavam uletanje u tere, bespotreno je bilo potpuno....ali ne podrzavam ni udaranje nogom u glavu, vec savladanog pojedinca koji ne pruza otpor uopste. Za njegov prestup postoji sud i zakon, sto udarac nogom u glavu sigurno nije.
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#1565 Re: Horde Zla
Opetja033 wrote:To "sine" ostavi onima kod kojih ti to moze proci. Zasigurno sam stariji od tebe. Prema tome ne blamiraj se.int21 wrote:Interesantno kako samo oni koji prave belaj kritikuju policijsku brutalnost. Pa sine zasto si trazio guzici cepa. Je li mislis da je onaj huligan vazniji od mene ili nekog trecek ko je dosao fino pogledati utakmicu. Ili mozda on ima pravo da razbije moje auto zato sto sam ja dosao na stadion a on malo kraceg IQ-a pa mu lijepo razbijati tudje.Opetja033 wrote:Sreca pa se za definiciju policijske brutalnosti i prekomjerne upotrebe sile ne pita nikakav anonimni mis sa foruma, prikriveni sadista ili mentalno poremecena osoba - vec za to postoje nezavisne definicije. Mozda pojedinci svrse gledajuci krv, udaranje, izivljavanje. Jbg ima svakakvih pacijenata.
Klasicna policijska brutalnost i prekoracivanje ovlastenja sadistickih i iskompleksiranih policajaca (kojima se usput sjetim kompletne familije a pocevsi sa djecom).
Ako kritikujes jedno ne znaci da opravdavas drugo.
Kao sto rekoh, ako neko ne postuje druge, zasto ga postovati, braniti, brinuti se? Ko ga ......
A sutra ce isti takav kreten napasti moje dijete.....izbosti ga ili ko zna sta.....zamo zato sto ti mislis da drotovi ne smiju da biju. Sto oni vise makljace stoku, mi ce mo biti sigurniji.
Ovo se odnosi na mentalni sklop primitivaca u MUP-u. I to se moze desiti ama bas svakome. Za potez balavurdije sam rekao da je imbecilan i retardiran. Ali ono policijsko izivljavanje mozemo samo jos sresti u Sj. Koreji, Kini, S. Arabiji i ostalim slobodarskim zemljama.
Dakle glupim drotovima zelim dug zivot i tesku bolest uz zelju da oni nemocni gledaju kako njihovu balavurdiju neko onako cipelari.
@strong69 jos sinoc sam napisao sta mislim o ovom toj balavurdiji.
Ovakva nam policija i treba dosta više kriminala i kriminalčića da rade šta hoće.
- Altsa
- Posts: 9228
- Joined: 19/03/2004 18:31
#1566 Re: Horde Zla

Nista bez titine milicije
Last edited by Altsa on 26/09/2013 13:16, edited 1 time in total.
- int21
- Posts: 1087
- Joined: 27/07/2009 13:46
- Location: Silvermoon city
#1567 Re: Horde Zla
Cudim se kako neko stariji od 30 moze razmisljati tako. A da bi bio stariji od mene moras biti jos stariji. Ono 21 nisu godine.Opetja033 wrote:To "sine" ostavi onima kod kojih ti to moze proci. Zasigurno sam stariji od tebe. Prema tome ne blamiraj se.int21 wrote:Interesantno kako samo oni koji prave belaj kritikuju policijsku brutalnost. Pa sine zasto si trazio guzici cepa. Je li mislis da je onaj huligan vazniji od mene ili nekog trecek ko je dosao fino pogledati utakmicu. Ili mozda on ima pravo da razbije moje auto zato sto sam ja dosao na stadion a on malo kraceg IQ-a pa mu lijepo razbijati tudje.Opetja033 wrote:Sreca pa se za definiciju policijske brutalnosti i prekomjerne upotrebe sile ne pita nikakav anonimni mis sa foruma, prikriveni sadista ili mentalno poremecena osoba - vec za to postoje nezavisne definicije. Mozda pojedinci svrse gledajuci krv, udaranje, izivljavanje. Jbg ima svakakvih pacijenata.
Klasicna policijska brutalnost i prekoracivanje ovlastenja sadistickih i iskompleksiranih policajaca (kojima se usput sjetim kompletne familije a pocevsi sa djecom).
Ako kritikujes jedno ne znaci da opravdavas drugo.
Kao sto rekoh, ako neko ne postuje druge, zasto ga postovati, braniti, brinuti se? Ko ga ......
A sutra ce isti takav kreten napasti moje dijete.....izbosti ga ili ko zna sta.....zamo zato sto ti mislis da drotovi ne smiju da biju. Sto oni vise makljace stoku, mi ce mo biti sigurniji.
Ovo se odnosi na mentalni sklop primitivaca u MUP-u. I to se moze desiti ama bas svakome. Za potez balavurdije sam rekao da je imbecilan i retardiran. Ali ono policijsko izivljavanje mozemo samo jos sresti u Sj. Koreji, Kini, S. Arabiji i ostalim slobodarskim zemljama.
Dakle glupim drotovima zelim dug zivot i tesku bolest uz zelju da oni nemocni gledaju kako njihovu balavurdiju neko onako cipelari.
@strong69 jos sinoc sam napisao sta mislim o ovom toj balavurdiji.
P.S.
Sigurnost je bitnija od nekog tamo huligancica koji misli da je faca sto je prekinuo utakmicu i napravio niz problema....
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#1568 Re: Horde Zla
Samo **** ***** ***** *****moze uraditi ono pred kamerama. Slucaj je jasan k'o dan. Nadam se da ce ***** ***** ***** *****kako bi placali kazne kada ih vec osude (tuzba za prekomjernu upotrebu sile sigurno ide).-LIBERO- wrote:Dozvoliti i podrzati brutalnost nad bilo kim, je fakticki podrska da se brutalnost desi nad tobom, kad sutra budes cugao na klupi u parku, il imao neku slicnu situaciju. Ne podrzavam uletanje u tere, bespotreno je bilo potpuno....ali ne podrzavam ni udaranje nogom u glavu, vec savladanog pojedinca koji ne pruza otpor uopste. Za njegov prestup postoji sud i zakon, sto udarac nogom u glavu sigurno nije.
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#1569 Re: Horde Zla
Umjesto sto uprazno psujete drotovima, ako vam se ne svidja ono, poduzmite korake i drot ce biti suspendovan jer ono je hladno za suspenzija drotu, plus se mali moze naplatit jos 2 milje, ako znate kako...Opetja033 wrote:Sreca pa se za definiciju policijske brutalnosti i prekomjerne upotrebe sile ne pita nikakav anonimni mis sa foruma, prikriveni sadista ili mentalno poremecena osoba - vec za to postoje nezavisne definicije. Mozda pojedinci svrse gledajuci krv, udaranje, izivljavanje. Jbg ima svakakvih pacijenata.
Klasicna policijska brutalnost i prekoracivanje ovlastenja sadistickih i iskompleksiranih policajaca (kojima se usput sjetim kompletne familije a pocevsi sa djecom).
Ako kritikujes jedno ne znaci da opravdavas drugo.
ne sumnjam ja da cete reci da znate, svu ste pamet pobrali...al fazon je sto niko nista nece uraditi osim kukanja i propagande po forumima.
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#1571 Re: Horde Zla
Ovakva policija, tuzilastvo i sud ce svako slovo zakona primjeniti na nejaci, dok za velike ribe zakon ne vazi.afannedim wrote: Ovakva nam policija i treba dosta više kriminala i kriminalčića da rade šta hoće.
Ovdje vlada zakon jačeg.
-
rookfash
- Posts: 555
- Joined: 29/04/2012 00:18
#1572 Re: Horde Zla
kretenu nije bilo mjesto na terenu, kretenu ni na tribini nije bilo mjesto sa upaljenom bakljom, a kamo li na terenu, kretenu nije bilo mjesto ispred juzne tribine sa upaljenom bakljom kojom je htio da ugrozi navijaca protivnicke ekipe. koliko je batina dobio malo je dobio! drotu za ono pendrecenje kretena zbog kojeg ce klub izletiti 10-20.000 kazne, zabranu dolaska navijaca i gubitak tri boda u trenutku kad je gol visio u zraku treba odati priznanje i dati bonus na platu. ja idem na tekme godinama pa me nijedan drot nije krivo pogledao, sto li? ovaj kloc je klub stajao i stajace desetine hiljada maraka, a klub je od mene samo na krtama za ovo godian zaradio nekolike hiljade maraka, plus clanske, plus fan shop. i je li i dalje taj kreten bolji navijac od mene??? da se ja pitam svaka od ovih kazni bi bila proslijedjena kretenu koji zapali baklju pa nek mu babo placa... i najebem se mame MUP-ovima i ministarstvima sigurnosti i parlamentima od drzavnog do kantonalnog nivoa sto se ne donosi zakon o ovome i jednom zauvijek rijesi problem. ako vec dodik koci na drzavnom nivou, donesite ga na federalnom, ako covic koci na fedderalnom donesite ga u kantonu sarajevo, svakao je kanton drzava u drzavi. ne teba izmisljati toplu vodu, prepisi od nekog.npr, ko u hrvatskoj, kreten napravi sranje, zviznes mu 500-1.000 evrica kazne, 10 godina zabrane dolaska na stadione, svaki put kad klub ili repka igra u tih 10 godina da se mora javiti taj dan u maticnu policijsku stanicu 2 put dnevno da ne moze nigdje maći, i fino mu u dosije upisati djelo da ne moze izvadit uvjerenje o nekaznjavanju, pa kad 5 zaplati 6ti ce razmislit hoce li bit "heroj" i gadjat nekog bakljom. i konacno, po cemu se ovaj kreten koji je bakljom htio pogoditi protivnickog navijaca u psihi razlikuje od onog koji je htio da povrijedi naseg navijaca u sirokom brijegu, ili onog koji je u tom naumu uspio i zbog kojeg pokojni vedran plati glavom?!Opetja033 wrote:
To "sine" ostavi onima kod kojih ti to moze proci. Zasigurno sam stariji od tebe. Prema tome ne blamiraj se.
Ovo se odnosi na mentalni sklop primitivaca u MUP-u. I to se moze desiti ama bas svakome. Za potez balavurdije sam rekao da je imbecilan i retardiran. Ali ono policijsko izivljavanje mozemo samo jos sresti u Sj. Koreji, Kini, S. Arabiji i ostalim slobodarskim zemljama.
Dakle glupim drotovima zelim dug zivot i tesku bolest uz zelju da oni nemocni gledaju kako njihovu balavurdiju neko onako cipelari.
@strong69 jos sinoc sam napisao sta mislim o ovom toj balavurdiji.
Last edited by rookfash on 26/09/2013 13:27, edited 1 time in total.
- int21
- Posts: 1087
- Joined: 27/07/2009 13:46
- Location: Silvermoon city
#1573 Re: Horde Zla
O tome ja pricam. Rukfash, svaka ti dala.rookfash wrote:kretenu nije bilo mjesto na terenu, kretenu ni na tribini nije bilo mjesto sa upaljenom bakljom, a kamo li na terenu, kretenu nije bilo mjesto ispred juzne tribine sa upaljenom bakljom kojom je htio da ugrozi navijaca protivnicke ekipe. koliko je batina dobio malo je dobio! drotu za ono pendrecenje kretena zbog kojeg ce klub izletiti 10-20.000 kazne, zabranu dolaska navijaca i gubitak tri boda u trenutku kad je gol visio u zraku treba odati priznanje i dati bonus na platu. ja idem na tekme godinama pa me nijedan drot nije krivo pogledao, sto li? ovaj kloc je klub stajao i stajace desetine hiljada maraka, a klub je od mene samo na krtama za ovo godian zaradio nekolike hiljade maraka, plus clanske, plus fan shop. i je li i dalje taj kreten bolji navijac od mene??? da se ja pitam svaka od ovih kazni bi bila proslijedjena kretenu koji zapali baklju pa nek mu babo placa... i najebem se mame MUP-ovima i ministarstvima sigurnosti i parlamentima od drzavnog do kantonalnog nivoa sto se ne donosi zakon o ovome i jednom zauvijek rijesi problem. ne teba izmisljati toplu vodu, prepisi od nekog.npr, ko u hrvatskoj, kreten napravi sranje, zviznes mu 500-1.000 evrica kazne, 10 godina zabrane dolaska na stadione, svaki put kad klub ili repka igra u tih 10 godina da se mora javiti taj dan u maticnu policijsku stanicu 2 put dnevno da ne moze nigdje maći, i fino mu u dosije upisati djelo da ne moze izvadit uvjerenje o nekaznjavanju, pa kad 5 zaplati 6ti ce razmislit hoce li bit "heroj" i gadjat nekog bakljom. i konacno, po cemu se ovaj kreten koji je bakljom htio pogoditi protivnickog navijaca u psihi razlikuje od onog koji je htio da povrijedi naseg navijaca u sirokom brijegu, ili onog koji je u tom naumu uspio i zbog kojeg pokojni vedran plati glavom?!Opetja033 wrote:
To "sine" ostavi onima kod kojih ti to moze proci. Zasigurno sam stariji od tebe. Prema tome ne blamiraj se.
Ovo se odnosi na mentalni sklop primitivaca u MUP-u. I to se moze desiti ama bas svakome. Za potez balavurdije sam rekao da je imbecilan i retardiran. Ali ono policijsko izivljavanje mozemo samo jos sresti u Sj. Koreji, Kini, S. Arabiji i ostalim slobodarskim zemljama.
Dakle glupim drotovima zelim dug zivot i tesku bolest uz zelju da oni nemocni gledaju kako njihovu balavurdiju neko onako cipelari.
@strong69 jos sinoc sam napisao sta mislim o ovom toj balavurdiji.
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#1574 Re: Horde Zla
Čudno i neobično što drotovi biju lika koji je ugrozio sigurnost prisutnih na stadionu ?
Fuj, ko sve za Sarajevo navija ... ponekad me stid zbog debila s kojima dijelim "ljubav" prema klubu ....
Fuj, ko sve za Sarajevo navija ... ponekad me stid zbog debila s kojima dijelim "ljubav" prema klubu ....
-
rookfash
- Posts: 555
- Joined: 29/04/2012 00:18
#1575 Re: Horde Zla
potpisujem! ni kada nam nije islo, ni kada me raja podjebavala, ni kada je zubanovic dao gol u plejofu, ni kada smo ispadali od drinjevaca iz kupa, ni kada se desila zeta, nikada me nije bilo stid reci da navijam za sarajevo, da volim sarajevo...zbog ovakvih "heroja" me sada bude stid reci da navijam za sarajevo.Magarece_godine wrote:Čudno i neobično što drotovi biju lika koji je ugrozio sigurnost prisutnih na stadionu ?
Fuj, ko sve za Sarajevo navija ... ponekad me stid zbog debila s kojima dijelim "ljubav" prema klubu ....
