Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15476 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
moze li se night kinga ubiti zmajevom vatrom?
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#15477 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa fino bome,posto takvog spinoffa nema u najavi onda cemo morat cekat pravi kraj jos dvadesetak godinabiggrin wrote:pa ne nužno. to bi onda mogao biti uvod u spin off, gdje ce ljudi sa esosa se boriti protiv zombija sa vesterosadrogon2 wrote:
Pa uradit ce on ovdje nesto fenomenalno to je definitivno.Al sto se samog prorocanstva tice to apsolutno upucuje na Jona i meni to vala ne smeta.Imali smo 6-7 sezona prevrtljivosti,izdaja,haosa,a zasigurno ne prizeljkujem da NK pobijedi kako to neki zazivaju samo zato jer hoce da kao serija bude drugacija od ostalih gdje dobrice pobjedjuju.Da kojim slucajem NK pobijedi bio bi to najgluplji kraj serije ikad.Ja mislim da ce Jaime odigrat ogromnu ulogu poslije ovog sa NK,kada eventualno budu morali krenut po Ceresi.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#15478 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
A stvarno ono Tormundovo me nasmijalo kao što me rijetko šta nasmijalo u GOT 
- biggrin
- Posts: 3459
- Joined: 23/11/2010 09:47
#15479 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
a koji su najavljeni uopste?drogon2 wrote:Pa fino bome,posto takvog spinoffa nema u najavi onda cemo morat cekat pravi kraj jos dvadesetak godinabiggrin wrote:pa ne nužno. to bi onda mogao biti uvod u spin off, gdje ce ljudi sa esosa se boriti protiv zombija sa vesterosadrogon2 wrote:
Pa uradit ce on ovdje nesto fenomenalno to je definitivno.Al sto se samog prorocanstva tice to apsolutno upucuje na Jona i meni to vala ne smeta.Imali smo 6-7 sezona prevrtljivosti,izdaja,haosa,a zasigurno ne prizeljkujem da NK pobijedi kako to neki zazivaju samo zato jer hoce da kao serija bude drugacija od ostalih gdje dobrice pobjedjuju.Da kojim slucajem NK pobijedi bio bi to najgluplji kraj serije ikad.Ja mislim da ce Jaime odigrat ogromnu ulogu poslije ovog sa NK,kada eventualno budu morali krenut po Ceresi.![]()
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15480 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
mene bas nasmija90minut wrote:A stvarno ono Tormundovo me nasmijalo kao što me rijetko šta nasmijalo u GOT
- harisoni
- Posts: 298
- Joined: 31/05/2010 09:22
#15481 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma lik je legenda
How did a mad fucker like you live this long? -I'm good at killing people.
How did a mad fucker like you live this long? -I'm good at killing people.
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#15482 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
here we go again sa kmecanjem oko spojlera
nekima fakat bez tetoviranja na celo ne mozes objasniti.
po tristomilijuniti put, naslov se odnosio na knjige. sada vise ne vazi jer knjiga vise nema. svako ko zeli moze gledati epizodu in real time tako da se ne ulazi na temu ako se epizoda nije pogledala. ako udjes, nemas sta ljudima spoticati sto pricaju o novoj epizodi.
nije 1998. godina da cekas dva dana torrent da izadje pa da jasas po temi bez rizika.
po tristomilijuniti put, naslov se odnosio na knjige. sada vise ne vazi jer knjiga vise nema. svako ko zeli moze gledati epizodu in real time tako da se ne ulazi na temu ako se epizoda nije pogledala. ako udjes, nemas sta ljudima spoticati sto pricaju o novoj epizodi.
nije 1998. godina da cekas dva dana torrent da izadje pa da jasas po temi bez rizika.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#15483 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Spinoff bi mogle biti sporedne radnje i likovi iz knjiga koje još nisu napisane... a može i sami početak, tj. dolazak prvih ljudi i rat protiv djece šume, kao i stvaranje NK-a i njegova izdaja kad se okrenuo protiv djece.
Manje zanimljivi spinoffi bi mogla biti dešavanja u Essosu o kojima se malo zna, ali to više ne bi ličilo na GoT. Uvijek mi je bila zanimljiva priča u vezi npr. Warlocka.
Manje zanimljivi spinoffi bi mogla biti dešavanja u Essosu o kojima se malo zna, ali to više ne bi ličilo na GoT. Uvijek mi je bila zanimljiva priča u vezi npr. Warlocka.
-
bezVolana
- Posts: 1130
- Joined: 14/08/2013 13:33
#15484 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
meni jutros ne bi mrsko ustati prije posla i uz kafu lagano pustiti tutu tutututu tutututu
samo da mogu smirom danas na netu zivjet, bez straha od memes i spoilera i stajaznam
samo da mogu smirom danas na netu zivjet, bez straha od memes i spoilera i stajaznam
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15485 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Neko spomenu iznenadjenje s bronom. Sta je ono bilo s njim? Sta je iznenadjenje? Nisam imo titlove pa mozda nisam uhvatio to.
Da malo prebrojimo snagu winterfela. Sta imamo gore? Oko 9000 bezmudih, imamo vjerovatno nekih 5-6 hiljada starkovih sjevernjaka. Sta jos imamo? Koliko imamo wildlingsa? Koliko imamo dotrakija? Jel ima jos neko?
Mada protiv walkera je mozda mana imati puno ljudi jer to znaci vise zombija za njega.
Da malo prebrojimo snagu winterfela. Sta imamo gore? Oko 9000 bezmudih, imamo vjerovatno nekih 5-6 hiljada starkovih sjevernjaka. Sta jos imamo? Koliko imamo wildlingsa? Koliko imamo dotrakija? Jel ima jos neko?
Mada protiv walkera je mozda mana imati puno ljudi jer to znaci vise zombija za njega.
- harisoni
- Posts: 298
- Joined: 31/05/2010 09:22
#15486 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa ništa, dobio zadatak da rokne Jaimea i Tyriona nakon što sve bude gotovo.
-
Coconut
- Posts: 175
- Joined: 25/06/2012 19:16
- Location: Sarajevo
#15487 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Glumac koji glumi Brona je izjavio da ce njegov lik svi zamrziti u 8. sezoni; tako da najvjerovatnije da ce on ubiti ili Tyriona ili Jamiea, a mozda i obojicu. S tim da ja tipujem da ce on ubiti Tyriona, a da ce se Jamie obracunati sa Cersei.
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#15488 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
jamie, zbog price i character arc, mora biti taj koji ce se obracunati sa cersei. nadamo se, ubiti je.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#15489 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
To ti je obrnuta psihologija ustvari hoce da kaze da ce ga svi zavoliti jer ce izginuti časno i vjerovatno ce nekoga od glavnih spasiti od NW.Coconut wrote:Glumac koji glumi Brona je izjavio da ce njegov lik svi zamrziti u 8. sezoni; tako da najvjerovatnije da ce on ubiti ili Tyriona ili Jamiea, a mozda i obojicu. S tim da ja tipujem da ce on ubiti Tyriona, a da ce se Jamie obracunati sa Cersei.
To ti je namjerno izjavio jer su mu rekli tako.
Moguce da griješim mada teško neko od tvojih nabrojanih ce izginuti u borbi ili obojica.
Uglavnom i ovo su nagađanja jer smo navikli na happy end zadnjih par sezona ne bi sretnijeg od mene bilo da ih sve pobiju.
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15490 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
glumcima je nalozeno da daju lazne spojlere u vezi serije tako da im ja nista ne vjerujem mada je moguce da Bronn pokusa ubiti njih dvojicu ALI od Neda fucking Starka bice tu preokret... tu je Bran koji sve nadgleda i koji ce se sto posto upetljati u te zamke za glavne likove... ja isto tipujem da ce Jaime doc glave Cersei zapravo da ce obadvoje zaginuti u zadnjoj epizodi, kao i Jon i Dany...
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15491 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
40 000 dotrakija, 7000 bezmudana, 2000 free folk, 5000 do 10000 sjevernjka, 20 000 do 40 000 Vale i dva zmaja... solidna sila naspram 100 000 zombija... sad WW prave zobije kao i NK... i tijela moraju biti spaljena inace ih ovi pretvaraju u zombije, vidjeli smo malog Umbera kako se pretvori na kraju... sa dragonglassom mislim da im nema povratka kao i sa vatrom, jedino su WW i NK otporni na vatru zapravo vatra se povlaci kada oni stupaju prema njoj ili kroz nju.karanana wrote:Neko spomenu iznenadjenje s bronom. Sta je ono bilo s njim? Sta je iznenadjenje? Nisam imo titlove pa mozda nisam uhvatio to.
Da malo prebrojimo snagu winterfela. Sta imamo gore? Oko 9000 bezmudih, imamo vjerovatno nekih 5-6 hiljada starkovih sjevernjaka. Sta jos imamo? Koliko imamo wildlingsa? Koliko imamo dotrakija? Jel ima jos neko?
Mada protiv walkera je mozda mana imati puno ljudi jer to znaci vise zombija za njega.
-
Coconut
- Posts: 175
- Joined: 25/06/2012 19:16
- Location: Sarajevo
#15492 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Znam da im je zabranjeno da spoilaju, ali svako je nesto rekao izmedu redova. Nikolaj (Jamie) je izjavio da ce kraj biti sad-isfying (sad, yet satisfying).
Kako Bran ne vidi da ih je Cersei slagala i ne kaze to Jonu i Daenerys?
Kako Bran ne vidi da ih je Cersei slagala i ne kaze to Jonu i Daenerys?
- harisoni
- Posts: 298
- Joined: 31/05/2010 09:22
#15493 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa bila je scena kad je Sansa rekla Tyrionu da ga je nekad smatrala najpametnijim čovjekom na svijetu (baš su pričali o Cerseinoj pomoći), a nakon toga prikazuju Branna, tako da vjerujem da znaju da je lagala.
-
brain bubbles
- Posts: 519
- Joined: 04/12/2012 00:17
#15494 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
There is no time for that nowCoconut wrote:Znam da im je zabranjeno da spoilaju, ali svako je nesto rekao izmedu redova. Nikolaj (Jamie) je izjavio da ce kraj biti sad-isfying (sad, yet satisfying).
Kako Bran ne vidi da ih je Cersei slagala i ne kaze to Jonu i Daenerys?
A zna se odavno da ce kraj biti bitter sweet
A i citat Ramsaya kada kaze da nece biti happy ending
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15495 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
a s kim se cersei planira tuchi sa 20 hiljada gold companija?
nema slonova.
nema slonova.
-
Ramsey8
- Posts: 657
- Joined: 04/11/2018 11:23
#15496 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nisam ja nista rekao
A sto su zapeli za te slonove?
A sto su zapeli za te slonove?
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15497 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
nista ja njima ne vjerujem, svi su glumci placeni da glume tako da ce za dodatni bonus reci i da sam ja licno princ koji je obecan i stavljen na prestolje...
ona dva pedera su i najavila da se biti laznih spinova, spojlera itd i da ce se potruditi da zbune gledaoce do samog kraja... zato su njih dvojica i snimala zadnju epizodu i mislim da su tehnickoj ekipi i glumcima dodatno platili i to masno da sute tj daju lazne izjave...
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15498 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
karanana wrote:a s kim se cersei planira tuchi sa 20 hiljada gold companija?
nema slonova.
pa rekla je da za targerijanku ima posebno nesto zapravo qyburn je to rekao bronnu kad je ovaj mislio da hoce dany da rokne... 20 000 GC plus 5000 lanistera i oko 2000 zlatnih plasteva i plus divlja vatra... mislila se je fajtat sa dany kad ova krene na KL...
-
Raptor44
- Posts: 394
- Joined: 25/03/2017 14:02
#15499 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Dobra epizoda, solidan uvod za ono što nas očekuje.
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15500 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Game of Thrones S08E01's looking good



