Gdje u Sa......
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15477 Re: Gdje u Sa......
Ti si mi baš u komšilukumuha_sa wrote:
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15478 Re: Gdje u Sa......
Grada ČačkaJanuaryJones wrote:Ti si mi baš u komšilukumuha_sa wrote:
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15479 Re: Gdje u Sa......
Ha, preko džademuha_sa wrote:Grada ČačkaJanuaryJones wrote:Ti si mi baš u komšilukumuha_sa wrote:
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15480 Re: Gdje u Sa......
Kod Baje--redovnoJanuaryJones wrote:Ha, preko džademuha_sa wrote:
Grada Čačkadobro komšija
pije li se kafa na mostu?
-
Niemand
- Posts: 7944
- Joined: 31/03/2014 01:55
#15481 Re: Gdje u Sa......
Imas u jysk-u i cijena im je sitnica naspram drugih, jedino oko materijala ne znam sta ti odgovara pa pogledaj, a imaju i neko snizenje sad:Rijeka_snova wrote:
2. Gdje naci dugi bade mantil, a da nije sareni i da nije bijele boje? Nema u WS, Lisca mi je preskupa, nema u Alma Rasu (nisu jos dobili svu novu kolekciju finog rublja, a stara se rasprodala), nema u Lindexu?
http://jysk.ba/kupatilo/kucni-ogrtaci
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15482 Re: Gdje u Sa......
Čim proradi bašta vidimo se na kafimuha_sa wrote:Kod Baje--redovnoJanuaryJones wrote:Ha, preko džademuha_sa wrote:
Grada Čačkadobro komšija
pije li se kafa na mostu?
-
dajuspori
- Posts: 7
- Joined: 02/01/2016 14:40
#15484 Re: Gdje u Sa......
Pozdrav,
Da li zna neko nekog dobrog slikara koji slika portrete ?
Hvala unaprijed.
Da li zna neko nekog dobrog slikara koji slika portrete ?
Hvala unaprijed.
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15485 Re: Gdje u Sa......
odeš na akademiju i pitašdajuspori wrote:Pozdrav,
Da li zna neko nekog dobrog slikara koji slika portrete ?
Hvala unaprijed.
a možeš i u galeriju Smoje u Radicevoj ulici--jedan fini decko to drži a završio akademiju pa njega pitaj
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#15486 Re: Gdje u Sa......
preimenujte temu Gdje u Sa (Muha odgovara)

- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15487 Re: Gdje u Sa......
shandrprcSA wrote:preimenujte temu Gdje u Sa (Muha odgovara)![]()
![]()
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#15488 Re: Gdje u Sa......
Gdje ima kupiti finih poslovnih odijela i kosulja a da nije skupo...marke nisu bitne...
-
mali_balon
- Posts: 14559
- Joined: 12/09/2012 09:57
#15489 Re: Gdje u Sa......
PIjaca otoka, a ako si nako utegnut mrsav onda jordi vazda nekih popusta...Magarece_godine wrote:Gdje ima kupiti finih poslovnih odijela i kosulja a da nije skupo...marke nisu bitne...
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#15490 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti djecja kolica (3 u 1, sa autosjedalicom) a da nisu po 1000 KM? 
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15491 Re: Gdje u Sa......
Bojprom, Babymerc modeli tipa ovog:P308 wrote:Gdje kupiti djecja kolica (3 u 1, sa autosjedalicom) a da nisu po 1000 KM?
http://bojprom.com/ba/baby-merc/898-bab ... twist.html 520 KM
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#15492 Re: Gdje u Sa......
Gdje mogu kupiti originalne slušalice za LG mobitel?
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#15493 Re: Gdje u Sa......
auu, ovo je superJanuaryJones wrote:Bojprom, Babymerc modeli tipa ovog:P308 wrote:Gdje kupiti djecja kolica (3 u 1, sa autosjedalicom) a da nisu po 1000 KM?
http://bojprom.com/ba/baby-merc/898-bab ... twist.html 520 KM
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15494 Re: Gdje u Sa......
Imaš i u Grandu na Ilidži a mislim da imaju i neke modele da se naruče (pitaj za katalog). Sretno!P308 wrote:auu, ovo je superJanuaryJones wrote:Bojprom, Babymerc modeli tipa ovog:P308 wrote:Gdje kupiti djecja kolica (3 u 1, sa autosjedalicom) a da nisu po 1000 KM?
http://bojprom.com/ba/baby-merc/898-bab ... twist.html 520 KMBar na slikama. Ovo sto sam ja gledao je po 1000 KM.
Sutra znaci pravac Alta. Hvala ti na ovome, nemas pojma koliko si pomogla.
-
nargila.ba
- Posts: 282
- Joined: 12/02/2012 22:42
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83404
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15496 Re: Gdje u Sa......
Gdje bi se moglo uzet kafe przene i mljevene po starinski?
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15497 Re: Gdje u Sa......
na čaršiji, tucana kafa_BataZiv_0809 wrote:Gdje bi se moglo uzet kafe przene i mljevene po starinski?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83404
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15498 Re: Gdje u Sa......
Koliko je para i gdje otprilike na carsiji? Imas koga preporucit da ne idem ko kurban prevarantimamuha_sa wrote:na čaršiji, tucana kafa_BataZiv_0809 wrote:Gdje bi se moglo uzet kafe przene i mljevene po starinski?
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15499 Re: Gdje u Sa......
od slatkog čošeta ideš ka begovoj džamiji, prva ulica desno i jedno 50 metara niže u istom redu gdje je i džamija--veze nemam kolko je para_BataZiv_0809 wrote:Koliko je para i gdje otprilike na carsiji? Imas koga preporucit da ne idem ko kurban prevarantimamuha_sa wrote:na čaršiji, tucana kafa_BataZiv_0809 wrote:Gdje bi se moglo uzet kafe przene i mljevene po starinski?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83404
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15500 Re: Gdje u Sa......
To muha veliki si gospodin i dzentlmenmuha_sa wrote:
od slatkog čošeta ideš ka begovoj džamiji, prva ulica desno i jedno 50 metara niže u istom redu gdje je i džamija--veze nemam kolko je para
