Gdje u Sa......
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#15451 Re: Gdje u Sa......
.
Last edited by quarterback on 14/03/2016 23:19, edited 1 time in total.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#15452 Re: Gdje u Sa......
A volio bih vise neki motel, ne privatnu kucu .... Ne znam ima li sta gore blize gradu... I koje li se cijene ...
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#15453 Re: Gdje u Sa......
a evo obrisao sam, vidio da sam zeznuo i da izbor nije kakavskafiskafsnjak wrote:A volio bih vise neki motel, ne privatnu kucu .... Ne znam ima li sta gore blize gradu... I koje li se cijene ...
izvini
jbg ne znam, ko kad zivim ovdje pa nisam gledao, ima masa prenocista sada ali ti ne mogu preporuciti ni jedno jer nisam bio...
mozda da probas ovako
http://www.tripadvisor.com/Hotels-g2944 ... otels.html
sa llijeve strane mozes uraditi refine pretrage
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#15454 Re: Gdje u Sa......
Evo sad bas kontam, da mi neko kaze nabroj 3 motela u Sarajevu evo ti petobanka... ne bi znaoquarterback wrote:
jbg ne znam, ko kad zivim ovdje pa nisam gledao,
-
epik
- Posts: 2020
- Joined: 10/05/2011 14:15
#15455 Re: Gdje u Sa......
Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#15456 Re: Gdje u Sa......
Meni je dobar na Grbavici, kod Sopinga, odmah iza kafica Barbarosa, mali prostor skroz. Ali radi samo ujutro, u vrijeme dorucka, dok ne rasproda sto imaepik wrote:Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#15457 Re: Gdje u Sa......
e ovo znamepik wrote:Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
pirpa se zove mjesto, odmah u ulici okomito na 2 ribara, cim predjes most "posta" i krenes prema galiji
4,5 ili 5 KM, odlican
alibaba na kovacicima je takodje dobra meni
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#15458 Re: Gdje u Sa......
dok klinci ne razgrabeCapajebo wrote:Meni je dobar na Grbavici, kod Sopinga, odmah iza kafica Barbarosa, mali prostor skroz. Ali radi samo ujutro, u vrijeme dorucka, dok ne rasproda sto imaepik wrote:Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
-
epik
- Posts: 2020
- Joined: 10/05/2011 14:15
#15459 Re: Gdje u Sa......
Capajebo wrote:Meni je dobar na Grbavici, kod Sopinga, odmah iza kafica Barbarosa, mali prostor skroz. Ali radi samo ujutro, u vrijeme dorucka, dok ne rasproda sto imaepik wrote:Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
-
epik
- Posts: 2020
- Joined: 10/05/2011 14:15
#15460 Re: Gdje u Sa......
quarterback wrote:e ovo znamepik wrote:Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
pirpa se zove mjesto, odmah u ulici okomito na 2 ribara, cim predjes most "posta" i krenes prema galiji
4,5 ili 5 KM, odlican
alibaba na kovacicima je takodje dobra meni
-
Nepass
- Posts: 1903
- Joined: 11/09/2015 16:44
#15461 Re: Gdje u Sa......
Mogao si u adk kod sebilja cetiri pojestiepik wrote:Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
Ja jos nisam nasao taj od 8km
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#15462 Re: Gdje u Sa......
https://www.facebook.com/INN-SPORT-3500 ... 6/timeline
Šuhveli su mi , jel neko kupovao ? Kakav je kvalitet , jel prodaju originale ??
Šuhveli su mi , jel neko kupovao ? Kakav je kvalitet , jel prodaju originale ??
-
Astrix
- Posts: 1898
- Joined: 30/09/2009 14:14
#15463 Re: Gdje u Sa......
Gdje mogu kupiti auto osigurače, trebaju mi oni manji?
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15464 Re: Gdje u Sa......
u najbližoj prodavnici auto dijelova il na najbližoj benziskojAstrix wrote:Gdje mogu kupiti auto osigurače, trebaju mi oni manji?
-
epik
- Posts: 2020
- Joined: 10/05/2011 14:15
#15466 Re: Gdje u Sa......
Doner plata 8 KM, cini mi se da je veliki 5 KMNepass wrote:Mogao si u adk kod sebilja cetiri pojestiepik wrote:Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
Ja jos nisam nasao taj od 8km
- Rijeka_snova
- Posts: 1269
- Joined: 26/07/2011 01:12
#15467 Re: Gdje u Sa......
1. Gdje kupiti velike balone?
Ne mogu nigdje naci, nekad ko dijete sam se igrala sa njima, oni sa gumicom na vrhu, a sad nigdje ne mogu naci, sve mali i srednji.
2. Gdje naci dugi bade mantil, a da nije sareni i da nije bijele boje? Nema u WS, Lisca mi je preskupa, nema u Alma Rasu (nisu jos dobili svu novu kolekciju finog rublja, a stara se rasprodala), nema u Lindexu?
Ne mogu nigdje naci, nekad ko dijete sam se igrala sa njima, oni sa gumicom na vrhu, a sad nigdje ne mogu naci, sve mali i srednji.
2. Gdje naci dugi bade mantil, a da nije sareni i da nije bijele boje? Nema u WS, Lisca mi je preskupa, nema u Alma Rasu (nisu jos dobili svu novu kolekciju finog rublja, a stara se rasprodala), nema u Lindexu?
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15468 Re: Gdje u Sa......
prije jedno mjesec dana ja kupio na trafici preko puta mesare Mujanic koja se nalazi u malom BosmaluRijeka_snova wrote:1. Gdje kupiti velike balone?
Ne mogu nigdje naci, nekad ko dijete sam se igrala sa njima, oni sa gumicom na vrhu, a sad nigdje ne mogu naci, sve mali i srednji.![]()
2. Gdje naci dugi bade mantil, a da nije sareni i da nije bijele boje? Nema u WS, Lisca mi je preskupa, nema u Alma Rasu (nisu jos dobili svu novu kolekciju finog rublja, a stara se rasprodala), nema u Lindexu?
- Rijeka_snova
- Posts: 1269
- Joined: 26/07/2011 01:12
#15469 Re: Gdje u Sa......
Hvala, Muha, jos samo jedno pitanje.muha_sa wrote:prije jedno mjesec dana ja kupio na trafici preko puta mesare Mujanic koja se nalazi u malom BosmaluRijeka_snova wrote:1. Gdje kupiti velike balone?
marka komad
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#15470 Re: Gdje u Sa......
Do velikog Bosmala. Mesara Mujanic ti je odma pored velikog zutog neboderaRijeka_snova wrote:Hvala, Muha, jos samo jedno pitanje.muha_sa wrote:prije jedno mjesec dana ja kupio na trafici preko puta mesare Mujanic koja se nalazi u malom BosmaluRijeka_snova wrote:1. Gdje kupiti velike balone?
marka komad
Posto nisam iz Sa, ne znam gdje je mali Bosmal? Znam gdje je veliki


Odma preko puta ovog nebodera sto sam ga, nespretnom rukom, u bijelo zaokruzio.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15471 Re: Gdje u Sa......
Rijeka_snova wrote:Hvala, Muha, jos samo jedno pitanje.muha_sa wrote:prije jedno mjesec dana ja kupio na trafici preko puta mesare Mujanic koja se nalazi u malom BosmaluRijeka_snova wrote:1. Gdje kupiti velike balone?
marka komad
Posto nisam iz Sa, ne znam gdje je mali Bosmal? Znam gdje je veliki

- Rijeka_snova
- Posts: 1269
- Joined: 26/07/2011 01:12
#15472 Re: Gdje u Sa......
Hvala mnogo
Muha, Capajebo i January

Muha, Capajebo i January
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15473 Re: Gdje u Sa......
[quote="JanuaryJones"]

a trafika na kojoj sam kupio iza ledja ove žene pored stuba što stoji na trotoaru

a trafika na kojoj sam kupio iza ledja ove žene pored stuba što stoji na trotoaru
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#15474 Re: Gdje u Sa......
ako hoceš mogu pitat jer cu kasnije izlazit--da ne dolaziš ako je nestaloRijeka_snova wrote:Hvala mnogo![]()
Muha, Capajebo i January![]()
- Rijeka_snova
- Posts: 1269
- Joined: 26/07/2011 01:12
#15475 Re: Gdje u Sa......
Evo, i Capajebu je usput pa ce on provjeriti. Hvala vam mnogo na susretljivostimuha_sa wrote:ako hoceš mogu pitat jer cu kasnije izlazit--da ne dolaziš ako je nestaloRijeka_snova wrote:Hvala mnogo![]()
Muha, Capajebo i January![]()
