Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15451 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

.
Last edited by quarterback on 14/03/2016 23:19, edited 1 time in total.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#15452 Re: Gdje u Sa......

Post by skafiskafsnjak »

A volio bih vise neki motel, ne privatnu kucu .... Ne znam ima li sta gore blize gradu... I koje li se cijene ...
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15453 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

skafiskafsnjak wrote:A volio bih vise neki motel, ne privatnu kucu .... Ne znam ima li sta gore blize gradu... I koje li se cijene ...
a evo obrisao sam, vidio da sam zeznuo i da izbor nije kakav
izvini

jbg ne znam, ko kad zivim ovdje pa nisam gledao, ima masa prenocista sada ali ti ne mogu preporuciti ni jedno jer nisam bio...


mozda da probas ovako

http://www.tripadvisor.com/Hotels-g2944 ... otels.html

sa llijeve strane mozes uraditi refine pretrage
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#15454 Re: Gdje u Sa......

Post by Capajebo »

quarterback wrote:
jbg ne znam, ko kad zivim ovdje pa nisam gledao,
Evo sad bas kontam, da mi neko kaze nabroj 3 motela u Sarajevu evo ti petobanka... ne bi znao :lol:
epik
Posts: 2020
Joined: 10/05/2011 14:15

#15455 Re: Gdje u Sa......

Post by epik »

Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#15456 Re: Gdje u Sa......

Post by Capajebo »

epik wrote:Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
Meni je dobar na Grbavici, kod Sopinga, odmah iza kafica Barbarosa, mali prostor skroz. Ali radi samo ujutro, u vrijeme dorucka, dok ne rasproda sto ima :D
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15457 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

epik wrote:Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
e ovo znam :)

pirpa se zove mjesto, odmah u ulici okomito na 2 ribara, cim predjes most "posta" i krenes prema galiji

4,5 ili 5 KM, odlican

alibaba na kovacicima je takodje dobra meni
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15458 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

Capajebo wrote:
epik wrote:Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
Meni je dobar na Grbavici, kod Sopinga, odmah iza kafica Barbarosa, mali prostor skroz. Ali radi samo ujutro, u vrijeme dorucka, dok ne rasproda sto ima :D
dok klinci ne razgrabe :)
epik
Posts: 2020
Joined: 10/05/2011 14:15

#15459 Re: Gdje u Sa......

Post by epik »

Capajebo wrote:
epik wrote:Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
Meni je dobar na Grbavici, kod Sopinga, odmah iza kafica Barbarosa, mali prostor skroz. Ali radi samo ujutro, u vrijeme dorucka, dok ne rasproda sto ima :D
:thumbup:
epik
Posts: 2020
Joined: 10/05/2011 14:15

#15460 Re: Gdje u Sa......

Post by epik »

quarterback wrote:
epik wrote:Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
e ovo znam :)

pirpa se zove mjesto, odmah u ulici okomito na 2 ribara, cim predjes most "posta" i krenes prema galiji

4,5 ili 5 KM, odlican

alibaba na kovacicima je takodje dobra meni
:thumbup:
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#15461 Re: Gdje u Sa......

Post by Nepass »

epik wrote:Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
Mogao si u adk kod sebilja cetiri pojesti :)
Ja jos nisam nasao taj od 8km
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#15462 Re: Gdje u Sa......

Post by gnjev »

https://www.facebook.com/INN-SPORT-3500 ... 6/timeline

Šuhveli su mi , jel neko kupovao ? Kakav je kvalitet , jel prodaju originale ??
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#15463 Re: Gdje u Sa......

Post by Astrix »

Gdje mogu kupiti auto osigurače, trebaju mi oni manji?
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15464 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

Astrix wrote:Gdje mogu kupiti auto osigurače, trebaju mi oni manji?
u najbližoj prodavnici auto dijelova il na najbližoj benziskoj
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#15465 Re: Gdje u Sa......

Post by Astrix »

:thumbup:
epik
Posts: 2020
Joined: 10/05/2011 14:15

#15466 Re: Gdje u Sa......

Post by epik »

Nepass wrote:
epik wrote:Gdje posluzju dobar doner. Danas sam na carsiji pojeo jedan, hm ko slama, suho, samo kupus od priloga, vrlo malo sosa...a cijena 8,00 KM
Mogao si u adk kod sebilja cetiri pojesti :)
Ja jos nisam nasao taj od 8km
Doner plata 8 KM, cini mi se da je veliki 5 KM
User avatar
Rijeka_snova
Posts: 1269
Joined: 26/07/2011 01:12

#15467 Re: Gdje u Sa......

Post by Rijeka_snova »

1. Gdje kupiti velike balone?

Ne mogu nigdje naci, nekad ko dijete sam se igrala sa njima, oni sa gumicom na vrhu, a sad nigdje ne mogu naci, sve mali i srednji. :-?

2. Gdje naci dugi bade mantil, a da nije sareni i da nije bijele boje? Nema u WS, Lisca mi je preskupa, nema u Alma Rasu (nisu jos dobili svu novu kolekciju finog rublja, a stara se rasprodala), nema u Lindexu?
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15468 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

Rijeka_snova wrote:1. Gdje kupiti velike balone?

Ne mogu nigdje naci, nekad ko dijete sam se igrala sa njima, oni sa gumicom na vrhu, a sad nigdje ne mogu naci, sve mali i srednji. :-?

2. Gdje naci dugi bade mantil, a da nije sareni i da nije bijele boje? Nema u WS, Lisca mi je preskupa, nema u Alma Rasu (nisu jos dobili svu novu kolekciju finog rublja, a stara se rasprodala), nema u Lindexu?
prije jedno mjesec dana ja kupio na trafici preko puta mesare Mujanic koja se nalazi u malom Bosmalu :) marka komad
User avatar
Rijeka_snova
Posts: 1269
Joined: 26/07/2011 01:12

#15469 Re: Gdje u Sa......

Post by Rijeka_snova »

muha_sa wrote:
Rijeka_snova wrote:1. Gdje kupiti velike balone?
prije jedno mjesec dana ja kupio na trafici preko puta mesare Mujanic koja se nalazi u malom Bosmalu :) marka komad
Hvala, Muha, jos samo jedno pitanje. :-D Posto nisam iz Sa, ne znam gdje je mali Bosmal? Znam gdje je veliki :lol:
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#15470 Re: Gdje u Sa......

Post by Capajebo »

Rijeka_snova wrote:
muha_sa wrote:
Rijeka_snova wrote:1. Gdje kupiti velike balone?
prije jedno mjesec dana ja kupio na trafici preko puta mesare Mujanic koja se nalazi u malom Bosmalu :) marka komad
Hvala, Muha, jos samo jedno pitanje. :-D Posto nisam iz Sa, ne znam gdje je mali Bosmal? Znam gdje je veliki :lol:
Do velikog Bosmala. Mesara Mujanic ti je odma pored velikog zutog nebodera :)
Image
Image
Odma preko puta ovog nebodera sto sam ga, nespretnom rukom, u bijelo zaokruzio.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15471 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Rijeka_snova wrote:
muha_sa wrote:
Rijeka_snova wrote:1. Gdje kupiti velike balone?
prije jedno mjesec dana ja kupio na trafici preko puta mesare Mujanic koja se nalazi u malom Bosmalu :) marka komad
Hvala, Muha, jos samo jedno pitanje. :-D Posto nisam iz Sa, ne znam gdje je mali Bosmal? Znam gdje je veliki :lol:
Image
User avatar
Rijeka_snova
Posts: 1269
Joined: 26/07/2011 01:12

#15472 Re: Gdje u Sa......

Post by Rijeka_snova »

Hvala mnogo :-D

Muha, Capajebo i January :thumbup: :thumbup:
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15473 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

[quote="JanuaryJones"]
Image
:thumbup:

a trafika na kojoj sam kupio iza ledja ove žene pored stuba što stoji na trotoaru
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15474 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

Rijeka_snova wrote:Hvala mnogo :-D

Muha, Capajebo i January :thumbup: :thumbup:
ako hoceš mogu pitat jer cu kasnije izlazit--da ne dolaziš ako je nestalo
User avatar
Rijeka_snova
Posts: 1269
Joined: 26/07/2011 01:12

#15475 Re: Gdje u Sa......

Post by Rijeka_snova »

muha_sa wrote:
Rijeka_snova wrote:Hvala mnogo :-D

Muha, Capajebo i January :thumbup: :thumbup:
ako hoceš mogu pitat jer cu kasnije izlazit--da ne dolaziš ako je nestalo
Evo, i Capajebu je usput pa ce on provjeriti. Hvala vam mnogo na susretljivosti :-D
Post Reply