Gdje u Sa......
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#15426 Re: Gdje u Sa......
Lokica zna gdje kupiti sad dog hranu za pse
- Hakuna Matata
- Posts: 181
- Joined: 24/03/2008 23:35
#15427 Re: Gdje u Sa......
Gdje ima uzeti ukrasene Cupcakes-e 
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#15428 Re: Gdje u Sa......
Pogledaj na fb Mafine kolaciciHakuna Matata wrote:Gdje ima uzeti ukrasene Cupcakes-e
- malamirha
- Posts: 180
- Joined: 29/03/2015 20:45
#15429 Re: Gdje u Sa......
gdje naci ljuljacku za dijete od godine ipo. ona klasicna sto se objesi na stangu ili drvo.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15430 Re: Gdje u Sa......
Fis, Robot, na Pikumalamirha wrote:gdje naci ljuljacku za dijete od godine ipo. ona klasicna sto se objesi na stangu ili drvo.
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#15431 Re: Gdje u Sa......
Mi nekad uzeli u Liliju,onoj svastari iznad otvorene pijace Otoka,drvena sarena kakavu sam i sama imala kao dijete.....malo je falilo da sjedem i zaljuljam se;)malamirha wrote:gdje naci ljuljacku za dijete od godine ipo. ona klasicna sto se objesi na stangu ili drvo.
-
Enticer
- Posts: 723
- Joined: 21/12/2004 13:44
- Location: Sarajevo
#15432 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sa primaju euro kovanice?
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
#15433 Re: Gdje u Sa......
prije je su nekada primali na selex pumpi a ne znam da li vise
- malamirha
- Posts: 180
- Joined: 29/03/2015 20:45
#15434 Re: Gdje u Sa......
CherryLips wrote:Mi nekad uzeli u Liliju,onoj svastari iznad otvorene pijace Otoka,drvena sarena kakavu sam i sama imala kao dijete.....malo je falilo da sjedem i zaljuljam se;)malamirha wrote:gdje naci ljuljacku za dijete od godine ipo. ona klasicna sto se objesi na stangu ili drvo.
-
emmir1
- Posts: 4937
- Joined: 07/06/2013 15:28
#15435 Re: Gdje u Sa......
Treba mi 10 tak kubika zemlje crnice
Po piku samo u kesama i vrećama prodaju.
Zna li neko ko prodaje veće količine da natovari par kamiona
Po piku samo u kesama i vrećama prodaju.
Zna li neko ko prodaje veće količine da natovari par kamiona
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#15436 Re: Gdje u Sa......
gdje naci ili naruciit ovo

ili

ili
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#15437 Re: Gdje u Sa......
ovo ti moze napraviti svaka firma koja se bavi ovim stolarstvom ili kako se vec zove to
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#15438 Re: Gdje u Sa......
koja? mislis one kao kuhinje po mjere, plakari po mjeri itd??supercali wrote:ovo ti moze napraviti svaka firma koja se bavi ovim stolarstvom ili kako se vec zove to
koliko bi kostalo?
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#15439 Re: Gdje u Sa......
Pa da koja je razlika izmedju kuhinje i ovoga
Moj jaran ovo radi pa ti mogu proslijediti broj i pitas sta koliko kad itd
Moj jaran ovo radi pa ti mogu proslijediti broj i pitas sta koliko kad itd
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#15440 Re: Gdje u Sa......
proslijedi info pleasesupercali wrote:Pa da koja je razlika izmedju kuhinje i ovoga
Moj jaran ovo radi pa ti mogu proslijediti broj i pitas sta koliko kad itd
-
suza81
- Posts: 683
- Joined: 30/06/2009 19:22
#15441 Re: Gdje u Sa......
Imate pp!emmir1 wrote:Treba mi 10 tak kubika zemlje crnice
Po piku samo u kesama i vrećama prodaju.
Zna li neko ko prodaje veće količine da natovari par kamiona
-
Nanananana
- Posts: 138
- Joined: 10/06/2014 15:00
#15442 Re: Gdje u Sa......
Zna li neko imaju li se gdje uzet ovakve New Balance:

ili ove:


ili ove:
-
Nepass
- Posts: 1903
- Joined: 11/09/2015 16:44
#15443 Re: Gdje u Sa......
Pekara bistrikEnticer wrote:Gdje u Sa primaju euro kovanice?
-
Nepass
- Posts: 1903
- Joined: 11/09/2015 16:44
#15444 Re: Gdje u Sa......
Primus balkan, reci sta hoces oni ce ti napravitiadda_sa wrote:gdje naci ili naruciit ovo
ili
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#15445 Re: Gdje u Sa......
preskup je primus
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#15446 Re: Gdje u Sa......
kontala sam naruciti u obiju daske i sklepati sama, al me strah da ko ne pogine kad sjedne

-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#15447 Re: Gdje u Sa......
a mozes, nije to kakva pametadda_sa wrote:kontala sam naruciti u obiju daske i sklepati sama, al me strah da ko ne pogine kad sjedne![]()
ja sam radio jedan ormar na grbavici u shoppingu, radnja "youwon" (nije kineska
povoljni su bili a dobro su uradili pa eto...
isli smo i u primus da nam daju ponudu, cijena je bila cini mi se duplo veca
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#15448 Re: Gdje u Sa......
Ako hoces ovo sa obijem zovi da ti pomognem jer sam ja dosta stvari takoadda_sa wrote:kontala sam naruciti u obiju daske i sklepati sama, al me strah da ko ne pogine kad sjedne![]()
A dobro je jer ti mozes svoju ideju sprovesti
-
triple mama
- Posts: 592
- Joined: 18/03/2011 19:41
#15449 Re: Gdje u Sa......
Ima li u Sarajevu kupiti na metar mont materijal? Znaci, tanki pernati materijal, stepani? Ili bilo kakav? Hvala!!!!
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#15450 Re: Gdje u Sa......
Gdje u sarajevu ima da se uzme soba na jedan dan, a da nije preskupo nesto? Motel neki, ne bih privatno....doci cu malo, treba mi za odmor i prespavati....
Hvala
Hvala
