Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15426 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Lokica zna gdje kupiti sad dog hranu za pse
User avatar
Hakuna Matata
Posts: 181
Joined: 24/03/2008 23:35

#15427 Re: Gdje u Sa......

Post by Hakuna Matata »

Gdje ima uzeti ukrasene Cupcakes-e :D
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#15428 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

Hakuna Matata wrote:Gdje ima uzeti ukrasene Cupcakes-e :D
Pogledaj na fb Mafine kolacici
User avatar
malamirha
Posts: 180
Joined: 29/03/2015 20:45

#15429 Re: Gdje u Sa......

Post by malamirha »

gdje naci ljuljacku za dijete od godine ipo. ona klasicna sto se objesi na stangu ili drvo.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15430 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

malamirha wrote:gdje naci ljuljacku za dijete od godine ipo. ona klasicna sto se objesi na stangu ili drvo.
Fis, Robot, na Piku ;)
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#15431 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

malamirha wrote:gdje naci ljuljacku za dijete od godine ipo. ona klasicna sto se objesi na stangu ili drvo.
Mi nekad uzeli u Liliju,onoj svastari iznad otvorene pijace Otoka,drvena sarena kakavu sam i sama imala kao dijete.....malo je falilo da sjedem i zaljuljam se;)
Enticer
Posts: 723
Joined: 21/12/2004 13:44
Location: Sarajevo

#15432 Re: Gdje u Sa......

Post by Enticer »

Gdje u Sa primaju euro kovanice?
vanjki
Posts: 2236
Joined: 26/10/2006 17:37

#15433 Re: Gdje u Sa......

Post by vanjki »

prije je su nekada primali na selex pumpi a ne znam da li vise
User avatar
malamirha
Posts: 180
Joined: 29/03/2015 20:45

#15434 Re: Gdje u Sa......

Post by malamirha »

CherryLips wrote:
malamirha wrote:gdje naci ljuljacku za dijete od godine ipo. ona klasicna sto se objesi na stangu ili drvo.
Mi nekad uzeli u Liliju,onoj svastari iznad otvorene pijace Otoka,drvena sarena kakavu sam i sama imala kao dijete.....malo je falilo da sjedem i zaljuljam se;)
:lol: za mene bi trebalo uze sto se vezu brodovi.
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#15435 Re: Gdje u Sa......

Post by emmir1 »

Treba mi 10 tak kubika zemlje crnice


Po piku samo u kesama i vrećama prodaju.

Zna li neko ko prodaje veće količine da natovari par kamiona
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#15436 Re: Gdje u Sa......

Post by adda_sa »

gdje naci ili naruciit ovo
Image
ili
Image
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15437 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

ovo ti moze napraviti svaka firma koja se bavi ovim stolarstvom ili kako se vec zove to
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#15438 Re: Gdje u Sa......

Post by adda_sa »

supercali wrote:ovo ti moze napraviti svaka firma koja se bavi ovim stolarstvom ili kako se vec zove to
koja? mislis one kao kuhinje po mjere, plakari po mjeri itd??
koliko bi kostalo?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15439 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Pa da koja je razlika izmedju kuhinje i ovoga
Moj jaran ovo radi pa ti mogu proslijediti broj i pitas sta koliko kad itd
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#15440 Re: Gdje u Sa......

Post by adda_sa »

supercali wrote:Pa da koja je razlika izmedju kuhinje i ovoga
Moj jaran ovo radi pa ti mogu proslijediti broj i pitas sta koliko kad itd
proslijedi info please :D
suza81
Posts: 683
Joined: 30/06/2009 19:22

#15441 Re: Gdje u Sa......

Post by suza81 »

emmir1 wrote:Treba mi 10 tak kubika zemlje crnice


Po piku samo u kesama i vrećama prodaju.

Zna li neko ko prodaje veće količine da natovari par kamiona
Imate pp!
Nanananana
Posts: 138
Joined: 10/06/2014 15:00

#15442 Re: Gdje u Sa......

Post by Nanananana »

Zna li neko imaju li se gdje uzet ovakve New Balance:
Image

ili ove:
Image
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#15443 Re: Gdje u Sa......

Post by Nepass »

Enticer wrote:Gdje u Sa primaju euro kovanice?
Pekara bistrik
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#15444 Re: Gdje u Sa......

Post by Nepass »

adda_sa wrote:gdje naci ili naruciit ovo
Image
ili
Image
Primus balkan, reci sta hoces oni ce ti napraviti
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15445 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

preskup je primus
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#15446 Re: Gdje u Sa......

Post by adda_sa »

kontala sam naruciti u obiju daske i sklepati sama, al me strah da ko ne pogine kad sjedne :D :D
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15447 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

adda_sa wrote:kontala sam naruciti u obiju daske i sklepati sama, al me strah da ko ne pogine kad sjedne :D :D
a mozes, nije to kakva pamet

ja sam radio jedan ormar na grbavici u shoppingu, radnja "youwon" (nije kineska :)) odmah su do binga
povoljni su bili a dobro su uradili pa eto...

isli smo i u primus da nam daju ponudu, cijena je bila cini mi se duplo veca
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15448 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

adda_sa wrote:kontala sam naruciti u obiju daske i sklepati sama, al me strah da ko ne pogine kad sjedne :D :D
Ako hoces ovo sa obijem zovi da ti pomognem jer sam ja dosta stvari tako
A dobro je jer ti mozes svoju ideju sprovesti
triple mama
Posts: 592
Joined: 18/03/2011 19:41

#15449 Re: Gdje u Sa......

Post by triple mama »

Ima li u Sarajevu kupiti na metar mont materijal? Znaci, tanki pernati materijal, stepani? Ili bilo kakav? Hvala!!!!
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#15450 Re: Gdje u Sa......

Post by skafiskafsnjak »

Gdje u sarajevu ima da se uzme soba na jedan dan, a da nije preskupo nesto? Motel neki, ne bih privatno....doci cu malo, treba mi za odmor i prespavati....

Hvala :)
Post Reply