sherbett, da li ti zivis negdje na zapadu? ..jer ovo je inace pravilo svugdje. na svijetu. osim kod nas.sherbett wrote:lavorpunvode wrote:
i mene su nedavno zeznuli, al nisam im nista na kasi htjela govoriti, bi mi ofirno kontam mozda je do menekupovala pjenu za ksu, i vagala bi li taftovu od 6KM ili, kako je pisalo syoss koja je bila na akciji za 4KM, uzmem syossovu, kad na kasi ona mi izracuna cijenu preko 8KM
![]()
fino me zeznuse jer mi ta pjena svakako nije odgovarala, uzela sam je samo jer je bila na "akciji". pu!i ti si luda što šutiš..ako je cijena bila ispod 4KM, mora ti prodati po cijeni koja piše.
kod nas kaze: "ah, greska. hoces il' neces?" a ja, naravno, volim dobru svadju



skup je i malo ga dodje za te pare, ali je neunistiv. Beautybloggerice se hvale nekim flormar, nisam probala i ne znam kakav je.