Ovo je izgleda poginuli
Nađoh ga u prijateljima kod ovog Ferida...
Tugo moja...
Jeste ono ja mislim kad je neko proletio na cestu koja je još bila u izgradnji i zabio se u betonski blok.hrle1976 wrote:Zar nije negdje u Srednjoj Bosni, neko mjesto kod Travnika, mislim lani, neki BMW se isto tako zapuco u ogradu kod mosta i doslovno presjeko auto u dva. Isto jedan prezivio a jedan na licu mjesta stradao?
Na ovo sam mislio ali doduse ovo ima nekoliko godina (3 godine)el_Norte wrote:Jeste ono ja mislim kad je neko proletio na cestu koja je još bila u izgradnji i zabio se u betonski blok.hrle1976 wrote:Zar nije negdje u Srednjoj Bosni, neko mjesto kod Travnika, mislim lani, neki BMW se isto tako zapuco u ogradu kod mosta i doslovno presjeko auto u dva. Isto jedan prezivio a jedan na licu mjesta stradao?
Kako je potvrđeno iz MUP-a SBK, nesreća se desila u ulici Stjepana Radića nakon što je vozač BMW-a udario u ogradu mosta na rijeci Lašvi.
Vozilom je upravljao Z. T. (1986), a smrtno je stradao suvozač V. H. (1985) iz Jajca. Vozač je prevezen u bolnicu u Novu Bilu gdje mu se pruža pomoć.
Hajde ovo svije dovedi u istu ravan. Čuj da se prepolovi a da prostor za putnike ostane netaknut...mislim stvarnoBadBoy wrote:Meni uopšte nije sporno da se A8-ica prepolovila. Nekako mi ima logike, dugo je auto, a možda je čak i dizajniran da se tako prepolovi ali da prostori za putnike ostanu netaknuti.
Ali da iz nesreće od 200+ km/h izađeš na nogama i bez ogrebotine... Ne znam. Čak je i ona djevojka što je preživjela u sličnoj nesreći kad je onaj frajer iz Švedske isto ovako prepolovio A8-icu (mislim da je 2010. bila) imala ozbiljnijih povreda.
P.S. INSTAGRAM JE NAJVEĆE ZLO POST-DAYTONSKE BiH.
momak u crvenoj maici je vozacJimmy McNulty wrote:Što neko napisa, momak u crvenoj majici je vjerovatno bio vozač crnog Audija. Ne možeš iz onakve nesreće izać' nepovrijeđen da jebe rak raka.
Gdje ima taj fucking snimak?muha_sa wrote:momak u crvenoj maici je vozacJimmy McNulty wrote:Što neko napisa, momak u crvenoj majici je vjerovatno bio vozač crnog Audija. Ne možeš iz onakve nesreće izać' nepovrijeđen da jebe rak raka.
sad pogledah snimak što su se snimali u vožnji
gde si pogledo snimak?muha_sa wrote:momak u crvenoj maici je vozacJimmy McNulty wrote:Što neko napisa, momak u crvenoj majici je vjerovatno bio vozač crnog Audija. Ne možeš iz onakve nesreće izać' nepovrijeđen da jebe rak raka.
sad pogledah snimak što su se snimali u vožnji
poslo mi prijatelj na mobitel--al ga ne znam postavit na forumshalla wrote:Gdje ima taj fucking snimak?muha_sa wrote:momak u crvenoj maici je vozacJimmy McNulty wrote:Što neko napisa, momak u crvenoj majici je vjerovatno bio vozač crnog Audija. Ne možeš iz onakve nesreće izać' nepovrijeđen da jebe rak raka.
sad pogledah snimak što su se snimali u vožnji
Stari je to trik sa varenjem dva auta u jedno. Ne vari se karaserija vec imas onih koji sjebu auto ispod. Nadjes isti model u udesu koji je bio. Kupis ga za nikakve pare. I dignes svoju karaseriju. Zavaris i picimo. To sto ako si haj go uradio to je druga stavr. U pravim drzavama to nije moguce u bih ti tehnicki su manje vise po principu koliko para toliko muzike. Auto se prepolovilo upravo iz tog razloga.zateznistub wrote:Hajde ovo svije dovedi u istu ravan. Čuj da se prepolovi a da prostor za putnike ostane netaknut...mislim stvarnoBadBoy wrote:Meni uopšte nije sporno da se A8-ica prepolovila. Nekako mi ima logike, dugo je auto, a možda je čak i dizajniran da se tako prepolovi ali da prostori za putnike ostanu netaknuti.
Ali da iz nesreće od 200+ km/h izađeš na nogama i bez ogrebotine... Ne znam. Čak je i ona djevojka što je preživjela u sličnoj nesreći kad je onaj frajer iz Švedske isto ovako prepolovio A8-icu (mislim da je 2010. bila) imala ozbiljnijih povreda.
P.S. INSTAGRAM JE NAJVEĆE ZLO POST-DAYTONSKE BiH.

Razlika je u tom sto ima ljudi koji znaju voziti sa brzinom od 200km/h u uslovima gdje to dopustaju i ljudi koji misle da znaju na cestama gdje to jednostavno nije izvodljivo bez velikog rizika kao na zlaost ovaj koji se danas dogodio.shalla wrote:I baš snimka današnje vožnje? Crnjak jebemu majku, pa čemu, čemu jebeno jurcanje iz dana u dan![]()
Ja sad išao na GO, sve po autoputu, Italija, Hrvatska, jbt stisnem na 150 pa se već ne osjećam ugodno i smanjujem...
Užas, užas...
Matzan wrote:Polako, nije ni uviđaj gotov.
A, čim je smrtni ishod a vozač preživio teško da neće ići u zatvor.
Znamo, uspješna poduzetnicahrle1976 wrote:Matzan wrote:Polako, nije ni uviđaj gotov.
A, čim je smrtni ishod a vozač preživio teško da neće ići u zatvor.
Cisto sumnjam da ce, znas li ko mu ja majka?
splinter wrote:Znamo, uspješna poduzetnicahrle1976 wrote:Matzan wrote:Polako, nije ni uviđaj gotov.
A, čim je smrtni ishod a vozač preživio teško da neće ići u zatvor.
Cisto sumnjam da ce, znas li ko mu ja majka?
Ma to veze sa ovim sto sm ja napisao, raspad konstrukcije se nije desio iz razloga varenja vise različitih auta u jedno (ako se to u ovom slučaju upišete radi o tome) nego sto je konstrukcija pod određenim uglovima zarila u statičnu, čvrstu prepreku, moj komentar je bio opaska ma cirkus koji ovaj napisao čuj dizajnirano da se prepolovi ali da prostor za putnike ostane netaknuthrle1976 wrote:
Stari je to trik sa varenjem dva auta u jedno. Ne vari se karaserija vec imas onih koji sjebu auto ispod. Nadjes isti model u udesu koji je bio. Kupis ga za nikakve pare. I dignes svoju karaseriju. Zavaris i picimo. To sto ako si haj go uradio to je druga stavr. U pravim drzavama to nije moguce u bih ti tehnicki su manje vise po principu koliko para toliko muzike. Auto se prepolovilo upravo iz tog razloga.
Ovaj Porsche je udario u stub sa brzinom od oko 180-200km/h pa nije se prepolovio.
hrle1976 wrote:Matzan wrote:Polako, nije ni uviđaj gotov.
A, čim je smrtni ishod a vozač preživio teško da neće ići u zatvor.
Cisto sumnjam da ce, znas li ko mu ja majka?
Jes al' znaš u kakvom stanju je bila, polomljena sva, sa jedva primejtnim pulsom...itd. Čisto sumjam da je ovaj vozač mogao odmah stai na noge...možda šok ali opet malo vjerovatno jer pri takvoj brzini i udarcu nastaju takve unutrašnje ozljede da se gotovo svi organi pomjeraju od inercije. Jednostavno te ubije brzina ako te ne zgužva lim. Ne sjećam se više koliku ono maksimalnu G silu može podnjeti zdrav organizam odrasle osobe?muha_sa wrote: Vesna Vulovic preživjela pad aviona sa 10 000 metara
odakle je pala dobro je nisu metlom kupiliDrvosjeca iz Dejcica wrote:Jes al' znaš u kakvom stanju je bila, polomljena sva, sa jedva primejtnim pulsom...itd. Čisto sumjam da je ovaj vozač mogao odmah stai na noge...možda šok ali opet malo vjerovatno jer pri takvoj brzini i udarcu nastaju takve unutrašnje ozljede da se gotovo svi organi pomjeraju od inercije.muha_sa wrote: Vesna Vulovic preživjela pad aviona sa 10 000 metara