Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#15376 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ja se nadam da ce NK pobijediti,vec 7 sezona putuju i onda da ispuse 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65945
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
NightWatchMember
- Posts: 203
- Joined: 10/03/2019 14:01
#15379 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
OK Arja, Sansa ili tako neko, ali pošteđeni su i manje bitni likovi. Šta bi falilo da je npr Tormund poginuo iza zida ili Bron u napadu zmajeva? Čime oni tačno doprinose priči? Jedino što su njihove doskočice popularne, pa eto, neka ih još. Mormont je mogao odavno skončati, čak i Tirion. Šta su bitno uradili u prošloj sezoni?90minut wrote:Nakon vjencanja to je bio najlogičniji tok dešavanja.karanana wrote:Pa najrealnija opcija bi i bila pobjeda night kinga.
Medjutim sumnjam da ce se to desiti. Serija definitivno nema onaj shmek iz prvih sezona gdje ni dobri momci uopste nisu bili zasticeni.
Zadnjih par sezona se vratilo na standard da dobri momci pobjedjuju i zive. I zato mislim da se najrealnija opcija nece desiti nego da ce neko nekako savladati night kinga. To je taj neki bittersweet gdje nece night king uzeti.
Ne zele nervne slomove, ubistva i samoubistva.
Da su još nekog ubili poput Arye, Sanse ili Jona tad bi i oficijalno usrali seriju do maksimuma..
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#15380 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Hoce li epizoda biti dostupna na HBO GO odmah nakon emitiranja, recimo oko 5 ujutro?
- Capajebo
- Posts: 22028
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#15381 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma biće na torrentima prije nego i završi epizoda 
-
Alminjo
- Posts: 44
- Joined: 27/05/2017 11:02
#15382 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Napokon, dočekali smo..
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#15383 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Da ima logike Bron i Mormont su mogli komotno pod mač.NightWatchMember wrote:OK Arja, Sansa ili tako neko, ali pošteđeni su i manje bitni likovi. Šta bi falilo da je npr Tormund poginuo iza zida ili Bron u napadu zmajeva? Čime oni tačno doprinose priči? Jedino što su njihove doskočice popularne, pa eto, neka ih još. Mormont je mogao odavno skončati, čak i Tirion. Šta su bitno uradili u prošloj sezoni?90minut wrote:Nakon vjencanja to je bio najlogičniji tok dešavanja.karanana wrote:Pa najrealnija opcija bi i bila pobjeda night kinga.
Medjutim sumnjam da ce se to desiti. Serija definitivno nema onaj shmek iz prvih sezona gdje ni dobri momci uopste nisu bili zasticeni.
Zadnjih par sezona se vratilo na standard da dobri momci pobjedjuju i zive. I zato mislim da se najrealnija opcija nece desiti nego da ce neko nekako savladati night kinga. To je taj neki bittersweet gdje nece night king uzeti.
Ne zele nervne slomove, ubistva i samoubistva.
Da su još nekog ubili poput Arye, Sanse ili Jona tad bi i oficijalno usrali seriju do maksimuma..
A sto se tice Tiriona uvjeren sam u glavi pisca da je najsigurniji od svih da preživi na kraju i to sam mrtav ozbiljan kad kazem.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65945
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15384 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ako se desi da night king pobijedi,zar ima logike da bilo ko ostane ziv?
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#15385 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Onaj ko se okrene prema Essosu i put putuje Latif-aga.kakavdanakneiskustvu wrote:ako se desi da night king pobijedi,zar ima logike da bilo ko ostane ziv?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65945
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
NightWatchMember
- Posts: 203
- Joined: 10/03/2019 14:01
#15387 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ja ipak mislim da će rat sa WW biti završen u trećoj epizodi i samim tim da će živi pobjediti. Ipak je to najveća bitka u istoriji TVa. Ako bi pobjediti WW-i, šta bi bio ostatak sezone? Osvajanje Kings Lendinga? Teško. Ili opcija da pobjedi Džon i ekipa, ali samo bitku, a ne rat. Onda ostatak sezone WW-i se pregrupišu i Jovo-nanovo. Ni to mi nije realistično. Mislim da je drugi dio sezone rješavanje stvari među živima.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#15388 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Isto ono što rijetki uzimaju u obzir jeste to da me ne bi cudilo sekunde da na kraju bude neki cliffhanger uvod u novu sezonu..
- banjaluka078
- Posts: 13169
- Joined: 16/01/2007 23:38
#15389 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nema nove sezone.90minut wrote:Isto ono što rijetki uzimaju u obzir jeste to da me ne bi cudilo sekunde da na kraju bude neki cliffhanger uvod u novu sezonu..
- banjaluka078
- Posts: 13169
- Joined: 16/01/2007 23:38
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#15391 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
gdje je moguce gledat veceras, neki link?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65945
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15392 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
na HBO ako imas HBO
- pici
- Posts: 46361
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15393 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

jebote jos malo... napokoM
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15394 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
A znaci znamo da treca epizoda donosi veliku bitku?
Jel za winterfell?
Pa zavisi ko pobjedi u toj bitci sta ce se desavati dalje u zadnje 3. Nesto ne mogu vjerovat da ce walkersi popusiti vec na winterfellu.
Jel za winterfell?
Pa zavisi ko pobjedi u toj bitci sta ce se desavati dalje u zadnje 3. Nesto ne mogu vjerovat da ce walkersi popusiti vec na winterfellu.
- pici
- Posts: 46361
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15395 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
19 May 2019 Episode #8.6... zadnja
Miguel Sapochnik, rezirao je ovu trecu i petu epizodu osme sezone a inace je izrezirao, Battle of the Bastards, The Winds of Winter, koje su dobile visoke ocjene prva po fantasticnim bitkama i druga sa kumovskom atmosferom kad cersei ubija sve svoje neprijatelje u septi... David Nutter rezira 1, 2 i 4 epizodu inace poznat po rezijskom palicom serije crvenog vjencanja iliti ga, The Rains of Castamere i voznja cersei ulicamadubrovnika gola i ponizena shame, shame iliti ga, Mother's Mercy... znaci dva odlicna rezisera i nebi trebalo biti fule, jedino ona dvojica pedera reziraju zadnju sestu epizodu...
Miguel Sapochnik, rezirao je ovu trecu i petu epizodu osme sezone a inace je izrezirao, Battle of the Bastards, The Winds of Winter, koje su dobile visoke ocjene prva po fantasticnim bitkama i druga sa kumovskom atmosferom kad cersei ubija sve svoje neprijatelje u septi... David Nutter rezira 1, 2 i 4 epizodu inace poznat po rezijskom palicom serije crvenog vjencanja iliti ga, The Rains of Castamere i voznja cersei ulicamadubrovnika gola i ponizena shame, shame iliti ga, Mother's Mercy... znaci dva odlicna rezisera i nebi trebalo biti fule, jedino ona dvojica pedera reziraju zadnju sestu epizodu...
-
polacijela
- Posts: 364
- Joined: 24/04/2012 13:39
#15396 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Negdje vidjeh da su ovo naslovi:NightWatchMember wrote:Ja ipak mislim da će rat sa WW biti završen u trećoj epizodi i samim tim da će živi pobjediti. Ipak je to najveća bitka u istoriji TVa. Ako bi pobjediti WW-i, šta bi bio ostatak sezone? Osvajanje Kings Lendinga? Teško. Ili opcija da pobjedi Džon i ekipa, ali samo bitku, a ne rat. Onda ostatak sezone WW-i se pregrupišu i Jovo-nanovo. Ni to mi nije realistično. Mislim da je drugi dio sezone rješavanje stvari među živima.
1. Winter is Here
2. The Rightful Queen
3. Winterfell
4. Exodus
5. Ice and Fire
6. A Dream of Spring
Po naslovu 4. epizode Winterfell pada i povlače se prema jugu
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#15397 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
1. Zakuhavanje i uvod u citavo sranjepolacijela wrote: Negdje vidjeh da su ovo naslovi:
1. Winter is Here
2. The Rightful Queen
3. Winterfell
4. Exodus
5. Ice and Fire
6. A Dream of Spring
Po naslovu 4. epizode Winterfell pada i povlače se prema jugu
2. Napeta previranja medju ljudima, ko je prava kraljica kralj ovo ono
3. Najduza bitka (sudeci po medijima), krkljanac, zajeb i povlacenje ljudi sudeci po naslovu 4
4. Bjezanija iltiga stratesko povlacenje negdje ne jug, mozda do Kings Landinga
5. Ultimativni tj. zadnji okrsaj leda i vatre, odredjivanje pobjednika i stavljanje tacke na borbu zivog i mrtvog
6. Zavrsni odnosi medju likovima i njihovim pozicijama, definisanje kraja serije i neko nostalgicno sranje o nadi za krajem zime i pocetkom proljeca
-
NightWatchMember
- Posts: 203
- Joined: 10/03/2019 14:01
#15398 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Onda eventualno da drugi dio borbe, u petoj epizodi, između živih i mrtvih bude samo sudar NK i Džona, npr. i/ili neki Brenov majndfak. Čisto sumnjam da ima prostora za još jednu veliku bitku.
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#15399 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Da, neka manja bitka, mozda cak i duel, ali posljednji.
-
Coconut
- Posts: 175
- Joined: 25/06/2012 19:16
- Location: Sarajevo
#15400 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ZyzzSar wrote:gdje je moguce gledat veceras, neki link?
123tvnow.com/watch/hbo/
