Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
holowey
Posts: 10853
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#15376 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

JanuaryJones wrote:
JanuaryJones wrote:Neko ko se razumije u cigare (ne cigarete). Gdje kupiti neke kvalitetne cigare za poklona u Sa? Naziv, marka?
Da osvježim pitanje :)
u branilaca grada je bila jedna fancy prodavnica sa duhanom i preradjevinama, ona strana ulice gdje je city pub pa malo nize prema centralu... takodje, iza holiday inna, tamo gdje je babaloo, je bila jos jedna prodavnica duhana, cigara, cigarilosa i tako tih govana...
na korei, u bivsem vf-u je bila jos jedna takva prodavnica...
mozda da pogledas i u fancy hotelima, mozda tamo bude stagod u ponudi...
User avatar
holowey
Posts: 10853
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#15377 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

samo pozitiva wrote:
JanuaryJones wrote:
JanuaryJones wrote:Neko ko se razumije u cigare (ne cigarete). Gdje kupiti neke kvalitetne cigare za poklona u Sa? Naziv, marka?
Da osvježim pitanje :)
bio je u bivsem VF na Koreji kiosk, nema kakvih nije bilo cigara...da li jos uvijek ima, zaista ne znam :)
brzi si, priznajem :D
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15378 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

holowey wrote:
JanuaryJones wrote:
JanuaryJones wrote:Neko ko se razumije u cigare (ne cigarete). Gdje kupiti neke kvalitetne cigare za poklona u Sa? Naziv, marka?
Da osvježim pitanje :)
u branilaca grada je bila jedna fancy prodavnica sa duhanom i preradjevinama, ona strana ulice gdje je city pub pa malo nize prema centralu... takodje, iza holiday inna, tamo gdje je babaloo, je bila jos jedna prodavnica duhana, cigara, cigarilosa i tako tih govana...
na korei, u bivsem vf-u je bila jos jedna takva prodavnica...
mozda da pogledas i u fancy hotelima, mozda tamo bude stagod u ponudi...
Ima li neka marka, brend budući da ne konzumiram nisam baš upućena?
User avatar
holowey
Posts: 10853
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#15379 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

JanuaryJones wrote:
holowey wrote: u branilaca grada je bila jedna fancy prodavnica sa duhanom i preradjevinama, ona strana ulice gdje je city pub pa malo nize prema centralu... takodje, iza holiday inna, tamo gdje je babaloo, je bila jos jedna prodavnica duhana, cigara, cigarilosa i tako tih govana...
na korei, u bivsem vf-u je bila jos jedna takva prodavnica...
mozda da pogledas i u fancy hotelima, mozda tamo bude stagod u ponudi...
Ima li neka marka, brend budući da ne konzumiram nisam baš upućena?
ima sigurno neki, ali nemam pojma koji, meni se ta govna gade :evil:
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15380 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

holowey wrote:
JanuaryJones wrote:
holowey wrote: u branilaca grada je bila jedna fancy prodavnica sa duhanom i preradjevinama, ona strana ulice gdje je city pub pa malo nize prema centralu... takodje, iza holiday inna, tamo gdje je babaloo, je bila jos jedna prodavnica duhana, cigara, cigarilosa i tako tih govana...
na korei, u bivsem vf-u je bila jos jedna takva prodavnica...
mozda da pogledas i u fancy hotelima, mozda tamo bude stagod u ponudi...
Ima li neka marka, brend budući da ne konzumiram nisam baš upućena?
ima sigurno neki, ali nemam pojma koji, meni se ta govna gade :evil:
Treba mi za poklona pa da se ne izofiram :lol:
miss_gemini
Posts: 117
Joined: 17/06/2015 10:16

#15381 Re: Gdje u Sa......

Post by miss_gemini »

Gdje jos postoje Beautique parfimerije osim u Grand centru na Ilidzi?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83412
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15382 Re: Gdje u Sa......

Post by _BataZiv_0809 »

Dolazi mi rodbina iz inostranstva i hoce da ih vodim u Vijecnicu. Zna li ko u kojem terminu se moze uci, sta je dostupno za javnost i tako ti folovi golovi?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83412
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15383 Re: Gdje u Sa......

Post by _BataZiv_0809 »

JanuaryJones wrote: Ima li neka marka, brend budući da ne konzumiram nisam baš upućena?
Cohiba :D

Salu na stranu, ako kupujes nekom pasioniranom ljubitelju kubanskih cigara, sa inostranom adresom stanovanja, sumnjam da ces kod nas naci nesto sto je za njegov ukus. Naravno govorim o nekim "normalnim iznosima para".

Ako kupujes nekome poput mene, koji to rekreativno i iz fazona zapali, onda je svejedno :zoka: Razmisli i o lijepom rezacu za kubanske cigare, tu ti je manja sansa za fulom, a dolazi do izrazaja zenski osjecaj za estetiku

Mada mislim da ce svako normalan cijeniti trud i zelju da se poklon ucini.

U Uniticu ima trafika iza one fensi smensi turisticke agencije i u njihovom humidoru sam vidio raznoraznih cigara. Takodjer trafika na aerodromu, zatim vec spomenuti Konzum Koreja, prodavnica u Branilaca grada, mislim da ima i u trafici u sklopu Konzuma Socijalno itd...

A sad ti vidi ovo moje pitanje :kiss:
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15384 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

_BataZiv_0809 wrote:Dolazi mi rodbina iz inostranstva i hoce da ih vodim u Vijecnicu. Zna li ko u kojem terminu se moze uci, sta je dostupno za javnost i tako ti folovi golovi?
Image
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15385 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

_BataZiv_0809 wrote:
JanuaryJones wrote: Ima li neka marka, brend budući da ne konzumiram nisam baš upućena?
Cohiba :D

Salu na stranu, ako kupujes nekom pasioniranom ljubitelju kubanskih cigara, sa inostranom adresom stanovanja, sumnjam da ces kod nas naci nesto sto je za njegov ukus. Naravno govorim o nekim "normalnim iznosima para".

Ako kupujes nekome poput mene, koji to rekreativno i iz fazona zapali, onda je svejedno :zoka: Razmisli i o lijepom rezacu za kubanske cigare, tu ti je manja sansa za fulom, a dolazi do izrazaja zenski osjecaj za estetiku

Mada mislim da ce svako normalan cijeniti trud i zelju da se poklon ucini.

U Uniticu ima trafika iza one fensi smensi turisticke agencije i u njihovom humidoru sam vidio raznoraznih cigara. Takodjer trafika na aerodromu, zatim vec spomenuti Konzum Koreja, prodavnica u Branilaca grada, mislim da ima i u trafici u sklopu Konzuma Socijalno itd...

A sad ti vidi ovo moje pitanje :kiss:
Nije stranac ali nije ni lokalni laik. Imal ta Cohiba kod nas? I to stajanje u humidoru, koliko joj je valjanost mimo toga?
Saka
Posts: 2640
Joined: 25/02/2011 11:49

#15386 Re: Gdje u Sa......

Post by Saka »

Cohibe sam ja uzimao u onoj radnjici kod vječne vatre, original kubanske. Nisu nešto ni skupe bile, oko 30KM komad.
Ali nije to nešto što se redovno nabavlja, valjda čovjek imao kutiju pa da proda na komad. Mjesec poslije digao cijenu, vidio da ide. :)
U normalnim prodavnicama ih nećeš naći, bude na Piku. A osim Cohibe vrhunske marke su i Romeo y Julieta i Montecristo.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15387 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Saka wrote:Cohibe sam ja uzimao u onoj radnjici kod vječne vatre, original kubanske. Nisu nešto ni skupe bile, oko 30KM komad.
Ali nije to nešto što se redovno nabavlja, valjda čovjek imao kutiju pa da proda na komad. Mjesec poslije digao cijenu, vidio da ide. :)
U normalnim prodavnicama ih nećeš naći, bude na Piku. A osim Cohibe vrhunske marke su i Romeo y Julieta i Montecristo.
Koja radnja kod vječne vatre?
Saka
Posts: 2640
Joined: 25/02/2011 11:49

#15388 Re: Gdje u Sa......

Post by Saka »

E ne znam sad kako se zove, na spoju Titove i Ferhadije s desne strane nakon ulaza za Sirano, a prije Hecce. Prodavnica tipa trafike, svašta je bilo.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15389 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Saka wrote:E ne znam sad kako se zove, na spoju Titove i Ferhadije s desne strane nakon ulaza za Sirano, a prije Hecce. Prodavnica tipa trafike, svašta je bilo.
Aha, hvala :)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83412
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15390 Re: Gdje u Sa......

Post by _BataZiv_0809 »

Ma ja se salio za Cohibu, ona je najskuplja :lol:

Dzejnjueri de ti nama reci koliko bi para potrosila?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15391 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

_BataZiv_0809 wrote:Ma ja se salio za Cohibu, ona je najskuplja :lol:

Dzejnjueri de ti nama reci koliko bi para potrosila?
Pa ne više od stoje :)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83412
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15392 Re: Gdje u Sa......

Post by _BataZiv_0809 »

JanuaryJones wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Ma ja se salio za Cohibu, ona je najskuplja :lol:

Dzejnjueri de ti nama reci koliko bi para potrosila?
Pa ne više od stoje :)
Ma ti si na konju :thumbup:
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15393 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

_BataZiv_0809 wrote:
JanuaryJones wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Ma ja se salio za Cohibu, ona je najskuplja :lol:

Dzejnjueri de ti nama reci koliko bi para potrosila?
Pa ne više od stoje :)
Ma ti si na konju :thumbup:
Potražiću na ovim lokacijama što si mi pobroj'o ;)
eXit.LP
Posts: 101
Joined: 03/04/2008 14:46

#15394 Re: Gdje u Sa......

Post by eXit.LP »

šatirana_ljubičica wrote:
eXit.LP wrote:Što je najgore, nova je zgrada, nema niko. Kont'o sam biti fin komšija pa kupiti 14 komada za svakoga po jedan :D

http://www.pismolik.ba/

Nažalost, Pismolik nema u ponudi.

Pitanje još uvijek stoji :)

U najgorem slučaju može nešto na ovaj fazon:
http://www.ebay.com/itm/Self-Adhesive-L ... SwlaxWOKvv

(nažalost ne rade shipping za BiH)
Dee-Dee_13
Posts: 425
Joined: 12/11/2011 21:57

#15395 Re: Gdje u Sa......

Post by Dee-Dee_13 »

Da li je neko kupovao kod nas Sprout olovke/bojice i gdje ? Hvala :)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15396 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Dee-Dee_13 wrote:Da li je neko kupovao kod nas Sprout olovke/bojice i gdje ? Hvala :)
to su one tanke zute?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15397 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

eXit.LP wrote:
šatirana_ljubičica wrote:
eXit.LP wrote:Što je najgore, nova je zgrada, nema niko. Kont'o sam biti fin komšija pa kupiti 14 komada za svakoga po jedan :D

http://www.pismolik.ba/

Nažalost, Pismolik nema u ponudi.

Pitanje još uvijek stoji :)

U najgorem slučaju može nešto na ovaj fazon:
http://www.ebay.com/itm/Self-Adhesive-L ... SwlaxWOKvv

(nažalost ne rade shipping za BiH)
Robot Socijalno drugi sprat, mala radnjica za lasersko graviranje, print, pečate, imena na vratima i čuda, ne znam ime. Pogledaj kod njih.
Dee-Dee_13
Posts: 425
Joined: 12/11/2011 21:57

#15398 Re: Gdje u Sa......

Post by Dee-Dee_13 »

supercali wrote:
Dee-Dee_13 wrote:Da li je neko kupovao kod nas Sprout olovke/bojice i gdje ? Hvala :)
to su one tanke zute?
Da, da, kao ekološke olovke, zasade se nakon sto ih potrosis :)

Image
User avatar
van Basten
Posts: 7958
Joined: 21/09/2006 02:59

#15399 Re: Gdje u Sa......

Post by van Basten »

van Basten wrote:izvukoh iz naftalina temu najsličiniju onom što me interesuje...
ima li iko upućeniji da preporuči kakav plivči klub za sina?
5.5 god, ide nekoliko mjeseci u školu plivanja pri Bazenu i solidno je naučio nekakve osnove mislim... sad bih ipak probao sa nekim klubom... prvo neku njihovu školu vjerovatno pa dalje kako se pokaže.
A tih klubova imam osjećaj da sad ima stotinu... pa ako ima ko da je upućeniji u sve to, svaka informacija je dobro došla
tamo na Ostalim sportovima nisu baš aktivni plivači izgleda pa rekoh da probam sa istim pitanjem i na ovoj temi?
Nanananana
Posts: 138
Joined: 10/06/2014 15:00

#15400 Re: Gdje u Sa......

Post by Nanananana »

Zna li neko da li danas radi ona kopirnica u BBI-u i da li izradjuju fotografije?
Post Reply