Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#15353 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

e da sam shemsin frajer pa da mi kaze pa da se obogatim.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8154
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#15354 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Image
Alminjo
Posts: 44
Joined: 27/05/2017 11:02

#15356 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Alminjo »

Al' sam u hype-u oko serije, odavno nisam ništa ovako čekao.
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#15357 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Lakat Jebić »

pogledao neki rcap od sat vremena, podsjetilo me kako su srozali seriju u zadnje dvije sezone... onaj otrcao po daenerys jebote, ona dosla za 15 minuta... zmaj koji riga...sta, freon?.... iskreno se nadam da su dvije godine pauze iskoristili da zategnu stvari, da im se ne bi desavale glupsot...

halalite sto vam kvarim cejf i hype :mrgreen:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#15358 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 90minut »

kakavdanakneiskustvu wrote:Image
:lol:
User avatar
Hunter96
Posts: 38
Joined: 04/11/2016 17:15

#15359 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Hunter96 »

Koliko brzo dobijemo domace titlove na HBO-GO ?
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#15360 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by soha96 »

Hunter96 wrote:Koliko brzo dobijemo domace titlove na HBO-GO ?
Zar ne budu odmah?
User avatar
Hunter96
Posts: 38
Joined: 04/11/2016 17:15

#15361 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Hunter96 »

soha96 wrote:
Hunter96 wrote:Koliko brzo dobijemo domace titlove na HBO-GO ?
Zar ne budu odmah?
Pitam, zelim si nabaviti isti a nema smisla ako budem morao cekati titlove.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#15362 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 90minut »

Hunter96 wrote:
soha96 wrote:
Hunter96 wrote:Koliko brzo dobijemo domace titlove na HBO-GO ?
Zar ne budu odmah?
Pitam, zelim si nabaviti isti a nema smisla ako budem morao cekati titlove.
Sve što je u ponudi ima prijevod.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#15363 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Alminjo wrote:Al' sam u hype-u oko serije, odavno nisam ništa ovako čekao.

isti sam
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#15364 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by biggrin »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Alminjo wrote:Al' sam u hype-u oko serije, odavno nisam ništa ovako čekao.

isti sam
a jesi li ti uopste gledao sve epizode?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#15365 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

mislim da jesam
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#15366 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Concord »

Meanwhile negdje u smrdljivoj sobi onaj debeli cita komentare po internetu i cereka se nasoj nadi za happy endom... ne bi me iznenadilo da u knjizi ledeni baja potare citav Westeros i to je to, kraj, ko se spasio preko vode spasio se, ko vas jebe, ide nova prica. A vala i u seriji da hoce nesto tako biti da nam ga sukne svima koliko smo zinuli.
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#15367 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by soha96 »

To se mozda vi nadate happy endu, ja bih volio da ih pobije NK sviju :D
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#15368 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by biggrin »

pa ja i ocekujem da ce westeros pasti...ali onda je tu essos koji treba da se bori za opstanak života
User avatar
banjaluka078
Posts: 13170
Joined: 16/01/2007 23:38

#15369 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by banjaluka078 »

Concord wrote:Meanwhile negdje u smrdljivoj sobi onaj debeli cita komentare po internetu i cereka se nasoj nadi za happy endom... ne bi me iznenadilo da u knjizi ledeni baja potare citav Westeros i to je to, kraj, ko se spasio preko vode spasio se, ko vas jebe, ide nova prica. A vala i u seriji da hoce nesto tako biti da nam ga sukne svima koliko smo zinuli.

Debeli je svakako najavio "bitter sweet ending". Niko se baš ne nada dobru.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#15370 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Gerro »

615 stranica ima tema o ovom smeću od serije. :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#15371 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

Pa najrealnija opcija bi i bila pobjeda night kinga.
Medjutim sumnjam da ce se to desiti. Serija definitivno nema onaj shmek iz prvih sezona gdje ni dobri momci uopste nisu bili zasticeni.
Zadnjih par sezona se vratilo na standard da dobri momci pobjedjuju i zive. I zato mislim da se najrealnija opcija nece desiti nego da ce neko nekako savladati night kinga. To je taj neki bittersweet gdje nece night king uzeti.
Ne zele nervne slomove, ubistva i samoubistva.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#15372 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 90minut »

karanana wrote:Pa najrealnija opcija bi i bila pobjeda night kinga.
Medjutim sumnjam da ce se to desiti. Serija definitivno nema onaj shmek iz prvih sezona gdje ni dobri momci uopste nisu bili zasticeni.
Zadnjih par sezona se vratilo na standard da dobri momci pobjedjuju i zive. I zato mislim da se najrealnija opcija nece desiti nego da ce neko nekako savladati night kinga. To je taj neki bittersweet gdje nece night king uzeti.
Ne zele nervne slomove, ubistva i samoubistva.
Nakon vjencanja to je bio najlogičniji tok dešavanja.

Da su još nekog ubili poput Arye, Sanse ili Jona tad bi i oficijalno usrali seriju do maksimuma..
drogon2
Posts: 1422
Joined: 30/05/2016 15:23

#15373 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

karanana wrote:Pa najrealnija opcija bi i bila pobjeda night kinga.
Medjutim sumnjam da ce se to desiti. Serija definitivno nema onaj shmek iz prvih sezona gdje ni dobri momci uopste nisu bili zasticeni.
Zadnjih par sezona se vratilo na standard da dobri momci pobjedjuju i zive. I zato mislim da se najrealnija opcija nece desiti nego da ce neko nekako savladati night kinga. To je taj neki bittersweet gdje nece night king uzeti.
Ne zele nervne slomove, ubistva i samoubistva.
Pa po cemu je najrealnija pobjeda NK? Imaju ogromno vojsku al brate dragi nije da su bez slabosti haha.Dovoljno je da ih se dotakne s onim dragonglassom i oni su kaputt.
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#15374 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by biggrin »

problem je sto bas i nema nesto previse dragonglassa
Post Reply