Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
kakavdanakneiskustvu wrote:opet ja,gdje nestade na red weddingu blackfish,mislim prije klanja gdje nestade?
pobjegao je... kasnije je kad je vratio riverrun od fraya u sestoj sezoni, rekao je sad ne znam tacno brienn il jaimeu da je otisao pisat i tako pobjegao iz klaonice
kakavdanakneiskustvu wrote:da,i on je bas ok,ima bas likova za kojima ce mi bas biti zao ako poginu
Meni će biti žao kad nas Bronn iznenadi, glumac je nedavno rekao da bi se fanovi mogli jako razočarati u njega. A bio mi je super lik.
pa bronn je uz bracu lannistere ok i simpa lik ALI ono od Neda Starka (zaomi je ali ovo ALI mi je tako nenadjebljivo ) gledam po ko zna koji put ove reprize i upade mi nestasto to prije nisam skontao... znate da poslije smrti roberta je jofrie naredio da pokolju svu robertovu kopilad a tyrion je bio desnica i mislio da je cersei to naredila, da skratim on je onog supka kapetana zlatnih plasteva poslao u crni zamak da obuce crno i pitao bronna kako mogu da slusaju takve naredba i dali bi on da mu to naredi pitao zasto to da uradi, nasta je bronn odgovorio, pitao bi al kolko zlatnika si spreman dati da koljem djecu... mislim da ce cersei platiti bronnu da uradi nesta sto ce sto i sam kaze razocarat nas i pokazat da on nije bas simpa i da je zli placenik...
kakavdanakneiskustvu wrote:da,i on je bas ok,ima bas likova za kojima ce mi bas biti zao ako poginu
Meni će biti žao kad nas Bronn iznenadi, glumac je nedavno rekao da bi se fanovi mogli jako razočarati u njega. A bio mi je super lik.
pa bronn je uz bracu lannistere ok i simpa lik ALI ono od Neda Starka (zaomi je ali ovo ALI mi je tako nenadjebljivo ) gledam po ko zna koji put ove reprize i upade mi nestasto to prije nisam skontao... znate da poslije smrti roberta je jofrie naredio da pokolju svu robertovu kopilad a tyrion je bio desnica i mislio da je cersei to naredila, da skratim on je onog supka kapetana zlatnih plasteva poslao u crni zamak da obuce crno i pitao bronna kako mogu da slusaju takve naredba i dali bi on da mu to naredi pitao zasto to da uradi, nasta je bronn odgovorio, pitao bi al kolko zlatnika si spreman dati da koljem djecu... mislim da ce cersei platiti bronnu da uradi nesta sto ce sto i sam kaze razocarat nas i pokazat da on nije bas simpa i da je zli placenik...
cersei i bronn,koliko sam ja procitao,se do sad nisu nikad pojavili u istoj sceni zajedno,bili su valjda u privatnom zivotu to dvoje glumaca u vezi valjda,pa se razisli,pa imali takav nekakav dogovor da se ne pojavljuju zajedno u istoj sceni u seriji
kakavdanakneiskustvu wrote:znate sta mene zanima,kako li zmajevi izadjose iz onih prostorija,podruma ,gdje su bili zavezani lancima,tyrion ih usao posjetiti uz varisa
cersei i bronn,koliko sam ja procitao,se do sad nisu nikad pojavili u istoj sceni zajedno,bili su valjda u privatnom zivotu to dvoje glumaca u vezi valjda,pa se razisli,pa imali takav nekakav dogovor da se ne pojavljuju zajedno u istoj sceni u seriji
imaju peripetiju iz stvarnog zivota i samo su se jednom sreli u istoj sceni tokom citavog serijla... ima onaj Qyburn on rijesava sve te sad prljave poslove...
kakavdanakneiskustvu wrote:znate sta mene zanima,kako li zmajevi izadjose iz onih prostorija,podruma ,gdje su bili zavezani lancima,tyrion ih usao posjetiti uz varisa
kakavdanakneiskustvu wrote:znate sta mene zanima,kako li zmajevi izadjose iz onih prostorija,podruma ,gdje su bili zavezani lancima,tyrion ih usao posjetiti uz varisa