Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
harisoni
Posts: 298
Joined: 31/05/2010 09:22

#15326 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by harisoni »

tuzlak1212 wrote:
harisoni wrote:Naftalinska :D

https://imgur.com/a/z3Pe0Z5
Jel ovo zajebancija neka :roll: :mrgreen:

Edit. Jest izguglo sam :lol: :lol: :lol:

Zajebancija je samo zmaj :D Kalisi Amela i stranačke joj kolege uredno stajali na zidu hotela Zagreb, pred izbore 2014. godine. :-D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#15327 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

pici wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:opet ja,gdje nestade na red weddingu blackfish,mislim prije klanja gdje nestade?

pobjegao je... kasnije je kad je vratio riverrun od fraya u sestoj sezoni, rekao je sad ne znam tacno brienn il jaimeu da je otisao pisat i tako pobjegao iz klaonice

ok
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#15328 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

pici wrote:

legenda :mrgreen:


da,jedan od drazih likova u seriji
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8152
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#15329 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Image

Hehehe
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#15330 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Image


najdrazi lik u seriji
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15331 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image

Image


on je meni tako simpatican lik u gotu da ako zagine u osmoj sezoni rasplakat cu se... legenda

i ono kad podjebava hounda iza zida :lol: :lol: :lol: legendarno njih dvojica :lol: :lol: :lol:




jedna od drazih scena u gotu vazda me nasmiju :lol: :lol: :lol:
Last edited by pici on 11/04/2019 16:13, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#15332 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

da,i on je bas ok,ima bas likova za kojima ce mi bas biti zao ako poginu

da,ta njihova zajebancija je fenomenalna,oko kite,oko brienne


kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#15333 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

ja tek sad vidjeh da davos nema citave prste na desnoj ruci
User avatar
banjaluka078
Posts: 13169
Joined: 16/01/2007 23:38

#15334 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by banjaluka078 »

kakavdanakneiskustvu wrote:ja tek sad vidjeh da davos nema citave prste na desnoj ruci
Živ bio, jesi ti uopšte gledao seriju? :D
User avatar
banjaluka078
Posts: 13169
Joined: 16/01/2007 23:38

#15335 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by banjaluka078 »

kakavdanakneiskustvu wrote:da,i on je bas ok,ima bas likova za kojima ce mi bas biti zao ako poginu
Meni će biti žao kad nas Bronn iznenadi, glumac je nedavno rekao da bi se fanovi mogli jako razočarati u njega. A bio mi je super lik.
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15336 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

banjaluka078 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:da,i on je bas ok,ima bas likova za kojima ce mi bas biti zao ako poginu
Meni će biti žao kad nas Bronn iznenadi, glumac je nedavno rekao da bi se fanovi mogli jako razočarati u njega. A bio mi je super lik.

pa bronn je uz bracu lannistere ok i simpa lik ALI ono od Neda Starka :mrgreen: (zaomi je ali ovo ALI mi je tako nenadjebljivo :mrgreen: ) gledam po ko zna koji put ove reprize i upade mi nestasto to prije nisam skontao... znate da poslije smrti roberta je jofrie naredio da pokolju svu robertovu kopilad a tyrion je bio desnica i mislio da je cersei to naredila, da skratim on je onog supka kapetana zlatnih plasteva poslao u crni zamak da obuce crno i pitao bronna kako mogu da slusaju takve naredba i dali bi on da mu to naredi pitao zasto to da uradi, nasta je bronn odgovorio, pitao bi al kolko zlatnika si spreman dati da koljem djecu... mislim da ce cersei platiti bronnu da uradi nesta sto ce sto i sam kaze razocarat nas i pokazat da on nije bas simpa i da je zli placenik...
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15337 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image

i ovo je zestoka scena pored one kad kolju one bebe... brat i sestra jebu se pored mrtvog tijela svoga sina... jebena serija do srzi
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#15338 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

banjaluka078 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:ja tek sad vidjeh da davos nema citave prste na desnoj ruci
Živ bio, jesi ti uopšte gledao seriju? :D

jesam,ali ocito ne dovoljno pazljivo prve sezone
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#15339 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

banjaluka078 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:da,i on je bas ok,ima bas likova za kojima ce mi bas biti zao ako poginu
Meni će biti žao kad nas Bronn iznenadi, glumac je nedavno rekao da bi se fanovi mogli jako razočarati u njega. A bio mi je super lik.

da,ima nekoliko likova u seriji za koje ce mi bas biti zao ako poginu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#15340 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

pici wrote:
banjaluka078 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:da,i on je bas ok,ima bas likova za kojima ce mi bas biti zao ako poginu
Meni će biti žao kad nas Bronn iznenadi, glumac je nedavno rekao da bi se fanovi mogli jako razočarati u njega. A bio mi je super lik.

pa bronn je uz bracu lannistere ok i simpa lik ALI ono od Neda Starka :mrgreen: (zaomi je ali ovo ALI mi je tako nenadjebljivo :mrgreen: ) gledam po ko zna koji put ove reprize i upade mi nestasto to prije nisam skontao... znate da poslije smrti roberta je jofrie naredio da pokolju svu robertovu kopilad a tyrion je bio desnica i mislio da je cersei to naredila, da skratim on je onog supka kapetana zlatnih plasteva poslao u crni zamak da obuce crno i pitao bronna kako mogu da slusaju takve naredba i dali bi on da mu to naredi pitao zasto to da uradi, nasta je bronn odgovorio, pitao bi al kolko zlatnika si spreman dati da koljem djecu... mislim da ce cersei platiti bronnu da uradi nesta sto ce sto i sam kaze razocarat nas i pokazat da on nije bas simpa i da je zli placenik...

cersei i bronn,koliko sam ja procitao,se do sad nisu nikad pojavili u istoj sceni zajedno,bili su valjda u privatnom zivotu to dvoje glumaca u vezi valjda,pa se razisli,pa imali takav nekakav dogovor da se ne pojavljuju zajedno u istoj sceni u seriji
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#15341 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

znate sta mene zanima,kako li zmajevi izadjose iz onih prostorija,podruma ,gdje su bili zavezani lancima,tyrion ih usao posjetiti uz varisa
User avatar
banjaluka078
Posts: 13169
Joined: 16/01/2007 23:38

#15342 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by banjaluka078 »

kakavdanakneiskustvu wrote:znate sta mene zanima,kako li zmajevi izadjose iz onih prostorija,podruma ,gdje su bili zavezani lancima,tyrion ih usao posjetiti uz varisa
Pogledaj na 05:10.

User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15344 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

kakavdanakneiskustvu wrote:


cersei i bronn,koliko sam ja procitao,se do sad nisu nikad pojavili u istoj sceni zajedno,bili su valjda u privatnom zivotu to dvoje glumaca u vezi valjda,pa se razisli,pa imali takav nekakav dogovor da se ne pojavljuju zajedno u istoj sceni u seriji

imaju peripetiju iz stvarnog zivota i samo su se jednom sreli u istoj sceni tokom citavog serijla... ima onaj Qyburn on rijesava sve te sad prljave poslove...

kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#15345 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

a i sad ga nije ni pogledala :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15346 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

kakavdanakneiskustvu wrote:a i sad ga nije ni pogledala :mrgreen:

prosla pored njeg ko pored hrasta... cudime da je pristala i na tu scenu ali nije imala kud :mrgreen:
Forumerrer
Posts: 984
Joined: 14/06/2014 17:27

#15347 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Forumerrer »

kakavdanakneiskustvu wrote:znate sta mene zanima,kako li zmajevi izadjose iz onih prostorija,podruma ,gdje su bili zavezani lancima,tyrion ih usao posjetiti uz varisa
al fakat, jesi li gledao seriju????
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#15348 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

već odgovorih
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#15349 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by cassius »

kakavdanakneiskustvu wrote:znate sta mene zanima,kako li zmajevi izadjose iz onih prostorija,podruma ,gdje su bili zavezani lancima,tyrion ih usao posjetiti uz varisa
nogama
Post Reply