Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#15326 Re: Gdje u Sa......

Post by Nepass »

DaffyDuck wrote:
Nepass wrote:Zna li ko radi li ambyenta ormare/plakare po narudzbi? Koje firme uopste rade?
Kolika je razlika u cijeni izmedju firmi i ovih privatnih majstora?
Evo par mjeseci trazim po netu i gledam kataloge ne mogu da vjerujem da nema plakara koji bi otprilike pasao.
Ja mislim da radi, nazovi pa pitaj.
Meni radili nesto iz Kalee i ne preporucujem. Znam da ima studio Mamas u hrasnom, i privatni majstori. Radi i Primus balkan. Sve ti zavisi od materijala i sta hoces da ugradis.
Ako znas dobrog majstora, najjeftinije ces proci ako se dogovoris da ti on naplati ruke, a da ti sam kupis sav materijal u dogovoru s njim.
Prosnjuhacu po ovim radnjama da vidim cijene pa onda vidjeti sa majstorima.
Malo sam na piku gledao i cini mi se skupo ni hirurg ovoliko ruke ne naplacuje.
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#15327 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

Nepass wrote:Zna li ko radi li ambyenta ormare/plakare po narudzbi? Koje firme uopste rade?
Kolika je razlika u cijeni izmedju firmi i ovih privatnih majstora?
Evo par mjeseci trazim po netu i gledam kataloge ne mogu da vjerujem da nema plakara koji bi otprilike pasao.
Pogledaj na Umjet.zivljenja,pa podforum Porodica i dom. Mislim da ima broj od stolara Zeljka,od puno raje sam cula samo rijeci hvale,veoma povoljno a dobro radi.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#15328 Re: Gdje u Sa......

Post by Ned071 »

aparat za espresso, kucni, bas je hitno...

gdje naci u sarajevu, da je sto manji jer nema prostora u kuhinji previse? konzum znam, tehnosop i tehnomag imaju bas glomazne? neko ideju? hvala!
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15329 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Ned071 wrote:aparat za espresso, kucni, bas je hitno...

gdje naci u sarajevu, da je sto manji jer nema prostora u kuhinji previse? konzum znam, tehnosop i tehnomag imaju bas glomazne? neko ideju? hvala!
http://www.bbicentar.ba/bh/radnja/144/s ... tique.html
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#15330 Re: Gdje u Sa......

Post by Ned071 »

hvala! vec sam to gledao al odem ujutro uzivo :thumbup:
Pripravnica
Posts: 22
Joined: 13/09/2013 18:16

#15331 Re: Gdje u Sa......

Post by Pripravnica »

Preporuka za kozmetički salon na relaciji Otoka-Socijalno? Hvala.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#15332 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

Nepass wrote:Zna li ko radi li ambyenta ormare/plakare po narudzbi? Koje firme uopste rade?
Kolika je razlika u cijeni izmedju firmi i ovih privatnih majstora?
Evo par mjeseci trazim po netu i gledam kataloge ne mogu da vjerujem da nema plakara koji bi otprilike pasao.
Probaj ovdje https://www.facebook.com/PlocastiNamjes ... E/?fref=ts

Momci sve rade po mjeri i namjenski od klijenta do klijenta
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#15333 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

Bianconeri1988 wrote:Gdje ima kupiti tegova ili bočica u težini između 10 i 15 kg? :-D
Vidio u Kerametalu ako ti nije preko svijeta....
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15334 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Pripravnica wrote:Preporuka za kozmetički salon na relaciji Otoka-Socijalno? Hvala.
Runolist u Hrasnom (pored Akademije del Cafe, niska zgrada ispred Robota).
irconbih
Posts: 538
Joined: 28/04/2008 19:25
Location: Ilidža

#15335 Re: Gdje u Sa......

Post by irconbih »

Ima li u ovim hobi radnjama stiren u plocama (materijal od kojeg se prave kantice za pavlaku i sl.)? :sax:
Pripravnica
Posts: 22
Joined: 13/09/2013 18:16

#15336 Re: Gdje u Sa......

Post by Pripravnica »

JanuaryJones wrote:
Pripravnica wrote:Preporuka za kozmetički salon na relaciji Otoka-Socijalno? Hvala.
Runolist u Hrasnom (pored Akademije del Cafe, niska zgrada ispred Robota).
Hvala za preporuku, ali su im cijene preuveličane. Depilacija pola nogu 60 KM, a prosjek u gradu 15-20 KM. Prevelika je razlika. :shock: :?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15337 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Pripravnica wrote:
JanuaryJones wrote:
Pripravnica wrote:Preporuka za kozmetički salon na relaciji Otoka-Socijalno? Hvala.
Runolist u Hrasnom (pored Akademije del Cafe, niska zgrada ispred Robota).
Hvala za preporuku, ali su im cijene preuveličane. Depilacija pola nogu 60 KM, a prosjek u gradu 15-20 KM. Prevelika je razlika. :shock: :?
Cijele noge i brazilka 40 KM, cijele noge i duboki bikini 35 KM, neki dan sam se čupala. Čisto ko u doktorskoj ordinaciji, žene obrazovane za svoj posao, nadasve stručne i ljubazne.
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#15338 Re: Gdje u Sa......

Post by Nepass »

O'zone wrote:
Nepass wrote:Zna li ko radi li ambyenta ormare/plakare po narudzbi? Koje firme uopste rade?
Kolika je razlika u cijeni izmedju firmi i ovih privatnih majstora?
Evo par mjeseci trazim po netu i gledam kataloge ne mogu da vjerujem da nema plakara koji bi otprilike pasao.
Probaj ovdje https://www.facebook.com/PlocastiNamjes ... E/?fref=ts

Momci sve rade po mjeri i namjenski od klijenta do klijenta
Hvala na savjetima kalea otpada bas je preskupo ambyenta takodjer otpada
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#15339 Re: Gdje u Sa......

Post by Nepass »

Gdje kupiti calgonit (za vesmasinu), u bingu ga nikako nema dva puta vec isao. U ovim manjim granapima po sg (amko, konzum) isto nema.
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#15340 Re: Gdje u Sa......

Post by MAN-lion's coach »

Moraš pokušati u velikim granapima :D
Probaj vidjeti u DM-u ili Konzum (bivši Mercator Socijalno) Koreja
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#15341 Re: Gdje u Sa......

Post by Nepass »

MAN-lion's coach wrote:Moraš pokušati u velikim granapima :D
Probaj vidjeti u DM-u ili Konzum (bivši Mercator Socijalno) Koreja
Trazio sam u velikom bingu nema
User avatar
bilic
Posts: 1165
Joined: 25/07/2012 22:33

#15342 Re: Gdje u Sa......

Post by bilic »

Nepass wrote:Gdje kupiti calgonit (za vesmasinu), u bingu ga nikako nema dva puta vec isao. U ovim manjim granapima po sg (amko, konzum) isto nema.
BACAŠ NOVAC NA CALGONIT.
uzmi u DM u . njihove tablete za mašinu mislim da su 10 KM one bolje i 40 komada.
nečeš se pokajati... :izet: :izet: :izet:
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#15343 Re: Gdje u Sa......

Post by Nepass »

bilic wrote:
Nepass wrote:Gdje kupiti calgonit (za vesmasinu), u bingu ga nikako nema dva puta vec isao. U ovim manjim granapima po sg (amko, konzum) isto nema.
BACAŠ NOVAC NA CALGONIT.
uzmi u DM u . njihove tablete za mašinu mislim da su 10 KM one bolje i 40 komada.
nečeš se pokajati... :izet: :izet: :izet:
Ok, nisam ni znao da to postoji.
User avatar
south
Posts: 496
Joined: 21/12/2013 19:33

#15344 Re: Gdje u Sa......

Post by south »

zna li neko ima li neka dobra ordinacija koja popravlja zube laserski :) sestra mi treba popraviti, al je strah
User avatar
okanomalo
Posts: 1446
Joined: 09/01/2015 16:10

#15345 Re: Gdje u Sa......

Post by okanomalo »

prodavnica zdrave hrane na relaciji grbavica otoka...... :?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15346 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

okanomalo wrote:prodavnica zdrave hrane na relaciji grbavica otoka...... :?
Ima neka radnja zdrave hrane na Čvili (kad se krene od Vjetrenjače prema Mrvici) a imaš Makrovitu u Kvadrantu.
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#15347 Re: Gdje u Sa......

Post by artime »

Kupiti punjac za mobitel 5V - 2A?
samo pozitiva
Posts: 1018
Joined: 27/01/2016 10:58
Location: Tapatalk

#15348 Re: Gdje u Sa......

Post by samo pozitiva »

artime wrote:Kupiti punjac za mobitel 5V - 2A?
ako nema na pijaci onda elektronic centar na Marijin Dvoru (tramvajska prema Pofalicima)

http://komelec.ba/
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#15349 Re: Gdje u Sa......

Post by Irm@ »

okanomalo wrote:prodavnica zdrave hrane na relaciji grbavica otoka...... :?
Butik Zdrave hrane kad predjes most iza Robota na Socijalnom :)

http://www.butikzdravehrane.ba
User avatar
Filter
Posts: 8665
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#15350 Re: Gdje u Sa......

Post by Filter »

south wrote:zna li neko ima li neka dobra ordinacija koja popravlja zube laserski :) sestra mi treba popraviti, al je strah
quick smile -importane

koliko mi je poznato, samo manji kvarovi se mogu laserski rjesavati
Post Reply