eh ja nemam afrodite
ja nemam nista fino i dobro
ovo sto sam napisala listu krema, napisala sam samo da vidite sta sam koristila pa da preskocimo preko tih MARAKA
ja zaista ne bih gledala cijenu kreme za lice jer ne koristim pudere i tako te dzidza midze skupe, samo malo tonirane i malo rumenila (mua) tako da sebi kremu mogu priustiti - nisam zeljela da neko stekne utisak da se hvalim
ali mi se na slijepo ne odlazu u drogeriju da kazem eh daj mi sad najskuplju i najbolju to mora biti dobro
inace u zivotu zivim po principu "dok budala skonta, pametan se nanosa" i uvijek se trudim da ne trosim puno novca pogotovo ne sada na neke gluposti
ono tipa kupis kremicu od 10ml za 200km - ma bjez ba!
sada back na temu, neko mi je savjetovao avene - koristila sam neku njhovu i nije mi valjala, imala sam neki cudan osjecaj maske na licu kao i od vichya
dobila sam neki dan u gradu ispred jedne prodavnice tester minijatura kutijica neke kreme za lice kao prirodni sastojci - nemam pojma koje je ime jer je partizan skinuo karticu koja je bila na pakovanju (

) a bas mi je evo 4-5 dana se mazem (inace zanimljivo, kada imam minijaturno malo kreme moze mi biti danima, kada imam puno potrosim ko mara masla) i bas mi je fina - i to mazem se i navece pred spavanje i brzo se upije
meni treba krema koju kada stavim na lice ona nekako ima onu prozracnu teksturu kao da nanesem neki gel ili geliranu vodu ili losion maltene
da ne pece (nivea mene recimo pece one sve njihove kreme za mladu kozu i sta vec one Q10 ovo ono) i da nema osjecaj maske na licu (vichy i avane)
mogla bih reci mami da mi posalje tu afroditu