SMINKA oliti MAKE-UP

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#15276 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

neJma cetkice sad nikako...pratim situVaciju :D
User avatar
lemniskata
Posts: 303
Joined: 25/07/2012 18:48
Location: Sarajevo

#15277 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by lemniskata »

Vidjela sam raznih sniženja u cm-u u Strosi. Izdvajam artdeco baza oko 7 KM je sad, essence dosta proizvoda je sniženo na 2.95 KM itd. Nisam sve stigla obići :(

Sent from my LT26ii using Tapatalk
User avatar
soraya93
Posts: 111
Joined: 03/12/2013 13:39

#15278 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by soraya93 »

Ako neko zeli too faced lip injection sjaj, kupila sam ih vise jer su snizeni ili nesto drugo iz sephore nek mi se javi u pp ❤️
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#15279 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Amy82 wrote:Oho nam se sad svima :trep1: :diva: :qq:

Ja samo sjedim i smisljam sta bih mogla narucit, ali sam sebi rekla da smijem jednom mjesecno samo :cry:

Hocu i ja onu cetkicu sa jagodice :sretan:
Ma koju sad cetkicu? :D :D
User avatar
MersY
Posts: 295
Joined: 21/12/2011 15:08

#15280 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by MersY »

BJB wrote:
Amy82 wrote:Oho nam se sad svima :trep1: :diva: :qq:

Ja samo sjedim i smisljam sta bih mogla narucit, ali sam sebi rekla da smijem jednom mjesecno samo :cry:

Hocu i ja onu cetkicu sa jagodice :sretan:
Ma koju sad cetkicu? :D :D
E četke više nema i ja je ne mogu prežaliti ...kad bi je nabavili pa makar i po onoj regularnoj cjeni od 12 eura opet bi se isplatilo
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#15281 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by manekenka u penziji »

Ja sam negdje vidjela ovu četku kod nas po skoro toj cijeni, 25KM. Joj, izace mi na san ako se ne sjetim u toku dana.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#15282 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ladyblue18 »

Bilo je u CM-u u robotu ali 30 maraka :lol: ja za te pare mogu kupiti TT
Ima i u salonima uzeti nekim, naruce ti, isto 30 maraka

Pljackaju samo tako
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#15283 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by manekenka u penziji »

Oj, ma ja pamtim cijene, sigurna sam da je bilo negdje po 25 KM ili sam ja potrefila neko sniženje... Sjetiti cu se...
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#15284 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ladyblue18 »

manekenka u penziji wrote:Oj, ma ja pamtim cijene, sigurna sam da je bilo negdje po 25 KM ili sam ja potrefila neko sniženje... Sjetiti cu se...
Ma i to je preskupo :-)
User avatar
MersY
Posts: 295
Joined: 21/12/2011 15:08

#15285 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by MersY »

Mislim da je ovdje najjeftinija četka http://www.beautybay.com/accessories/ma ... nglebrush/
ali onaj set sam htjela zbog onog ulja da ga probam prije nego uzmem veću bočicu
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#15286 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

ladyblue18 wrote:
manekenka u penziji wrote:Oj, ma ja pamtim cijene, sigurna sam da je bilo negdje po 25 KM ili sam ja potrefila neko sniženje... Sjetiti cu se...
Ma i to je preskupo :-)
bRezobrazluk... :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#15287 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ladyblue18 »

MersY wrote:Mislim da je ovdje najjeftinija četka http://www.beautybay.com/accessories/ma ... nglebrush/
ali onaj set sam htjela zbog onog ulja da ga probam prije nego uzmem veću bočicu
Hvala za linAk :-D
Jos se dvoumim izmedju ove i TT, ima li neka da je isprobala obje da kaze ima li razlike, iako pretpostavljam da su iste :zoka:

Sto se tice ulja, ja sam ga koristila, fino zagladi kosu, fino mirise i ima fin sjaj kosa nakon njega ali sam ja ocekivala da ce mi pomoci kod raspetljavanja i tu se bas nije pokazao.
User avatar
lemniskata
Posts: 303
Joined: 25/07/2012 18:48
Location: Sarajevo

#15288 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by lemniskata »

ladyblue18 wrote:
MersY wrote:Mislim da je ovdje najjeftinija četka http://www.beautybay.com/accessories/ma ... nglebrush/
ali onaj set sam htjela zbog onog ulja da ga probam prije nego uzmem veću bočicu
Hvala za linAk :-D
Jos se dvoumim izmedju ove i TT, ima li neka da je isprobala obje da kaze ima li razlike, iako pretpostavljam da su iste :zoka:

Sto se tice ulja, ja sam ga koristila, fino zagladi kosu, fino mirise i ima fin sjaj kosa nakon njega ali sam ja ocekivala da ce mi pomoci kod raspetljavanja i tu se bas nije pokazao.
Lady negdje sam citala poređenje te dvije cetke, makeuparena mozda. Ja sam sa naručila sam beautybaya, juce došla, meni je cetka savršena :-D

Sent from my LT26ii using Tapatalk
User avatar
Deep red
Posts: 314
Joined: 29/03/2011 20:40
Location: Sarajevo

#15289 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Deep red »

Ja sam izgleda najbolje prosla s cetkom, narucila sam je sa allbeauty.com, platila je £7,95, uz nju sam dobila ulje od 10ml i masku 15ml. Jest da je postarina 3,95, ali sam narucila sa prijateljicom, pa se isplatilo.
ladyblue18 wrote:Sto se tice ulja, ja sam ga koristila, fino zagladi kosu, fino mirise i ima fin sjaj kosa nakon njega ali sam ja ocekivala da ce mi pomoci kod raspetljavanja i tu se bas nije pokazao.
Ja ga koristim tako sto dodam u masku kap-dvije, plus nakon feniranja i stavrno mi je preporodilo kosu.
Evo ti ovdje poredjenje macadamie i TT
http://www.makeuparena.com/2014/01/aren ... er-vs.html
Inace macadamia cetku sam vidjela u CM-u u Titovoj 24km.
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#15290 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Image
mogao bi i koji lak pasti pred 8.mart
User avatar
zgiba
Posts: 582
Joined: 05/09/2003 00:00

#15291 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by zgiba »

Ja sam narucivala cetkice sa http://www.muastore.co.uk/brushes i pokazale su se veoma kvalitetnim za cijenu (od 1,5 do 5£) samo je postarina malo "skupa" £4.95, ali ako se narucuje vise stvari onda se isplati
User avatar
muhanata
Posts: 702
Joined: 09/11/2011 12:49

#15292 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by muhanata »

Sutra sniženje 20% na sve ove neveden proizvode :

http://www.escentual.com/french

Priprema, pozor :lol:
User avatar
Queen_of_hearts
Posts: 714
Joined: 17/02/2013 23:05

#15293 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Queen_of_hearts »

Moze li se sta iz ovog avon kataloga naruciti online ili treba ganjati posredniika ? :)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#15294 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ladyblue18 »

Queen_of_hearts wrote:Moze li se sta iz ovog avon kataloga naruciti online ili treba ganjati posredniika ? :)
To drugo
User avatar
Queen_of_hearts
Posts: 714
Joined: 17/02/2013 23:05

#15295 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Queen_of_hearts »

uf,danas mi net nije od nikakve pomoci,a tako sam se fino navikla na click and proceed :skoljka: :skoljka:
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#15296 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

muhanata wrote:Sutra sniženje 20% na sve ove neveden proizvode :

http://www.escentual.com/french

Priprema, pozor :lol:
muhanata :kiss:
:D Hvala Nuxe reve de miel samo 6.33 :D
Effaclar duo 10 :mrgreen:
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#15297 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ductus Holedocus »

BJB wrote:
muhanata wrote:Sutra sniženje 20% na sve ove neveden proizvode :

http://www.escentual.com/french

Priprema, pozor :lol:
muhanata :kiss:
:D Hvala Nuxe reve de miel samo 6.33 :D
Effaclar duo 10 :mrgreen:

kako ide narudzba sa te stranice.Treba mi vichy dermablend puder
User avatar
Sanda88
Posts: 208
Joined: 05/12/2013 20:23

#15298 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Sanda88 »

zanima me ako ste gdje u sarajevu ugledali ovu sminku?
u zagrebu ih ima na svakom koraku, ali ovdje (CM, DM, itd.) nema..

Image
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#15299 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Ductus Holedocus wrote:
BJB wrote:
muhanata wrote:Sutra sniženje 20% na sve ove neveden proizvode :

http://www.escentual.com/french

Priprema, pozor :lol:
muhanata :kiss:
:D Hvala Nuxe reve de miel samo 6.33 :D
Effaclar duo 10 :mrgreen:

kako ide narudzba sa te stranice.Treba mi vichy dermablend puder
Mozes platiti preko paypal-a, kreditnom, debitnom ili cekom, ali naplacuju postarinu 4.95 GBP, a narudzbe salju u bijelim kovertama sa onim mjehuricima unutra i sve upakuju da ga ni nasa carina ne moze raskupusati, osim ako ne poderu kovertu da ti naplate carinu, sto su meni jedanput uradili. Naplacuju u GBP. Vichy Dermablend 11.33, nisam znala da su i ovo napravili http://www.escentual.com/vichy/vichydermablend12/
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#15300 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ductus Holedocus »

prevarila sam se. ne zznam zasto,i kako,ali sam bila ubjedjena da su cijene u dolarima :oops:
Post Reply