SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#15276 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
neJma cetkice sad nikako...pratim situVaciju 
- lemniskata
- Posts: 303
- Joined: 25/07/2012 18:48
- Location: Sarajevo
#15277 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Vidjela sam raznih sniženja u cm-u u Strosi. Izdvajam artdeco baza oko 7 KM je sad, essence dosta proizvoda je sniženo na 2.95 KM itd. Nisam sve stigla obići 
Sent from my LT26ii using Tapatalk
Sent from my LT26ii using Tapatalk
- soraya93
- Posts: 111
- Joined: 03/12/2013 13:39
#15278 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ako neko zeli too faced lip injection sjaj, kupila sam ih vise jer su snizeni ili nesto drugo iz sephore nek mi se javi u pp 
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#15279 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ma koju sad cetkicu?Amy82 wrote:Oho nam se sad svima![]()
![]()
![]()
Ja samo sjedim i smisljam sta bih mogla narucit, ali sam sebi rekla da smijem jednom mjesecno samo![]()
Hocu i ja onu cetkicu sa jagodice
- MersY
- Posts: 295
- Joined: 21/12/2011 15:08
#15280 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
E četke više nema i ja je ne mogu prežaliti ...kad bi je nabavili pa makar i po onoj regularnoj cjeni od 12 eura opet bi se isplatiloBJB wrote:Ma koju sad cetkicu?Amy82 wrote:Oho nam se sad svima![]()
![]()
![]()
Ja samo sjedim i smisljam sta bih mogla narucit, ali sam sebi rekla da smijem jednom mjesecno samo![]()
Hocu i ja onu cetkicu sa jagodice![]()
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#15281 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ja sam negdje vidjela ovu četku kod nas po skoro toj cijeni, 25KM. Joj, izace mi na san ako se ne sjetim u toku dana.
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#15282 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Bilo je u CM-u u robotu ali 30 maraka
ja za te pare mogu kupiti TT
Ima i u salonima uzeti nekim, naruce ti, isto 30 maraka
Pljackaju samo tako
Ima i u salonima uzeti nekim, naruce ti, isto 30 maraka
Pljackaju samo tako
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#15283 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Oj, ma ja pamtim cijene, sigurna sam da je bilo negdje po 25 KM ili sam ja potrefila neko sniženje... Sjetiti cu se...
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#15284 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ma i to je preskupomanekenka u penziji wrote:Oj, ma ja pamtim cijene, sigurna sam da je bilo negdje po 25 KM ili sam ja potrefila neko sniženje... Sjetiti cu se...
- MersY
- Posts: 295
- Joined: 21/12/2011 15:08
#15285 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Mislim da je ovdje najjeftinija četka http://www.beautybay.com/accessories/ma ... nglebrush/
ali onaj set sam htjela zbog onog ulja da ga probam prije nego uzmem veću bočicu
ali onaj set sam htjela zbog onog ulja da ga probam prije nego uzmem veću bočicu
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#15286 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
bRezobrazluk...ladyblue18 wrote:Ma i to je preskupomanekenka u penziji wrote:Oj, ma ja pamtim cijene, sigurna sam da je bilo negdje po 25 KM ili sam ja potrefila neko sniženje... Sjetiti cu se...
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#15287 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Hvala za linAkMersY wrote:Mislim da je ovdje najjeftinija četka http://www.beautybay.com/accessories/ma ... nglebrush/
ali onaj set sam htjela zbog onog ulja da ga probam prije nego uzmem veću bočicu
Jos se dvoumim izmedju ove i TT, ima li neka da je isprobala obje da kaze ima li razlike, iako pretpostavljam da su iste
Sto se tice ulja, ja sam ga koristila, fino zagladi kosu, fino mirise i ima fin sjaj kosa nakon njega ali sam ja ocekivala da ce mi pomoci kod raspetljavanja i tu se bas nije pokazao.
- lemniskata
- Posts: 303
- Joined: 25/07/2012 18:48
- Location: Sarajevo
#15288 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Lady negdje sam citala poređenje te dvije cetke, makeuparena mozda. Ja sam sa naručila sam beautybaya, juce došla, meni je cetka savršenaladyblue18 wrote:Hvala za linAkMersY wrote:Mislim da je ovdje najjeftinija četka http://www.beautybay.com/accessories/ma ... nglebrush/
ali onaj set sam htjela zbog onog ulja da ga probam prije nego uzmem veću bočicu![]()
Jos se dvoumim izmedju ove i TT, ima li neka da je isprobala obje da kaze ima li razlike, iako pretpostavljam da su iste![]()
Sto se tice ulja, ja sam ga koristila, fino zagladi kosu, fino mirise i ima fin sjaj kosa nakon njega ali sam ja ocekivala da ce mi pomoci kod raspetljavanja i tu se bas nije pokazao.
Sent from my LT26ii using Tapatalk
- Deep red
- Posts: 314
- Joined: 29/03/2011 20:40
- Location: Sarajevo
#15289 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ja sam izgleda najbolje prosla s cetkom, narucila sam je sa allbeauty.com, platila je £7,95, uz nju sam dobila ulje od 10ml i masku 15ml. Jest da je postarina 3,95, ali sam narucila sa prijateljicom, pa se isplatilo.
Evo ti ovdje poredjenje macadamie i TT
http://www.makeuparena.com/2014/01/aren ... er-vs.html
Inace macadamia cetku sam vidjela u CM-u u Titovoj 24km.
Ja ga koristim tako sto dodam u masku kap-dvije, plus nakon feniranja i stavrno mi je preporodilo kosu.ladyblue18 wrote:Sto se tice ulja, ja sam ga koristila, fino zagladi kosu, fino mirise i ima fin sjaj kosa nakon njega ali sam ja ocekivala da ce mi pomoci kod raspetljavanja i tu se bas nije pokazao.
Evo ti ovdje poredjenje macadamie i TT
http://www.makeuparena.com/2014/01/aren ... er-vs.html
Inace macadamia cetku sam vidjela u CM-u u Titovoj 24km.
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#15290 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

mogao bi i koji lak pasti pred 8.mart
- zgiba
- Posts: 582
- Joined: 05/09/2003 00:00
#15291 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ja sam narucivala cetkice sa http://www.muastore.co.uk/brushes i pokazale su se veoma kvalitetnim za cijenu (od 1,5 do 5£) samo je postarina malo "skupa" £4.95, ali ako se narucuje vise stvari onda se isplati
- muhanata
- Posts: 702
- Joined: 09/11/2011 12:49
- Queen_of_hearts
- Posts: 714
- Joined: 17/02/2013 23:05
#15293 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Moze li se sta iz ovog avon kataloga naruciti online ili treba ganjati posredniika ? 
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#15294 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
To drugoQueen_of_hearts wrote:Moze li se sta iz ovog avon kataloga naruciti online ili treba ganjati posredniika ?
- Queen_of_hearts
- Posts: 714
- Joined: 17/02/2013 23:05
#15295 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
uf,danas mi net nije od nikakve pomoci,a tako sam se fino navikla na click and proceed

-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#15296 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
muhanatamuhanata wrote:Sutra sniženje 20% na sve ove neveden proizvode :
http://www.escentual.com/french
Priprema, pozor
Effaclar duo 10
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#15297 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
BJB wrote:muhanatamuhanata wrote:Sutra sniženje 20% na sve ove neveden proizvode :
http://www.escentual.com/french
Priprema, pozor![]()
Hvala Nuxe reve de miel samo 6.33
Effaclar duo 10
kako ide narudzba sa te stranice.Treba mi vichy dermablend puder
- Sanda88
- Posts: 208
- Joined: 05/12/2013 20:23
#15298 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
zanima me ako ste gdje u sarajevu ugledali ovu sminku?
u zagrebu ih ima na svakom koraku, ali ovdje (CM, DM, itd.) nema..

u zagrebu ih ima na svakom koraku, ali ovdje (CM, DM, itd.) nema..

-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#15299 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Mozes platiti preko paypal-a, kreditnom, debitnom ili cekom, ali naplacuju postarinu 4.95 GBP, a narudzbe salju u bijelim kovertama sa onim mjehuricima unutra i sve upakuju da ga ni nasa carina ne moze raskupusati, osim ako ne poderu kovertu da ti naplate carinu, sto su meni jedanput uradili. Naplacuju u GBP. Vichy Dermablend 11.33, nisam znala da su i ovo napravili http://www.escentual.com/vichy/vichydermablend12/Ductus Holedocus wrote:BJB wrote:muhanatamuhanata wrote:Sutra sniženje 20% na sve ove neveden proizvode :
http://www.escentual.com/french
Priprema, pozor![]()
Hvala Nuxe reve de miel samo 6.33
Effaclar duo 10
kako ide narudzba sa te stranice.Treba mi vichy dermablend puder
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#15300 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
prevarila sam se. ne zznam zasto,i kako,ali sam bila ubjedjena da su cijene u dolarima 
