Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#15276 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Dobar je kad pjeni, bar je zabavan. :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#15277 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Mister Yes wrote:
ultima_palabra wrote:To da se prepolovila na pola jednostavno ne stoji... koji je to viđeniji SDP-ovac u DF-u osim Željka, Emira i Hanke?

Pitanje je kolika je ta finansijska injekcija, ona može finansirati kampanju ali ne može napraviti infrastrukturu po kantonima za godinu dana. Jbt, porediš rezultat na TK gdje SDP nije sjahao s vlasti 70 godina i ima veliku bazu uhljeba :-)
Te viđenije face iz SDP-a su uglavnom omražene kod naroda i samo bi bili smetnja DF-u. Pa čak su mu i Emir i Hanka bili smetnja. Što se tiče infrastrukture po kantonima, hoćeš da kažeš da je imaju u KS? Pa pogledaj im liste za KS. Jad i bijeda.

Budimo realni, nemaju infrastrukturu ni u KS. Imaju haustorčad koja su glasala za svoga. That's all
Pa meni se čini da potvrđuješ moj stav... nemaju infrastrukture i samim tim je ovaj rezultat veliki uspjeh :D

Jeste lista za KS puna anonimusa, ali ne vjerujem da mogu biti gori od Fazlije, Segmedine i Brane Crnogorca :oops:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#15278 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

ultima_palabra wrote: Pa meni se čini da potvrđuješ moj stav... nemaju infrastrukture i samim tim je ovaj rezultat veliki uspjeh :D

Jeste lista za KS puna anonimusa, ali ne vjerujem da mogu biti gori od Fazlije, Segmedine i Brane Crnogorca :oops:
Nije ovo nikakva pobjeda DF, već poraz SDP-a.
User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#15279 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Mister Yes »

Hitno mijenjati ime u DFH-Demokratska Fronta Haustora

U znak zahvalnosti haustorima. :oops:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#15280 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

Ako DF ode sa SDA neće ni njih biti 2018
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#15281 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by daddy-kool »

Ako ne uđu u vlast, postoji ozbiljna šansa da se glasačko tijelo istopi do sljedećih izbora. Vlast im je potrebna da se učvrste i formiraju kao nova, posebna partija.
User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#15282 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Mister Yes »

Nije "ako" već "kad".

SDA-HDZ-DF je koalicija 99,9%. Sigurnica
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#15283 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

i kakve će onda biti razlike između DF i SDP?
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#15284 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

daddy-kool wrote:Ako ne uđu u vlast, postoji ozbiljna šansa da se glasačko tijelo istopi do sljedećih izbora. Vlast im je potrebna da se učvrste i formiraju kao nova, posebna partija.
Argumenti?
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#15285 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by daddy-kool »

Ovi su principijelni. :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#15286 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

daddy-kool wrote:Ako ne uđu u vlast, postoji ozbiljna šansa da se glasačko tijelo istopi do sljedećih izbora. Vlast im je potrebna da se učvrste i formiraju kao nova, posebna partija.
Neka naprave vlast sa SBB i NS u Kantonu Sarajevo i pokažu se kao drugačiji i bolji.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#15287 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by zateznistub »

Mister Yes wrote:Nije "ako" već "kad".

SDA-HDZ-DF je koalicija 99,9%. Sigurnica
Da li excluziva da SDP radi koalicije sa SDA ili to mogu i smiju i drugi?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#15288 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

Mister Yes wrote:Nije "ako" već "kad".

SDA-HDZ-DF je koalicija 99,9%. Sigurnica
Nek su nam sve sile na pomoći
User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#15289 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Mister Yes »

daddy-kool wrote:Ako ne uđu u vlast, postoji ozbiljna šansa da se glasačko tijelo istopi do sljedećih izbora. Vlast im je potrebna da se učvrste i formiraju kao nova, posebna partija.
Naravno. Uostalom, treba od nečega vraćati taj "kredit" koji su dobili za kampanju :lol:

Računati na njihov princip je besmisleno jer se radi o dokazano neprincipijelnim ljudima koje zanima samo vlast. Uostalom, Komšić je i prije izbora govorio da će u vlast sa onima koji dobiju povjerenje naroda. Sve je jasno. SDA-HDZ-DF
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#15290 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Mister Yes wrote:Nije "ako" već "kad".

SDA-HDZ-DF je koalicija 99,9%. Sigurnica
Još jedna "neutralna" analiza? :mrgreen:
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#15291 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

ultima_palabra wrote:
daddy-kool wrote:Ako ne uđu u vlast, postoji ozbiljna šansa da se glasačko tijelo istopi do sljedećih izbora. Vlast im je potrebna da se učvrste i formiraju kao nova, posebna partija.
Neka naprave vlast sa SBB i NS u Kantonu Sarajevo i pokažu se kao drugačiji i bolji.
kolko će ih koštati essina ručica u ovoj varijanti???
http://www.klix.ba/forum/esed-radeljas- ... #p10654052
User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#15292 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Mister Yes »

StupskaBitanga wrote:i kakve će onda biti razlike između DF i SDP?
SDP ima puno kvalitetniji kadar
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#15293 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by joint union »

zateznistub wrote:
Mister Yes wrote:Nije "ako" već "kad".

SDA-HDZ-DF je koalicija 99,9%. Sigurnica
Da li excluziva da SDP radi koalicije sa SDA ili to mogu i smiju i drugi?
Pa pazi zatezni, mogu i pile i lisica napraviti koaliciju, no zna se sta ce biti kad lija ogladni.
DF ako udje u koaliciju sa SDA jedini koji ce biti sretan je Zlaja.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#15294 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

Mister Yes wrote:
daddy-kool wrote:Ako ne uđu u vlast, postoji ozbiljna šansa da se glasačko tijelo istopi do sljedećih izbora. Vlast im je potrebna da se učvrste i formiraju kao nova, posebna partija.
Naravno. Uostalom, treba od nečega vraćati taj "kredit" koji su dobili za kampanju :lol:

Računati na njihov princip je besmisleno jer se radi o dokazano neprincipijelnim ljudima koje zanima samo vlast. Uostalom, Komšić je i prije izbora govorio da će u vlast sa onima koji dobiju povjerenje naroda. Sve je jasno. SDA-HDZ-DF
Patnje zlatčadi traju li, traju :evil:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#15295 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

Mister Yes wrote:
StupskaBitanga wrote:i kakve će onda biti razlike između DF i SDP?
SDP ima puno kvalitetniji kadar
Kadar DF ona Glavović a SDP Segmedina Srna
Kakva je razlika?
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#15296 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by zateznistub »

joint union wrote:
zateznistub wrote:
Mister Yes wrote:Nije "ako" već "kad".

SDA-HDZ-DF je koalicija 99,9%. Sigurnica
Da li excluziva da SDP radi koalicije sa SDA ili to mogu i smiju i drugi?
Pa pazi zatezni, mogu i pile i lisica napraviti koaliciju, no zna se sta ce biti kad lija ogladni.
DF ako udje u koaliciju sa SDA jedini koji ce biti sretan je Zlaja.
Slazem se! Ako DF napravi koaliciju sa SDA od mene im je noga za sva vremena isto onako kako sam nogirao i sam SDP zbog koalicije sa meni smrtnim neprijateljima.
User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#15297 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Mister Yes »

ultima_palabra wrote:
Mister Yes wrote:Nije "ako" već "kad".

SDA-HDZ-DF je koalicija 99,9%. Sigurnica
Još jedna "neutralna" analiza? :mrgreen:
Uvijek sam otvoren za opklade? :-D
User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#15298 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Mister Yes »

StupskaBitanga wrote:
Mister Yes wrote:
StupskaBitanga wrote:i kakve će onda biti razlike između DF i SDP?
SDP ima puno kvalitetniji kadar
Kadar DF ona Glavović a SDP Segmedina Srna
Kakva je razlika?
Manekenka ili tv voditelj? Ko je pogodniji za politiku? Hmmm :?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#15299 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

Segmedina Srna je nešto zapravo drugo u stvarnom životu mimo percepcije koju mi imamo tako da u biti dođe na isto sa manekenkom
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#15300 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by joint union »

zateznistub wrote:
joint union wrote:
Pa pazi zatezni, mogu i pile i lisica napraviti koaliciju, no zna se sta ce biti kad lija ogladni.
DF ako udje u koaliciju sa SDA jedini koji ce biti sretan je Zlaja.
Slazem se! Ako DF napravi koaliciju sa SDA od mene im je noga za sva vremena isto onako kako sam nogirao i sam SDP zbog koalicije sa meni smrtnim neprijateljima.
Upravo. Kako god Komsica etiketirali, ne mislim da ce na taj nacin izvrsiti politicko samoubistvo.
Post Reply